حفاظ آهنی درب آپارتمان - نرده محافظ خانه

(اخبار)

حفاظ درب آپارتمان آكاردئونی برای امنیت بیشتر در منازل و ساختمان های تجاری و مسكونی و شركت ها مورد استفاده قرار می گیرد. كاربرد درب آكاردئونی تنها مختص درب های ورودی داخل ساختمان نیست كه شركت آهن سازه شما را با كاربرد های این درب در جاهای مختلف آشنا می كند.

 
 دنیای مدرن امروزی با زیاد شدن ساختمان های تجاری و مسکونی  استفاده از حفاظ آهنی درب آپارتمان   برای ساختمان  های  به فلک کشیده و مجتمع های مسکونی با واحدهای زیاد در همه محلات  کوی و برزن دیده می شوند. حفظ امنیت  و بالا بردن آن از منازل دیگر به سادگی  قابل گذشته نیست. نصب حفاظ و درب آکاردئونی بر روی درب آپارتمان های مسکونی امری متداول برای حفظ آرامش ساکنین  ساختمان است.
بسیاری از اوقات ساکنین مجتمع افراد خانوار و فامیل های وابسته را نمی شناسند. به این ترتیب امکان شناسایی افراد ساکن با دیگر افراد بیگانه و حتی سارقین وجود ندارد. بتوجه نداشتن به همین نکات ساده  در نصب حفاظ های امنیتی و درب آکاردئونی راه را برای ورود ساکنین به داخل منازل باز می کند.
 
عکس درب آکاردئونی
 
 
 
به دلیل اینکه در طول روز خانه خالی از سکنه است  خود این موضوع  باعث شده تا در طول روز بسیاری ا این امر فرصت خوبی را برای سرقتآماده شده  درب آکاردئونی آهن سازه  با قدرت بازدارندگی کامل، آرامش و امنیت را به خانواده هاشما عزیزان باز می گرداند دیگر نگران خالی بودن منزل خود نباشید ما امنیت را به بهایی اندک در اختیارتان قرار می دهیم. فروش درب آکاردئونی به صورت تکی با هماهنگی قبلی امکان‌پذیر است. مدیریت مجتمع های مسکونی می توانند سفارش عمده برای ساخت درب آکاردئونی همه واحدها را یکجا ثبت کنند. برای آگاهی از تسهیلات فروش درب آکاردئونی  با شرکت آهن سازه  با ما تماس  09128047694  حاصل فرمایید 

 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا