نرده دیواری - حفاظ دیوار ساختمان

(اخبار)

نرده دیواری حیاط از جمله دغدغه های است كه هر چه از آن بگوییم كم است زیرا بخشی جدا ناپذیر از امنیت ساختمان های امروزی بشمار می آ ید و زیبایی را به محیط های شهری باز می گرداند شركت آهن سازه در تلاش است با كادری مجرب به مشتریان خود بهترین خدمات را ارائه دهد.

 
 
 
یکی از معمولاترین حفاظ نرده دیوار نیز بوده  حفاظ‍‎از این نرده دیوار بر روی دیوارهای شهر تهران، نرده های شاخ گوزنی هستند. این نرده‌ها به علت  دارا بودن شباهت به شاخ گوزن به این نام شناخته شده اند . و جزء نرده‌های بسیار زیبا دسته‌بندی می‌شوند.
 
قیمت نرده دیوار شاخ گوزنی نسبت به نرده‌های سرنیزه ای بالاتر بوده . هر چند که برای این محصول هم محدوده قیمتی مشخصی برای آن وجود ندارد و قیمت نرده وابستگی بسیار زیادی به  طول مصرفی که در یک پنل دو متری بوده و قیمت آن بر اساس یک متر شناخته می شود تعداد شاخه، عرض و ارتفاع حفاظ مواد مصرفی و کیفیت تولید آن دارد.
 
 
 
نرده دیواری
 
 
 
از مزایای  این نوع  نرده دیوار امنیت بالای آن‌ها است. عبور از بالای این حفاظ ها تقریباً غیرممکن است و خمکاری‌های رو به بیرون و در جهت‌های مختلف حفاظ شاخ گوزنی مانع ایستادن  افراد یا سارقین می شود در کنار آن ها می‌شود.
 
در ادامه مطلب به زیبایی این نوع حفاظ هم از بزرگ‌ترین مزایای آن است؛ مزیتی که با یک رنگ‌آمیزی جذاب دو رنگ می‌تواند جند برابر شود.
 
حفاظ دیوار سر نیزه ای 
 
  نرده دیوار ساده  یا همان سر نیزه ای که متشکل از تعدادی میله عمودی است، حفاظ سرنیزه ای نیز یک حفاظ قدیمی کلاسیک  محسوب می‌شود که همه ما با آن آشنا هستیم . اما این نوع حفاظ همچنان مشتری های پروپاقرص دارد و از پرفروش‌ترین انواع حفاظ به شمار می آید .
 
این محصول محاظتی را می‌توان برای تمامی ساختمان‌ها با کاربری‌های مختلف توصیه نمود و مورد استفاده قرار داد و یکی از رازهای پرفروش بودن آن همین کاربری گسترده آن است. این نرده‌ها معمولاً در تراکم های ۱۰، ۱۲ یا ۱۵ سانتی‌متری استفاده می‌شوند.
 
نرده حفاظ دیوار سرنیزه ای از جمله مدل حفاظ‌های بسیار کاربردی محسوب می‎شود که در مدل های یک، دو و سه‌طرفه تولید شده است تا تمام افراد بتوانند با توجه به نیاز و شرایط خود این محصول را تهیه نمایند و مورد استفاده قرار دهند. این مدل از حفاظ به نسبت سایر مدل حفاظ‌های موجود بیشتر شناخته شده است، زیرا از طراحی ساده‌ای برخوردار می‌باشد.
 
با یک نگاه ساده  می توان فهمید، نوع قدیمی‌تر آن به صورت میله‌هایی عمود بود که سر آن به یک تیغه سرنیزه ای  به پایان می رسد .
 
نرده حفاظ دیوار
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا