در كشویی آپارتمان - حفاظ تلسكوپی آكاردئونی

(اخبار)

حفاظ درب آپارتمان آكاردئونی از مدل های تاشو و یا كشویی هستند كه می تواند بسته به محیطی و مكانی كه می خواهید حفاظ درب آپارتمان آكاردئونی را استفاده كنید مورد استفاده قرار گیرد.

 
 
حفاظ درب آپارتمان در طرح های متنوعی سه لوزی ، سه گل در مدل های آکاردئونی تاشو و کشویی و حفاظ درب آپارتمان در رنگ های مختلفی مشکی ، نقره ای ، سفید و دیگر رنگ ها طراحی و تولید می شوند. قفل ایجاد شده در حفاظ درب آپارتمان می تواند امنیت را برای ساختمان شما برقرار کند. ایجاد پرچ های محکم می تواند امنیت را برای حفاظ درب آپارتمان برقرارنماید.
 
 
 
 
 
حفاظ درب آپارتمان استیل جنس و متریال مورد  استفاده شما در حفاظ درب آپارتمان می تواند از استیل ، آهن ، فولاد ، چوب و غیره باشد کهد قیمت متفاوتی و هزینه متفاوتی را بسته به متریال و جنس استفاده شده می تواند داشته باشند آهن شرکت سازه در راستای تولید درب آپارتمان و جلب رضابت مشتری تلاش میکند و هندفش رضایت مشتریان عزیز میباشد برای دریافت مشاوره ی بیشتر به شماره ی 09128047694 تماس حاصل کنید مشاورن ما در هر ساعت آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان میباشند.
 
 
درب کشویی
 
 
درب کشویی آپارتمان
 
 
 
 
حفاظ درب آپارتمان از داخل می تواند برای محیط داخلی ساختمان ها مورد استفاده قرار گیرند و به در درب آپارتمان ها نصب می گردد و می تواند امنیت را برقرار کرده و به ارمغان بیاورد  و جلوگیری را از سرقت را برای ساختمان ها به ایجادکند. قفل سوار شده در حفاظ درب آپارتمان می تواند در کیفیت های متنوعی نصب گردد که خود می تواند به اطمینان هرچه بیشتر از امنیت ساختمان شما منجر گردد.
 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا