گل نرده آهنی حفاظ ساختمان - نرده دیواری فرفورژه

(اخبار)

اگر جهت تامین امنیت بیشتر محل سكونت یا كار خود یك برنامه ی ویژه دارید و میخواهید در مورد حفاظ بوته ای كه یكی از بهترین حفاظها جهت تامین امنیت ساختمان است با آهن سازه همراه شوید تا اطلاعات كافی در مورد انواع حفاظ بدست آورید.

 
حفاظ بوته ای : از زمان  گذشته و تا امروزه  مورد توجه جوامع بشری نیز بوده انسان نیازمند ترفندهایی جهت افزایش امنیت و حفاظت از محل زندگی خود بوده است. راه حل آن هم از ابتدا تا اکنون نصب یکی از انواع حفاظ ساختمان بوده است. زمانی که  انسان‌های اولیه در غار زندگی می‌کردند، جهت محافظت خود از حمله‌ی حیوانات وحشی، حصار و تله‌هایی نزدیک محل زندگیشان بکار میبردند تا حیوانات وحشی و یا دشمنانشان به دام افتاده و نتوانند از حصار عبور کرده و وارد غار و محل سکونت آن‌ها شوند. همان حصارها و تله‌ها بودند که نقش حفاظ ساختمان‌های امروزی را داشتند.
امروزه از سیستم‌هایی حفاظت فیزیکی مانند فنس های الکتریکی، دوربین‌های مداربسته، قفل‌های الکترونیکی و انواع حفاظ ساختمان مثل حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای، حفاظ نیزار، حفاظ لیلیوم، حفاظ نیزاری، حفاظ بوته خاری و … استفاده میگردد. توصیه می‌شود برای افزایش ضرایب ایمنی ساختمان خود، حتما قبل از سرقت و وارد شدن خسارت های وارده  نصب حفاظ ساختمان را در ابتدای کار خود قرار دهید.
حفاظ بوته ای جزء حفاظ‌های نسل جدید میباشد و دقیقاً به همین شکل،  و سیاق  قدمت زیادی ندارد. اکثرا برای دیوار منازل و دیوار ساختمان‌هایی که فضاهای باز مانند بالکن، حیاط یا حیاط خلوت دارند به کار می‌رود و به دلیل مقاومت بالای زیبایی، قابلیت ساخت جهت انواع عرض وحح طول و ارتفاع و تراکم، و ضرایب بالای افزایش امنیت، با استقبال عمومی مواجه شده است. درواقع شاخه های بسیار زیاد از میلگردهای نوک تیز جوش خورده با تراکم بالایی که دارند به هر کس که بخواهد از آنها عبور کند آسیب شدیدی می‌رسانند بصورتی که مانع عبور می‌شوند و بدین صورت ساختمان شما را ایمن نگه می‌دارند.
تراکم و استحکام زیاد
امنیت بالا
نصب سریع
قیمت مناسب
ظاهر زیبا
 
. یکی از همین مصالح جدید  به کار رفته در ساختمانی که در راستای  زیبایی نمای ساختمان بکار برده می‌شود حفاظ بوته ای است. درحقیقت با جوش دادن میلگردهای با نوک بسیار تیز و برنده به شکلی همانند شاخ گوزن، و نصب آن بر روی دیوار و انتخاب رنگ متناسب با نمای ساختمان، یکی از محصولات زیبا و چشم‌نواز معماری حاصل می‌شود که جدا از افزایش  بالا رفتن ضرایب امنیت، چشم هر رهگذری را نیز به خود جلب می‌کند. همانطور که گفته شد حفاظ بوته ای را می‌توان جزء تکنیک‌های نسل جدید حفاظ روی دیوار برای زیباسازی ساختمان‌ دانست این نوع از انواع حفاظ  یکی از انواع حفاظ ساختمان به شمار می آید ، طول عمر زیادی دارد و نیازی به  تعمیر و نگهداری نیز ندارد. بر روی انواع نماهای کامپوزیت، سنگ یا فلز قابل پیاده‌سازی میباشد. معماران می‌توانند با تغییر دادن ارتفاع و تراکم، این نوع نرده محافظ را کاملاً منطبق با سلیقه‌ی خود خریداری نمایندو سفارش ساخت  را از آهن سازه  بدهند حفاظ ساختمان را بدهند، تا با نمای ساختمانشان  همخوانی  و بیشتر و کاملی داشته باشد.
 
 
 
 
 
محافظ روی دیوار
 
نرده خانه باغ
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا