طرح درب كشویی - حفاظ آهنی محافظ

(اخبار)

درب آكاردئونی نسیت به دیگر انواع در حجم كمی را از محیط اشغال می كند و این ویژگی یك مزیت بوده امروزه این نوع درب در بسیاری از آپارتمان ها و اداره جات با بهره‌گیری از درب آكاردئونی امنیت محل مورد نظر را تامین كنید.

در آکاردئونی معمولا  و در آپارتمان‌های مسکونی متداوله  که امکان باز ماندن در اصلی ساختمان از سوی دیگر همسایه‌ها دور از ذهن نیست؛ و یا به دلیل رفت‌وآمد زیاد ساکنین و ناآشنا بودن همسایه‌ها با هم، امکان حضور یک غریبه در آپارتمان نیز وجود دارد؛ و در شکل بدتر عدم شناخت و همسایه بودن با آدم‌های غریبه که ممکن است خودشان دردسرزا باشند، یک امر مهم به شمار آید مخصوصاً اگر مدتی کسی در خانه شما نباشد، مثلاً به مسافرت چندروزه‌ای  بروید اماکان دزدی زیاد بوده که با نصب این گونه حفاظ ها از خانه خود مراقبت به عمل می آورید.
 
طرح حفاظ‌ های آکاردئونی از ساز آکاردئون گرفته شده و نام این درب هم برگرفته از نام همین ساز است. این نوع درها را درب کشوئی (کشویی)، درب کرکره ای، تاشو و … هم می‌نامند.
لازم به ذکر است  که جنس فلزی (آهنی) این درها در کنار فاصله بسیار کم تیغه‌های عمودی آن تنها نیاز به همراهی یک قفل محکم و مفاوم و مستحکم دارند تا آرامش و امنیت خاطر  را برای خانه شما به ارمغان آورند. گفتنی  است که این می‌توان به سادگی و برای امنیت بیشتر از قفل‌های مخفی یا تعداد حلقه قفل بیشتر هم استفاده  کرد و هم علاوه ب امنیت زیبایی را به محیط کار و خانه های مسکونی با نصب این گونه محافظ ها به محیط شهری برگردانیم که شرکت آهن سازه در خدمت شما شهروندان عزیز بوده.
 
 
طرح درب کشویی
 
درب کشویی فلزی
 
از مزایی مهم درب کشویی طرح دار می توان به هم استحکام و نفوذناپذیری این درها در مقابل نوع ساده آن است.

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا