درب های كشویی داخل منزل - محافظ آهنی درب

(اخبار)

این نوع درب ها زیبایی و كارایی را در كنار هم برای شما به ارمغتن می آورند. در شرایطی امروزه كه استفاده حداكثری از فضا مهم است می توان از درب های كشویی داخل منزل یا درب های معمولی و حتی درب های پنهان زیرا در حالت نیاز آن را باز كرده و در مواقع بسته بودن به راحتی جمعشان می كنید بدون اینكه فضای زیادی را اشغال كننداز خانه شما محافظت می كنند.

در دنیایی امروزی درب کشویی طرفداران بسیاری پیدا کرده است وافراد بیشتری راغب به  استفاده از این درب های  کشویی زیبای در دکوراسیون داخلی منازل امری مهم برای همه ما باید در اولویت قرار داشته باشد. پس اگر شما هم به استفاده از درب کشویی فکر می کنید یا حتی اگر هنوز به آن‌ها فکر نکرده‌اید با ما همراه شوید.
 
در چه مکان های می توان از درب کشویی استفاده کرد ؟
 
می توان گفت بیشترین کاربرد درب کشویی، در منازل، ببرای جلویی درب آپارتمان استفاده می شود. درب کشویی، زیبایی فوق‌العاده ای به پاگرد ساختمان می دهد و آن را بسیار مدرن جلوه می‌دهد. . ما یکی دو طیف روشن‌تر یا تیره‌تر از دیوار یا کلا در تضاد با رنگ دیوار. حتی می‌شود روی آن‌ها را تماما با آینه پوشاند و به این ترتیب با یک تیر چند هدف را نشانه گرفت. به هرحال، هر طور که طراحی ‌شوند، خیلی جذاب و شیک خواهند بود.
 
درب کشویی متحرک
 
با کوچک شدن  فضای خانه و استفاده مناسب از فضای موجود خانه ها و آپارتمان های امروزی بیش تر ما با کمبود جا رو به رو هستیم اما از طرفی دیگر هم معماری داخلی به سمت ابداع و استفاده از متریال ها و وسایل پیشرفته و مدرن پیش می روند که به نوعی می توان کوچکی و محدودیت فضا در آپارتمان های جدید را بر طرف نمود. درب های کشویی با انواع و نمونه های مختلف از این دسته نوآوری ها هستند. این سیستم ها موجب افزایش متراژ مفید آپارتمان های کوچک می گردد و فضاهای بزرگ را می توان به راحتی با آن ها تفکیک نمود.  که شرکت آهن سازه با  کادری و مجرب و آموزش دیده خود به کمک آمده  در زمینه تولید درب های آکاردئونی ، کرکره کشویی  ، درب های کشویی ،گارد جلویی ، حفاظ آکاردئونی ، در این زمینه به مشتریان خود خدمات ارائه  میدهد.
 
 
 
درب کشویی ریلی

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا