نرده حفاظ متحرك پشت پنجره ای

(اخبار)

ما در طراحی نرده حفاظ پنجره ساختمان از تركیب طرح های كلاسیك ایرانی و طرح های مدرن امروزی بهره میبریم ولی همیشه به مشتریان خود میگوییم كه اولین خاصیت حفاظ پنجره باید حفظ امنیت ساختمان باشد و پس آن زیبایی بخشیدن به ساختمان.

 
ساخت حفاظ پنجره متحرک کشویی یا آکاردئونی به نحوی که قابل باز و بسته شدن است، یکی از انواع حفاظ است که بخصوص برای پنجره‌های بزرگ کاربرد دارد. نمونه ای که در زیر مشاهده می‌کنید از نوع آکاردئونی آن است. البته کاربرد اصلی این شکل از حفاظ در درب آکاردئونی است که برای تأمین ایمنی و جلوگیری از ورود افراد غریبه از در منزل مسکونی  است.
 
نصب نرده حفاظ برای پنجره به این صورت باید باشد که اول باید پنجره مورد نظر نصب گردد و بنا بر سلیقه مشتری و طرح و رنگ پنجره حفاظ آن هم ساخته می شود. حفاظ برای جلوگیری از ورود دزدان و افراد و جلوگیری از ضربه به شیشه استفاده می شود. حفاظ ها در طرح های گوناگون و رنگ های مختلفی وجود دارد که شامل حفاظ استیلی، آهنی، فلزی و یا فرفورژه می باشد.
برای پنجره حفاظ های زیادی بسیاری وجود دارد که در مدل ها و گوناگونی  زیادی ساخته شده اند. پنجره حفاظ دار از مدل ها و طرح ها و رنگ های مختلفی دارا هستند که بنا بر سلیقه مشتری و پنجره های ساختمانی این حفاظ ها ساخته و رنگ می شوند. حفاظ پنجره شامل استیل، آلومینیوم، آهنی و … می باشد که امروزه حفاظ آهنی فرفورژه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد زیرا هم رنگ زیبایی دارد و هم به مرور زمان در برابر تغییرات آب و هوایی از بین نمی رود. انواع مدل پنجره حفاظ دار شامل حفاظ آکاردئونی، حفاظ های رول شونده و نوعی حفاظ هم وجود دارد که تقریبا به شکل ابرو می باشند که به آن حفاظ ابرویی گفته می شود که پهنای آن بیشتر از ارتفاع آن می باشد که در پنجره های بزرگ نصب می گردد که شرکت آهن سازه این کار را انجام می دهد.
 
حفاظ پشت پنجره فلزی
 
فاظ پنجره تراس
 
 
 
حفاظ پنجره با جا گلدانی
 
حفاظ برای پنجره یکی از مسئله هایی است که بعد از نصب پنجره دو جداره برای منزل به وجود می آید. به مخصوصا اگر منزل شما در طبقات پایین‌تر باشد این نگرانی بیشتر می شود. چرا که اگر منزل را ترک کنید باید نگران در حال اضطراب و نگرانی خواهید بود. در گذشته که فقط از پنجره های آهنی و آلومینیومی استفاده می شد حفاظ هایی از جنس آهن برای پنجره ها تولید می شد. اما با آمدن پنجره یو پی وی سی و پنجره دو جداره ترمال بریک و … که این پنجره ها از ظاهری بسیار خوبی هم نسبت به پنجره های کلاسیک برخوردار هستند این سوال ایجاد می شود که حفاظ پنجره را از کجا تهیه کنیم. در منازل مدرن برای جلوگیری از اتلاف گرما و انرژی از پنجره دو جداره استفاده می شود. از نرده و یا همان حفاظ در تراس های با ارتفاع بالا برای امنیت بیشتر برای کودکان در خانه ها و کاهش نگرانی والدین آن ها استفاده می شود.

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا