قفل درب های آكاردئونی - نرده ورودی خانه

(اخبار)

قفل مخفی باعث بالا رفتن ایمنی و به هیج وجه این قفل ها باز نمی شوند. حتما باید تك تك قفل ها باز شود. به این ترتیب زمان بیشتری صرف باز شدن قفل ها می شود كه همین امر امكان سرقت و دزدی را تا حد بسیار زیادی كم و دشوار میكند.

معمولا انتظاری که از نصب درب آکاردئونی داریم که  بتوانند ضریب امنیتی ساختمان را افزایش دهد. در واقع بخش ایمنی و قفل ها درب ضد سرقت اهمیت بیشتری از شکل ظاهری آن دارد. احفاظ آکاردئونی دارای دو نوع قفل است. یک قفل ایمن قوی روکار و یک قفل مخفی توکار بر روی همه درب های ایمنی نصب می شود. اما بهتر است بدانید که امکان نصب تعداد حلقه های قفل بیشتر برای درب با توجه به سفارش مشتری است . درب های آکاردئونی آهن سازه را با طرح دلخواه و هر تعداد قفل بیشتری که می خواهید سفارش دهید تا خیالتان بابت امنیت فضای داخل ساختمان راحت باشد. جوشکارهای حرفه ای و تعلیم دیده با بهترین متریال ساخت، درب هایی استاندارد با ضریب ایمنی بسیار بالا را تولید می کنند.
 
قفل مخفی حفاظ آکاردئونی
 
انواع  مختلفی  از درب آکاردئونی پی وی سی و فلزی برای ایمنی بیشتر روی ورودی های ساختمان های مسکونی، تجاری، کارگاه ها، انبارها و ... نصب می شد. یک ریل فلزی در بالای درب نصب شده که وزن درب و بخش چرخدار را تحمل می کند. جنس این سازه اغلب از پروفیل آهن است. فلز ضایعاتی و دست دوم در ساخت حفاظ آکاردئونی به کار نمی رود و تنها پروفیل مرغوب با استحکام بالا برای ساخت حفاظ مناسب است. متریال اولیه مرغوب و قفل های استاندارد و سفارشی کیفیت ساخت درب آکاردئونی را بالا می برد. بهتر است بدانید که به هیچوجه تنها با باز شدن یکی از قفل ها درب حفاظ باز نخواهد شد و حتما باید تک تک قفل ها باز شود. به این ترتیب زمان بیشتری صرف باز شدن قفل ها می شود که همین امر امکان سرقت و دزدی را تا حد بسیار زیادی کم و دشوار میکند .
 
قفل حفاظ اکاردئونی

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا