درب كشوی متحرك - حفاظ ریلی خانه

(اخبار)

امروزه برای محاظت از منازل و دیگر مكان ها از انواع درب های آكاردئونی استفاده میگردد كه ما در ادامه ی مطلب به معرفی برخی از درب های محافظ آپارتمان میپردازیم.

 
ورودی پاساژها درب منازل شخصی ورودی آپارتمانها ورودی پارکینگ درب شرکتهای خصوصی و دولتی پنجره های ویلا درب بالکن ورودی کارخانه ها درب ورودی دفاتر اداری تا به اینجا میئانید که نصب درب آکاردئونی، روشی بسیار عالی برای برقراری امنیت و پیشگیری از ورود سارقان و دزدان است. هم چنین میدانید که انواع متنوعی درب های آکاردئونی وجود دارند و شما می توانید گزینه دلخواه خود را از میان این حفاظ ها انتخاب کنید. 
 
 
درب کشویی متحرک
 
محافظ درب آپارتمان
 
 
 
اجزای درب آکاردئونی
 
اگر به دنبال خرید درب آکاردئونی هستید، لازم است با اجزای حفاظ  درب آکاردئونی و روش ساخت درب آکاردئونی آشنا شوید. درب های آکاردئونی، از یک چهارچوب آهنی تشکیل شده. درون این چهارچوب، پروفیل ها به صورت افقی، عمودی و مورب میباشد در بالای درب آکاردئونی، یک ریل فلزی نصب شده است.
 
 درب آکاردونی یک محفظه ایی دارد که وزن درب را تحمل می کند. در بخش پایینی درب آکاردئونی نیز ریلی وجود دارد. ریلهای پایینی و بالایی، مسئول باز و بسته شدن درب آکاردیونی میباشد می توان روی در آکاردئونی از قفل های روکار و توکار استفاده نمود تا امنیت دستگاه بالاتر برود حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی، محافظ بسیار خوبی برای بخش های ورودی ساختمان میباشد زیرا زیبا هستند، فضای کمی را اشغال می کنند و کارآیی بالایی دارند.
 
هم اکنون می خواهیم یک تولید کننده حرفه ای در زمینه ساخت انواع درب های آکاردئونی را به شما معرفی کنیم. شرکت آهن سازه  ، تولید کننده انواع دربهای آکاردئونی تک لنگه و دو لنگه است که انواع دربهای آکاردئونی را با مدلهای مختلف تولید می کند و به سراسر ایران ارسال می کند. شما می توانید درب آکاردئونی دلخواه خود را از گروه آهن سازه حفاظ تهیه کنید.

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا