گارد در آپارتمان - محافظ درب ورودی

(اخبار)

از راه های مراقبتی از منازل جهت ، حفاظت ورودی پاركینگ،حفاظ درب كارگاه ها، حفاظ ورودی گاراژها، حفاظت ورودی مراكز تجاری،حفاظت پله های برقی،می توان به درب های اكرادئونی یا حفاظ اكاردئونی یا گارد در آپارتمان نیز اشاره كرد كه در اندازه های مختلفی ارائه می شود.

گارد آپارتمانی  چون  محصولی خاص به دلیل اینکه بعداز بسته شدن اکاردئون حجم بسیار کمی را از محیط اشغال میکند و مورد توجه مشتریان قرار می گیرد. 
برای ساخت درب اکاردئونی بسته به سلیقه مشتری مدل های مختلفی توسط شرکت آهن سازه ساخته می شود .

 

قیمت گارد در آپارتمان

جهت ساختتولید گارد آهنی  جلوی درب منزل : حفاظ آکاردئونی  ساده از تسمه های 20*5 که 20 به عنوان پهنا و 5 به عنوان ضخامت استفاده می شود که بعد از سوراخ کاری توسط دستگاه سمبه ماتریس جهت جوشکاری اماده می شود.

در تولید درب اکاردئونی برای مراقبت  میخ پرچ ها یک تسمه اضافه روی پرچ درب اکاردئونی قرار میگیرد به این صورت هیچ جایی برای انداختن دیلم و راه نفوذ دست برای سارقان کاملا محدود می  شود.

در تولید این درب گارد درب آپارتمان  که شرکت آهن سازه  به عنوان بزرگترین تولید کننده درب اکاردیونی و گارد آپارتمان  در مرکز بازاریافت آباد  هم به صورت عمده و هم تولید تکی برای مشتریان عزیز می باشد. در تولید درب اکاردیونی مدل ایتالیایی به علت اینکه تعداد تسمه ها مورب در داخل کلاف این نوع درب اکاردیونی زیاد می باشد بنابراین باید دقت بسیار زیادی در قالب بندی  و همچنین مونتاژ تسمه ها داشته تا در بازو بسته کردن درب اکاردئونی به صورت بسیار روان انجام گیرد. که از بلبرینگ استفاده می شود.

گارد درب رآپارتمان

 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا