شكل ظاهری درب آكاردئونی - حفاظ درب آپارتمانی

(اخبار)

درب های آكاردئونی باید به گونه ی باشند كه علاوه بر مقاوم بودن ظاهری زیبا به منازل مسكونی یا محل كار بدهد. كه شركت آهن سازه با انجام این خدمات در اطلاع رسانی هر چه بیشتر این محصولات آهنی فعالیت دارد.

 
حفاظ آکاردئونی شبکه هایی لوزی شکل و تا شونده دارد که ظاهر  جذاب و مشتری پسندی دارند . شبکه های لوزی به هم وصل شده استحکام درب  آکاردئونی را بیشتر می کنند. شکل ظاهری درب آکاردئونی به گونه ای  درست شده که هماهنگ با فضای خارجی و دکوراسیون راه پله ها است. رنگ های متنوع دربهای آکاردئونی امکان هارمونی با دکوراسیون داخلی منازل را نیز دارا می باشد. برای ساخت درب آکاردئونی صنایع فلزی پویا حفاظ ، از تجربه طراحان متخصص استفاده شده تا زیبایی و امنیت سازه در کمتر هم حفظ شود.
درب های اکاردئونی فلزی هستند و با آهن پروفیل کار شده اند. درون درب آهن پروفیل به شکل عمودی، افقی و مورب با تراکم بالا کار شده است. در قسمت بالای درب آکاردئونی یک ریل فلزی نصب شده که دارای بیس چرخ دار مقاومی است. در قسمت زیرین درب نیز یک ریل روان تعبیه شده که موجب تسهیل در حرکت درب می شود. وزن اصلی درب آکاردئونی بر روی بیس چرخ دار بالایی قرار دارد. هدف از طراحی درب آکاردئونی ایجاد فضایی امن برای خانواده ها و حفظ سرمایه مراکز تجاری است. بهترین نوع فلز در ساخت حفاظ اکاردیونی پویا حفاظ به کار می رود. حرکت درب آکاردئونی بدون ایجاد صدای ناخوشایند بوده و نیاز به قدرت و یا فشار ندارد.
درب آکاردئونی پویا حفاظ در طرح های دو گل لوزی، سه گل لوزی، سه گل پروانه ای، چهار گل، کلاسیک و طرح های چشم نواز ارائه می شود. طرح های متنوع حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی هر سلیقه ای را راضی می کند. با توجه به فضای داخلی، محیط راه پله و معماری بنا می توانید بهترین طرح درب آکاردئونی را انتخاب کرد. به لحاظ امنیت همه طرح های موجود دارای استاندارد معتبر هستند. گرچه این امر تا حدود زیادی سلیقه ای است ولی اغلب سفارش ها مربوط به درب آکاردئونی سه گل بوده است.
 
 
طرح و مدل نرده حفاظ درب آپارتمان
شکل ظاهری درب آپارتمان
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا