نصب درب آكاردئونی - محافظ درب ورودی خانه

(اخبار)

نصب درب های آكاردئونی بدون هیج كنده كاری بوده و روی چارچوب نصب می شود.

  نصب درب آکاردئونی بددون هیج ایجاد مزاحمت برای واحدهای دیگر و همسایه ها در آپارتمان بوده . برای نصب این سازه  حفاظ آگاردئونی مستحکم نیازی به کنده کاری و تخریب  دیوار نیست. حتی در راهرو و بیرون از آپارتمان نیز دیوار جنب درب ورودی، تخریب نشده و آسیب نمی بیند. همانطور که گفته شده  نصب درب آکاردئونی روی قاب و چارچوب درب ورودی است بنابر این هیچ نوع درل کاری یا پیچ کاری و جوش کاری روی دیوار انجام نمی شود. کل سازه با جوش های استاندارد به قسمت فلزی قاب درب ورودی ساختمان نصب می شود. نصب حفاظ آکاردئونی موجب آزار  و سر و صدا برای همسایه ها نمی شود و صدای اضافی نیز ایجاد نخواهد شد.
 
نصب حفاظ کرکره کشویی آپارتمان
 
ساخت حفاظ آکاردئونی، گارد  درب و پنجره یو پی وی سی، حفاظ روی دیوار و سازه هایاز این دست  توسط تیم جوشکاری حرفه ای آهن سازه  در همه مناطق تهران پذیرفته می شود. در کمترین  زمان  ممکن و پس از ثبت سفارش، همیار آ]هن سازه  درب منزل مراجعه کرده و اندازه گیری های لازم را انجام می دهد.  مراحل ساخت در کارگاه انجام می گردد.  درب ساخته شده جهت نصب روی قاب درب ورودی با هماهنگی قبلی به محل حمل می شود. نصب درب آکاردئونی در زمان بسیار کوتاهی و تنهاب با چند جوش قابل انجام است.
 
نصب درب آکاردئونی

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا