نرده دیوار محوطه - حفاظ كشی دیوار ساختمان

(اخبار)

نرده دیوار محوطه و حفاظ دیوار ساختمان‌ها بخش جدایی‌ناپذیر از امنیت ساختمان و ویلاها و باغ ها هستند. موقع انتخاب انوع حفاظ و زمان نصب آن به چه مواردی باید دقت كرد؟ با ما همراه باشید تا سیر تا پیاز حفاظ‌ها را برایتان عنوان كنیم.

 
  نرده دیوار حیاط میتواند امنیت را برای خانه و کاشانه ی شما به ارمغان بیاورد  هر قدر هزینه بیشتری برای حفاظ در نظر بگیرید، انتخاب‌هایتان هم زیاد تر خواهد بود  .و همان‌طور که در ادامه مطلب توضیح می‌دهیم، گاهی ساده‌ترین حفاظ‌ها هم کار شما را راه می‌اندازد!
 
 کاربرد نرده دیوار حیاط و محوطه : هر چه از نظر امنیت بیشتر روی حفاظ‌ها حساب فکر کنید، باید ارتفاع و پیچیدگی بیشتری به آن‌ها بدهید. پس اگر در یک مکانی ایمن در شهر زندگی می‌کنید، انتخاب شما زیاد است  تا حفاظ‌هایی ساده مثل حفاظ سرنیزه ای را به کار بگیرید که شرکت اهن سازه این اطمینان خاطر را به شما خواهد داد؛ آن هم با تراکم پایین که هزینه‌های شما را بسیار کم می‌دهد.
 
امنیت خانه های ویلا با دزد گیر
 
 
 
تمنیت خانه با نرده ی دزدگیر
 
 
 
 
نرده دیوار محوطه به  نرده دیوار محوطه می توامد بنا به خواسته مشتری ساخته و تولید شود حفاظ‌ها هم مثل بقیه قسمت های ساختمان کاربری‌های متنوعی می‌تواند داشته باشند. یکی از ان کاربرد‌ها، زیبا جلوه دادن ساختمان و محوطه است. پس به ظاهر حفاظ‌هایی که همین جا به شما  عنوان می‌کنیم هم دقت کنید. خودتان باسلیقه‍‎ترین فرد برای انتخاب حفاظتان هستید.
 
موقع خرید یا مذاکره با سازنده حفاظ چه چیزهایی را باید عنوان  کنیم؟ پارامترهای ذیل را بشناسید تا اموخته تر با او برخورد کنید!
 
 جنس حفاظ ها : همان طور که عنوان کردیم قریباً همه حفاظ‌های دیوار در شهر تهران از جنس فولاد  هستند یا  آهنی هستند.
 
 ارتفاع حفاظ ها: حفاظ‌ها به‌طور معمولی با ارتفاع یک تا یک‌ونیم متر تهیه و تولید  می‌شوند. ارتفاع از مهم‌ترین ها ویژگی ها است که روی قیمت حفاظ تاثیرگذار است. پس برای کاربردهای خاص می‌توانید ارتفاع دلخواه خود را انتخاب کنید.
 
 تراکم نرده دیوار ویلا و باغ ها : تعداد میله‌های عمودی در هر متر عرض حفاظ ها، تراکم آن را نمایش می دهد  هر چه تراکم بیشتر باشد، یعنی میله‌های عمودی به هم نزدیک‌تر میباشند و تراکم پایین به معنی فاصله بیشتر میله‌ها از هم است. هر چه تراکم کمتر باشد، هزینه ساخت حفاظ پایین‌تر میباشد. تراکم بیشتر امنیت بیشتر و گاهی هم زیبایی بیشتری به وبه ارمغان می‌آورد.
 
امنیت خانه های هوشمند با نرده حفاظ
 
 
 نوع نرده دیوار حیاط : حفاظ‌های فولادی می‌تواند طرح سرنیزه ای، شاخ گوزنی، بوته ای، نیزاری و یا لیلیوم باشند. 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا