حفاظ پنجره دوجداره - نرده پشت پنجره

(اخبار)

امروزه بر ای محافظت از منزل مسكونی علاوه بر دزدگیر برای خانه و وسایل حفاظتی از نرده برای پنجره استفاده می شود كه در طرح های ساده و فرفورژه دار استفاده می شود كه طرح های فرفورژه كاملا جدید و امروزی می باشد.

این نوع  از حفاظ بسیار پر مزیت است و همیشه از قیمت بسیار مناسبی هم برخوردار است. نرده های ساده پنجره می‌توانند از قوطی‌های ۲ در ۲ یا از میلگرد و تولید و ساخته شوند.
 
اینگونه از طح های  حفاظ پنجره دوجداره  فرفورژه طرح‌های پیچیده‌ای  و سختی ندارند و به صورت کلاف‌های درهم‌تنیده عمودی و افقی قرار می‌گیرند. استحکام  و مقاومت این نرده‌ها به صورتی است که امکان خم کردن و دسترسی به پنجره با وجود آن‌ها دشوار بوده  لازم به ذکر است  که فاصله مابین تیغه‌ها باید به گونه ای باشد که به هیچ وجه امکان عبور اشخاص از لابلای آن وجود نداشته باشد.
 
گهگاه در بالا و پایین حفاظ های ساده، طرح‌هایی نظیر پیکان قرار می‌گیرد که به زیبایی  ظاهری آن کمک می‌کند.
 
مدل های فرفورژه در بسیاری از بخش‌های ساختمان به کار برده می‌شوند. علاوه بر نرده های حفاظ پنجره، دیگر موارد پرکاربرد آن در ساخت نرده های راه پله آهنی و نیز نرده حفاظ دیوار است.
 
طرح های فرفورژه حفاظ پنجره هم با توجه به این که از یک‌سو قیمت بسیار پایینی دارند و از سوی دیگر بسیار تنوع و زیبا هستند، مشتریان خاص خود را دارد. همچنین این‌که با توجه به جنس محکم آن‌ها از امنیت بالایی نیز برخوردار هستند.
 
در اینجا نمونه‌هایی از طرح های نرده پنجره فروفورژه را به شما نشان  خواهیم داد که شرکت آهن سازه اقدام به تیه و تولید این گونه درب ها کرده.
 
حفاظ پنجره پی وی سی
 
حفاظ پنجره آهنی
 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا