حفاظ سرنیزه آهنی روی دیوار ساختمان

(اخبار)

امروزه سطح امنیت و سیستم ایمنی در یك مكان حرف اول را میزند كه طوری كه جزو مهمترین بخش ساختمان به شمار میرود ما در ادامه ی مطلب به مرفی حفاظ نیزار میپردازیم.

 
 
حفاظ نیزار امروزه جزو مهمترین بخش هر آپارتمان و ساختمان به شمار می روند. به طوری که معماران هنگام طراحی و ساخت هر ساختمان، از قبل جای نصب نرده ها را بر روی دیوار در نظر می گیرند.
 این نوع حفاظ مستقیما از طبیعت الهام گرفته  شده است و طرحی شبیه به یک ردیف نیزار انبوه داردکه مطمعنا عبور از غیره ممکن است 
شرکت حفاظ مارکت تولید کننده انواع حفاظ و نرده روی دیوار میباشد.
 
حفاظ سرنیزه ای
 
 
اگر ترس از سرقت و گربه های ولگرد که ممکن است هر نوع بیماری ای به همراه داشته باشند شما را به درد آورده 
 وقت آن است که راهی کارامد برای این مشکل بیاندیشید. حفاظ می تواند بهترین و ایمن ترین گزینه برای بالا بردن سطح امنیت باشد. حفاظ  حتی اجازه نمی دهد موجودات مزاحم وارد محیط حیاط محل زندگی یا کار شما رود چه برسد به آنکه بخواهند وارد محیط ساختمان شوند. 
در این صورت حفاظ نیزار گزینه ای مناسب برای هر گونه محیطی از اداری گرفته تا مسکونی به شمار می رود.
 
حفاظ روی دیوار مدل نی زار
 
در اواخر سال 1394به دلیل رقابت بسیار شدید حفاظ شاخ گوزنی تعداد تولید کنندگان حفاظ به صورت چشمگیر افزایش پیدا کرد و بازار رقابت بالا رفت. گشرکت آهن سازه با توجه به بازدید های مشاوره ای  و شروع به طراحی مدل جدیدی به نام نرده حفاظ نیزار کرد.

 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا