حفاظ پنجره آماده - نرده حفاظ آهنی

(اخبار)

 
معمولا سازندگان ساختمان ها یا اطلاعات  لازم کاری را ندارند و یا به دلیل  کم کردن یا صرفه جویی های اقتصادی بسیاری از موارد مهم و ایمنی در ساختمان ها را نادیده گرفته و با بهانه های واهی ذهن مشتری و خریداران را منحرف می سازند از جمله این موارد حفاظ پشت پنجره می باشد که نصب آنها حتی در بسیاری از برچ ها نیز حذف شده اند.
حفاظ پنجره  یا پشت پنجره جهت جلوگیری از ورود دزدان ، امنیت جسمی افراد به خصوص کودکان و بزرگسالان نقش مهمی ایفا می کند. در این میان کیفیت اجزای سازنده حفاظ پنجره تاثیر بسیاری در تامین موارد ذکر شد دارد. برای مثال حفاظ های آهنی پنجره به مرور زمان با فرسایش و زنگ زدگی مواجه می شوند وهمین امر تنها از لحاظ زیبایی و پاکیزگی اثر نا مطلوبی بر روی نمای ساختمان خواهد داشت ، خوردگی آهن نیز به مرور کارایی و استحکام  و مقاومت آن را کم کرده یا ضعیف خواهد کرد. از این رو بهترین متریال در حفاظ پنجره ها فلز استیل ضد زنگ  که شرکت آهن سازه با کادری و مجرب و منسجم در اختیار مشتریان عزیز میباشد تا به آن ها در انتخاب یک حفاظ مناسب کمک کنند .
 
حفاظ پنجره تاشو
 
زیبا ترین و ایمن ترین حفاظ ضد سرقت بالکن که با قوطی و پروفیل استیل درجه یک 304 ساخته می شود حفاظ استیل پروفیل عمودی است. در طراحی این مدل حفاظ بالکن می توان از شکل های در طرح ها مختلف و منظم استفاده کرد. کاهش خطرات سرقت و زیبایی ظاهری نمای ساختمان از ویژگی های مثبت این مدل حفاظ است. استاد کاران با تجربه ما بر اساس نظر و دیدگاه شما مشتریان محترم و استاندارد های اجرایی حفاظ پنجره زیباترین و مستحکم ترین محصول حفاظ را برای شما خواهد ساخت.

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا