حفاظ پنجره از داخل ساختمان - نرده آهنی

(اخبار)

حفاظ پنجره موضوعی متفاوت از حفاظ دیوار است و وجود آن حتی با داشتن نرده روی دیوار هم ضروری است به‌خصوص وقتی كه دسترسی به پنجره خانه شما از بیرون چندان دشوار نباشد.

 
انواع محصولات حفاظ پنجره و حفاظ بالکن و مدرن شامل نسل جدید حفاظ روی دیوار از قبیل حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای و نرده حفاظ آهنی، حفاظ خواری، بوته ای، سرخم و فرفورژه در تراکم بالا و کیفیت مناسب  روی دیوار ساختمان و ویلا را در صنایع آهن سازه ساخته و تولید می شود.
 
آهن سازه  تولید کننده و طراح انواع حفاظ های با کیفیت و مرغوبی می باشد که نه تنها زیبایی و کیفیت را در طراحی محصولات خود در نظر میگیرد، بلکه به موضوع امنیت اهمیت بالایی داده است و کلیه حفاظ های جدید تولید شده توسط صنایع فلزی آهن سازه با امنیت بسیار بالایی تولید می شود.
 
نرده بالکن و حفاظ پنجره لوکس  را از دو دیدگاه درونی و بیرونی میتوان نگاه نمود و در هر دو دیدگاه به بعد ماده و معنای آن نیز توجه نمود. از ابعاد مادی نرده بالکن و حفاظ پنجره میتوان به بعد محفاظت و صیانت آن اشاره نمود که آدمی را از ناهنجاری های وارده از دنیای بیرون و اختلالات روانی درونی همچون سپری ستبر محفوظ می کند.
بالکن ها و پنجره های بنا که در حکم چشم و گوش و بینی و دهان آن بوده و تنها محل ارتباطی بنا با دنیای بیرون هستند که به ساکنین آن امکان میدهد با محیطی که جزوی از آن هستند در تعامل باشند از اهمیت بالایی برخوردارند و با وجود چنین نرده های زیبایی که در معنای روح شان بوده کیفیتی دو چندان پیدا کنند.
حفاظ پشت پنجره فرفورژه
 
حفاظ پنجره بزرگ
 
 
این کیفیت با نقش زیبای آنها در ارتباط بوده و به معماران عزیز این امکان را میدهد که با طراحی پنجره ها با دست انداز کوتاهتر و جبران آن با حفاظ پنجره فضایی پر نور و داشته باشند که می تواند از زندگی و است. لذا سایه روشن های ایجاد شده توسط این نرده ها و حفاظ ها و همچنین دید فراختر از درون و محصوریت از بیرون کیفیت این فضا را دو چندان میکند.
صنایع فلزی آهن سازه با توجه به تمام ابعاد زیبایی شناختی و فنی نمونه هایی از آن را در اختیار مشتریان محترم قرار میدهد. حفاظ پنجره و بالکن ساختمان با بالاترین کیفیت  که حفاظ پنجره های مدل فرفورژه دار مدل های جدید و امروزی نیز بوده که علاوه بر زیبایی فلاور باکس هم دارد یعنی می توان جای گلدان هم داشته باشد  که شرکت آهن سازه این کار را انجام می دهد.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا