حفاظ نرده طرح شاخ گوزن - نرده حفاظ دیوار

(اخبار)

در عصر امروز بالا رفتن سطح امنیت سرعت چشم گیری پیدا كرده و همچین به دلیل سرقت فراوان سارقان مردم را به فكر ایمن كردن محل زندگی خود كرده است ما در ادامه مطلب به معرفی انواع حفاظ های نرده ی روی دیوار میپردازیم.

 
حفاظ شاخ گوزنی بر اساس نیاز مشتری و بر حسب ارتفاع دیوار و ساختمان  طراحی و ساخته و تولید  می گردد. این نوع از حفاظ ساختمان ،  با حجم  و تراکم متنوعی در بازار موجود است. 
که بر اساس نیاز  مشتریان می توانید از مدلی که متناسب با دیوار و ساختمان منزل شما باشد استفاده کنید. 
حجم و تراکم استفاده شده در بیشتر شاخه ها، ارتفاع بالا ، عرض بیشتر از دیوار از جمله آیتم هایی هستند که می توانند امنیت خاطر شما را حفظ  کنند.
حفاظ شاخ گوزنی
 
 
نرده حفاظ شاخ گوزنی به شما این اطمینان را خواهد داد  که اگر در محل زندگی و یا کار خود نباشید، امکان سرقت به کمترین حد ممکن خود خواهد رسید.
 این حفاظ ها مورد تایید نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران میباشد.که تایید بر امنیت بالای محصول است.
امروزه در بسیاری از  ساختمان های نظامی و امنیتی از این گونه حفاظ ها استفاده میشودو شرکت آهن سازه تولید کننده انواع حفاظ بسته به نیاز مشتریان است.
 
نرده شاخ گوزنی با جوش CO2 جوشکاری می شود. این موضوع استحکام بسیار زیادی به این حفاظ روی دیوار می دهد. همچنین شما قادر خواهید شد با توجه  به نمای ساختمان، آنرا در رنگ دلخواه خود تهیه کنید.
 نوک این حفاظ ها معمولا بسیار تیز است تا سارقان نتوانند از روی آن عبور کرده و خود رت به حریم خصوصی شما برسانند معمولا این حفاظ آهنی نیازمند نگهداری ویژه ای نبوده و می توانید سالها با اطمینان از آنها استفاده کنید.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا