حفاظ كركره ی درب ضد سرقت - نرده ورودی در خانه

(اخبار)

از این گونه درب ها برای محافظت هر چه تمام تر ساختمان استفاده می شود كه به حفاظ كركره ی درب ضد سرقت شناخته می شوند.

 
 
 درب‌های ضد سرقت واقعاً ضد سرقت نیستند و فقط کمی از درب‌های معمولی ایمن تر هستند. بنابراین یکی از روش‌های بالاتر بردن امنیت این دربها نصب حفاظ کرکره برقی درب ضد سرقت آپارتمان است.
 
طبق آمار بدست آمده  از تجربه کرکره برقی‌ها می‌توانند به عنوان یک حفاظ کمفید  و ضد سرقت برای انواع کاربری‌ها نصب شوند.
 
یکی ازمزایای جدید کرکره‌های برقی نصب آنها جلوی درب ورودی آپارتمان و بالابردن امنیت در برابر سارقان است.
 
از کار بردهای متعدد این کرکره‌ها در مقایسه با سایر حفاظهای درب آپارتمانی علاوه بر امنیت، آسانی  استفاده از آن بدون نیاز به قدرت بدنی و با استفاده از ریموت حتی توسط یک بچه  باز می شود است.
 
مزایای  دیگر، زیبایی کرکره برقی و امکان هماهنگی آن با رنگ درب  آپارتمان است.
 
ابه جرات می توان گفت در دنیایی مدرن امروزی  کرکره‌های برقی در رنگ‌های مختلف متناسب با رنگ در آپارتمان یا ویلای شما ارائه می گردد.که می‌تواند به هماهنگی با زیبایی  سازی ظاهری منزل شما کمک  به سزایی کند.
 
اغلب  با پرداخت اندکی هزینه بیشتر می‌توانید کرکره برقی خود را با انواع رنگ‌ها و حتی کرکره‌های با طرح‌ چوب خریداری نمایید.
 
گذشت زمان نشان داده که این نوع حفاظ درب آپارتمانی امنیت خیلی بالایی دارند.


حفاظ کرکره ی درب ضد سرقت
 
کاربردهای امنیتی کرکره برقی‌های مدرن نسبت به کرکره برقی‌هایکلاسیک  دستی علاوه بر جاقفلی نصب شده بر روی درب خود موتور، قفل شدن خود گیربکس کرکره برقی است که حتی اگر قفل کرکره برقی باز شود، باز نمودن این حفاظ بسیار دشوار است.
 
پانل‌های کرکره‌های برقی به خوبی عایق بندی شده و مستحکم یکدیگر چسبیده‌اند به طوری که باعث از دست رفتن سرما و گرما در زمستان و تابستان شده و مصرف انرژی را به خصوص در کاربری درب‌ها و پنجره‌های ویلا کاهش دهند. همچنین این پانل‌های ضخیم و قوی امنیت بیشتری را فراهم می‌کنند، چرا که شکستن آنها بسیار سخت بوده دشوار است.
 
که شرکت آهن سازه تجربه بالایی که در این زمینه دارد نصب این گونه دربها را به راحتی وبا   کارشناسان آموزش دیده نصب می گردد.
 
 
درب های ضد سرقت آپارتمان
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا