گارد محافظ آپارتمان - حفاظ آهنی درب

(اخبار)

گارد محافظتی در منازل برای بالا بردن امنیت بوده و امروزه سازنندگان گارد محافظتی دست مشتریان خود را باز گذاشته با تولید انواع درب در طرح های مختلف (گارد محافظتی : سه گل ساده - سه گل خم دار- طرح پیچی -طرح ایتالیای- طرح دوجداره - طرح تمام سلطنتی و...)

 
درب های آکاردئونی  یا گارد محافظتی آپارتمان از یک چهارچوب از جنس آهن به شکل پروفیل درست شده  که درون آن پروفیل های عمودی، افقی و مورب پر شده است. یک ریل فلزی در بالای درب  گارد محافظتی نصب گردیده است و  بخش چرخ دار که وزن درب را تحمل می کند در آن قرار گرفته است. در بخش پایینی در نیز ریلی به عنوان بخش راهنمای حرکت در نصب می گردد که میله راهنمای متصل به در داخل آن قرار گرفته است.
 رگارد های محافظتی  می توان را  بنا به درخواست قفل های توکار و روکار مشتری نیز نسب نمود  بدین طریق مقدار زیادی امنیت  و ایمنی درب  به بالا خواهد رفت. در کا گارد محافظتی میتوان یک محافظ  بسیار عالی دانست  برای بخش های ورودی نامید که دارای زیبایی و کارآمدی بالایی بوده و فضای بسیار کمی را اشغال می کند.
 
 
گارد محافظتی در آپارتمان
 
همچنین برای مانع شدن از وقوع جرم راهکاری هوشمندانه برای حفظ امنیت و آرامش است. برای پیشگیری از دزدی و ورود سارقین، ضرایب امنیت ساختمان را بالا ببرید. انواع سیستم های محفاظتی برای جلوگیری از ورود بیگانگان تولید شده که ضرایب امنیت ساختمان را بیشتر می کنند. نصب انواع درب آکاردئونی مانعی هستند  در ورودی ساختمان ایجاد کرده و امکان وقوع سرقت را به صورت بخصوصی  محدود می کند. به جهت اهمیت محفاظت و امنیت در بنا، شرکت صنایع فلزی آهن سازه ، تولید  گارد محافظتی  را در اولویت تولیدات خود قرار داده است.
 
شرکت اهن سازه  بزرگترین و عمده ترین تولید کننده انواع درب آکاردئونی در ایران است که فروش حفاظ آکاردئونی در سراسر کشور را بر عهده دارد. صنایع فلزی آهن سازه  با استفاده از تجارب عملی کارکنان و کارشناسان متخصص،  خود تا کنون پروژه های بسیاری را با موفقیت به پایان رسانده است. استفاده از تکنولوژی روز دنیا و همکاری افراد متخصص، ضریب امنیت سازه های این کارخانه صنعتی را در مقایسه با موارد موجود در بازار بسیار بالاتر برده است. صنایع فلزی آهن سازه  یک کارخانه بزرگ با امکانات پیشرفته در یافت آباد تهران نیز  است که توان تولید حفاظ گارد محافظتی در تعداد بالا را دارد. مساحت بخش تولید کارخانه 2280 متر مربع بوده و صفر تا صد تولید حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی در این محل انجام  می شود و به بازار مصرفی ارسال می گردد…

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا