انواع نرده دزدگیر آهنی - حفاظ دیوار ساختمان

(اخبار)

شركت آهن سازه با نیم قرن تجربه در كار تولید نرده حفاظ برای دیوار این اطمینان را به همه مشتریان خود می دهد كه با نصب این حفاظ ها بر روی دیوار منازل یا محل كار از ورود افراد جلوگیری كرده و دارای استحكام بالایی می باشد.

 
هم اکنون  حفاظ هایی موجود در بازار  با عنوان حفاظ روی دیوار برای  بازار مصرفی تولید می شود  که اغلب به عنوان نرده کاربرد دارند و برای استفاده به عنوان حفاظ روی دیوار حیاط یا منازل مناسب می باشند. این نوع حفاظ روی دیوار سنتی که با عنوان حفاظ سرنیزه ای شناخته می شوند-. مهم ترین  عیب آنها این می باشد که به علاوه دقیقا مانند نرده های زندان بلند، زشت و سخت آور نمی باشند. حفاظ های نرده ای رایج، ایمن نمی باشند. چرا که به راحتی اشخاص می توانند از آن عبور کنند.
 
حفاظ های دیوار خانه های اغلب ایرانی ها بیشتر از جنس آهن و فولاد بوده و نرده های چوبی کمی و در مناطقی خاص استفاده می‌شوند. اما حفاظ های فلزی چند جور حفاظ روی دیوار چه چیزهایی را باید در انتخاب نرده دیوار آهنی حیاط ویلا ملاک  انتخاب قرار داد؟
 
 
 
نرده خانه های ویلایی
 
 
تصاویر نرده آهنی
 
 
باید گفت یکی از دیگر از طرح های حفاظ روی دیوار ، حفاظ بوته‌ای است. خصوصیت بارز این مدل، شاخک های نامنظم بوده که آن را با سایر مدل های حفاظ متمایزز کرده به طوری که همگی به یک جهت قرار گرفته اند با ایجاد یک شبکه تو هم رفته، تقریبا عبور را غیرممکن می‌سازند. در هر مترحفاظ بوته‌ای ۸۰ تا ۱۰۰ شاخک برنده و تیز از ساختمان شما مراقبت می‌کند. توجه کنید که از نگاه صنعتگران دو حفاظ بوته‌ ای و حفاظ شاخ گوزنی، از لحاظ امنیت تفاوت آنچنانی با هم ندارند ولی ازنظر هزینه، ظاهر و زیبایی، مقاومت محصول نهایی، حفاظ شاخ گوزنی موفق تر است.
 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا