درب كشویی طرح دار - حفاظ آكاردئونی خانه

(اخبار)

در هنگام خرید درب این نوع درب باید هوشیارانه عمل كنید و مطمئن باشید كه در قبال هزینه ای كه پرداخت می كنید جنسی با كیفیت تحویل بگیرید یك درب آكاردئونی دارای استاندار های می باشد كه در اینجا به آن می پردازیم.

اگر چه خانه‌های مسکونی یکی از بازارهای عمده درب آکاردئونی هستند، اما استفاده از درب و حفاظ آکاردئونی فقط به در خانه‌ها محدود نمی‎متداولا  از درب آکاردئونی  در خانه‌های مسکونی وقتی کسی در منزل نیست و در غالب وقت‌ها هنگامی که عدم حضور در منزل طولانی است مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما موارد پرکاربرد دیگری نیز برای این در وجود دارد.
 
 
 
درب های آکاردئونی از تسمه‌های فلزی که به وسیله پین به هم وصل می شود. که قسمت فلزی به هم وصل شده‌اند تشکیل می‌شود که در محفظه فلزی قرار گرفته و این گونه درب های به صورت ریلی در محور عرض خود باز و بسته شود. ا
 
 
 
درب آکاردئونی  یا درب کشویی طرح دار  داخل منزل معمولاً از جنس آهنی بوده و وزن آن بستگی به کاری که انتخاب می کنید دارد ، اگرچه می توانید سبک های درب آکاردئونی داخل منزل پیدا کنید که نیاز به مراقبت کمتری دارد. شما می توانید از میان طرح های مختلفی مانند درب آکاردئونی داخل منزل از بین چندین سبک انتخاب کنید و یا ارتفاع ترشی ها را تغییر دهید تا ظاهری پیچیده برای درب آکاردئونی منزل ایجاد کنید. درب آکاردئونی داخل منزل برای قدیمی ترین درب آکاردئونی داخل منزل باید درب آکاردئونی منزل را به رنگ سفید بکشید.
 
همان طور که از می‌دانید اسم این درب ها برگرفته از ساز آکاردئون می باشد و طراحی و ساخت آن الهام گرفته از این ساز می باشد. البته نام های دیگری چون درب کشوئی، درب کره ای و... نیز به این نوع از درب به شکل عامیانه گفته می شود. هدف اصلی از وساخت  تولید و طراحی درب های آکاردئونی استفاده نمودن بهینه از فضا، حفظ امنیت می باشد. درب های آکاردئونی با توجه به این که تاشو می باشند پس از جمع شدن جای کمی را گرفته و به این ترتیب فضای بسیار کمی را اشغال می نمایند که سبب بهینه‌سازی فضای خواهد شد.
 
 
کرکره کشویی متحرک
درب های آکاردئونی به راحتی با دست جابجا شده  به علت استفاده از بلبرینگ ژاپنی  علت دیگر و علت آن نیز شبکه ای بودن آن است. این درب ها در ابعاد برابر با درب فلزی وزن کمتری را دارا هستند و می توان آن ها را جایگزین درب های ریموت دار پارکینگ کرد که علاوه بر وزن زیاد و سنگینی فضای زیادی را اشغال می کند حتی می توان ریموت را روی این درب ها متصل نمود و مسئله باز و بسته شدن دستی را بدین طریق از بین برد.
.

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا