حفاظ در كشویی كركره ای جلوی واحد آپارتمان

(اخبار)

درب های كشویی كركره ای جدیدترین نوآوری در زمینه محفاظت از منزل در قرن حاضر می باشد و از آن در ساختمان های نوساز در حال ساخت و ساختمان های قدیمی در حال نوسازی و بازسازی می توان بكار گرفته شود. ابعاد و اندازه این درب هم به صورت استاندارد وجود دارد و هم برای شرایط خاص هر بنا می توان بصورت سفارشی تهیه كرد. ساده، كارآمد و مقاوم بودن این درب ها به معماران اجازه می دهد تا فضاهای جدید و مفید تری را در ساختمان به وجود بیاورند.

درب  کشویی کرکره ای داخل منزل  از  جنس فلزی (آهنی) این درها در کنار فاصله بسیار کم تیغه‌های عمودی آن تنها نیاز به همراهی یک قفل محکم و حسابی دارند تا آرامش و امنیت را برای خانه هدیه آورند. ضمن این که می‌توان به سادگی و برای امنیت بیشتر از قفل‌های مخفی یا تعداد حلقه قفل بیشتر هم استفاده کرد.
 
 
انتخاب رنگ درب آکاردئونی کاملاً به فضایی که در آن نصب می‌شود بستگی دارد و مطابق سلیقه شما است.
 
رنگ‌‌های مشکی، مشکی مسی، قهوه‌‌ای سوخته، سفید و سفید نقره‌‌ای ازجمله رنگ‌ های پرطرفدار در این زمینه است
 
برای تعیین قیمت درب آکاردئونی باید به نکاتی زیادی توجه نمود که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.
 
 عرض در: هر چه در جمع‌وجورتر بوده و عرض کمتری داشته باشد، باعث می‌شود تا وزن کمتر و در نتیجه قیمت پایین‌تری پرداخت شود.
 
 ارتفاع در: ارتفاع درب هم در قیمت آن تأثیر خواهد گذاشت. هر چه به درب کوتاه‌تری نیاز داشته باشید، قطعاً هزینه کمتری خواهید پرداخت.
 
درب تلسکوپی جلویی آپارتمان
 
 درب های کشویی داخل منزل به  نوعی از طرح درب آکاردئونی  گفته می شود که برای و محافظت و بالا بردن ایمنی کل ساختمان و منزل مسکونی می شود  و هر چه اندازه درب بزرگ‌تر باشد مسلما روی قیمت آن مؤثر است. هرچه طرح ساده‌تر باشد و از گل‌های سنگین استفاده نشده باشد، وزن کمتری داشته و ارزان‌تر خواهد بود.
 
 تراکم دردرب های کشویی داخل منزل امری مهم بود از این رو  هر چه فاصله تیغه‌های عمودی درب‌های آکاردئونی بیشتر باشد، به معنای استفاده کمتر از تیغه‌های عمودی و در نتیجه کاهش قیمت درب اکاردئونی است.
 
درب های کشویی داخل منزل چند روزه آماده تحویل به مشتری می شود 
 
برای سفارش درب های کشویی برای منزل یا درب های کرکره ی  به بازار آهن تهران یافت آباد مراجعه نموده  و یا با شماره 09128047694 تماس بگیرید و حفاظ آکاردئونی خود را بر اساس رنگ و اندازه مورد نظر سفارش دهید و اگر این برای شما سوال است که درب شما چند روزه آماده است و نصب آن چقدر زمان میبرد باید بگوییم که معمولا 4 روزه درب های سفارشی را آماده میکنیم ولی  و جوشکاری و نصب آن را هم به کارشناسان مربوطه در صنایع فلزی آهن سازه  بسپارید که در کمتر از نیم ساعت حفاظ را نصب خواهیم کرد. همچنین برای نصب درب آکاردئونی در تمامی نقاط تهران و همه شهرستان های اطراف تهران را پوشش می دهد. نیز میتوانید از همین شماره تلفن استفاده کرده.
 
 
درب کشویی کرکره ای
 
 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا