قیمت گارد فلزی آپارتمان - حفاظ پشت درب ضد سرقت

(اخبار)

طبیعتا همه ما برای محافظت از اموال و وسیله خود نیاز به چیزی داریم كه از محافظت كنیم كه شركت آهن سازه برای محافظت از منازا گارد آپارتمانی را پیشنهاد می دهد كه در طرح ها و مدل های مختلفی ساخته و تولید می شود و قیمت گارد آپارتمان نیز هم با ساخت آن رابطه دارد و قیمت بالا می رود و قیمت بر اساس متر مربع بوده كه طول ؛ عرض ؛ قیمت محاسبه می شود.

 
شرکت آهن سازه حفاظ  با ساخت گارد درب آپارتمان  یا ساخت انواع  درب آکاردئونی استاندارد با کیفیت عالی و قیمت مناسب ، انواع درب های کشویی  آکاردئونی ، درب های ریلی ، سازه های فلزی، درهای قدیمی ، درهای آهنی ساده، درهای اتوماتیک،  فعالیت نیز می کند .
 
 
گارد درب آپارتمان در طرح های مختلفی نیز ارائه می گردد که  در اینجا به معرفی بعضی از آنها میپردازیم درب پنج لوزی بهترین نوع استاندارد کار  شده درب است ، که هم باعث محافظت ساختمان  و جلوگیری از ورود سارقین می شود و هم وزن آن مانع باز و بسته شدن آسان درب  که مشکلی برای ورود سارقین می باشد .
 
قیمت گارد محافظ آپارتمان
 
شرت آهن سازه با کادری مجرب و منسجم خود به مشتریان خود کمک می کند که در هنگام خرید این گونه محافظ های درب آپارتمان چه نکاتی را مورد توجه قرار دهند.
 
.قفل محکم و ایمن داشته باشد
 
.قسمت ریلی آن روان  باشد که از بلبرینگ ژاپنی استفاده می شود 
 
.پرچ های محکم و مرغوب داشته باشدپروفیل های آن از جنس آهن ضایعاتی  نباشد  . پروفیل مورد استفاده (     30*50)نشد
 
.قابلیت بازشدن آن با سروصدا همراه نباشد
 
برای مشاوره و بررسی قیمت ، و کسب آگاهی از کیفیت کار ،با آهن سازه تولید کننده  و سازنده در آکاردئونی تماس بگیرید و اطلاعات کافی  را راجبع انواع درب آپارتمان بدست آورید .
 
گارد در آپارتمان
 
 
 
 
 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا