قیمت گارد فلزی آپارتمان - حفاظ پشت درب ضد سرقت

(اخبار)

طبیعتا همه ما برای محافظت از اموال و وسیله خود نیاز به چیزی داریم كه از محافظت كنیم كه شركت آهن سازه برای محافظت از منازا گارد آپارتمانی را پیشنهاد می دهد كه در طرح ها و مدل های مختلفی ساخته و تولید می شود و قیمت گارد آپارتمان نیز هم با ساخت آن رابطه دارد و قیمت بالا می رود و قیمت بر اساس متر مربع بوده كه طول ؛ عرض ؛ قیمت محاسبه می شود.

 
شرکت آهن سازه حفاظ  با ساخت گارد درب آپارتمان  یا ساخت انواع  درب آکاردئونی استاندارد با کیفیت عالی و قیمت مناسب ، انواع درب های کشویی  آکاردئونی ، درب های ریلی ، سازه های فلزی، درهای قدیمی ، درهای آهنی ساده، درهای اتوماتیک،  فعالیت نیز می کند .
 
 
گارد درب آپارتمان در طرح های مختلفی نیز ارائه می گردد که  در اینجا به معرفی بعضی از آنها میپردازیم درب پنج لوزی بهترین نوع استاندارد کار  شده درب است ، که هم باعث محافظت ساختمان  و جلوگیری از ورود سارقین می شود و هم وزن آن مانع باز و بسته شدن آسان درب  که مشکلی برای ورود سارقین می باشد .
 
قیمت گارد محافظ آپارتمان
 
شرت آهن سازه با کادری مجرب و منسجم خود به مشتریان خود کمک می کند که در هنگام خرید این گونه محافظ های درب آپارتمان چه نکاتی را مورد توجه قرار دهند.
 
.قفل محکم و ایمن داشته باشد
 
.قسمت ریلی آن روان  باشد که از بلبرینگ ژاپنی استفاده می شود 
 
.پرچ های محکم و مرغوب داشته باشدپروفیل های آن از جنس آهن ضایعاتی  نباشد  . پروفیل مورد استفاده (     30*50)نشد
 
.قابلیت بازشدن آن با سروصدا همراه نباشد
 
برای مشاوره و بررسی قیمت ، و کسب آگاهی از کیفیت کار ،با آهن سازه تولید کننده  و سازنده در آکاردئونی تماس بگیرید و اطلاعات کافی  را راجبع انواع درب آپارتمان بدست آورید .
 
گارد در آپارتمان
 
 
 
 
 
 

Ahansazee


ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
Call Now Buttonسفارش محصولات 🥇 09127800603