درب كشویی تاشو - حفاظ درب ریلی

(اخبار)

نصب سریع و آسان این محافظ از مزیت های آن می باشد كه در زمانی حدود 15 دقیقه كارشناس مربوطه براحتی میتواند آنرا نصب نماید.حفاظ درب آپارتمان به گونه ای طراحی شده است كه در مقابلدستگاه برش باز نمی شود و از مزیت های این درب محسوب می شود.

یکی از ابزاره های که برای محافظت از منازل مسکونی وارد بازار مصرفی شده درب های کشویی تاشو بوده 
محافظ درب آپارتمان کالای بوده که در چهارچوب ورودی دربهای آپارتمانی نصب می شود و با نصب دو قفل کتابی بر روی آن از ورود سارقین به داخل واحد مسکونی جلوگیری می کند
محافظ درب آپارتمان از 56 قطعه  اصلی و مهم مختلف فلزی تشکیل شده است.
این حفاظ معمولا عملکرد  درب آکاردئونی را دارد با این تفاوت که صرفا یک ۴ پهلو ۴ سانتی روی درب دیده می شود.
امزایایی که می توان اشاره کرد در ، نصب سریع و آسان آن می باشد که در زمانی حدود 15 دقیقه هر شخصی به راحتی میتواند آنرا نصب نماید و نصب آن عملا با 2 سوراخ در چهاچوب درب و  سوراخ بر روی سطح درب به اتمام می رسد. محافظ درب آپارتمان به گونه ای تولید و ساخت شده  که در مقابل برش کاملا غیرقابل تخریب است. این محصول به دلیل آبکاری گالوانیزه  رنگی که دارد در مقابل سایش و زنگ زدگی مقاوم است.
 
درب کشویی حفاظ
 
 
حفاظ آکاردئونی شبکه هایی لوزی شکل و تا شونده دارد که ظاهر زیبایی  برای ساختمان نیز ایجاد کردند. شبکه های لوزی به هم پیوسته  و مقاومت استحکام درب را بیشتر می کنند. شکل ظاهری درب آکاردئونی به گونه ای طراحی شده که هماهنگ با فضای خارجی و دکوراسیون پاگرد ساختمان بوده رنگ های متنوع دربهای آکاردئونی  با دکوراسیون داخلی منازل را نیز دارا می باشد. برای ساخت درب آکاردئونی صنایع فلزی آهن سازه ، از تجربه طراحان متخصص استفاده شده تا زیبایی و امنیت سازه در کمتر هم حفظ شود.
 
درب کشویی خانه
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا