ساختار حفاظ آكاردئونی - تولید كننده درب حفاظ

(اخبار)

امروزه برای محافظت از منازل مسكونی و آپارتمان ها و هر جایی كه فكر می كنید نیاز به استفاده از محافظ دارید در این مطلب كوتاه سعی شده به شما عزیزان در این مورد اطلاع داده شود.

درب اکاردئونی مدل ساده ارزان ترین نوع  حفاظ نسبت به سایر گاردهای محافظ آهنی  می باشد.
 درب اکاردئونی به منظور مراقبت  از درب های خانه، مغازه، انبار، هر آنجا که فکر می کنید امکان دستبرد وجود دارد ا درب اکاردئونی به دلیل  باز و جمع شدن در تمامی اماکنی که فضای کم دارند و مزاحمتی در راه پله ایجاد نمی نماید مورد استفاده قرار می گیرد.
به دلیل ریلی بودن درب اکاردئونی که توسط بلبرینک شبکه های تشکیل دهنده حفاظ اکاردئونی را به شاسی متصل میکند و به راحتی با یک دست باز و بسته می شود وزن درب اکاردئونی با سایر درب ها مانند کرکره  کشو یی درب های آهنی بسیار کمتر می باشد..
 
 
درب ریلی آپارتمان
 
بادوام ،روان و کم جا
ریل پایین از نبشی 30 میل
پروفیل  درب اکاردئونی از پروفیل 50*30 می باشد.
جهت وصل کردن  تسمه ها از پرچ 60*30 و 30*10 با گل پرچ 6 میلیمتر استفاده می شود. برای باز و بسته کردن حفاظ اکاردئونی ساده از بلبرینگ سایز 40 میلیمتر استفاده می شود..
کلیه سوراخ ها توسط دستگاه سمبه ماتریس با دقت و ضریب خطای کمتر پانچ می شود.
برای جلوه دادن بیشتر  به حفاظ اکاردئونی ساده می توان به سلیقه مشتری با رنگ دلخواه رنگ کاری کرد  همچنین جهت ازبین نرفتن  رنگ حفاظ اکاردئونی رنگ توسط کوره با 280 درجه سانتی گراد حرارت می گردد که به اصطلاح الکترواستاتیک (کوره ای)گفته می شود.
 
حفاظ آکاردئونی در تهران
 
 
شرکت آهن سازه بزرگترین   تولید کننده درب های اکاردئونی  بوده و ارسال به سرار کشور می باشد.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا