حفاظ بوته ای خار دار - نرده بوته دیوار حیاط

(اخبار)

امروزه برای بالا بردن سطح امنیت در ساختمان ها و منازل شخصی مردم و شهروندان به فكر بیشتر كردن سطح امنیت هستند بنابراین علاوه بر روش های قدیمی میتوان از روش های متنوع تری استفاده نمود كه ما به آن اشاره میكنیم.

 
حفاظ بوته ای شرکت آهن سازه  به شکلی طراحی و تولید  شده که دیگر از حفاظ های خار گونه مانند خبری نیست.
 و طراحی حفاظ بوته ای با استفاده از میله های موج دار مانند درختچه های رونده شکل در ارتفاع مختلف طراحی شده و استفاده از این الگو باعث شده که نسبت امنیت بر روی ساختمان ها و دیوارها بیشتر و همچنین استفاده می شود.منظور از شکل بوته های رونده قوس های نیم داره مانند به جای پیچ و خم های نامناسب است که شکل حفاظ را زیباتر و امنیت این نوع نرده را بیشتر میکند است که به راحتی این اطمینان را به شما میدهد که سطح امنیت خانه شما بالا و بیشتر میگردد.
حفاظ بوته ای
 
حفاظ بوته ای و زیبا طراحی شده (حفاظ بوته) تولید و شکل گیری از بوته های خار دار و زیبا طراحی شده است. 
فرم شاخه های این نرده حفاظ به شکلی می باشند که عبور از بالای آن تقریبا غیرممکن لوده.
این غیر ممکن از آنجامی آید که در تست اولیه در تولید عبور و پرش در روی زمین از روی این محصول امری بسیار سخت و خطر ناک است و در تستی که در 20 آگوست 2018 انجام شد 95% از سازندگان ونصابان حفاظ بوته ای از پریدن از روی این نرده فلزی خودداری کردند و از 5% باقیمانده هم تنها1% توانستند.
 
 در روی زمین و با دور خیز کردن از این محصول عبور کنند بنابراین با اطمینان خاطر میتوان گفت که حفاظ بوته ایی یکی از بهترین حفاظ ها در دسته حفاظ های نرده روی دیوار میباشد.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا