نرده دیوار حیاط - حفاظ روی دیوار

(اخبار)

معمولا برای بالا بردن امنیت ساختمان از نرده دیوار حیاط استفاده می شود كه در مدلهای مختلفی همانند شاخ گوزنی -بوته ای - لیلیوم - ساده یا نیزار

برای نصب نرده دیوار حیاط روی دیوار فراهم کردن احساس آرامش و امنیت شما می باشد. نوع دیگر حفاظ های دیوار، پنجره و فنس ها، حفاظ شاخ گوزنی می باشد. همانطور که از نامش پیداست، این حفاظ الهام گرفته از شاخ های گوزن برای استفاده در ایمنی بیشتر می باشد. در تولید حفاظ های کلاسیک و قدیمی هیچ زیبایی بصری در مکان هایی که ازین حفاظ ها استفاده می کردند وجود نداشت و زیبایی محیط را از بین می بردند. علاوه بر ظاهر زننده آن ها، ضرایب امنیتی حفاظ های قدیمی پایین و براحتی قابل نفوذ بود. محفاظ های جدید دارای مقاومت بالا و رنگ های کوره ای  بوده و استفاده از آن ها زیبایی محیط را بیشتر کرده. حفاظ دیوار متشکیل شده  از میلگرد های خم کاری شده و نیزه های تیز سازمان یافته و منسجم  که با استفاده از عملکرد بخصوصی  خاصی مشابه با شاخ های گوزن به هم متصل شده اند.
 
نرده محافظتی روی دیوار
 
 
حفاظ شاخ گوزنی با ساختاری متفاوت نسبت به حفاظ های قدیمی با شکل و جنس بسیار عالی که از قطعات فلزی که در اشکال مختلف خمکاری شده است و توسط دستگاه های تیزرو بریده شده است و  این سر این حفاظ های شاخ گوزنی بسیار تیز می باشند که توسط افرادی کار بلد  در کنار هم به صورت بهم پیوسته  جوش داده شده  که به صورت متراکم در طول و عرض و همچنین در رنگ های گوناگون کوره ای بنا به درخواست مشتری ارائه می شود.حفاظ شاخ گوزنی با وجود ظاهری زیبا  مشتری پسند که به سر در آپارتمان می دهد جنبه ی امنیت  بالای را دارد به دلیل تراکم و تیز بودن لبه های حفاظ و همین ساختار باعث شده تا عبور  سارقین از روی این حفاظ  ممکن نباشد.از طرفی نیز شما برای کیفیت مناسب و ماندگار بالا  این محفاظ ها می توانید از گارانتی شرکت آهن سازه  بهره‌مند شید.
 
نرده دیوار حیاط  برای فراهم کردن احساس آرامش و امنیت شما عزیزان و شهروندان. نوع دیگر محفاظ های دیوار، پنجره و فنس ها، حفاظ شاخ گوزنی می باشد. این محفاظ برگرفته ازاز شاخ های گوزن در تولید حفاظ های سنتی و قدیمی هیچ زیبایی بصری در مکان هایی که ازین حفاظ ها استفاده می کردند و زیبایی محیط را از بین می بردند. علاوه بر ظاهر زننده آن ها، ضریب امنیتی حفاظ های قدیمی پایین و براحتی قابل نفوذ بود. حفاظ های جدید دارای استحکام بالا و رنگ های کوره ای ثابت بوده و استفاده از آن ها زیبایی محیط را دوچندان می نماید. حفاظ شاخ گوزنی تشکیل  از میلگرد های خم کاری شده و نیزه های تیز شکل یافته  و یکدست می باشد که با استفاده از طرح که شبیه   با شاخ های گوزن به هم وصل شده.
سیستم امنیت دیوار منزل
 
 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا