نرده دیوار باغ بوته ای ، لیلیوم ، نیزار ، شاخ گوزنی

(اخبار)

نرده دیوار به عنوان محافظتی از منزل ،اموال شخصی می باشد كه امنیت را به ارمغان می آورد برای آپارتمان ها و منازل مسكونی و همچنین باغ ها برای محافظت ملك مسكونی كه باید از متریال خوب در ساخت آنها نیز استفاده نمود

نرده دیوار لیلیوم یکی از زیباترین حفاظ های  دیوار است که به شگل است و زیبایی فراوانی به دیوار حیاط منزلتان میدهد و علاوه بر استفاده در محیط های ساختمان می توان از ان در نرده دیواری باغ استفاده کرد که جلوه دو چندانی دارد و می توان گل های آن را در رنگ های مسی و یا طلایی رنگ نمود . امنیت آن حتی از حفاظ شاخ گوزنی هم بالاتر است.
 
 
 
نرده دیوار ویلا
 
ظاهر آن با الهام از گل لیلیوم طراح شده و نام لیلیوم هم به همین خاطر به آن داده شده است. معمولاً رنگ‌آمیزی آن به‌صورت دو رنگ انجام می‌شود.
 
 
 
 
 
نرده دیواری باغ
 
 
از موارد ی که باید در نظر داشت در مورد حفاظ لیلیوم زیاد شدن  آن از مرکز است؛ به این معنی که شاخه‌های آن از پایین میله به سمت اطراف گسترده می‌شود و هر قدر که در ارتفاع بالاتر می‌رویم، این طرح تکرار می‌شود. از این رو امکان تولید آن در ارتفاع‌های دلخواه وجود دارد. این موضوع باعث می‌شود تا مهندسین و معماران با دست باز و بر اساس زیبایی ارتفاع آن را تعیین کنند.
 
 
نام حفاظ نی زار همانطور که از نام آن پیدا است می توان فهمید که  نوع حفاظی است که از می توان در نرده دیوار باغ  این نوع حفاظ هم علاوه بر تأمین امنیت یک نوع دکوراسیون  محیط نیز محسوب می‌گردد.
 
طراحی و  و ساخت این محصول از نرده دیواری باغ  با تولید حفاظ نیزار یا سرنیزه فوق‌العاده زیبا و امن می‌باشد. می توان گفت  زیبایی حفاظ های نیزار، بوته ای و شاخ گوزنی نتوان به سادگی از کنار آنها گذشت  و انتخاب آن‌ها بستگی زیادی به سلیقه شما دارد.
 
یکی از مزایا  نرده نی زار این است که همه شاخه‌های نرده به‌صورت مستقیم به شاسی جوش می‌شوند. شاخه های اصلی هم از بالا بکدیگر جوش می‌شوند. به همین علت نقاط جوش کمتری وجود دارد.
 
 
نرده دزدگیر روی دیوار
 
در کل  می توان گفت در مدل نیزار به‌علت این که شاخه‌های کوچک کمتری وجود دارد، طبیعتاً نقاط جوشکاری نیز کمتر است و این خود باعث استحکام  مقاومت بیشتر در مدل نی زار می‌شو
 
 
 نرده دیوار بوته ای  هم از انواع  مختلفی از حفاظ خاردار به شمار می آید  و همانند  نرده شاخ گوزنی به عنوان یک سپر امنیتی  و مقاوم و ضد صعود بر روی دیوار قرار می‌گیرد و مانع بزرگی برای هر نوع ورود بی‌اجازه ایجاد می کند. از نظر نصب هم مثل حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای نصبی آسان و بی‌دردسر دارد.
 
نرده  حفاظ بوته ای  روی دیوار در ارتفاع‌های مختلف طراحی و تولید می شود که شرکت آهن سازه در این زمینه مهارت خاصی دارد و از مواد و متریال درجه یک استفاده می نماید برای تولید حفاظ .
 
نرده سیم خاردار دیوار
 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا