درب كشویی ساده - آكاردئونی آپارتمان

(اخبار)

عمولاً در منازل مسكونی از درب كشویی استفاده می شود ، لزوم یك درب مستحكم كه باز و بسته شدن آن نیز ساده باشد، احساس می‌شود. در این حالت استفاده از یك در ورودی آكاردئونی می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

از کاربرده های مورد استفاده این نوع درب‌ها  برای محافظت جلوی درب آپارتمان و پارکینگ‌و غیر...  می باشد.   گاهی اوقات  به دلایل گوناگون از جمله کم کردن هزینه و یا نبود فضای مناسب برای استفاده از انواع دیگر درهای ورودی از درب آکاردئونی  یا پارکینگ استفاده شود.
 
در این حالت درب آکاردئونی دیگر حفاظی برای در اصلی نیست و خود به عنوان در اصلی نصب می‌شود.
 
حفاظ آکاردئونی درب کشویی ساده معمولا بدین صورت است که دو درب مجزا و در اصطلاح دولنگه ساخته و در محل نصب می‌شود. البته در آکاردئونی یک‌لنگه هم وجود دارد. دو درب در هنگام بسته شدن توسط قفل‌های ایمن به یکدیگر وصل شده و در هنگام باز شدن درب از قسمت میانی جمع شده و بر روی قاب عمودی در طرفین قرار می‌گیرند.
 
در ب کشویی متحرک
 
 
معهمولا نوع درب بیشتر در فضاهای اداری یا خانه ها و یا بر ای پشت پنجره و هر جای که شما  فکر می کنید مورد استفاده قرار می گیرد  و برای تقسیم‌‌بندی فضاها کاربرد دارد.
 
مزایای  استفاده از این در فضای داخلی بدین منظور است که در عین تقسیم‌بندی فضا، به دلیل شفافیت مانع دید نمی‌شود، ضمن این که باز و بسته کردن و جابه‌جایی آن نیز کار و سختس  دشواری نبوده 
 
گهگاه مغازه‌داران و صاحبان فروشگاه به دلایل مختلف از این نوع در برای حفاظت از مال خود استفاده می‌کنند. نداشتن صدای گوش‌ خراش همچون کرکره‌های متداول مغازه‌ای، امنیت بالا و سهولت باز و بسته شدن ازجمله دلایلی بوده که موجب برتری درب آکاردئونی فروشگاهی به سایر محصولات محافظتی شده که شرکت آهن سازه در خدمت مشتریان بوده و به همه نقاط ایران خدمات ارائه می کند. .
 
طرح درب کشویی
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا