حفاظ نی زاری - نرده شاخه جنگلی

(اخبار)

در این مطلب یكی از راه‌های بالقوه ورود دزدان به خانه و همچنین مسدود كردن این راه توضیح داده می‌شود.

 
 
مزایای حفاظ نیزار
 
شکل ظاهری حفاظ های نیزار، شاخ گوزنی، بوته ای و لیلیوم بسیار نزدیک به هم مییاشد با این حال برخی نوع خاصی از این حفاظ ها را بیشتر می پسندند و عام پسند است. بنابراین زیبایی را نمی توان ملاک خوبی برای برتری این حفاظ ها از یکدیگر دانست. با این حال در مقایسه با نرده های کلاسیک، حفاظ های نسل جدید از جمله حفاظ نیزار ظاهر جذاب تری دارند.
 حفاظ های نیزار نسبت به حفاظ های شاخ گوزنی، بوته ای و لیلیوم خلوت تر و منظم تر دیده می شوند. بنابراین علاوه بر امنیت نوعی دکوراسیون به حساب می رود.
حفاط نیزار روی دیوار
 
حفاظ های نیزار با طراحی جالبی که دارند، هر دزدی را برای عبور از بالای دیوار دچار مشکل می کنند و عبور شخص ثالث را با مشکل روب رو میسازد  این حفاظ ها با شاخه های نوک تیز و برنده که به جهات مختلف کشیده شده اند، امنیتی بالا برای ساختمان ها فراهم می آورند. به علاوه بنا بر دلایلی که در ادامه مطلب  آورده خواهند شد، حفاظ های نیزار مقاوم تر از سایر حفاظ ها هستند.
 
حفاظ بوته ای و مقایسه آن با سایر حفاظ ها
 
در حفاظ نیزار بر خلاف حفاظ های شاخ گوزنی و بوته ای که در آن ها نوعی شاخه های کناری برای ایمنی بیشتر به سمت پایین خم شده اند، تمام شاخه ها به سمت بالا میباشد بنابراین شاید بتوان ایمنی آن را نسبت به حفاظ های شاخ گوزنی و بوته ای کم‌تر دانست.
 با این حال از آن جا که یک ردیف (یا بنا به درخواست مشتری بیش از یک ردیف) از شاخه های کناری کوتاه تر هستند، می توان گفت حفاظ نیزار در حوزه ی امنیت حرف های زیادی برای گفتن دارد؛ زیرا عبور از آن به شدت دشوار و عملا غیر ممکن است.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا