درب كشویی در خانه - حفاظ متحرك در آپارتمان

(اخبار)

همواره ما در تلاش هستیم یك تولید كننده و سازننده حفاظ به شما معرفی كرده یك تولید كننده حرفه ای در زمینه ساخت انواع درب های آكاردئونی شركت آهن سازه حفاظ ، تولید كننده انواع دربهای آكاردئونی تك لنگه و دو لنگه است كه انواع دربهای آكاردئونی را با مدلهای و طرح های مختلف با تنوع پذیری بالا مختلف تولید می كند و به سراسر ایران ارسال می كند. شما می توانید درب آكاردئونی دلخواه خود را از گروه صنعتی آهن سازه حفاظ تهیه كنید.

برای ساخت  و تولید درب آکاردئونی به موقعیت و محل درب ورودی توجه می شود. معمولا ترین نوع حفاظ درب ورودی، درب آکاردئونی تک لنگه و دو لنگه است. درب آکاردئونی تک لنگه: دربهای آکاردئونی تک لنگه، تنها از یک جهت باز و بسته می شوند. این مدل درب آکاردئونی، برای آپارتمانهای مسکونی و اداره ها بسیار مناسب هستند. قفل اصلی درب اکاردیونی تک لنگه، در یک سمت آن جاساز شده است. این مدل حفاظ های آکاردئونی از لحاظ زیبایی با درب آپارتمان هماهنگ بوده و بهترین حفاظ برای درب اصلی خانه هستند.
دربهای آکاردیونی تک لنگه در مکانهای کوچک  و بزرگ و راه پله های تنگ هیچ مشکلی ایجاد نمی کنند. این مدل درب آکاردئونی ، به دلیل داشتن سیستم سخت افزاری   بالا و قفل و لولای استاندارد، به خوبی از آپارتمان حافظت می کند. درب آکاردئونی دو لنگه: حفاظ آکاردئونی دو لنگه، از دو طرف باز و بسته می شود. قفل این حفاظ اکاردیونی در وسط دربها قرار گرفته است. درب آکاردئونی دو لنگه در محوطه باز و به عنوان درب اصلی نصب می شود؛ در نتیجه برای  و منازل مسکونی  و محیط های کاری ساختمان های  تجاری، کارگاه های صنعتی و فضاهای بزرگتر از این مدل درب آکاردونی استفاده می شود. حفاظ  آکاردئونی دو لنگه به سیستم سخت افزاری قفل و لولای استاندارد مجهز هستند و به همین دلیل ضرایب امنیت  ایمنی بالایی را ایجاد کرده.
 
 
درب کرکره کشویی زیبا
 
 
درب کشویی متحرک
 
در هنگام خرید  درب کشویی در خانه  لازم است با اجزای درب آکاردئونی و روش ساخت درب آکاردئونی آگاه شوید. درب های آکاردئونی، از یک چهارچوب آهنی تشکیل شده اند. درون این چهارچوب، پروفیل ها به صورت افقی، عمودی و مورب هستند. در بالای درب آکاردئونی، یک ریل فلزی نصب شده است. درب آکاردونی یک بخشی دارد که وزن درب را تحمل می کند. در بخش پایینی درب آکاردئونی نیز ریلی وجود دارد. ریلهای پایینی و بالایی، مسئول باز و بسته شدن درب آکاردیونی هستند. می توان روی در آکاردئونی از قفل های روکار و توکار استفاده کرد تا امنیت  و مکقاومت درب را بالاتر رود. حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی، محافظ بسیار خوبی برای بخش های ورودی ساختمان هستند؛ زیرا زیبا هستند، فضای کمی را اشغال می کنند و کارآیی بالایی دارند.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا