نرده دزدگیر روی دیوار - حفاظ ضد سرقت دیواری

(اخبار)

امروزه برای بالابردن سطح امنیت در خانه ویلاها و منازل شخصی افراد به فكر بالا بردن سطح امنیت هستند تا از حریم خصوصی خود محافظت كنند ما در ادامه مطلب به معرفی برخی از راه حل ها میپردازیم كه استفاده از انواع نرده های حفاظ روی دیوار میباشد.

نرده دزد گیر روی دیوار و انواع آن: 
 
به دلیل طراحی اصولی و صحیح مناسب بر نیاز مشتری  در امنیت ساختمان و طراحی زیبا در کنار امنیت تولید میگردد. به طور کل این نوع نرده دیوار با شکل و نوع شاخ گوزنی موافق نیست و ان را غیر اصولی میدانستند.
 این حفاظ طوری طراحی شده که این محافظ دیوار در قسمت پایین و بالا بر خلاف حفاظ دیوار قبل درای عرض مناسب بوده و این فرضیه که با انداختن پتو و یا زیر پایی ماشین میتوان از حفاظ شاخ گوزنی عبور کرد را کامل از بین برده است.
 بسیاری از مشتریان با توجه به اینکه به یکباره حفاظ شاخ گونی رشد پیدا کرد و در این سرعت پیشرفت مهمترین عامل یعنی طراحی در حفاظ شاخ گوزنی جا مانده ای بیش نبود حفاظ شاخ گوزنی با تولید مدلی دیگر از حفاظ روی دیوار اقدام به تولید حفاظ بوته ای نمودند.
حفاظ بوته ای
 
شرکت آهن سازه به تولید انواع حفاظ های نرده بسته به نیاز مشتری است.
مزایای حفاظ بوته ای :
مزایای حفاظ بوته ای در ممقایسه با دیگر  حفاظ های نرده روی دیوار زیاد بوده و از مهمترین این مزیت ها این است که عرض این نرده نسبت به نمونه های مشابه بیشتر میباشد و این عرض هم با طراحی انجام گرفته و نوع میله های زیاد شده طوری جا گذاری شده که عبور از آن برای حیوانات همانند گربه و … سخت بوده چه برسد به دزد آن و سارقین ، عرض در مبحث حفاظ دیوار از مهمترین موارد است چرا که یک سارق برای پرش از دیوار نیار به جای پا و تعادل است که با توجه به این که عرض این نرده حداقل 60 سانت میباشد و اکثر دیوار ها ی ساخته شده بیشتر از 30سانت پهنا ندارند.و با قرار گرفتن حفاظ بوته ای روی دیوار از هر طرف حدود 15سانت نوک میله ها بیرون از دیوار قرار میگیرند جایی برای سارقان نمی ماند که بتوانند از آن به عنوان محل عبور استفاده کنند.
ویژگی دیگر این محصول شکل زیبا و پر حجم بودن آن میباشد که در نگاه اول از بیرون سبب میشود که سارقین فکر بالا رفتن و عبور از آن را از ذهن خود دور کرده و مرتکب اشتباه مرگبار نگردند.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا