قیمت نرخ نرده آهنی برای ساختمان - حفاظ آهنی

(اخبار)

نرده محافظ روی دیوار لیلیوم از سری نسل جدید حفاظ روی دیوار میباشد كه در این مطلب بطور كامل در مورد این نوع نرده و محاسن و معایب آن، چگونگی ساخت، قیمت و هرآنچه كه در مورد نرده حفاظتی لیلیوم باید بدانید را آورده ایم.

حفاظ لیلیوم یک نرده محفاظتی از سری نسل جدید حفاظ روی دیوار میباشد. این نوع نرده با الهام گرفتن از شاخه های گل لیلیوم طراحی و تولید شده است. این حفاظ بر روی دیوار های ساختمان نصب میگردد تا از ورود دزدان به داخل محوطه جلوگیری نماید. در طراحی نرده لیلیوم شاخ های تیز زیادی در حدود دویست شاخه تیز و برنده در هر متر در نظر گرفته شده تا برای سارقان عبور از آن در شرایط معمول بسیار سخت و تقریبا غیرممکن باشد … این نرده زیبا علاوه بر تامین ایمنی و ضرایب محفاظتی بالا از زیبایی ظاهری بسیار بالایی برخوردار است و برای دیوار ساختمان با کاربری های مختلف مناسب میباشد. 
 
حفاظ لیلیوم  در چه اندازه هایی تولید می شود 
نرده های لیلیوم ، از نظر ارتفاع در اندازه های  ۵۰ الی ۱۲۰ سانت تولید و ساخته میشوند.ولی با توجه به تجارب نصب درآهن سازه اندازه مناسب نباید از ۸۰ سانتیمتر کمتر باشد و مناسب ترین  اندازه برای نرده لیلیوم ارتفاع ۱۲۰ سانتیمتر میباشد.
عرض این نوع نرده نباید کمتر از ۵۰ سانتیمتر باشد. اگر عرض حفاظ ۵۰ سانتیمتر  یا بیشتر باشد از ضرایب ایمنی بالاتری برخوردار خواهد بود. وقتی عرض دیوار های بیرونی.وقتی عرض حفاظ از عرض دیوار بیشتر باشد دیگر بر روی دیوار جایی برای گرفتن دست یا گذاشتن پا نمیماند. و سارقان با دیدن این نوع حفاظ در بیشتر موارد از دزدی صرف نظر میکنند.
 
نرده آهنی نما
 
 
 
میلگردهای  بکار رفته در حفاظ نیزار چه سایزی است 
در ساخت و ساز نرده لیلیوم از میلگرد نوردی سایز ۱۰ میلیمتر استفاده میگردد که سایز  بسیار مناسبی برای این نوع حفاظ میباشد. شاید همه فکر کنند  که این سایز ضعیف میباشد و شاید بتوان آنرا خم نمود یا برید که این زیاد درست نیست زیرا شاخه های درهم پیچیده با تعدادزیاد به یکدیگر جوش شده اند. با توجه به عرض حدودا ۵۰ سانتی حفاظ عملا امکان ایستادن روی دیوار و بریدن یا خم کردن حفاظ ها عملا امکان ندارد. خم کردن یا بریدن شاخه های درهم تنیده احتیاج بسار زمان بر بوده و به همین راحتی برش داده نمی شود که همراه با تولید صدا نیز میباشد و عملا کار بسیار سخت و زمان گیری میباشد. به همین علت دزدان حتما ازعبور از روی دیوار هایی که نرده لیلیوم بر روی آن نصب شده خودداری کرده و صرف نظر میکنند و معمولا سراغ دیوارهای بدون محافظ میروند.
 
در جوشکاری معمولی با الکترود روکش دار بعد از جوشکاری به دو دلیل باید گل جوش از محل جوشکاری زدوده  و تمیز شود.
 
وجود گل جوش باعث جلوگیری از دیده شدن جوش اصلی میشود و احتمال وجود جوش کرمو وجود دارد لذا حتما باید گل جوش زدوده شود تا از مقاومت جوش اطمینان حاصل نمود.
باقی ماندن گل جوش روی محل جوش باعث میشود که رنگ بصورت کامل به سطح کار نچسبد.به همین دلیل به مرور زمان با انبساط و انقباض بوجود آمده در اثر سرما و گرما گل جوش کنده شده و حفاظ از همانجا زنگ زده و باعث پوسیدگی میگردد.
حفاظ لیلیوم از شاخه های زیادی تولید میشود و تعداد خال جوش ها بسیار زیاد میباشد.تمیز کردن گل جوش با تعداد زیاد در زوایا کار بسیار سختی میباشد و جوشکارها در جوشکاری حفاظ تقریبا هیچ وقت گل جوش را تمیز نمیکنند و این موضوع باعث میشود.
 
نرده حفاظ لیلیوم
 
 
علاوه بر روش جوشکاری دوطرفه بودن جوشه نیزدر مقاومت بسیار بالا و استجکام حفاظ بسیار مهم میباشد که این مورد هم در آهن سازه حفاظ بصورت دوطرفه اجرا میگردد.
 
هزینه نصب حفاظ لیلیوم برای هر متر طول چقدر است ؟
 
هزینه نصب نرده لیلیوم با توجه به نوع دیوار ها و نوع نصب متفاوت میباشد نرخ نرده آهنی  ولی بصورت معمول بین ده تا پانزده هزار تومان برای هر متر طول میباشد.
 
قیمت نرده لیلیوم چقدر میباشد؟
قیمت نرده لیلیوم هم بر اساس ارتفاع می باشد هر چه ارتفاع بالاتری را نیز انتخاب کنید آن هم بالا  می رود مهمولا نرده لیلیوم در ارتفاع 80 ، 100، 120 نیز می باشد که هر کدام از لحاظ قیمتی متفاوت هستند.
نرده آهنی مدرن
 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا