حفاظ پنجره ای فرفورژه - نرده طرح دار كلاسیك

(اخبار)

طرح‌های مدرن پنجره امروزه طرفداران بسیار زیادی دارند. طرح‌هایی كه در عین نو بودن، كاملاً ایمن و مطمئن هستند و دارای استحام زیادی در مقابل سارقین ایمن می باشد كه شركت آهن سازه با تمام قوا آماده خدمات رسانی به مشتریان می باشد.

مدل  های پجره مدرن امروزه طرفداران خاص و  بسیار زیادی دارند. مدل هایی که در عین نو بودن، کاملاً اینی و محافظ و مطمئن هستند.
شما  می‌توانید ضمن بررسی کاتالوگ طرح‌های موجود، انتخاب یکی از آن‌ها را انتخاب کنید و یا می‌توانید طرح مورد نظر خود را ارائه دهید تا طبق آن برای شما طراحی و اجرا صورت گیرد. ما هیچی محدودیتی در این زمینه نخواهیم داشت و تلاش می‌کنیم تا خواسته شما  مشتریان عزیز را برآورده  زیرا شعار آهن سازه کیفیت می باشد.
 
نرده پنجره دوجداره معمولا  به گونه ای که دارد، این امکان را ایجاد می کند تا بتوان آن را بر روی انواع دیوارها  و پنجره خانه ها نصب کرد در اینجا گفتن این  نکته قابل توجه در رابطه با این جنس کاربردی آن است که این مدل از حفاظ در کوتاه‌ترین زمان ممکن بر روی تمام مدل پنجره‌های موجود قابل نصب می‌باشد.
 
قیمت حفاظ پنجره به عوامل مختلفی بستگی دارد. بیاید با هم نگاهی به این عوامل بیندازیم:
 
طول و عرض پنجره: هر چه پنجره ساختمان بزرگتر باشد و طول و عرض بیشتری داشته باشد، قیمت حفاظ هم بالاتر خواهد بود.
 جنس حفاظ پنجره: حفاظ پنجره فلزی می‌تواند از میلگرد، قوطی یا فرفورژه ساخته شود. هر چه تراکم آهن مورد استفاده بیشتر باشد وزن حفاظ بیشتر شده و قیمت آن هم بالاتر خواهد بود.
 
طرح حفاط پنجره: طرح حفاظ هم روی قیمت آن مؤثر است. تأثیر طرح نرده پنجره روی قیمت آن از دو جنبه است؛
 
یکی این که برخی طرح‌ها باعث سنگین‌تر شدن حفاظ می‌شوند، مثلاً از گل‌های سنگین استفاده می‌کنند یا طرح‌های پرتراکمی هستند که نیاز به مصرف آهن بیشتری دارد.
 
مزایایی دیگر هم این که بعضی از طرح‌ها  دارند اجرای پیچیده‌تری و مشکل تری  هستند که ممکن است روی قیمت  کار تأثیر گذارند و آن را زیاد و کم کنند.
 
حفاظ پنجره آهنی
 
حفاظ پنجره ارزان
 
 
.

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا