بهترین حفاظ درب - نرده محافظ درب ضد سرقت

(اخبار)

درب های آكاردئونی كاربرد گسترده ای دارند و به منظور حفظ امنیت و در درجه بعدبی برای بالا بردن زیبایی هستند و در ساختمان نصب می شوند. جنبه حفاظتی- امنیتی درب آكاردئونی مهم ترین ویژگی كاربردی ان است.

معمولا بهترین درب حفاظ آپارتمان ها به  نوعی حفاظ امنیتی از جنس آهن است که ضرایب امنیتی بالایی برخورداره. محفاظ درب  آکاردئون بر روی درب ورودی نصب شده و به عنوان درب ضد سرقت شناخته شده. درب آکاردئونیانواع مختلفی دارند می توان به چند مورد اشاره کرد  تا شونده است که قابلیت جمع شدن  زیادی دارد. درب آکاردئونی روی قاب درب نصب شده و فضای زیادی  اشغال نمی کند.
در صورت عدم استفاد ه به بستن کامل حفاظ آکاردئونی، می توان درب را تا انتها بر روی ضلع عمودی چهارچوب جمع کرد. به این ترتیب می توان حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی را مناسب ترین درب ضد سرقت برای پاگرد  کوچک و باریک دانست. درب های آکاردئونی با طرح ها و اندازه های متفاوت  و با رنگ کوره ای در مرکز کارگاهی شرکت آهن سازه  تولید  ساخته شده و رنگ آمیزی می شود. درب کامل شده توسط افرادمجرب و حرفه ای در زمان بسیار کوتاهی در محل مورد نظر نصبمی گردد.
 
درب کشویی تلسکوبی
 
ناسم گذاری این محصول از درب  حفاظ به دلیل شکل ظاهری  و بصری و نحوه باز و بسته شدن آن صورت گرفته است. بازو بسته شدن این حفاظ شباهت زیادی به جمع شدن ساز آکاردئون دارد. هنگامی که  این درب ها را از نزدیک دیده می شوند  متوجه تفاوت درب آکاردئونی با حفاظ های لولایی خواهید شد. در واقع حفاظ آکاردئونی نوعی درب ضد سرقت و تاشو است که در بین عموم به درب آکاردئونی محبوب است. درب آکاردئونی به سادگی و بدون نیاز به ریموت کنترل بر روی ریل حرکت می کند. وزن سبک و روان بودن ریل بر روی عملکرد حرکتی درب تاثیر گذار است. البته نوع ریموت دار این درب هم قابل اجراست که معمولا  برای درب پارکینگ ساخت و تولید  به بازار مصرفی ارسال می شود. حفاظ آکاردئونی پارکینگی فضای کمی را اشغال کرده و مناسب پارکینگ های شخصی و  است.
درب کشویی طرح دار
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا