حفاظ سر گوزنی - نرده شاخه گوزن

(اخبار)

حفاظ ها از جمله ی مهمترین راه كار های افزایش امنیت ایمنی خانه ها هستند ناگفته نماند امنیت در همه ی مكان ها حرف اول را میزند ما راه كار هایی به شما پیشنهاد میدهیم كه امنیت مكان مورد نظر خود را با صرف هزینه ایی چندین برابر كنید.

 
اندازه های قابل تولید در ساخت حفاظ شاخه گوزنی :
هر چند که اندازه استاندارد برای حفاظ  ها واژه مناسبی نمیباشد ولی به لحاظ امنیت و قیمت شاخ گوزنی  بهترین اندازه ها را برای تولید حفاظ  سایز های ۹۰ سانتیمتر – ۱۰۰ سانتیمتر و ۱۱۰ سانتیمتر میباشد. 
شرکت آهن سازه تولید کننده انواع حفاظ ها میباشد که بسته به نیاز مشتری است 
 برشکاری و رنگ امیزی است حفاظ شاخ گوزنی معمولا در ابعاد 2 متری تولید میشود ، این اندازه  فقط به دلیل آسانی در جا به جایی و نصب حفاظ شاخ گوزنی است.
 
حفاظ شاخ گوزنی
 
البته در مواردی هم با توجه به نوع دیوار و سازه به درخواست مشتری این اندازه قابل تغییر است.
 شما فرض کنید که دیوار شما 11متر است که  در این صورت یک قطعه 1 متری تولید میشود.در مناطقی مانند جاجرود ، بومهن ، کلاردشت ، برخی از مناطق دماوند و مناطقی مانند ازگل ، لواسان ،قیطریه ،شهرک غرب و اکثرا مناطق کوهستانی که دیوار محوطه  ساختمان ها در شیب قرار دارند اندازه قطعات برای  دیوار ساختمان شما ساخته میشود ،این امر افزایش ایمنی ساختمان را به همراه دارد که همه مردم به فکر امنیت خانه و کاشانه خود هستند.
 
نصب حفاظ شاخ گوزنی
نصب حفاظ شاخ گوزنی باید حتما زیر نظر نصاب حفاظ روی دیوار انجام میگردد. نصب درست حفاظ آهنی روی دیوار باعث می شود تا شما بتوانید حداکثر بهره‌برداری را از این حفاظ روی دیوار برای خود به وجود بیاورید.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا