درب كشویی كركره ای - حفاظ نرده متحرك آكاردئونی

(اخبار)

امروزه استفاده از درب آكاردئونی فقط به محل زندگی یا محل كار شما محدود نمی گردد بلكه شما می توانید برای برقراری امنیت در مكان ها درب آكاردئونی را نصب كنید

 
 
 
حفاظ آکاردئونی، با اشغال فضای کم، امنیت خانه شما را تامین می کند. درب آکاردئونی به صورت ریلی باز و بسته می گردد در نتیجه، هنگام باز و بسته کردن درب آکاردئونی، می توانید این کار را به راحتی با نیروی دست خودخودتان انجام دهید. حفاظ  های آکاردئونی بسیار سبک میباشند ودر موقع باز و بسته شدن شما را اذیت نمی کند.
 
شرکت آهن سازه با کادری مجرب و حرفه ایی بهترین حفاظ های درب آکاردئون هارو به شما معرفی میکند 
 
درب کشویی کرکره ای
 
 
درب کرکره ای
 
 
 درب آکاردئونی در داخل ساختمان نصب می گردد در نتیجه از بارش باران و تابش آفتاب در امان مانده و دچار زنگ زدگی یا رنگ پریدگی نخواهد شد. با نصب درب آکاردئونی در ورودی خانه، هیچ فرد دیگری   نمی تواند وارد ساختمان شما گردد ؛ برای نصب دوربین و دزدگیر، وقت و انرژی زیادی صرف می گردد در حالی که نصب حفاظ به زحمت زیادی نیاز نداشته  نصب قفل ضدسرقت، استفاده از درب ریموتی و… به مراقبتهای خاص نیاز دارند و ممکن است با مشکل مواجه شوید؛ در حالی که هیچ مشکلی برای دربهای آکاردئونی به وجود نماید و تا سالیان سال سالم می ماند. مدلها و طرح های متنوعی از دربهای آکاردئونی تاکنون به بازار آمده و شما می توانید از مدلهای متنوعی طرح دلخواه خودتان را انتخاب کنید. اگر از رنگ حفاظ آکاردئونی خود خسته شده باشید ، می توانید با رنگ آمیزی درب خود، ظاهر تازه ای به آن بدهید درب آکاردئونی آلودگی صوتی بسیار کمی ایجاد می کند و به آرامی باز و بسته می شود.
   با نصب حفاظ درب آکاردئونی ، زمانی که در منزل حضور ندارید یا در مسافرت هستید، از برقراری امنیت در منزل خود آسوده‌خاطر خواهید بودو دست سارقان را کوتاه میکند.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا