حفاظ پنجره اصفهان - نرده پنجره فلزی

(اخبار)

امروزه اهمیت به زیبایی نمای پنجره ها به اندازه ایمنی آنها مهم است. برای همین سازندگان و طراحان ساختمان از متریالی در ساخت حفاظ های پنجره استفاده می كنند كه قابلیت ساخت طرح های مختلف را به آن ها بدهد و مقوم و مستحكم نیز بوده.

 
حفاظ پنجره آهنی از پنجره های فلزی برای مراقبت کامل از خانه مسکونی  خود استفاده می شود ، از پنجره های ساده تا آخرین قسمت های سفارشی حفاظ پنجره آهنی طراحی شده و تزئین شده می باشد،.
 
 به دلیل اینکه پنجره ها اولین امکان ورود دزدان به داخل منازل است باید از یک مانع  و مقاوم مستحکم و مناسب در جلوی پنجره ها استفاده شود تا ایمنی  و امنیت افزایش یابد. حفاظ استیل امروز به دلیل نیاز کم به نگهداری و امکان تولید برای هر نوع ابعاد و پنجره ای برای ساخت حفاظ پنجره مورد توجه قرار گرفته است. از میان تمام طرح ها و روش های ساخت حفاظ استیل امن ترین و قوی ترین آنها مدل حفاظ بانکی است. حفاظ بانکی استیل یک گارد محافظتی است که از اتصال لوله ها و پروفیل های استیل به روش جوشکاری آرگون که در داخل لوله های استیل برای افزایش استحکام آنها میلگرد آهنی کار گذاشته می شود اجرا و ساخته می شود. نوع آلیاژ استیل مورد استفاده در ساخت حفاظ بانکی از دو نوع استیل 304 و 201 می باشد.
 
حفاظ پنجره بالکن
 
حفاظ پشت پنجره فلزی
 
 
محافظت از کودکان در ساختمان ها در طبقات بالایی ضروری است تا از یک حفاظ بالکن ایمن را افزایش داده است. در قدیم نحوه اجرای حفاظ استیل بالکن مقرارت مشخصی نداشت و معمولا گارد های حفاظ بالکن را به صورت چند ردیف لوله موازی به شکل افقی اجرا می کردند. این موضوع باعث شده بود که حفاظ بالکن شکل یک نردبان داشته باشد و همیشه خطر پرت شدن کودکان از بالای ساختمان به پایین وجود داشت زیرا کودک می توانست با قرار دادن پاهای خود بر روی نرده ها از آن بالا رفته و به پایین پرت شود. برای کاهش این خطر آتش نشانی مقرراتی را برای نصب حفاظ بالکن در نظر گرفت که تمام ساختمان سازان ملزم به رعایت آن هستند. در اجرای حفاظ استیل بالکن که مورد تایید باشد باید به این نکات توجه شود اول ارتفاع آن است که نباید از کف بالکن کمتر از 110 سانتیمتر باشد. دوم فاصله بین گارده های حفاظ استیل باکن است که حداکثر باید 12 سانتیمتر باشد و آخرین مورد شکل این گارد ها است که جای اینکه افقی نصب شوند باید به شکل عمودی اجرا شوند. با رعایت تمام این موارد  می توانید حغاظ بالکن  مناسب و ایمن داشته باشید.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا