تقویت درب منزل - سفارش حفاظ آهنی درب

(اخبار)

امروزه روش های متعددی برای جلوگیزی از سرقت منارل شخصی افراد وجود دارد كه ما در ادامه ی مطلب راه كار بسیار مناسبی را برای جلوگیری از سرقت به شما معرفی میكنیم كه دست سارقان را كوتاه میكند.

تقویت درب منرل با درب اکارئونی
 
زمانی كه به روش‌های جلوگيری سرقت از منزل های شخصی و ویلا و باغات  می‌انديشيم، فاكتورهای  بسارمهمی ‌وجود دارند كه بايد به آنها توجه و دقت شود. زمانی كه سارقان دست به كار می‌شوند، بهترين زمان برای سرقت در طول روز است كه بيشتر امردم  سر كار هستند.طبق تحقیقات به عمل امده ، ‌نزديك به 40درصد سرقت‌ها از نوع جبری نیستند. اين به این  معنی است كه سارقان توانسته‌اند به روش های زیادی وارد منازل شخصی مردم شوند به  تعبیری مالك كليد در را جا گذاشته باشد، و سارقان به راحتی بدون هیچ تلاشی وارد منازل شوند.
 
 راهکار های متعددی برای جلوگیری از سرقت منازل شخصی و دیگر مکان ها وجود دارد که تا حد زیادی از سرقت جلوگیری میکنند و دست سارقان را از تجاوز به حریم خصوصی کوتاه میکنند شرکت اهن سازه با ارایه راه کار های متعددی که در اختیار شما قرار میدهد میتواند این اطمینان خاطر را به شما بدهد که منزل شما از سرقت سارقان در امان بماند یکی از این راهکارها  درب اکاردیونی است که با طرح های مختلف از جمله طرح سه گل ساده ،حفاظ درب اکاردیونی طرح ایتالیایی ،درب اکاردئونی طرح پیچی،حفاظ اکاردئونی سه گل خم دار،حفاظ اکاردئونی سه لوزی سلطنتی،حفاظ اکاردئونی تمام پنج گل پرچ مخفی سه لایه تسمه،حفاظ اکاردئونی سه گل پرچ مخفی سه لایه  تسمه،حفاظ اکاردئونی طرح تمام لوزی دوجداره به مشتریان ارایه میگردد.
 
درب اکاردیونی ضد سرقت
 
اکاردیونی ضد سرقت
 
 
 
برای جلوگيری از ورود متجاوزان به حريم شخصی خود، نياز نيست آن را به يك درب  ضخيم تبديل كنيد. راه‌های متعددی وجود دارند كه هزینه ایی  ندارند؛ كافي است كمی‌ با  منطق به قضیه نگاه کنید.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا