نرده آهنی ویلا - حفاظ ساختمان

(اخبار)

یكی از بهترین مدل ها ی نرده مدرن امروزی برای روی دیوار است. چند ساله اخیر است كه جای نرده های قدیمی را گرفته، زیرا علاوه بر ظاهر بسیار شیك كه دارد، یك محافظ بسیار ایمن بوده و حافظ مال و جان ساكنان ساختمان میباشد.

 
حفاظ نیزار همانطور که از اسمش مشخص است شبیه یک نیزار بسیار زیبا  و خاص است. این مدل حفاظ از لحاظ زیبایی قابل مقایسه با دو نوع حفاظ قبلی نیست. ازاین لحاظ برتری خاصی نسبت به بقیه حفاظ ها دارد. جدا از تامین امنیت  استحکام یک نوع دکوراسیون ساختمان نیز به حساب می آید. طراحی و تولید حفاظ نیزار یا سرنیزه بسیار زیبا  است.
 
حفاظ نیزار چیست ؟
یکی از بهترین مدل ها ی نرده مدرن امروزی برای روی دیوار است. چند ساله اخیر است که جای نرده های قدیمی را گرفته، زیرا علاوه بر ظاهر بسیار شیک که دارد، یک محافظ بسیار ایمن بوده و حافظ مال و جان ساکنان ساختمان میباشد. مدل های قدیمی و کلاسیک بدلیل داشتن یک شکل واحد و نداشتن تنوع و زیبایی و مهمتر از همه عدم تامین امنیت کامل این نرده ها مورد استقبال معمارن نبود.
 
برای روی دیوار ساختمانها جای یک نرده زیبا و امن خالی بود و به همین دلایل تولید کنندگان حفاظ شروع به تولید نسل جدید حفاظ روی دیوار نمودند. که از جمله آنها میتوان به حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ لیلیوم، حفاظ بوته ای و حفاظ نیزار اشاره کرد که البته  حفاظ نی زار  یکی از بهترین ها در این مجموعه میباشد.  برای ساخت آن از شاخه های نی در نی زارهای بزرگ الهام گرفته شده است. روی دیوار زیبای خاصی دارد و بدلیل طراحی خاص خود تقریبا با تمام نماهای ساختمانی همخوانی خواهد داشت و به همین دلیل نیز یکی از پرفروش ترین مدل های ما میباشد که  از میلگرد هایی با قطر ده و دوازده میلیمتر با نوک های بسیار تیز تولید میشو
 
 
میلگردها باسایز های ده یا دوازده میلیمنر بعد از خرید از کارخانه ساخت میلگرد، به محل تولید آورده می شوند.شاخه های میلگرد به اندازه های مورد نیاز و مطابق با سفارشات برش میشوند.برشها باید بوسیله گیوتین مخصوص بصورت مورب با نوک بسیار تیز باشند.پس از برش با پرس و در قالبهای خاص هر قطعه خمکاری میشوند. شاسی که از پروفیل یا تسمه یا سپری میباشد در اندازه ای مورد نیاز بریده و ساخته میشود که معمولا یکمتری میباشد.
 
در جوشکاری قطعات سایز شده میلگرد که نوک آنها تیز شده و خمکاری نیز شده با جوشکاری به شاسی اصلی جوشکاری میشوند.اینکه قطر میلگرد ۱۰ یا ۱۲ میل باشد و یا برای شاسی از چه مقطعی استفاده شود، هر کدام کاربرد و عیبی های دارد که در ادامه به آنها میپردازیم.
 
حفاظ نیزار با چه ابعاد و اندازه هایی تولید میشود ؟
بدر مجموع باید گفت که نرده ها معمولا طبق سفارش و براساس نیاز در اندازه های گوناگون قابل تولید میباشد ولی سایزهایی که به طور معمول کاربرد زیادی دارد 
ارتفاع :  در نرده مدل نی زار ارتفاع  ۱۰۰و  ۱۲۰سانتیمتر مناسب است اما گاها ۸۰ و ۹۰ سانت هم تولید میشود بهترین ارتفاع برای نیزار ۱۲۰ سانتیمتر است
عرض  : بر اساس ارتفاع از ۵۰ تا ۷۰ سانتیمتر
ضخامت : قطر میلگردها ۱۰ یا ۱۲ میلیمتر
.ساخت حفاظ نیزار برای ساختمان بر اساس نیاز مشتری صورت میگیرد و در هر ابعاد و  اندازه ای قابل تولید است. بر اساس تجارب چندین ساله ای  شرکت آهن سازه که  در ساخت  و نصب بدست آورده ایم برای هر مدل از نرده و محافظ اندازه های خاصی خریداران پیشنهاد میشود.اما پیشنهاد ما اینست که ابتدا کارشناس کار آزموده ای که در این زمینه تجربه کافی دارد  از محل پروژه بازدید نماید. در این صورت شما میتوانیی با استفاده از   راهنمایی های مشاور تصمیم درستی در انتخاب نرده بگیرید. در بازدید مسایلی مثل عرض، ارتفاع، شکل، همجواری ها  و عواملی مثل وجود علمک گاز یا تیر برق و غیره که دسترسی به بالای دیوار را راحتتر میکند در انتخاب نوع و اندازه حفاظ بسیار مهم هستند.
 
نرده خاردار
 
نرده آهنی ساده
 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا