شركت حفاظ فلزی آكاردئونی - نصاب محافظ درب

(اخبار)

امروزه استفاده از محافظ های آپارتمانی به دلیل كم جا بودن برای محیط ها و فضا های شهری نیز مناسب است علاوه بر زیبایی و امنیت و مقاومت این درب ها نیز زیاد است و از مواد و متریال درجه یك در تولید و ساخت آن استفاده می شود.

 حفاظ فلزی آکاردئونی به  نوعی حفاظ گفته میشود که بیشتر  برا محفاظت از درب ورودی واحدهای آپارتمان مورد استفاده قرار میگیرد و درجاهای  همچون مغازها و انباری ها و مکان های دیگر نیز باستفاده می شوند. شاخصه ی  اصلی درب آکاردئونی تسمه های فلزی بوده که توسط پیم های فلزی به همدیگر پرچ شده اند و در محفظه  فلزی قرار میگیرد که بصورت ریلی در محور عرض درب حرکت میکند از این رو کمترین فضا را در راه پله ها اشغال کرده و مزاحمتی ایجاد نمیکند. درب آکاردئونی های مختلفیبه  بازار عرضه شده  که نامهای مختلفی نیز به خود اختصاص داده اند اما متداولترین مدل از آنها موسوم به مدل سه گل یا سه لوزی میباشد که 90 درصد امنیت مورد نظر را برقرار مینماید لذا جهت افزایش امنیت میتوان از قفل های مخفی  و قفل های کتابی نیز  در خود درب که در بدنه درب طراحی میگردد و همینطور تعداد حلقه های قفل بیشتر استفاده نمود. .
 
درب های آکاردئونی از یک چهارچوب از جنس آهن به شکل پروفیل تشکیل یافته اند که درون آن پروفیل های عمودی، افقی و مورب ساخته شده. یک ریل فلزی در بالای درب نصب شده و  بخش چرخ دار که وزن درب را تحمل می نماید در آن قرار گرفته است. 
 
 
 
فروش حفاظ آکاردئونی
 
 
 بر روی  گارد های محافظتی آپارتمان  می توان قفل های توکار و روکار را دارند که بدین طریق مقدار زیادی امنیت دستگاه به بالا خواهد رفت. در مجموع درهای آکاردئونی میتوان یک محافظ خوب برای بخش های ورودی نامید که دارای زیبایی و کارآمدی بالایی بوده و فضای بسیار کمی را اشغال می کند.
کرکره ی کشویی آپارتمان
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا