نرده آهنی محوطه - حفاظ كشی باغ ویلا

(اخبار)

برخلاف محفاظ های قدیمی كه بهترین جا پا برای بالارفتن و یك جای پا برای ایستادن بر روی دیوار ها را برای سارق آماده میسازد، دارای امنیت بسیار بالایی هستند و عبور از آنها بعد از نصب روی دیوار غیرممكن میباشد.

حفاظ نیزار یکی از نرده حفاظ‌های کلاسیک محسوب می‌شود، در طراحی این نوع  محصول نرده حفاظ عرض مناسبی در نظر گرفته شده است که قابل نصب روی انواع دیوارها مانند دیوارهای آجری، سفالی و پیش ساخته را داشته باشد. حفاظ نیزار دارای 45 شاخه اصلی که تمامی آنها از قسمت پائین به سمت بالا هستند. این نوع قرار گیری در طراحی به سبب فرم حفاظ است که از حالت  مدرن و اصلی خود خارج نشود. این 45 میله هر کدام از دو الی سه نقطه در مسیر اصلی به یکدیگر توسط جوش متصل می‌شوند. 
 
در انواع نرده حفاظ‌ها تعداد نقاط جوشکاری شده برای اتصال میله‌ها بین 250 تا 300 نقیه جوش است، با توجه به این که نرده حفاظ‌ها بیشتر به صورت رنگ شده روی دیوار قرار می‌گیرند و به صورت مستقیم در معرض نور آفتاب و باران قرار دارند، اولین محلی که مورد آسیب قرار می‌گیرد همین نقاط جوش است که سعی شده در حفاظ نیزار این مشکل به بهتریت شکل ممکن رفع گردد.
 
حفاظ نیزار و ساختار آن
 
شاسی حفاظ نیزار شامل یک شاسی 2 متری از نوع تسمه، یا پروفیل  و 45 میله اصلی است که بخش اصلی حفاظ نیزار را تشکیل می‌دهند. در وسط شاسی میله‌ها به صورت قرینه و در ارتفاع 15 سانتی عرض حفاظ به 65 سانتی و در ارتفاع 55 با شکل قوس دار به 70 سانت افزایش پیدا می‌کند. این شکل به صورت قرینه در هر دو سمت شاسی اجرا می‌شود   ضخامت میلگرد که حدودا یک میله دو متری است 11 تا 12 میلمتر است. (با توجه به این که بیشتر ساختمان‌ها قبل از طراحی حفاظ شاخ گوزنی ساخته شده‌اند، کلیه این موارد بستگی به نوع دیواری دارد که قرار است روی آن نرده حفاظ نیزار نصب شود.) تمامی شاخه‌ها به بدنه شاسی وصل می‌شوند. میله‌های ردیف وسط ارتفاع بیشتر (تا یک متر) دارند و میله‌های کناری کوتاه‌تر هستند. لازم به ذکر است که میلگردها ساختاری قوس دار به جهات مختلف دارند.
 
شرکت آهن سازه با نیم قرن تجربه در عرصه ساخت و تولید و حفاظ برای خانه و محیط های ادارای و غیر... علاوه بر امنیت و مقاوم بودن این محصولات با کادری و مجرب و منسجم در اختیار هموطنان عزیز قرار دارد و مشتری مداری را سر لوحه کار خود قرار داد ه.
 
گل نرده اهنی
 
نرده آهنی ساختمان

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا