حفاظ پنجره از داخل - نرده حفاظ

(اخبار)

نرده پنجره دوجداره به سبب ساختاری كه دارد، این امكان را فراهم می‌آورد تا بتوان آن را بر روی انواع دیوارها نصب كرد. نكته قابل توجه در رابطه با این محصول كاربردی آن است كه این مدل از حفاظ در كوتاه‌ترین زمان ممكن بر روی تمام مدل پنجره‌های موجود قابل نصب می‌باشد.

حفاظ پنجره همانند محافظ دیوار امری طبیعی برای محافظت  از خانه است ست و وجود آن حتی با داشتن نرده روی دیوار هم لازم است؛ مخصوصا وقتی که دسترسی به پنجره خانه شما از بیرون چندان دشوار نباشد.
 
همیشه محفاظ های پنجره، حفاظ های آهنی و فرفورژه از مجبوبیت بالایی  و طرفداران خاص خود برخوردار هستند. دلیل آن هم اهمیت اساسی  و ایمنی امنیت در طراحی و نصب  و ساخت این بخش از ساختمان است.
 
در عصر جدید حفاظ هایی به بازار آمده است که شاید اگر پای امنیت ساختمان هم وسط نبود، باز هم برای زیبایی آن‌ها را نصب و استفاده می‌کردیم. نمونه آن‌ها را می‌توانید در ادامه ملاحظه نمایید.
 
مدل های نرده پنجره هم بسیار تنوع شده و با خیال راحت می‌توانید یکی را انتخاب کنید؛ بدون این که نگران مشابهت به پنجره همسایه باشید.
 
در زمان های قدیم نرده های پنجره به صورت میله‌های غالباً عمودی و یا در مواردی افقی بود که زیبایی زیادی نداشتند و موجب می‌شدند پنجره ساختمان‌های کنار هم، همه به یک شکل باشند.
 
 
 
ساخت حفاظ پنجره از داخل به نحوی که از داخل قابل باز و بسته شدن است، یکی از انواع  مدل از حفاظ است که بخصوص برای پنجره‌های بزرگ کارایی دارد. نمونه ای که در زیر مشاهده می‌کنید از نوع آکاردئونی آن است.
 
حفاظ پنجره دو جداره
 
حفاظ پنجره فرفورژه
 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا