اخبار

لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی | قیمت هر متر حفاظ نرده شاخ گوزن


1398/03/09

لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی | حفاظ دیواری | نرده شاخ گوزنی


1398/03/22

اجرای حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار ویلا | نصب نرده حفاظ شاخ گوزن

حفاظ شاخ گوزن یكی از مدل حفاظ های ساختمانی است كه نصب و اجرای آن برای ساختمان های متعددی امكان پذیر می باشد. طراحی ساده و منحصر به فرد حصار شاخ گوزنی سبب شده تا این محصول حفاظتی قابل نصب و اجرا بر روی تمام مدل دیوارها باشد. صنایع فلزی آهن سازه به منظور نصب و اجرای شاخ گوزنی از افراد متخصص و باتجربه در این زمینه بهره گرفته است. این افراد به واسطه مهارتی كه دارا هستند، در بازه زمانی كوتاهی اقدام به نصب این مدل از حفاظ می نمایند.
1398/03/22

مشخصات حفاظ نرده شاخ گوزنی بوته خار | صفر تا صد نصب حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ روی دیوار آهنی مدل شاخگوزنی یكی از محصولات حفاظتی محسوب می شود كه از آن می توان برای تمام ساختمان ها با كاربری های متفاوت بهره مند شد. حفاظ شاخ گوزنی راهكارهای متععدی برای افزایش سطح امنیت وجود دارد و حتی راهی برای ارتقا آن ها ما در شركت آهن سازه با كادری مجرب و حرفه ایی به ارائه این راهكارها برای شما خریداران محترم میپردازیم تا بتوانید به بهترین شكل ممكن امنیت خانه و كاشانه خود را ارتقا دهیدوزنی دارای ارتفاع های 50 تا 150 سانتی متر و تراكم های 8 ، 10 و 12 سانتی متر می باشد.
1398/03/22

تولید حفاظ شاخ گوزنی | قیمت نصب نرده گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی با استفاده از باكیفیت ترین و بهترین مواد اولیه تولید شده است كه همین امر موجب شده تا این محصول بسیار مورد استفاده قرار گیرد. حفاظ شاخ گوزنی یا كله گوزنی (حفاظ كله گاوی) را در رنگ های مختلفی نیز تولید نموده اند كه در نتیجه این امكان فراهم آورده می شود تا تمام افراد بتوانند با توجه به نمای ساختمان این محصول را تهیه نمایند. حفاظ دیوار شاخ گوزنی از جمله مدل حفاظ های مدرن تولید شده ای محسوب می شود كه علاوه بر ضریب امنیتی بالایی كه داراست، از زیبایی نیز برخوردار می باشد.
1398/03/22

حفاظ شاخ گوزنی چیست | چرا حفاظ نرده آهنی شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی (Fence Spikes & Wall Spikes) به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود. حفاظ شاخ گوزنی عموماٌ برای نصب برروی دیوار در نظر گرفته میشود اما گاهی بر روی پنجره نیز نصب میشود. در گذشته حفاظها بصورت نیزه ای یا سیم خاردار موجود بود كه دارای نقاط ضعف بسیاری بودند ، ولی این روزها با نسل جدید حفاظها مثل حفاظ شاخ گوزنی ، بوته ای ، لیلیوم و نی زار مواجه هستیم كه از نظر ظاهری ،امنیتی و استحكام بسیار كاربردی تر است و مورد تایید پلیس هم میباشد.
1398/03/22

قیمت شاخ گوزنی در استان البرز | حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی كرج كردان كوهسار

راهكارهای متععدی برای افزایش سطح امنیت وجود دارد و حتی راهی برای ارتقا آن ها ما در شركت آهن سازه با كادری مجرب و حرفه ایی به ارائه این راهكارها برای شما خریداران محترم میپردازیم تا بتوانید به بهترین شكل ممكن امنیت خانه و كاشانه خود را ارتقا دهید.حفاظ شاخ گوزنی نرده مناسب برای دیوار ویلا و منزل می باشد. می توان به جرات گفت این نوع نرده مورده استفاده نهادهایی همچون نیروی انتظامی و مراكز امنیتی و حفاظتی می باشد.
1398/03/22

قیمت ساخت و نصب حفاظ روی دیوار | انجام نصب حفاظ شاخگوزنی

راهكارهای متععدی برای افزایش سطح امنیت وجود دارد و حتی راهی برای ارتقا آن ها ما در شركت آهن سازه با كادری مجرب و حرفه ایی به ارائه این راهكارها برای شما خریداران محترم میپردازیم تا بتوانید به بهترین شكل ممكن امنیت خانه و كاشانه خود را ارتقا دهیدحفاظ شاخ گوزنی از نظر كارشناسان شركت آهنسازه این نوع از نرده حفاظ كاربردهای بسیاری در صنایع دفاع و امنیتی دارد و میتوان از آن به عنوان تاثیر گذار ترین نرده روی دیوار نام برد در برابر سارقان می باشد.
1398/03/22

قیمت نرده حفاظ روی دیوار - حفاظ آهنی شاخ گوزنی بوته ای لیلیوم

راهكارهای متععدی برای افزایش سطح امنیت وجود دارد و حتی راهی برای ارتقا آن ها ما در شركت آهن سازه با كادری مجرب و حرفه ایی به ارائه این راهكارها برای شما خریداران محترم میپردازیم تا بتوانید به بهترین شكل ممكن امنیت خانه و كاشانه خود را ارتقا دهیدآهن سازه در ساخت و نصب انواع حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی ،حفاظ بوته ای ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ نیزار و سر نیزه ای ... با كادری مجرب و بهترین متریال روز دنیا فعالیت دارد.
1398/03/22

قیمت نرده حفاظ دیوار كله گوزنی | حفاظ كله گاوی شاخ گوزن

حفاظ شاخ گوزنی (حفاظ كله گوزنی - حفاظ كله گاوی) دارای شاخه های در هم تنیده ای همانند خار یا شاخ گوزن می باشد. این حفاظ ها از جدید ترین مدل های حفاظ و صد البته از بهترین نوع آن به عناون حفاظ دیوار ساختمان است. در بعضی موارد با توجه به محل قرار گیری حفاظ می توان از آن برای حفاظ پنجره هم استفاده كرد.حفاظ شاخ گوزنی هم به عنوان نرده كاربرد دارد و هم امنیت ساختمان را حفظ می كند.
1398/03/22

لیست قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی - بهترین نرده روی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی جزء حفاظ‌های نسل جدید به شمار می‌رود و دقیقاً به این شكل، قدمت چندانی ندارد. بیشتر برای منازل و ساختمان‌هایی كه دارای فضاهای باز مانند حیاط، بالكن یا حیاط خلوت می‌باشند به كار می‌رود. به علت زیبایی، استحكام، قابلیت ساخت برای انواع طول و عرض و ارتفاع و تراكم، و مقدار افزایش امنیت، با اقبال عمومی رو به رو شده است. درواقع میلگردهای نوك تیز جوش خورده با تراكمی كه دارند به كسی كه بخواهد از آن‌ها عبور كند آسیب می‌رسانند و مانع عبور می‌شوند و اینچنین ساختمان شما را امن نگه می‌دارند.
1398/03/22

لیست قیمت حفاظ دیوار | نرده حفاظ ساختمان | نرده دیواری

نصب حفاظ دور ساختمان با روش كوبیدن پیم در دیوار نصب بهترین حفاظ روی دیوار با روش بیس پلیت نصب حفاظ با روش چهار ستون راهكارهای متععدی برای افزایش سطح امنیت با حفاظ آهنی دیوار حیاط وجود دارد و حتی راهی برای ارتقا آن ها ما در شركت آهن سازه با كادری مجرب و حرفه ایی به ارائه این راهكارها برای شما خریداران محترم میپردازیم تا بتوانید به بهترین شكل ممكن امنیت خانه و كاشانه خود را ارتقا دهید.
1398/03/22

قیمت خرید طرح مدل حفاظ پنجره | عكس حفاظ پنجره

در زمینه ی طراحی حفاظ پنجره شركت آهن سازه توانسته از طرح های روز و مدل های جدید استفاده كند ، این بدین معناست تركیب تمامی طرح ها از جمله حفاظ پنجره كلاسیك و حفاظ پنجره مدرن و تنوع در رنگبندی توانسته هزاران مدل جدید را ایجاد كند.در طراحی حفاظ های ثابت و متحرك باید ظرافت را بسیار مورد توجه قرار داد ، زیرا اكثر حفاظ ها برای نمای ساختمان ها و ویلا مورد استفاده قرار میگیرد و زیبایی نما را شامل میشود پس باید در انتخاب طرح بسیار دقت كرد.
1398/03/27

قیمت نصب نرده حفاظ روی پنجره | اجرای نرده روی پنجره

نرده حفاظ پنجره به سبب ساختار و طراحی كه داراست، دارای نصب ساده ای می باشد. نصب این محصول حفاظتی قبل و بعد از اسكان در ساختمان امكان پذیر خواهد بود و همین امر سبب شده تا این مدل از درب به میزان قابل ملاحظه ای مورد استفاده قرار گیرد.
1398/03/27

نصب حفاظ آهنی روی درب پنجره و دیوار | بهترین نرده حفاظ آهنی

شما می توانید با نصب حفاظ آهنی بر زیبایی ساختمان و امنیت ساختمان خود بیفزایید. حفاظ ، نصب حفاظ آهنی از جمله موارد بسیار مهم است كه ساختمان سازان به علت ارزانتر شدن هزینه ها به آن توجه بسیاری ندارند. این بی توجهی منجر به خطراتی از قبیل دزدی از منازل ساختمان می شود.
1398/04/07

حفاظ شاخه گوزنی روی دیوار با قیمت | نصب حفاظ شاخ گوزنی چقدر طول میكشد

راهكارهای متععدی برای افزایش سطح امنیت وجود دارد و حتی راهی برای ارتقا آن ها ما در شركت آهن سازه با كادری مجرب و حرفه ایی به ارائه این راهكارها برای شما خریداران محترم میپردازیم تا بتوانید به بهترین شكل ممكن امنیت خانه و كاشانه خود را ارتقا دهید.
1398/04/07

اندازه های قابل ساخت در تولید حفاظ شاخه گوزنی | حفاظ سر گوزنی

هر چند كه اندازه استاندارد برای حفاظ واژه مناسبی نیست ولی به لحاظ امنیت و قیمت شاخ گوزنی بهترین اندازه برای ساخت حفاظ ؛ سایز های: ۹۰ سانتیمتر – ۱۰۰ سانتیمتر و ۱۱۰ سانتیمتر میباشد. حفاظ شاخ گوزنی معمولا در ابعاد ۲ متر طول تولید میشود ،این اندازه فقط به دلیل سهولت در جا به جایی و نصب حفاظ شاخ گوزنی است .
1398/04/07

آشنایی با درب آكاردئونی | بهترین حفاظ آكاردئون

حفاظ آكاردئونی یكی از محافظ های پر فروش شركت آهن سازه میباشد كه برای حفظ امنیت منازل مسكونی از حفاظ آكاردئون استفاده میشود قیمت حفاظ بر اساس متر مربع محاسبه میگردد برقراری امنیت در ساختمان، موضوع بسیار مهمی است كه بیشتر افراد به آن اهمیت می دهند. همه دوست دارند خانه و محل كار امنی داشته باشند و با خیال راحت به كار و زندگی بپردازند. به همین دلیل است كه مردم از راه های برقراری امنیت در ساختمانها استفاده می كنند.
1398/04/19

درب آكاردئونی چیست؟ | چه مدل درب كشویی در آپارتمان مناسب است

درب آكاردئونی، نوعی حفاظ است كه جهت حفاظت از خانه ها در جلوی درب ورودی آپارتمانها نصب می شود. البته از درب آكاردئونی در جلوی درب مغازه ها ، كلینیك ها و بعضی از پاساژها استفاده می شود.
1398/04/19

قیمت درب آكاردئونی چگونه محاسبه می شود؟ امنیت كدام حفاظ آكاردئونی خوب است

حفاظ آكاردئونی یكی از محافظ های پر فروش شركت آهن سازه میباشد كه برای حفظ امنیت منازل مسكونی از حفاظ آكاردئون استفاده میشود قیمت حفاظ بر اساس متر مربع محاسبه میگردد. حفاظ آكاردئونی یكی از محافظ های پر فروش شركت آهن سازه میباشد كه برای حفظ امنیت منازل مسكونی از حفاظ آكاردئون استفاده میشود قیمت حفاظ بر اساس متر مربع
1398/04/19

مزایای نصب حفاظ درب آكاردئونی | درب آكاردئونی برای ساختمان و آپارتمان

حفاظ آكاردئونی یكی از محافظ های پر فروش شركت آهن سازه میباشد كه برای حفظ امنیت منازل مسكونی از حفاظ آكاردئون استفاده میشود قیمت حفاظ بر اساس متر مربع محاسبه میگردد.
1398/04/19

كاربردهای درب آكاردئونی | كدام حفاظ كركره ای امنیت دارد

حفاظ اكارددئونی یكی از محصولاتی بوده كه برای محافظت از منزل مسكونی مورد استفاده قرار میگیرد ساخت و تولید این حفاظ در شركت آهن سازه و در تهران انجام می شود و یكی از پرفروش ترین محصولات محافظتی درب آپارتمان به شمار می آید.
1398/04/19

اجزای درب آكاردئونی - تسمه و چارچوب حفاظ كشویی آكاردئونی

حفاظ اكارددئونی یكی از محصولاتی بوده كه برای محافظت از منزل مسكونی مورد استفاده قرار میگیرد ساخت و تولید اجزای درب آكاردئونی در شركت آهن سازه و در تهران انجام می شود و حفاظ درب یكی از پرفروش ترین محصولات محافظتی درب آپارتمان به شمار می آید.
1398/04/19

ساخت درب آكاردئونی - حفاظ آكاردئون

حفاظ اكارددئونی یكی از محصولاتی بوده كه برای محافظت از منزل مسكونی مورد استفاده قرار میگیرد ساخت و تولید این حفاظ پشت درب در شركت آهن سازه و در تهران انجام می شود و یكی از پرفروش ترین محصولات محافظتی درب آپارتمان به شمار می آید برای ساخت درب آكاردئونی به موقعیت و محل درب ورودی توجه می شود. متداول ترین نوع حفاظ درب ورودی، درب آكاردئونی تك لنگه و دو لنگه است.
1398/04/19

روش نصب درب آكاردئونی | چگونه حفاظ آكاردئونی نصب میشود

حفاظ اكارددئونی یكی از محصولاتی بوده كه برای محافظت از منزل مسكونی مورد استفاده قرار میگیرد ساخت تولید این حفاظ ضد سرقت در شركت آهن سازه و در تهران انجام می شود و یكی از پرفروش ترین محصولات محافظتی درب آپارتمان به شمار می آید.
1398/04/19

نكات مهم در خرید حفاظ آكاردئونی | امنیت حفاظ آكاردئونی

حفاظ اكارددئونی یكی از محصولاتی بوده كه برای محافظت از منزل مسكونی مورد استفاده قرار میگیرد ساخت و تولید این حفاظ درب منزل خانه در شركت آهن سازه و در تهران و كرج انجام می شود و یكی از پرفروش ترین محصولات محافظتی درب آپارتمان به شمار می آید.
1398/04/19

درب آكاردئونی كارگاهی | حفاظ كشویی جلوی كارگاه


1398/04/19

درب آكاردئونی فروشگاهی | حفاظ كركره ای فروشگاه


1398/04/19

مشخصات فنی و ظاهری درب آكاردئونی | بهترین حفاظ آكاردئونی

حفاظ آكاردئونی شبكه هایی لوزی شكل و تا شونده دارد كه ظاهر زیبایی نیز دارد. شبكه های لوزی به هم پیوسته استحكام درب را بیشتر می كنند. شكل ظاهری درب آكاردئونی به گونه ای طراحی شده كه هماهنگ با فضای خارجی و دكوراسیون راه پله ها است. رنگ های متنوع دربهای آكاردئونی امكان هارمونی با دكوراسیون داخلی منازل را نیز دارا می باشد. برای ساخت درب آكاردئونی صنایع فلزی آهن سازه ، از تجربه طراحان متخصص استفاده شده تا زیبایی و امنیت سازه در كمتر هم حفظ شود.
1398/04/19

قفل درب آكاردئونی | قفل ضد برش توی درب كشویی


1398/04/19

رنگ درب آكاردئونی | رنگ كوره ای حفاظ آكاردئون


1398/04/19

تولیدكننده و نصاب انواع حفاظ پنجره فرفورژه | حفاظ پنجره ساده و متحرك با قیمت در تهران

انواع حفاظ پنجره درب و پنجره های ساختمانی آهنی حفاظ متحرك حفاظ پنجره آكاردئونی یكی از خدمات صنایع فلزی آهن سازه ساخت و نصب نرده حفاظ پنجره آهنی است. هم به صورت تكی و هم به صورت عمده با قیمت مناسب. مشتریان برای خرید حفاظ پنجره لازم نیست به فروشگاه یا كارخانه ما مراجعه كنند چون لازم است ما محل نصب را مشاهده كنیم تا بهترین انتخاب را به شما پیشنهاد دهیم. از این رو اگر در تهران و یا كرج ساكن هستید كافیست با شماره تلفن ما تماس بگیرید تا در محل نصب حفاظ حاضر شویم. بازدید از محل نصب رایگان است.
1398/04/21

اهمیت نصب حفاظ پنجره آهنی | نرده فرفورژه پنجره


1398/04/21

حفاظ پنجره كشویی | حفاظ آكاردئونی پشت پنجره

بهتر است كه انواع حفاظ پنجره كشویی آهنی توسط افراد ماهر ساخته و نصب شوند. زیرا در صورتی كه این حفاظ ها به خوبی ساخته و یا نصب نشوند، ممكن است كه از استحكامی كه مد نظر بوده را نداشته باشند.
1398/04/21

نقش حفاظ پنجره در طراحی نمای ساختمان | نرده آهنی پنجره

حفاظ پنجره به عنوان یك عنصر معماری ، مهم‌ترین نقش را در طراحی و تركیب نمای بسیاری از انواع ساختمان‌ها، به خصوص نماهای طراحی شده ایفا می‌كند. امكانات و محدودیت‌های سازه‌ی دیوار باربر، نحوه‌ی توزیع فضایی اتاق‌ها در یك بنا، و مسأله‌ی چگونگی استفاده از هر فضا، از عوامل و پدیده‌های مؤثر در نحوه‌ی شكل‌دهی به پنجره‌ها به شمار می‌آیند. در زمینه‌ی اهمیت نقش پنجره در طراحی فضاها كافی است به نحوه‌ی نام‌گذاری برخی از انواع اتاق‌ها ماند اتاق‌های سه دری، پنج دری، هفت دری، اُرسی و غیره كه برگرفته از تعداد یا نوع در یا پنجره‌های یك فضاست، توجه شود.
1398/04/21

انواع نرده حفاظ آهنی ساختمان | بهترین حفاظ ساختمانی

رایج ترین نرده حفاظ های به كار رفته در دكوراسیون ساختمان ها امروزه نرده حفاظ آهنی می باشد.نرده حفاظ ساختمان به زبان انگلیسی Iron railings for building ، این نوع نرده حفاظ ها از شكل دادن و سر هم كردن انواع پروفیل ها ساخته می شوند. نرده حفاظ آهنی ساختمان برای حفاظ درب، پنجره، تراس و دیوار مورد استفاده قرار می گیرند. در این مقاله قصد داریم انواع نرده حفاظ آهنی ساختمان كه در بخش‌های مختلف یك خانه مورد استفاده قرار می گیرند را به شما معرفی نماییم. اگر شما نیز از آن دسته از افرادی هستید كه همواره نگران خانه تان می باشید كه دزدی به آن ها وارد نشود با صنایع فلزی آهن سازه همراه باشید تا بتوانید با انتخاب یكی از انواع نرده حفاظ ساختمان خیال خود را از این بایت راحت كنید.
1398/04/21

قیمت نرده حفاظ روی دیوار - گارد محافظ دیوار

یكی از تولیدات پرفروش صنایع فلزی آهن سازه نرده حفاظ روی دیوار است. كه پس از بازدید رایگان از محل نصب ، متراژ و قیمت حفاظ ها محاسبه شده و كار تولید آن شروع میشود. حفاظ های دیواری آهن سازه با قیمت های متفاوت و مدل های مختلف با هرنوع سلیقه سازگار است و با هر میزان بودجه قابل اجراست.
1398/04/21

قیمت بهترین نوع حفاظ روی درب | حفاظ آهنی درب آپارتمان


1398/04/21

فنس فلزی روی دیوار شاخ گوزنی - قیمت هر متر حفاظ دیواری


1398/06/06

قیمت نصب گارد آهنی روی درب منزل - محافظ درب آهنی

ساخت حفاظ آكاردئونی درب آپارتمان گارد محافظ جلوی در خانه كاملا استانداد با تضمین ایجاد حفاظت و امنیت كامل برای محل مورد نظر ، مركز فروش درب آكاردئونی آهنی در تهران ، كرج ، اسلامشهر و شهرهای اطراف با حمل و نصب می باشد.
1398/06/06

قیمت حفاظ آكاردئونی آهنی | درب محافظ فلزی جلوی در ساختمان

انواع درب های آكاردئونی فلزی در محافظ فلزی آپارتمان كاربرد گسترده ای دارند و به منظور حفظ امنیت ساختمان نصب می شوند. جنبه حفاظتی امنیتی درب آكاردئونی مهم ترین ویژگی كاربردی آن است. به این ترتیب همه ساختمان های مسكونی، اداری، تجاری می توانند از حفاظ درب آپارتمان آكاردئونی برای امنیت بیشتر استفاده كنند. كاربرد درب آكاردئونی تنها مختص درب های ورودی داخل ساختمان نیست. انواع حفاظ آكاردئونی پاركینگی برای فضای خارج از ساختمان و محوطه پاركینگ و حیاط نیز قابلیت نصب را دارند.
1398/06/06

فنس آهنی دور دیوار حیاط - قیمت نصب و ساخت گارد فنس دیوار ویلا

معمولاً در ساخت و ساز ساختمان‌ها توسط پبمانكاران كمتر به این قضیه توجه می‌شود و بیشتر هزینه‌ها برای نمای ظاهری ساختمان و زیبایی آن صرف می‌شود اما باید توجه داشت كه قیمت حفاظ آهنی روی دیوار یا فنس آهنی دور دیوار حیاط به نسبت كل هزینه‌ای كه برای ساختمان می‌شود بسیار ناچیز بوده و با این كار علاوه بر تأمین امنیت ساختمان و افزایش زیبایی نمای ظاهری، سبب ترغیب مشتری به خرید آن مكان می‌شوند.
1398/06/06

قیمت نرده حفاظ آهنی پنجره فرفورژه - ساخت و نصب نرده آهنی جلو پنجره

مزایای حفاظ فرفورژه آهنی روی پنجره میتوان به استحكام بالا نیز نام برد كه وظیفه حفاظت را بطور تمام و كمال انجام می دهدكه در دو نوع ساده یا همان پروفیلی یا فرفورژه دار به بازار مصرفی ارائه می شود و تولید و ساخت آن توسط شركت آهن سازه انجام می شود و یكی از نرده حفاظ پرفروش می باشد.
1398/06/06

حفاظ آهنی درب ساختمان - قیمت نصب ساخت گارد روی درب خانه

درب آكاردئونی حفاظ آهنی درب ساختمان به دربی میگویند كه به‌صورت تاشو و ریلی جمع و باز می‌شود. این درب از متریال های متفاوتی در دو نوع داخلی و خارجی ساخته می‌شود. شما باید برحسب نیازتان آن‌ها را انتخاب و سفارش دهید.
1398/06/06

انواع حفاظ پنجره - مدل و طرح نرده حفاظ آهنی پنجره

تولیدكننده و نصاب انواع حفاظ پنجره فرفورژه و حفاظ پنجره ساده با قیمت مناسب در تهران
1398/06/06

نرده دزدگیر دیوار - بهترین نرده روی دیوار آهنی

نرده دزدگیر روی دیوار آهنی از زیباترین حفاظ روی دیوار است كه ضریب ایمنی بسیار بالایی دارد. حفاظ شاخ گوزنی چشم نواز و دارای ظاهری زیباست. ظاهر نرده شبیه به شاخ های گوزن در هم تنیده است.
1398/06/15

نرده حفاظ مدرن پنجره - بهترین گارد آهنی پنجره

حفاظ پنجره های مدرن بالكن ساختمان به واسطه طراحی و ساختاری كه دارا هستند، سهم عمده ای از فروش را به خود اختصاص داده اند. این محصول حفاظتی به گونه ای تولید شده است كه می توان با نصب و اجرای آن بر روی تمام مدل پنجره ها از ورود سارقان به داخل ساختمان های مختلف جلوگیری به عمل آورد. این محصول حفاظتی دارای ضریب امنیت بسیار بالایی است و همین امر سبب شده تا بسیاری از مصرف كنندگان بتوانند از آن بهره مند شوند. با استفاده از انواع حفاظ پنجره بالكن ساختمان می توان به فضایی امن دسترسی یافت و باعث زیبایی منازل شد.
1398/06/15

كركره كشویی جلویی درب آپارتمان - نرده درب منزل

درب های كشویی نقش به سزایی در استفاده از فضای موجود در سختمان ها به شمار می اید. این امر را می توان در طراحی وسایل كم جا، معماری های مدرن و حتی درب های ورودی مشاهده كرد. درب ها علاوه بر عملكرد جداكننده و ارتباطی شان، امروزه نقش مهمی در دكوراسیون و طراحی داخلی، بهینه‌سازی فضای داخلی و حتی محافظتی ایفا می كنند. مدل های متنوع درب ها امكان انتخاب بهترین گزینه را با توجه به الزامات مدنظر فراهم می كند.درب كشویی و یا ریلی، بهترین و محبوب ترین گزینه برای فضاهای محدود محسوب می شوند
1398/06/15

ساخت حفاظ آكاردئونی - سازنده درب آكاردئونی

هدف از ساخت حفاظ اكاردئونی مقاوم برای بالا بردن امنیت در ورودی ساختمان است. این حفاظ در موقعی كه نیازی به استفاده از آن نیست، كاملا جمع می شود. بر خلاف نرده های آهنی، حفاظ درب آكاردئونی قابلیت جمع شدن و تا شدن را دارد. در زمانی كه قصد خروج از منزل را دارید با كشیدن حفاظ به سمت دیگر، نرده ها كامل باز شده و پوشش كامل روی درب ایجاد می شود. به این ترتیب امكان ورود به بنا از راه درب در عمل، غیر ممكن می شود. با نصب درب آپارتمان آكاردئونی نگرانی بابت سرقت از منزل به طور كامل از بین می رود.
1398/06/15

حفاظ لیلیوم سلطنتی - نرده دزدگیر دیوار ساختمان و ویلا

امروزه حفاظ های روی دیوار بخشی مهمی از امنیت ساختمان‌ها به شمار می آیند . مانند سربازانی فولادین و نیزه به دست كه سر دیوار ایستاده‌اند تا كسی مزاحم آسایش ساكنان ساختمان نشود.
1398/06/15

سفارش نرده شاخ گوزنی - بهترین حفاظ دزدگیر روی دیوار

این مدل از نرده حفاظ شاخ گوزنی از طرف مراجع انتظامی و تامین امنیت هم به نوعی تایید میشده و بسیاری از خود این مناطق از این نوع حفاظ روی دیوار استفاده میكنند. اگر نرده حفاظ شاخ گوزنی را بر روی زمین گذاشته و به صورتی نصب كنیم در ارتفاع های 90به بالا عبور یا پرش از روی آن تقریبا امری غیر ممكن و بسیار خطرناك محسوب میشود
1398/06/16

چرا باید از درب آكاردونی در ساختمان ها استفاده كنیم ؟

درب آكاردئونی، نوعی حفاظ هستند كه جهت حفاظت از خانه ها در جلوی درب ورودی آپارتمانها نصب می شود. البته از درب آكاردئونی در جلوی درب مغازه ها، كلینیك ها و بعضی از پاساژها استفاده می شود.
1398/06/16

انواع مدل درب آكاردئونی ساختمان - نرده ضد سرقت

درب های آكاردئونی یا همان كركره كشویی ساختمان ها : از نظر طرح روی درب با یكدیگر فرق دارند كه با توجه به آنچه كه مشتری مد نظر دارد برای آن ها ساخته می شود كه برای محافظت از منازل مسكونی و بالا بردن امنیت شمار می آید.
1398/06/16

چگونگی محاسبه قیمت درب آكاردئونی در ساختمان

برای محاسبه قیمت هر درب اكاردئونی در منازل ارتفاع را در عرض ضرب و در قیمت هر متر مربع ضرب می نمایم . برای اندازه گیری ارتفاع :بیرون چارچوب بالای درب تا كف زمین و برای اندازه گیری عرض :درب بیرون به بیرون چارچوب را محاسبه می كنیم.
1398/06/16

مزیت در های آكاردئونی برای منازل - حفاظ درب ورودی

استفاده از درب آكاردئونی فقط به محل زندگی یا محل كار شما محدود نمی شود؛ بلكه شما می توانید برای برقراری امنیت در مكانهای زیر، درب آكاردئونی را نصب كنید ورودی پاساژها درب منازل شخصی ورودی آپارتمانها ورودی پاركینگ درب شركتهای خصوصی و دولتی پنجره های ویلا درب بالكن ورودی كارخانه ها درب ورودی دفاتر اداری تا به اینجا دانستید كه نصب درب آكاردئونی، روشی بسیار عالی برای برقراری امنیت و پیشگیری از ورود سارقان است. هم چنین دانستید كه طرح های مختلف درب های آكاردئونی وجود دارند و شما می توانید گزینه دلخواه خود را از میان این حفاظ ها انتخاب كنید.
1398/06/16

اجزای تشكیل دهنده ی درب های آكاردئونی ساختمان ها

استفاده از در های آكاردئونی همه باعث امنیت منازل می شود و هم ظاهری زیبا به منازل مسكونی می دهد كه در طرح ها و مدل های مختلفی به مشتری ارائه می زشود .
1398/06/17

سازنده ی درب های آكاردئونی - تولید حفاظ درب ضد سرقت

درب های آكاردئونی طرح های متنوعی دارند كه از متریال مختلفی ساخت می شوند.
1398/06/17

مراكز تولید درب های كركره ی یا آكاردئونی آپارتمان

تولید حفاظ نرده ساختمان در بازار آهن شاد آباد تهران انجام می پذیرد. بزرگترین تولید كننده نرده حفاظ در حال حاضر صنایع فلزی آهن سازه می باشد.
1398/06/17

مراحل نصب درب آكاردئونی - اجرای حفاظ آهنی درب

نصب درب آكاردئونی كمتر از نیم ساعت توسط جوشكار انجام می پذیرد.
1398/06/18

نكات مهمی كه باید در خرید حفاظ آكاردئونی مد نظر داشت

برای خرید حفاظ آكاردئونی باید به متریال مصرفی و وزن درب توجه نمود. خیلی از تولیدكنندگان با استفاده از متریال كهنه و پایین آوردن وزن كار حفاظ های بی كیقیت و ارزان به مشتری تحویل میدهند.
1398/06/18

دربهای آكاردئونی كارگاهی چیست - حفاظ درب كشویی كارگاه بزرگ

كارگاه آهن سازه تولید كننده ی انواع درب آكاردئونی در بازار آهن تهران می باشد.
1398/06/18

فروشگاه خرید درب آكاردئونی - مركز تولید حفاظ درب آپارتمان

فروشگاه های تولید كننده ی حفاظ نرده دزدگیر در آپارتمان به صورت آكاردئونی در بازار آهن تهران می باشند.
1398/06/18

شكل ظاهری درب آكاردئونی - حفاظ درب آپارتمانی

درب های آكاردئونی باید به گونه ی باشند كه علاوه بر مقاوم بودن ظاهری زیبا به منازل مسكونی یا محل كار بدهد. كه شركت آهن سازه با انجام این خدمات در اطلاع رسانی هر چه بیشتر این محصولات آهنی فعالیت دارد.
1398/06/18

متریال مصرفی مورد استفاده در ساخت درب آكاردئونی

برای ساخت درب آكاردئونی از قوطی پروفیل 30؛50 یا 30؛60 استفاده می شود همچنین برای روان شدن درب از بلبرینگ ژاپنی استفاده می گردد. در قسمت شاسی از نبشی سه فولادی و تسمه 5؛20 در آكاردئونی پرچ می گردد.
1398/06/18

نكات مهم در خرید حفاظ كشویی آكاردئونی برای در خانه

اگر می خواهید امنیت آپارتمان و منزل خود را بیشتر كنید و به فكر خرید درب كشویی آكاردئونی هستید، نكات زیر را به خاطر داشته باشید: پیشنهاد می كنیم حفاظ آكاردیونی مورد نظر شما دارای قفل محكم و ایمن باشد تا بتوانید امنیت بیشتری را برای خانه خود فراهم كنید. بهتر است حفاظ آكاردئونی مورد نظر شما، كمتر از سه گل نباشد. دربهای آكاردئونی سه گل بسیار استاندارد هستند؛ زیرا هم امنیت ساختمان را حفظ می كنند، هم از ورود سارقین جلوگیری می كنند و هم به راحتی باز و بسته می شوند و سنگین نیستند.
1398/06/18

قفل درب آكاردئونی - حفاظ درب ضد سرقت آپارتمان

قفل داخل درب آكاردئونی جوری تعبیه شده است كه ضد برش باشد تا نتوان آن را با اره و یا دیلم باز نمود.
1398/06/19

رنگ درب آكاردئونی - رنگ كوره ای حفاظ درب منزل

شركت آهن سازه با انتخاب رنگ های متفاوت برای درب های آكاردئونی خود باعث زیباتر شدن محیط داخلی ساختمان نیز گردیده.
1398/06/19

بهترین نرده آهنی روی دیوار - محكم ترین نرده حفاظ

نرده دیوار در انواع مختلفی ساخته می شود كه از جمله آن ها می توان به نرده شاخ گوزنی ، نرده بوته ای سیم خاردار ، نرده نیزار ، نرده لیلیوم ، نرده نیزه ای را اشاره كرد .
1398/06/19

درب آكاردئونی آهنی منزل - حفاظ فلزی آكاردئون

درب آكاردئونی آهنی منزل برای محافظت خانه و همچنین بستری زیبا برای ساختمان دارد
1398/06/19

درب آكاردئونی منزل تهران - حفاظ پشت درب

آهن سازه تولید كننده انواع درب آكاردئونی در شهر تهران می باشد
1398/06/19

فروش درب آكاردئونی منزل - تولید حفاظ درب

شركت آهن سازه در زمینه فروش دربهای آكاردئونی فعالیت دارد.
1398/06/19

درب آكاردئونی داخل منزل - حفاظ روی درب

شما می توانید بزای امنیت بیشتر منازل مسكونی از حفاظ آكاردئونی استفاده كنید كه شركت آهنی آهن سازه حفاظ در این زمینه فعالت گسترده دارد.
1398/06/19

خرید درب آكاردئونی منزل - حفاظ آهنی درب

همه ما می توانیم با كمی درایت از منزل مسكونی خود مراقبت كنیم كه شركت آهنی آهن سازه با ساخت درب آكاردئونی به خوبی این كار را انجام داده
1398/06/19

قیمت درب آكاردئونی منزل - حفاظ پشت در

شركت آهنی آهن سازه با در نظر گرفتن بودجه مشتریان خود درب های مختلفی از لحاظ قیمتی تولید كرده كه بتواند همه طیف ها را پوشش دهد.
1398/06/19

درب آكاردئونی منزل - حفاظ رو دری

درب های آكاردئونی اغلب برای منازل مورد استفاد قرار می گیرد كه امنیت را به ساختمان های مسكونی می دهد.
1398/06/19

درب آكاردئون منزل - نرده درب خانه

همواره می توان از درب آكاردئون منزل برای امنیت خانه استفاده كرد.
1398/06/19

درب آكاردئونی بالكن - حفاظ تراس

حفاظ آكاردئونی برای بالكن یا تراس سبب می شود تا به راحتی به دلیل كشویی بودن هر موقع نیاز بود حفاظ را باز و بست نمایید.
1398/06/20

نرده آكاردئونی برای بالكن - حفاظ كشویی

نرده كشویی آكاردئونی بهترین حفاظ در بالكن به جهت راحتی و جمع شدن می باشد .
1398/06/20

قیمت نرده حفاظ كشویی برای تراس آكاردئونی بالكن

نرده كشویی برای تراس از یك چارچوب روی نرده با استفاده از بهترین متریال ساخته شده است.
1398/06/20

قیمت حفاظ آكاردئونی بالكن - نرده متحرك تراس

نرده بالكن به دلیل كوتاه بودن نیاز به یك نرده اضافه دارد تا دزدان در هنگام نبودن در منزل نتوانند به منزل ورود كنند برای این كار از حفاظ ثابت یا حفاظ آكاردئونی استفاده می كنیم.
1398/06/20

خرید درب آكاردئونی بالكن یا خرید نرده آكاردئون بالكن

نرده حفاظ آكاردئونی بالكن را می توانید از شركت فلزی آهن سازه حفاظ تهییه نمایید كه در طرح ها و رنگ های مختلفی به مشتری ارائه می دهد و مشتری بر اساس سلیقه خود آن را انتخاب نموده.
1398/06/20

نرده آكاردئونی بالكن تهران یا درب آكاردئون بالكن

شركت آهن سازه با كادری مجرب آماده خدمات رسانی به مشتریان محترم خود هستند و تمام نقاط تهران و حومه را پشتیبانی كرده این شركت توانسته است نرده آكاردئونی بالكن را به هر ابعاد كه مد نظر مشتری بوده بسازد .
1398/06/20

خرید آكاردئونی حفاظ درب ریلی آپارتمان و خانه

فروشگاه آهن سازه تولد كننده انواع حفاظ كشویی و ریلی آپارتمان آماده نصب انواع طر های حفاظ كشویی می باشد.
1398/06/20

تولید كننده ی درب كشویی حفاظ كركره ای آكاردئونی

صنایع فلزی آهن سازه در شهر تهران قرار دارد كه سازننده انواع حفاظ های كشویی آكاردئونی یا ریلی در ابعاد مختلف می باشد .
1398/06/20

قیمت درب آكاردئونی آهنی یا فلزی - حفاظ آپارتمان

شركت آهن سازه با در نظر گرفتن سلیقه مشتری خود اقدام به تولید انواع طرح های آكاردئونی كرده كه قیمت این درب ها بر اساس كار متمایز بوده .
1398/06/21

درب آكاردئونی برای چه فضاهای استفاده می شود

معمولا از درب آكاردئونی به دلیل كشویی بودن جلوی مغازه ،و كارگاه ، درب پاركینگ ها ، جلوی درب آپارتمان ، در كل برای جاهای مورد استفاده قرار میگیردكه از فضای كم بهترین استفاده شود
1398/06/21

قیمت درب آكاردئونی ارزان - حفاظ درب منزل

درب های آكاردئونی طرح های متنوع و قیمت آن ها بر اساس متر مربع بوده
1398/06/21

قیمت درب آكاردئونی در تهران - حفاظ منزل

قیمت درب آكاردئونی بر اساس متر مربع بوده وكه درب آكاردئونی به دلیل استفاده از متریال جنس آهن كه شامل پروفیل یك ریل فلزی و بخش جرخدار كه وزن درب را تحمل می نماید تشكیل شده است.
1398/06/21

درب حفاظ فلزی آكاردئونی یا آكاردئون - نرده درب ورودی

حفاظ های آهنی از كیفیت بالای برخوردار بوده و می توان سال های زیادی از آن ها استفاده نمود با خیال راحت متریال مصرفی آن ها نبشی سه ، پروفیل 30؛50و رنگ كوره ای ، بلبرینگ ژاپنی كه باعث میشه با یك انگشت باز و بست شود.
1398/06/21

درب حفاظ آكاردئونی تهران درب حفاظ آكاردئونی آهنی

حفاظ آكاردئونی قابل نصب در هر فضایی بوده كل سازه را می توان در یك طرف به صورت فشرده جمع كرد و موقع استفاده به شكل اولیه بر گرداند.
1398/06/21

ویژگی های دربهای آكاردئونی چیست؟

علت اصلی استقبال مردم از این حفاظ كارایی فوق العاده و شكل ظاهری بسیار متنوع آن بوده . برخی از ویژگی های این درب های ضد سرقت ضد برش بوده كه نمی توان آ نها را برید.
1398/06/21

قفل درب های آكاردئونی - نرده ورودی خانه

قفل مخفی باعث بالا رفتن ایمنی و به هیج وجه این قفل ها باز نمی شوند. حتما باید تك تك قفل ها باز شود. به این ترتیب زمان بیشتری صرف باز شدن قفل ها می شود كه همین امر امكان سرقت و دزدی را تا حد بسیار زیادی كم و دشوار میكند.
1398/06/21

نصب درب آكاردئونی - محافظ درب ورودی خانه

نصب درب های آكاردئونی بدون هیج كنده كاری بوده و روی چارچوب نصب می شود.
1398/06/21

بهترین نرده آهنی سر دیوار - سازنده حفاظ آهنی سر تیز

نرده آهنی روی دیوار در طرح های مختلفی ساخته شده و به مشتری ارائه می شود كه می توان به جند مورد اشاره كرد نرده لیلیوم ، نرده بوته ای ، نرده نیزار ، و نرده شاخ گوزنی نیز اشاره نمود.
1398/06/22

نرده شاخ گوزنی در تهران - نرده آهنی روی دیوار شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی معمولا بیشترین خواهان را در بازار مصرفی دارد و در تراكم های8 -10 -12- 15 می باشد كه معولا ارتفاع 90 - 100 آن توصیه میشود.
1398/06/22

قیمت حفاظ شاخ گوزنی - سازنده نرده دیوار فلزی

شاخ گوزنی در ارتفاعات مختلفی نیز ساخته می شود و قیمكت آن بر اسا ارتفاع آن بوده طیعتا هر چه ارتفاع بیشتر قیمت آن هم بیشتر بوده ولی استقبال مردم از ارتفاع نود سانت و صد سانت آن می باشد حفاظ شاخ گوزنی حفاظیز كلاسیك بوده .
1398/06/22

نرده دیواری حیاط - حفاظ روی دیواری خانه

نرده های فولادی روی دیوار حیاط در طرح های مختلفی به مشتری ارائه میشود كه می توان به نرده روی دیوار شاخ گوزنی ، بوته ای ، نیزار ،لیلیوم ، آبشاری نیز اشاره كرد كه متریال مصرفی آن ها مرغوب و در تراك های 8، 10 ، 12 ، 15 نیز ساخته میشود.
1398/06/23

نرده دیواری - حفاظ دیوار ساختمان

نرده دیواری حیاط از جمله دغدغه های است كه هر چه از آن بگوییم كم است زیرا بخشی جدا ناپذیر از امنیت ساختمان های امروزی بشمار می آ ید و زیبایی را به محیط های شهری باز می گرداند شركت آهن سازه در تلاش است با كادری مجرب به مشتریان خود بهترین خدمات را ارائه دهد.
1398/06/23

نرده دیوار باغ بوته ای ، لیلیوم ، نیزار ، شاخ گوزنی

نرده دیوار به عنوان محافظتی از منزل ،اموال شخصی می باشد كه امنیت را به ارمغان می آورد برای آپارتمان ها و منازل مسكونی و همچنین باغ ها برای محافظت ملك مسكونی كه باید از متریال خوب در ساخت آنها نیز استفاده نمود
1398/06/23

نرده فلزی روی دیوار - حفاظ دیوار ساختمان

نرده فلزی روی دیوار همواره خواهان زیادی دارد كه از متریال مصرفی آن باید مرغوب باشد و در مرور زمان از مقاومت و زیبایی آن در عوامل خارجی كم نشود.
1398/06/23

نرده دیوار ویلا - حفاظ برای باغ ویلایی

نرده دیوار ویلا ،صنایع فلزی آهن سازه با سابقه زیاد در سلخت انواع نرده روی دیوار از تجربه ساخت و با كیفیت عالی در تراكم های مختلف با قیمت مناسب و رنگ كوره ای الكترواستاتیك طراحی و تولید می گردد.
1398/06/23

گارد درب آپارتمان - حفاظ درب ساختمان

درب آكاردئونی به نوعی درب گفته می‌شود كه به منظور حفاظت درب آپارتمان از دزدها و سارقان در مقابل درب ورودی نصب شده و مورد استفاده قرار می‌گیردین درب علاوه بر درب منزل می‌تواند در مقابل پنجره‌ها، مغازه‌ها و انباری‌ها و مكان‌های دیگر نیز بكار گرفته شود
1398/06/23

قیمت هر متر مربع گارد آهنی روی در آپارتمان - حفاظ منزل

قیمت گارد محافظتی آپارتمان بر اساس متر مربع بوده و این گارد های محافظتی در طرح های سه گل ساده سه گل خم دار و طرح پیچی طرح سلطنتی طرح های جدید امروزی كه می توان به طرح ایتالیای اشاره كرد.
1398/06/23

حفاظ كركره ی درب ضد سرقت - نرده ورودی در خانه

از این گونه درب ها برای محافظت هر چه تمام تر ساختمان استفاده می شود كه به حفاظ كركره ی درب ضد سرقت شناخته می شوند.
1398/06/23

گارد در آپارتمان - محافظ درب ورودی

از راه های مراقبتی از منازل جهت ، حفاظت ورودی پاركینگ،حفاظ درب كارگاه ها، حفاظ ورودی گاراژها، حفاظت ورودی مراكز تجاری،حفاظت پله های برقی،می توان به درب های اكرادئونی یا حفاظ اكاردئونی یا گارد در آپارتمان نیز اشاره كرد كه در اندازه های مختلفی ارائه می شود.
1398/06/23

قیمت گارد فلزی آپارتمان - حفاظ پشت درب ضد سرقت

طبیعتا همه ما برای محافظت از اموال و وسیله خود نیاز به چیزی داریم كه از محافظت كنیم كه شركت آهن سازه برای محافظت از منازا گارد آپارتمانی را پیشنهاد می دهد كه در طرح ها و مدل های مختلفی ساخته و تولید می شود و قیمت گارد آپارتمان نیز هم با ساخت آن رابطه دارد و قیمت بالا می رود و قیمت بر اساس متر مربع بوده كه طول ؛ عرض ؛ قیمت محاسبه می شود.
1398/06/24

گارد محافظ آپارتمان - حفاظ آهنی درب

گارد محافظتی در منازل برای بالا بردن امنیت بوده و امروزه سازنندگان گارد محافظتی دست مشتریان خود را باز گذاشته با تولید انواع درب در طرح های مختلف (گارد محافظتی : سه گل ساده - سه گل خم دار- طرح پیچی -طرح ایتالیای- طرح دوجداره - طرح تمام سلطنتی و...)
1398/06/24

نرده دیوار حیاط - حفاظ روی دیوار

معمولا برای بالا بردن امنیت ساختمان از نرده دیوار حیاط استفاده می شود كه در مدلهای مختلفی همانند شاخ گوزنی -بوته ای - لیلیوم - ساده یا نیزار
1398/06/24

درب های كشویی داخل منزل - محافظ آهنی درب

این نوع درب ها زیبایی و كارایی را در كنار هم برای شما به ارمغتن می آورند. در شرایطی امروزه كه استفاده حداكثری از فضا مهم است می توان از درب های كشویی داخل منزل یا درب های معمولی و حتی درب های پنهان زیرا در حالت نیاز آن را باز كرده و در مواقع بسته بودن به راحتی جمعشان می كنید بدون اینكه فضای زیادی را اشغال كننداز خانه شما محافظت می كنند.
1398/06/24

حفاظ در كشویی كركره ای جلوی واحد آپارتمان

درب های كشویی كركره ای جدیدترین نوآوری در زمینه محفاظت از منزل در قرن حاضر می باشد و از آن در ساختمان های نوساز در حال ساخت و ساختمان های قدیمی در حال نوسازی و بازسازی می توان بكار گرفته شود. ابعاد و اندازه این درب هم به صورت استاندارد وجود دارد و هم برای شرایط خاص هر بنا می توان بصورت سفارشی تهیه كرد. ساده، كارآمد و مقاوم بودن این درب ها به معماران اجازه می دهد تا فضاهای جدید و مفید تری را در ساختمان به وجود بیاورند.
1398/06/24

درب كشویی ریلی - حفاظ ریلی متحرك

درب كشویی ریلی برای بالا بردن ضریب ایمنی ، بر روی درب های آپارتمان، مغازه ها، انبار ها و ... نصب می شود. از آنجا كه انواع درب آكاردئونی به صورت كشویی در محور عرض درب حركت می كنند، فضای زیادی را اشغال نمی كنند. دربكشویی ریلی نام های عامیانه ای مانند درب آكاردعونی ، درب كركره ای، محافظ درب ساختمان و ... دارد. درب آكاردئونی نام خود را از ساز آكاردئون گرفته است. انواع درب آكاردئونی به دلیل شكل ظاهری خود، به بهینه سازی فضا كمك بسیاری می كنند و به همین دلیل از محبوبیت زیادی برخوردارند.
1398/06/24

نرده دیوار محوطه - حفاظ كشی دیوار ساختمان

نرده دیوار محوطه و حفاظ دیوار ساختمان‌ها بخش جدایی‌ناپذیر از امنیت ساختمان و ویلاها و باغ ها هستند. موقع انتخاب انوع حفاظ و زمان نصب آن به چه مواردی باید دقت كرد؟ با ما همراه باشید تا سیر تا پیاز حفاظ‌ها را برایتان عنوان كنیم.
1398/06/25

امنیت خانه های ویلایی - نرده حفاظ فلزی

امنیت خانه های ویلایی مسئله‌ی بسیار مهمی است زیرا نه تنها به حافظ اموال ما مربوط است بلكه در بسیاری از موارد در صورت رعایت نكردن اصول ایمنی تهدیدات جانی هم به دنبال خواهد داشت. بنابراین با توجه به نكاتی كه مطرح شد باید تمام تلاش‌های لازم جهت پیشگیری از دزدی و بالا بردن امنیت خانه انجام شود.
1398/06/25

امنیت خانه با نرده دزد گیر - حفاظ ضد سرقت آهنی

یكی از راهای نفوذ سارقان برای نفوذ به خانه و منازل مسكونی و باغات ناایمن بودن ان است كه دست سارقان را باز نگه میدارد و شما میتوانید با كمی اندیشه از خانه و منزل خود محافظت كنید كه شركت اهن سازه كادر مجرب و منسجم این امنیت خاطر را برای شما به وجود می اورد.
1398/06/25

ساختار حفاظ آكاردئونی - تولید كننده درب حفاظ

امروزه برای محافظت از منازل مسكونی و آپارتمان ها و هر جایی كه فكر می كنید نیاز به استفاده از محافظ دارید در این مطلب كوتاه سعی شده به شما عزیزان در این مورد اطلاع داده شود.
1398/06/25

شركت حفاظ فلزی آكاردئونی - نصاب محافظ درب

امروزه استفاده از محافظ های آپارتمانی به دلیل كم جا بودن برای محیط ها و فضا های شهری نیز مناسب است علاوه بر زیبایی و امنیت و مقاومت این درب ها نیز زیاد است و از مواد و متریال درجه یك در تولید و ساخت آن استفاده می شود.
1398/06/25

نرخ نرده آهنی - قیمت حفاظ های آهنی چقدر است

حفاظ های روی دیوار، جهت ایجاد ایمنی بالا برای ملك های مسكونی، باغ و ویلا، ملك های دولتی، سازمانی و تمامی محیط های است كه به نوعی ضرایب نفوذ از طریق دیوار برای آن ها قابل تصور می باشد؛ این حفاظ های روی دیوار، شامل طرح های می باشد كه عبارتند از : حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای، حفاظ لیلیوم، حفاظ نیزار، حفاظ آبشاری، حفاظ سرنیزه ای.
1398/06/25

تقویت درب منزل - سفارش حفاظ آهنی درب

امروزه روش های متعددی برای جلوگیزی از سرقت منارل شخصی افراد وجود دارد كه ما در ادامه ی مطلب راه كار بسیار مناسبی را برای جلوگیری از سرقت به شما معرفی میكنیم كه دست سارقان را كوتاه میكند.
1398/06/26

حفاظ كركره ای درب منزل - نرده كركره حفاظ

در چند دهه اخیر انواع مختلفی از حفاظ كركره ای درب منزل به بازار معرفی شده اند كه هریك مزایا و ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند اما در این میان حفاظ كركره ای با ایجاد یك پوشش ثابت و غیرقابل نفوذ توانسته است خود را به بازارهایتولید معرفی كند.
1398/06/26

حفاظ درب خانه - نرده پشت در منزل

جلووگیری از وقوع جرم راهكاری هوشمندانه برای حفظ امنیت و آرامش است. برای پیشگیری از سرقت و ورود سارقین، ضریب امنیت ساختمان را بیشتر ببرید. انواع سیستم های حفاظتی برای جلوگیری از ورود بسارقان تولید شده كه ضریب امنیت ساختمان را بیشتر می كنند.
1398/06/26

بهترین حفاظ درب - نرده محافظ درب ضد سرقت

درب های آكاردئونی كاربرد گسترده ای دارند و به منظور حفظ امنیت و در درجه بعدبی برای بالا بردن زیبایی هستند و در ساختمان نصب می شوند. جنبه حفاظتی- امنیتی درب آكاردئونی مهم ترین ویژگی كاربردی ان است.
1398/06/26

حفاظ آهنی درب آپارتمان - نرده محافظ خانه

حفاظ درب آپارتمان آكاردئونی برای امنیت بیشتر در منازل و ساختمان های تجاری و مسكونی و شركت ها مورد استفاده قرار می گیرد. كاربرد درب آكاردئونی تنها مختص درب های ورودی داخل ساختمان نیست كه شركت آهن سازه شما را با كاربرد های این درب در جاهای مختلف آشنا می كند.
1398/06/26

درب كشویی تاشو - حفاظ درب ریلی

نصب سریع و آسان این محافظ از مزیت های آن می باشد كه در زمانی حدود 15 دقیقه كارشناس مربوطه براحتی میتواند آنرا نصب نماید.حفاظ درب آپارتمان به گونه ای طراحی شده است كه در مقابلدستگاه برش باز نمی شود و از مزیت های این درب محسوب می شود.
1398/06/26

درب كشویی فلزی - حفاظ متحرك آهنی

درب های اكاردئونی از جنس فلزی بوده و با آهن پروفیل تولید و ساخته شده. درون درب آهن پروفیل به شكل عمودی، افقی و مورب با تراكم بالا كار شده است. در قسمت بالای درب آكاردئونی یك ریل فلزی كار گذاری شده كه مقاوم بوده در قسمت زیرین درب نیز یك ریل روان گذاشته شده كه موجب راحتی در حركت درب می شود.
1398/06/26

درب كشویی تلسكوپی - حفاظ آكاردئون

تمامی تلاش آهن سازه این بوده كه ما را در انتخاب یك محصول با كیفیت و عالی كمك كند ودر محافظت و بلا بردن هر چه تمام تر منازل و اموال شخصی به ما یاری می رساند كه به شما درب های كشویی تلسكوپی یا همان درب آكاردئون را پشنهاد می دهد.
1398/06/26

درب های كشویی آپارتمان - حفاظ ریلی خانه

امروزه بسیای از مردم برای بالا بردن سطح امنیت خانه و منزل شخصی لاغات و وبلا های خود از راه كار های بسیار زیادی استفاده میكنند كه تا حد امكان از سرقت سارقان جلوگیری كنند
1398/06/27

در كشویی آپارتمان - حفاظ تلسكوپی آكاردئونی

حفاظ درب آپارتمان آكاردئونی از مدل های تاشو و یا كشویی هستند كه می تواند بسته به محیطی و مكانی كه می خواهید حفاظ درب آپارتمان آكاردئونی را استفاده كنید مورد استفاده قرار گیرد.
1398/06/27

درب كشویی حفاظ - نرده متحرك جلوی خانه

در دنیایی امروزه استفاده از وسایل محافظتی برای و خانه و كاشانه امری مهم بوده كه همه ما باید به آن توجه زیادی به آن بكنیم كه شركت آهن سازه همیشه در خدمت مشتریان خود بوده و با كادری متحد و منسجم به مشتریان خود در زمینه درب های كشویی ، آكاردئونی ارائه خدمانپت می دهد. .
1398/06/30

درب كشویی در خانه - حفاظ متحرك در آپارتمان

همواره ما در تلاش هستیم یك تولید كننده و سازننده حفاظ به شما معرفی كرده یك تولید كننده حرفه ای در زمینه ساخت انواع درب های آكاردئونی شركت آهن سازه حفاظ ، تولید كننده انواع دربهای آكاردئونی تك لنگه و دو لنگه است كه انواع دربهای آكاردئونی را با مدلهای و طرح های مختلف با تنوع پذیری بالا مختلف تولید می كند و به سراسر ایران ارسال می كند. شما می توانید درب آكاردئونی دلخواه خود را از گروه صنعتی آهن سازه حفاظ تهیه كنید.
1398/06/30

درب كشو تلسكوپی ریلی - حفاظ آكاردئونی

در این مطلب به معرفی درب های ریلی آپارتمان میپردازیم كه انواعی از درب های آپارتمان و مراكز دولتی و غیره ... میباشد كه برای حفاظت و بالا بردن سطح امنیت استفاده میگردد.
1398/06/30

درب كشویی ساده - آكاردئونی آپارتمان

عمولاً در منازل مسكونی از درب كشویی استفاده می شود ، لزوم یك درب مستحكم كه باز و بسته شدن آن نیز ساده باشد، احساس می‌شود. در این حالت استفاده از یك در ورودی آكاردئونی می‌تواند گزینه مناسبی باشد.
1398/06/31

طرح درب كشویی - حفاظ آهنی محافظ

درب آكاردئونی نسیت به دیگر انواع در حجم كمی را از محیط اشغال می كند و این ویژگی یك مزیت بوده امروزه این نوع درب در بسیاری از آپارتمان ها و اداره جات با بهره‌گیری از درب آكاردئونی امنیت محل مورد نظر را تامین كنید.
1398/06/31

درب كشویی طرح دار - حفاظ آكاردئونی خانه

در هنگام خرید درب این نوع درب باید هوشیارانه عمل كنید و مطمئن باشید كه در قبال هزینه ای كه پرداخت می كنید جنسی با كیفیت تحویل بگیرید یك درب آكاردئونی دارای استاندار های می باشد كه در اینجا به آن می پردازیم.
1398/06/31

در كشویی زیبا - حفاظ متحرك فلزی

امروزه برای محافظت از خانه و منزل و موسسات تالار ها رستوران ها از درب های آكاردئونی متنوعی استفاده میگردد كه ما در ادامه ی مطلب به معرفی انواع د درب آكاردئونی میپردازیم.
1398/06/31

عكس درب كشویی - حفاظ روی در

درب های آكاردئونی تنوع بسیار فراوانی دارند كه بسته به نیاز مشتری تهیه و تولید میگردد ما در ادامه مطلب به معرفی درب هایی آكاردئونی میپردازیم.
1398/06/31

درب كشویی كركره ای - حفاظ نرده متحرك آكاردئونی

امروزه استفاده از درب آكاردئونی فقط به محل زندگی یا محل كار شما محدود نمی گردد بلكه شما می توانید برای برقراری امنیت در مكان ها درب آكاردئونی را نصب كنید
1398/06/31

درب كشوی متحرك - حفاظ ریلی خانه

امروزه برای محاظت از منازل و دیگر مكان ها از انواع درب های آكاردئونی استفاده میگردد كه ما در ادامه ی مطلب به معرفی برخی از درب های محافظ آپارتمان میپردازیم.
1398/06/31

درب كشویی محافظ - حفاظ منزل

امروزه برای بالابردن سطح ایمنی و امنیت مراكز ها و خانه و منازل از روش های زیادی استفاده میگردد كه هر فرد با توجه و سلیقه ی خود روشس را برای بالا بردن سطح امنیت به كار میبرد.
1398/07/01

نرده های كشویی داخل منزل - حفاظ درب

امروزه برای محافظت ازمنازل علاه بر روش های قدیمی كه از دوربین و دیگر چیزها استفاده میشد با پیشرفت علم و فناوری روز از درب ها و حفاظ ها استفاده میگردد تا دست سارقان وكوتاه گردد و عملا از سرقت جلوگیری كند.
1398/07/01

درب و پنجره ی كشویی - حفاظ متحرك پنجره

احتمالا با پیشرفت جوامع بشری امنبت و حفاظت از منازل و گاركاه ها و مراكز تجاری و غیره...یك امر بسیار مهمی كه هر فرد برای محافظت از حریم خصوصیز خود به كار میبرد.
1398/07/01

حفاظ پنجره از داخل - نرده حفاظ

نرده پنجره دوجداره به سبب ساختاری كه دارد، این امكان را فراهم می‌آورد تا بتوان آن را بر روی انواع دیوارها نصب كرد. نكته قابل توجه در رابطه با این محصول كاربردی آن است كه این مدل از حفاظ در كوتاه‌ترین زمان ممكن بر روی تمام مدل پنجره‌های موجود قابل نصب می‌باشد.
1398/07/01

حفاظ پنجره دوجداره - نرده پشت پنجره

امروزه بر ای محافظت از منزل مسكونی علاوه بر دزدگیر برای خانه و وسایل حفاظتی از نرده برای پنجره استفاده می شود كه در طرح های ساده و فرفورژه دار استفاده می شود كه طرح های فرفورژه كاملا جدید و امروزی می باشد.
1398/07/01

حفاظ پنجره ای فرفورژه - نرده طرح دار كلاسیك

طرح‌های مدرن پنجره امروزه طرفداران بسیار زیادی دارند. طرح‌هایی كه در عین نو بودن، كاملاً ایمن و مطمئن هستند و دارای استحام زیادی در مقابل سارقین ایمن می باشد كه شركت آهن سازه با تمام قوا آماده خدمات رسانی به مشتریان می باشد.
1398/07/01

حفاظ پنجره آهنی - نرده پنجره خانه

ابا محافظ پنجره می توان از خانه مسكونی نیز مراقبت كرد كه در طرح های ساده و فرفورژه دار به بازار مصرفی ارسال می شود كه در طرح های متنوع بوده و انتخاب را برای مشتریان خود راحت تر كرده.
1398/07/02

حفاظ پنجره با قوطی - نرده ساده آهنی

مدل حفاظ پنجره آهنی این پنجره ها با عملكردهای بسیار متفاوت ساخته می شوند.طرح حفاظ پنجره آهنی از حریم خصوصی بالا فقط برای اینكه دریابند كه همسایگان در كنار خانه می توانند به راحتی در هنگام خم شدن روی بالكن خود را ببینند. مدل حفاظ می تواند از پنجره آهنی محافظ حریم خصوصی می باشد.
1398/07/02

حفاظ پنجره اصفهان - نرده پنجره فلزی

امروزه اهمیت به زیبایی نمای پنجره ها به اندازه ایمنی آنها مهم است. برای همین سازندگان و طراحان ساختمان از متریالی در ساخت حفاظ های پنجره استفاده می كنند كه قابلیت ساخت طرح های مختلف را به آن ها بدهد و مقوم و مستحكم نیز بوده.
1398/07/02

حفاظ پنجره آماده - نرده حفاظ آهنی


1398/07/02

حفاظ پنجره از داخل ساختمان - نرده آهنی

حفاظ پنجره موضوعی متفاوت از حفاظ دیوار است و وجود آن حتی با داشتن نرده روی دیوار هم ضروری است به‌خصوص وقتی كه دسترسی به پنجره خانه شما از بیرون چندان دشوار نباشد.
1398/07/02

نرده حفاظ متحرك پشت پنجره ای

ما در طراحی نرده حفاظ پنجره ساختمان از تركیب طرح های كلاسیك ایرانی و طرح های مدرن امروزی بهره میبریم ولی همیشه به مشتریان خود میگوییم كه اولین خاصیت حفاظ پنجره باید حفظ امنیت ساختمان باشد و پس آن زیبایی بخشیدن به ساختمان.
1398/07/02

نرده دزدگیر روی دیوار - حفاظ ضد سرقت دیواری

امروزه برای بالابردن سطح امنیت در خانه ویلاها و منازل شخصی افراد به فكر بالا بردن سطح امنیت هستند تا از حریم خصوصی خود محافظت كنند ما در ادامه مطلب به معرفی برخی از راه حل ها میپردازیم كه استفاده از انواع نرده های حفاظ روی دیوار میباشد.
1398/07/08

نرده فنس دزد گیر دیوار - حفاظ ضد سرقت دیوار

در عصر امروز همه ی شهروندان و مردم به بالا بردن سطح امنیت اهمیت فراوانی میدهند كه بسته به خواست و سلیقه ی خودشان و نیاز خود به استفاده به برخی از راه حل ها میكند یكی از این را حل ها استفاده از نرده دزد گیر دیوار است.
1398/07/08

دزدگیر نرده ای - حفاظ نرده ساختمانی

طور كلی تمامی مدل های حفاظ شاخ گوزنی با هدف تامین بالاترین امنیت طراحی شده اند، به طور خاص مدل لیلیوم به دلیل فرم و شكل ظاهری داری بالاترین امنیت نسبت به سایر مدل ها می باشد، همچنین مدل حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای در ارتفاع بالاتر از 120 سانت و تراكم بالاتر از 12 ردیف داری امنیت فوق‌العاده بالایی می باشند.
1398/07/08

قیمت نرده دزدگیر روی دیوار حیاط - حفاظ دیواری

با توجه به نوسانات قیمت آهن امكان درج لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی در سایت وجود دارد، ولی شما برای اطالاعات بیشتر شما می توانید برای دریافت لیست قیمت به روز محصولات با بخش فروش ارتباط برقرار كنید.
1398/07/08

انواع نرده دزدگیر آهنی - حفاظ دیوار ساختمان

شركت آهن سازه با نیم قرن تجربه در كار تولید نرده حفاظ برای دیوار این اطمینان را به همه مشتریان خود می دهد كه با نصب این حفاظ ها بر روی دیوار منازل یا محل كار از ورود افراد جلوگیری كرده و دارای استحكام بالایی می باشد.
1398/07/09

نرده آهنی ویلا - حفاظ ساختمان

یكی از بهترین مدل ها ی نرده مدرن امروزی برای روی دیوار است. چند ساله اخیر است كه جای نرده های قدیمی را گرفته، زیرا علاوه بر ظاهر بسیار شیك كه دارد، یك محافظ بسیار ایمن بوده و حافظ مال و جان ساكنان ساختمان میباشد.
1398/07/09

قیمت نرخ نرده آهنی برای ساختمان - حفاظ آهنی

نرده محافظ روی دیوار لیلیوم از سری نسل جدید حفاظ روی دیوار میباشد كه در این مطلب بطور كامل در مورد این نوع نرده و محاسن و معایب آن، چگونگی ساخت، قیمت و هرآنچه كه در مورد نرده حفاظتی لیلیوم باید بدانید را آورده ایم.
1398/07/09

نمونه نرده آهنی - نرده حفاظ ساختمان

در دنیای مدرن امرروزی زیباسازی نمای منازل دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد كه به موجب همین امر بسیاری از افراد از حفاظ های دیوار كه از طراحی مدرنی برخوردار هستند، استفاده می كنند. حفاظ آبشاری از جمله مدل های جدید و به روز حفاظ دیواری به شمار می آید كه دارای زیبایی خاصی است و به همین جهت مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است.
1398/07/09

نصب نرده آهنی ساختمان - نرده حفاظ آپارتمان

در دنیایی امروزه همه ما به دنبال امنیت برای منازل و محیطهای كاری خود هستیم كه شركت آهن سازه تمامی این خدمات از قبیل حفاظ جلوی منازل و حفاظ های روی دیوار و حفاظ های درب و پنجره ارائه خدمات می كند.
1398/07/09

نرده آهنی مدل ساده و فرفورژه - نرده حفاظ

گروه آهن سازه به منظورطراحی ساخت و تولید حفاظ لیلیوم از مجرب ترین متخصصان بهره گرفته است. به واسطه طراحی منحصر به فردی كه حفاظ لیلیوم از آن برخوردار می باشد، دارای ضرایب امنیت بسیار بالایی است زیبایی خاصی نسبت به سایر حفاظ ها نیز دارد.
1398/07/09

حفاظ بوته ای خار دار - نرده بوته دیوار حیاط

امروزه برای بالا بردن سطح امنیت در ساختمان ها و منازل شخصی مردم و شهروندان به فكر بیشتر كردن سطح امنیت هستند بنابراین علاوه بر روش های قدیمی میتوان از روش های متنوع تری استفاده نمود كه ما به آن اشاره میكنیم.
1398/07/09

حفاظ سرنیزه آهنی روی دیوار ساختمان

امروزه سطح امنیت و سیستم ایمنی در یك مكان حرف اول را میزند كه طوری كه جزو مهمترین بخش ساختمان به شمار میرود ما در ادامه ی مطلب به مرفی حفاظ نیزار میپردازیم.
1398/07/09

حفاظ لیلیوم مدل گل روی دیوار ساختمان

سطح امنیت در عصر امروزه در همه ی جوامع حرف اول را میزند و تقریبا همه ی افراد با آن درگیر هستند ما در ادامه ی مطلب به بیان راه حل آن میپردازیم.
1398/07/09

حفاظ نیزار ساختمانی - بهترین نرده روی دیوار

در عصر گذشته نچندان دور یكی از كوچكترین راه حل ها برای بالا رفتن ایمنی استفاده از دوربین مدار بسته بود اما در عصر امروز استفاده از حفاظ های مختلف بسیار رونق فراوان دارد.
1398/07/09

حفاظ نرده طرح شاخ گوزن - نرده حفاظ دیوار

در عصر امروز بالا رفتن سطح امنیت سرعت چشم گیری پیدا كرده و همچین به دلیل سرقت فراوان سارقان مردم را به فكر ایمن كردن محل زندگی خود كرده است ما در ادامه مطلب به معرفی انواع حفاظ های نرده ی روی دیوار میپردازیم.
1398/07/09

نرده آهنی محوطه - حفاظ كشی باغ ویلا

برخلاف محفاظ های قدیمی كه بهترین جا پا برای بالارفتن و یك جای پا برای ایستادن بر روی دیوار ها را برای سارق آماده میسازد، دارای امنیت بسیار بالایی هستند و عبور از آنها بعد از نصب روی دیوار غیرممكن میباشد.
1398/07/10

نرده آهنی مدرن - حفاظ نرده كلاسیك ساختمان

از مهم‌ترین شاكله های كه در بالا برادن ضرایب محفاظت و امنیت ساختمان و آپارتمان داشتن یك حفاظ امن می‌باشد، حفاظ‌ ها دارای انواع مختلفی با جنس‌ها و اشكال گوناگون و كاربردهای متفاوت می‌باشند.
1398/07/10

گل نرده آهنی حفاظ ساختمان - نرده دیواری فرفورژه

اگر جهت تامین امنیت بیشتر محل سكونت یا كار خود یك برنامه ی ویژه دارید و میخواهید در مورد حفاظ بوته ای كه یكی از بهترین حفاظها جهت تامین امنیت ساختمان است با آهن سازه همراه شوید تا اطلاعات كافی در مورد انواع حفاظ بدست آورید.
1398/07/10

كاتالوگ نرده آهنی - چگونگی خرید نرده حفاظ

نوع نرده حفاظ از لحاظ ارتفاع، تراكم، عرض، ضخامت میلگرد، نوع رنگ و روش رنگ كاری، نوع جوش و روش جوشكاری ….. تنوع زیادی دارد و در ارتفاع و در تراكم های مختلف نیز می باشد و اغلب سعی شده نیاز مشتری را مد نظر داشته باشد و در تراكم های 8، 12،15 ارائه می گردد.
1398/07/10

حفاظ مدل گل خار دار - نرده حفاظ شیك و زیبا

یكی از مهمترین وسایل جهت امنیت اماكن استفاده از حفاظ و نرده روی دیوارهمچنین حفاظ لیلیوم جهت عبور احتمالی سارقان مورد استفاده قرار میگیرد.
1398/07/10

حفاظ نیزه آبشاری - نرده حفاظ سرنیزه آهنی

اگر قصد خریداری نرده حفاظ روی دیوار دارید، لطفا كمی وقت گذاشته و این مطلب را با دقت مطالعه نمایید. در این نوشته در مورد حفاظ نیزار (نی زار) بصورت كامل و جامع صحبت نموده ایم.
1398/07/10

حفاظ سر گوزنی - نرده شاخه گوزن

حفاظ ها از جمله ی مهمترین راه كار های افزایش امنیت ایمنی خانه ها هستند ناگفته نماند امنیت در همه ی مكان ها حرف اول را میزند ما راه كار هایی به شما پیشنهاد میدهیم كه امنیت مكان مورد نظر خود را با صرف هزینه ایی چندین برابر كنید.
1398/07/10

حفاظ نی زاری - نرده شاخه جنگلی

در این مطلب یكی از راه‌های بالقوه ورود دزدان به خانه و همچنین مسدود كردن این راه توضیح داده می‌شود.
1398/07/10

حفاظ بته خار دار - نرده میلگردی آهنی دیوار

افزایش امنیت و بالابردن ایمنی راهكار های متعددی دارد روش های نچندان قدیمی میتواند راهكارها مناسبی باشد اما استفاده از راهكارهای جدید و بروز میتواند بهتر هم باشد ما به شما این.راهكار ها را معرفی میكنیم.
1398/07/10

حفاظ آكاردئونی در اكباتان تهران - درب آكاردئونی غرب تهران

آهن سازه سازننده انواع درب آكاردئونی استاندارد با كیفیت عالی و قیمت مناسب ، انواع درب های كشویی ، درب های ریلی ، سازه های فلزی، درهای كلاسیك، درهای آهنی ساده، درهای اتوماتیك، می باشد.
1398/07/11

ساخت حفاظ آكاردئونی شهرك غرب - درب محافظ آهنی

درب آكاردئونی شهرك غرب نوعی محفاظ امنیتی از جنس آهن است كه ضرایب امنیتی بالایی دارد. حفاظ درب آپارتمان آكاردئونی بر روی درب ورودی نصب شده و به عنوان درب ضد سرقت استفاده می شود
1398/07/11

خرید حفاظ آكاردئونی افسریه - درب آكاردئونی شرق تهران

درب های آكاردئونی آپارتمان در افسریه را می توان با قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای خریداری كرد و از مزیت های آن بهره‌مند شدو از خانه و كاشانه خود محافظت به عمل آورید امنیت و كیفیت شعار آهن سازه می باشد.
1398/07/11

خرید حفاظ آكاردئونی پاسداران - درب آكاردئونی

درب آكاردئونی پاسداران در طرح ها و انواع مدل های مختلفی تولیدو ساخته شده است كه با خرید و نصب آن بر روی تمام مدل درب های منازل می توان موجب تضمین امنیت كیفیت بالای این محصول گردیده.
1398/07/11

سازنده حفاظ آكاردئونی سعادت آباد - درب آكاردئونی فلزی

یكی از راه های ورود افراد متجاوز به حریم خانه شما ضعف در درب ورودی خانه شماست كه در اینجا شركت آهن سازه با ساخت حفاظ های آپارتمانی سعادت آباد این مشكل را بر طرف نموددر اینجا با حفاظ آكاردئونی یا گارد جلوی درب آپارتمان بیشتر آشنا می شویم .
1398/07/11

ایمن سازی درب آپارتمان - نصب درب آكاردئونی

شركت آهن سازه انبوه‌ترین تولید كننده انواع درب آكاردئونی در ایران است كه فروش حفاظ آكاردئونی در سراسر كشور را بر عهده دارد. كه در طرح ها و رنگ های مختلفی بنا به نیاز مشتری ارائه می گردد.
1398/07/13

حفاظ زنجیره ای تسمه ای - درب محافظ فلزی

درب های آكاردئونی زنجیری كاربرد متنوع بسیار بالای دارند و به منظور حفظ امنیت ساختمان نصب می شوند. جنبه حفاظتی- امنیتی درب آكاردئونی مهم ترین مزیت ان است.
1398/07/13

حفاظ درب خانه مجیدیه - درب آكاردئونی

حفاظ آكاردیونی مجیدیه فلزی امنیت را در ورودی ساختمان و درب آپارتمان ایجاد می كند و مانع ورود سارقین به فضای داخل می شود انواع سیستم های حفاظتی در بازار موجود است و با توجه به كارایی می توان بهترین سیستم را انتخاب كرد.
1398/07/13

درب آكاردئونی عظیمیه كرج - حفاظ پشت درب

حفاظ آكاردئونی عظیمیه بدلیل انعطاف بالا و كارایی زیاد یكی از مرسوم ترین حفاظ های درب ورودی می باشد، این نوع درب ها در انواع مدل ها و نقش های متفاوت در صنایع فلزی آهن سازه تولید میشود.
1398/07/13

حفاظ دور درب - درب آكاردئونی منزل

صنایع فلزی آهن سازه تولیدكننده انواع حفاظ دور درب ساختمان برای روی دیوار - درب آكاردئونی كشویی جم شونده جلوی درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .
1398/07/13

مناسب ترین نرده حفاظ آهنی دیواری حیاط

این مطالب حاصل بیش از ۲۵ سال سابقه در تهیه و توزیع آهن آلات ساختمانی و تولید انواع درب های لوكس و نرده و حفاظ شاخ گوزنی میباشد كه توصیه میشود قبل از خرید درب و نرده و حفاظ این مطالب را مطالعه نمایید.
1398/07/13

شاسی كشی حفاظ نرده - نصب حفاظ روی دیوار

امرزه با توجه به بالا بردن سطح امنیت كه توجه بسیاری میشود ما در ادامه مطلب به معرفی انواع راهكار ها میپردازیم كه یكی از این راه كار ها استفاده از حفاظ روی ئیوار در طرح های مختلف است .
1398/07/13

بهترین نوع نرده حفاظ كدام است؟

اگر قصد خرید نرده حفاظ روی دیوار دارید, لطفا كمی وقت گذاشته و این مطلب را با دقت مطالعه نمایید . در این نوشته در مورد حفاظ نیزار ( نی زار ) بصورت كامل و جامع صحبت نموده ایم .
1398/07/13

بهترین حفاظ روی دیوار سعادت آباد - نصب نرده آهنی روی دیوار

اگر تاكنون با روش های قدیمی بالابردن امنیت آشنا بوده اید و سطح امنیت بیشتر برایتان اهمیت دارد ما در ادامه مطلب به معرفی زوشس میپردازیم كه میتوانید امنیت را چندین برابر كنید و البته میتواند از نوع های مختافی استفاده گردد كه ما به شما معرفی خواهیم كرد.
1398/07/13

نرده روی دیوار پاسداران - بهترین حفاظ دیوار ساختمان

حفاظ لیلیومی یك نوع حفاظ برای روی دیوار می باشد كه جزئی از زیباترین حفاظ ها روی دیوار است.حفاظ لیلیوم در هر یك متر از سه بوته 15 گل تشكیل شده است.
1398/07/13

حفاظ آكاردئونی قیطریه - درب آكاردئونی فلزی

جنس فلزی (آهنی) این درها در كنار فاصله بسیار كم تیغه‌های عمودی آن تنها نیاز به همراهی یك قفل محكم و حسابی دارند تا آرامش و امنیت را برای خانه هدیه آورند. ضمن این كه می‌توان به سادگی و برای امنیت بیشتر از قفل‌های مخفی استفاده نمود.
1398/07/14

حفاظ درب آپارتمان چیتگر - درب آكاردئونی

درب های آكاردئونی چیتگر از تسمه‌های فلزی كه به وسیله پین‎های فلزی به هم وصل شده‌اند تشكیل می‌شود كه در قابی فلزی قرار گرفته و می‎تواند به صورت ریلی در محور عرض خود باز و بسته شود.
1398/07/14

درب آكاردئونی مهرشهر - حفاظ درب آپارتمان

درب آكاردئونی مهرشهر در انواع مدل ها و رنگ های مختلف بر اساس نیاز مشتری تولید شده است كه با خرید و نصب آن بر روی تمام مدل دیوارها می توان موجب تضمین امنیت گردید.
1398/07/14

خرید حفاظ آكاردئونی در رشت - درب آكاردئونی آپارتمان

درب آكاردیونی رشت گیلان دارای استحكام و كیفیت بسیار بالایی است و به واسطه همین امر در برابر شرایط مختلف از استحكام بالایی برخوردار می باشد. كه در طرح ها و مدل های مختلفی توسط سازنندگان محترم به بازار مصرفی ارائه شده است.
1398/07/14

ساخت حفاظ آكاردئونی یافت آباد

حفاظ آكاردئونی یافت آباد قیمت مناسب در طرح ها و مدل های بسیار مختلف تولید شده است تا تمام مصرف كنندگان بتوانند برای تهیه آن اقدام كنند.
1398/07/14

قیمت حفاظ آكاردئونی در كرج - حفاظ درب آپارتمان آهنی

حفاظ آكاردئون همان طور كه از نام آن پیداست از ساز آكاردئون گرفته شده است و همین جهت به این اسم نامیده می شود. در واقع وجه شباهت اصلی حفاظ آكاردئون با ساز آكاردئون نوع باز و بسته شدن آن می باشد.
1398/07/15

مدل حفاظ آكاردئونی كاشان - درب آكاردئونی فلزی

خرید انواع حفاظ آكاردئونی كاشان برای جلوی درب آپارتمان و همچنین حفاظ آكاردئونی پنجره و بالكن و مغازه و پاركینگ كه شركت آهن سازه در این زمینه فعالیت گسترده دارد.
1398/07/15

قیمت هر متر حفاظ آكاردئونی - درب آهنی كشویی

حفاظ آكاردئونی كشویی با قدرت بازدارندگی كامل ، آرامش و امنیت را به خانواده ها هدیه می كندحفاظ آكاردئونی نوعی حفاظ امنیتی از جنس آهن است كه ضریب امنیتی بالایی برخوردار است.
1398/07/15

چه حفاظ آكاردئونی كركره ای برای درب خوب است

درب های آكاردئونی از یك چهار چوب از جنس آهن به شكل پروفیل تشكیل شده اند كه درون آن پروفیل های عمودی، افقی و مورب پر شده است. شركت آهن سازه بر روی حفاظ درب های آكاردئونی خود قفل های توكار و روكار را نصب می كند كه ضرایب امنیتی درب را دو چندان می كند.
1398/07/15

درب آكاردئونی رامسر - حفاظ درب ویلا

حفاظ آكاردئونی ویلایی رامسر یا گارد آهنی حفاظ آكاردئونی درب آپارتمان معمولا توانسته با توجه به ضد سرقت و به دلیل مقاوم بودن، بسیاری از مشكلاتی كه قبلا وجود داشته را از بین ببرد. درب های ضد سرقت آكاردئونی می توانند یكی از گزینه های مناسب برای آپارتمان ها می باشند
1398/07/15

نرده روی دیوار ساختمان - نردكشی دور حیاط

یك راه ساده در انتخاب نرده كشی دور دیوار ساختمان انواع حفاظ دیوار، سفارش و نصب آن كمك گرفتن از مشاوران حاظر در شركت آهن سازه است. اما برای آنكه قدری با انواع مدرن حفاظ دیوار نظیر حفاظ شاخ گوزنی آشنا شوید، در ادامه به مقایسه حفاظ سرنیزه ای و حفاظ شاخ گوزنی پرداخته شده است.
1398/07/15

نرده دیوار حیاط ویلا - حفاظ روی پاركینگ

نرده حفاظ دیوار شهركی ویلا یكی از انواع حفاظ های روی دیوار می باشد كه این حفاظ نسبت به سایر حفاظ های روی دیوار از تراكم بسیار بالا تری برخوردار است كه این امر موجب شده تا حفاظ بوته ای شكل بسیار زیبایی را به دیوار خانه الحاق كند.
1398/07/15

نرده دیوار باغ ویلا - حفاظ دور حیاط

اگر تا امروز نسبت به افزایش امنیت محیط كار یا منزل خود اقدام كرده باشید، حتما به نصب حفاظ دیوار هم فكر كرده اید. چرا كه نصب هر نوع حفاظ روی دیوار، از حفاظ آبشاری گرفته تا حفاظ لاله ای و سایر انواع نرده دیوار، راه حلی مقرون به صرفه و كار آمد می باشد.
1398/07/15

نرده دیوار ویلا مازندران - حفاظ دیوار باغ ویلا

با نصب هر نوع حفاظ مازندران می توانید تا حد زیادی نسبت به امنیت محل مورد نظر آسوده‌خاطر باشید. اما انتخاب حفاظ دیوار نیز امری چالش بر انگیز می باشد. چرا كه از یك سو جدیدترین مدل های حفاظ روی دیوار نظیر حفاظ نیزار وارد بازار شده اند و از سوی دیگر نمونه های كلاسیك حفاظ دیوار، نظیر حفاظ سرنیزه ای همچنان مورد استفاده قرار می گیرند.
1398/07/15

نرده دیوار محوطه باغ ویلا - حفاظ حیاط

بالا بردن سطح امنیت از امر های مهم برای جلوگیری از ورود افراد متفرقه به اخل خانه و منزل شما میباشد ما در ادامه مطلب بهترین راه و بهترین حفاظ را برای ارائه به شما مشتریان عزیز معرفی میكنیم .
1398/07/15

حفاظ نخل مرداب دیوار نرده ایی - حفاظ گل مرداب

امروزه انواع روش های امنیتی متعددی برای افزایش سطوع امنیتی لحاظ میگردد كه استفاده ز دوربین های مدار بسته و حفاظ های درب آپارتمان و حفاظ های روی دیوار است اما امروزه یكی از مدرترین حفاظ های روی دیوار حفاظ نخل مرداب است كه ما به بررسی ویژگی آنها میپردازیم.
1398/07/15

دیوار نرده ای حفاظ شاخ گوزنی - نرده حفاظ میلگردی

نرده حفاظ روی دیوار آهن سازه شامل حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای خار ، حفاظ لیلیوم و حفاظ سر نیزه ای سربازانی فولادین و نیزه به دست كه سر دیوار ایستاده‌اند تا كسی مزاحم آسایش ساكنان ساختمان نشود.
1398/07/19

حفاظ بوته ای نرده آهنی دیوار - نرده جنگلی باغ ویلا

امروزه بهترین راه حل و بهترین شیوه های راه‌اندازی یك سیستم ایمنی مطمئن از انواع حفاظ های دیوار همانند حفاظ بوته ایی و حفاظ نیزار لیلیوم شلخ گوزنی و ... استفاده میشود.
1398/07/19

حفاظ سرنیزه ای نرده بالای دیوار - نرده نوك تیز نیزه ای

در گذشته نچندان دور از انواع مدل های حفاظ ها بر روی دیوار استفاده میشد كه ما در ادامه ی مطلب به بررسی آن میپردازیم كه یكی از این انواع حفاظ سر نیزه ایی كه در طول زنان شكل و ظاهر آن تغییر كرد كه هم بهتر و ایمن تر شد و هم زیباتر.
1398/07/19

حفاظ نیزار روی دیوار - نرده حفاظ نوك تیز

حفاظ نیزار یكی از بهترین مدل ها ی نرده حفاظ دیوار است و چند سالی است كه تقریبا جای نرده های قدیمی را گرفته، زیرا علاوه بر ظاهر بسیار زیبایی كه دارد، یك محافظ بسیار امن بوده و حافظ مال و جان ساكنان ساختمان میباشد.
1398/07/19

حفاظ لیلیوم نرده برای دیوار باغ - حفاظ ویلایی

در عصر امروزه روش امنیتی بسیار متعددی از جمله دوربین ها آژیر ها فقل ها بسیار قوی و محكم وجود دارد اما مطمئنا از كار انداختن و از بین بردن این نوع سیستم های امنیتی كار بیار راحتی برای سارقین میباشد اما استفاده و صرف هزینه نچندان زیاد میتونید سیستم امنیت خود را چندین برابر كنید كه عملا از بین بردن آن غیره ممكن است.
1398/07/19

حفاظ نخل برگ مرداب حفاظ روی دیوار - نرده طرح مرداب

یكی از جدید ترین و بروز ترین حفاظ های روی دیوار حفاظ نخل مرداب میباشد كه با توجه به این كه قیمت نسبتا پایین تری دارد از امنیت بسیار بالایی برخوردار است ما در ادامه ی مطلب به بررسی این نوع از حفاظ میپردازیم.
1398/07/19

نرده فلزی دیوار حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ طرح دار دیواری

حفاظ شاخ گوزنی با ساختاری متفاوت نسبت به حفاظ های قدیمی با شكل و جنس بسیار عالی كه از قطعات فلزی كه در اشكال مختلف خمكاری شده است.سر این حفاظ های شاخ گوزنی بسار تیز می باشند كه توسط افرادی كار آزموده در كنار هم به صورت زنجیری جوش داده خواهند شد.
1398/07/20

طرح نرده روی دیوار باغ حفاظ بوته ای - نرده حفاظ ساختمان

حفاظ بوته ای ( حفاظ بوته خاری، حفاظ خاری) نزدیك ترین مدل به حفاظ شاخ گوزنی می باشد، این نوع حفاظ با الهام از بوته های خار بیابان طراحی شده است، فرم شاخه های این حفاظ به نحوی می باشد كه عبور از بالای آن تقریبا غیرممكن است.
1398/07/20

عكس نرده دیوارحفاظ نیزه ای - نرده حفاظ آهنی

حفاظ های نیزار برخلاف حفاظ های قدیمی كه بهترین دستگیره برای بالارفتن و یك جای پا برای ایستادن بر روی دیوار ها را برای سارق مهیا میسازد، دارای امنیت بسیار بالایی هستند به طوری كه مورد تائید پلیس پیشگیری ناجا هم قرار گرفته و عبور از آنها بعد از نصب روی دیوار غیرممكن میباشد.
1398/07/20

نرده حفاظ روی دیوار مدرن حفاظ لیلیوم - حفاظ خاردار

این حفاظ جزو زیباترین حفاظ های تولید شده تاكنون می باشد. از نظر امنیت حفاظ لیلیوم دارای امنیت بیشتری نسبت به حفاظ شاخ گوزنی است. این حفاظ با الهام از گل زیبای لیلیوم ساخته شده و به صورت دو رنگ رنگ آمیزی می شود، یكی از محاسن فوق العاده این حفاظ گسترش از مركز بوده كه امكان تولید در ارتفاع های دلخواه را فراهم می سازد.
1398/07/20

نرده حفاظ دیوار حیاط حفاظ نخل مرداب - حفاظ گل دار

حفاظ مدل نخل مرداب یكی دیگر از حفاظ های نسل جدید است كه امروزه طرفداران زیادی پیدا كرده. همواره بهترین راه حل ها برای مشكلات بشر در طبیعت نهفته بوده. طرح این حفاظ نیز از گل های مرداب الهام گرفته شده است.
1398/07/20

حفاظ میلگرد نوك تیز - حفاظ نرده فنس دیوار

نزدیك ترین مدل حفاظ به حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای است. این مدل از حفاظ با نام های مختلفی در بازار شناخته شده است كه از جمله آن ها می توان به حفاظ بوته خاری و حفاظ خاری اشاره نمود.
1398/07/22

حفاظ نوك گیوتین خورده دور دیوار نوك تیز

نرده محافظ گیوتین خورده روی دیوار لیلیوم از سری نسل جدید حفاظ روی دیوار میباشد كه در این مطلب بطور كامل در مورد این نوع نرده و محاسن و معایب آن، چگونگی ساخت، قیمت و هرآنچه كه در مورد نرده حفاظتی لیلیوم نوك تیز باید بدانید را آورده ایم.بطوری كه بعد از مطاله این مطلب اطلاعات كاملا حرفع ای در مورد آن خواهید داشت و در انتها انوع دیگر نسل جدید حفاظ روی دیوار معرفی میگردد.
1398/07/22

حفاظ گل مردابی - نرده حفاظ ویلایی

یكی از بروزترین و مدرترین از انواع حفاظ های روی دیوار میتوان به حفاظ مدل نخل مرداب اشاره نمود ما در ادامه مطلب به شرح توضیحات میپردازیم.
1398/07/22

قیمت حفاظ شاخه گوزنی - خرید نرده گوزن

امروزه برای امنیت در منازل و مكان های تجاری از سیستم‌ هایی مانند فنسهای الكتریكی ، قفل‌های الكترونیكی ، دوربین‌های مداربسته ، انواع حفاظ ساختمان مانندحفاظ شاخ گوزنی fence shield Deer Horn ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ بوته‌ای ، حفاظ آبشاری ، حفاظ نیزار، حفاظ بوته خاری طرح حفاظ شاخ گوزنی و … استفاده می‌شود.
1398/07/23

نرده حفاظ دیوار ساختمان - حفاظ دور دیوار

حفاظ نیزار یكی از بهترین مدل ها ی نرده لوكس برای روی دیوار است.حفاظ نیزار چند سالی است كه تقریبا جای نرده های قدیمی را گرفته، زیرا علاوه بر ظاهر بسیار زیبایی كه دارد، یك محافظ بسیار امن بوده و حافظ مال و جان ساكنان ساختمان میباشد.
1398/07/23

نرده دزدگیر روی دیوار - حفاظ ضد دزدی دیواری

از انواع حفاظ های دیوار میتوان به حفاظ سرنیزه ایی اشاره نمود كه از قدیمی ترین نوع حفاظ محسوب میشود كه با بالا رفتن سطح سلیقه ی مشتریان طرح و شكل آن كمی تغییر كرد.
1398/07/23

قیمت محافظ روی دیوار - نرده فنس آهنی

امروزه برای حفظ امنیت خانه ها منازل شخصی شركت هاو ...از انواع سیستم های حفاظتی استفاده میگردد اما ما در این مطلب به یكی از مدرنترین روش های حفظ امنیت میپردازیم.
1398/07/26

نرده ی روی دیوار خانه - نرده حفاظ فلزی

امروزه امنیت خانه و منازل شخصی اداری تجاری و ...حرف اول را میزند كه مردم از روش های متنوعی استفاده میكنند مانند آژیر دوربین مخفی و غیره ... اما مدرترین روش بالا بردن سطح امنینت استفاده از حفاظ های متنوع روی دیوار میباشد كه ما آن ها را برای شما بازنگری میكنیم.
1398/07/26

نرده گل دار دیواری - حفاظ ضد ورودی ساختمان

امروزه به دلیل بالا رفتن سرقت و دستبرد زدن به منازل مسكونی و تجاری و غیره از انواع رفش های امنیتی متعددی استفاده میگردد ما در ادامه ی مطلب به بیان آن ها میپردازیم.
1398/07/27

نرده باغچه - حفاظ دیوار باغ ویلا

در عصر جدید با توجه مورد توجه و استقبال قرار گرفتن روش های امنیتی متعدد بسیاری از افراد به فكر به روز كردن و همچنین ارتقا سطح امنیت مكان زندگی خود میكنند.
1398/07/27

امن ترین نرده رو دیوار حیاط - حفاظ دور خانه

حفاظ های روی دیوار، جهت ایجاد امنیت برای ملك های مسكونی، باغ و ویلا، ملك های دولتی، سازمانی و تمامی محوطه هایی است كه به نوعی ضریب نفوذ از طریق دیوار برای آن ها قابل تصور می باشد؛ این حفاظ های روی دیوار، شامل 8 نوع می باشند كه عبارتند از : حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای، حفاظ لیلیوم، حفاظ نیزار، حفاظ آبشاری، حفاظ سرنیزه ای، حفاظ لاله و حفاظ ستاره ای.
1398/07/27

نرده دزدگیر ضد سرقت - حفاظ دیواری حیاط

حفاظ بوته ای (حفاظ بوته خاری، حفاظ خاری) نزدیك ترین مدل به حفاظ شاخ گوزنی می باشد، این نوع حفاظ با الهام از بوته های خار بیابان طراحی شده است، فرم شاخه های این حفاظ به نحوی می باشد كه عبور از بالای آن تقریبا غیرممكن است.
1398/07/27

نرده فلزی فنس روی دیوار - حفاظ فنسی دیواری

نرده محافظ روی دیوار لیلیوم از سری نسل جدید حفاظ روی دیوار میباشد كه در این مطلب بطور كامل در مورد این نوع نرده و محاسن و معایب آن، چگونگی ساخت، قیمت و هرآنچه كه در مورد نرده حفاظتی لیلیوم باید بدانید را آورده ایم.بطوری كه بعد از مطاله این مطلب اطلاعات كاملا حرفع ای در مورد آن خواهید داشت و در انتها انوع دیگر نسل جدید حفاظ روی دیوار معرفی میگردد.
1398/07/27

ساخت حفاظ روی دیوار - جوشكاری و انجام رنگ كوره ای حفاظ شاخ گوزنی

برای ساخت و تولید حفاظ شاخ گوزنی با میلگرد 10 ساده (نوعی میله فولادی بدون عاج به ضخامت یك سانتی‌متر)، باید میلگرد را در اندازه مورد نظر با گیوتین به صورت اریب برش داده و با قرار دادن در شابلون جوشكاری كرده و بعد از چربی‌زدایی رنگ‌آمیزی شده و جهت نصب به محل ارسال شده و به روش صحیح با رول بولت كردن نصب كرد.
1398/07/27

حفاظ لیلیوم گل دار روی دیوار - نور پردازی نرده حفاظ لیلیوم

نرده حفاظ لیلیوم یكی از شكیل ترین نرده حفاظ های روی دیوار می باشد. این نوع حفاظ به شكل گل لیلیوم و هر بوته آن تشگیل شده از 15 عدد گل نرده لیلیوم با میلگرد نمره 10 و شاسی پروفیل 20 در 30 می باشد.
1398/07/27

نرده فلزی ساختمان - مدل های حفاظ برای خانه

در گذشته ی نچندان دور برای حفظ امنیت خانه ساختمان های تجاری ویلا ها و ... از روش های امنیتی متعددی استفاده میشد اما در حال حاضر و در زمان حال بهترین و كار آمدترین شیوه برای بالا بردن سطح امنیت از انواع حفاظ های روی دیوار لستفاده میگردد.
1398/07/28

نرده در باغ - حفاظ جنگلی پر شاخه

در عصر مروزه برای افزایش ضریب امنیت ساختمان ها منازل مسكونی و تجاری از انواع حفاظ های روی دیوار استفاده میگردد كه نسبت به روش های امنیتی دیگر روشی مدرن و بروز به شمار میرود ما در ادامه مطلب به تحلیل و بررسی آن ها میپردازیم.
1398/07/28

درب آكاردئونی در هشتگرد - حفاظ درب آپارتمان شهر جدید هشتگرد

طرح حفاظ‌ های آكاردئونی هشتگرد از ساز آكاردئون الهام گرفته شده و نام این درب هم برگرفته از نام همین ساز است. این نوع درها را درب كشوئی (كشویی)، درب كركره ای، تاشو و … هم می‌نامند
1398/07/29

گارد در آپارتمان - بهترین حفاظ درب منزل

درب آكاردئونی در انواع مدل های مختلفی تولید شده است كه با خرید و نصب آن بر روی تمام مدل دیوارها می توان موجب تضمین كیفیت و امنیت گردید. می توان با قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای خریداری كرد و ازمزایای منحصر به فرد آن بهره‌مند شد.
1398/07/29

نرده دیوار بتنی - حفاظ محكم دیواری

ما امروزه با تلفیق هنر و بهره‌گیری از دانش خود به تولید انواع حفاظ روی دیوار میكنیم كه در واقع بهره‌گیری از طبیعت از محیط اطاف خودمان است همانند تولید حفاظ نیزار حفاظ شاخ گوزنی حفاظ نخل مرداب حفاظ بوته ای ...
1398/07/30

نرده دیواری خانه در شمال - حفاظ فنس حیاط

امروزه بهترین و كار آمدترین روش برای بالا بردن امنیت خانه و كاشانه شما عزیزان استفاده از انواع محافظ های روی دیوار میباشد كه ما در ادامه ی مطلب به بازنگری آن ها میپردازیم.
1398/07/30

تصاویر حفاظ آكاردئون برای امنیت خانه - بهترین مدل حفاظ

ساخت و تولید انواع درب آكاردئونی استاندارد مقاوم و با كیفیت عالی و قیمت مناسب ، انواع درب های كشویی ، درب های ریلی ، سازه های فلزی، درهای كلاسیك، درهای آهنی ساده، درهای اتوماتیك، می باشد. كه شركت آهن سازه در این زمینه فعالیت گسترده دارد.
1398/08/01

امنیت خانه های ویلایی با گارد محافظ آهنی

در دنیای امروز دیگر كمتر خانه‌ای را پیدا میكنیم كه امنیت نداشته باشد كه از درب حفاظ آكاردئونی با قفل‌های كتابی برای امنیت بیشتر استفاده می شود درب‌هایی كه سد محكمی در مقابل ورود افراد غریبه به منزل مسكونی محسوب می‌شوند و از امنیت بالایی برخوردار هستند.
1398/08/01

نرده فنس حفاظ دیواری ساختمان - بهترین نرده خانه

امروزه به دلیل بالا رفتن سرقت از منازل اماكن دولتی شركت ها ویلاها و... اغلب مردم به فكر راهكارهای مختلفی برای بالا بردن ضریب امنیت خانه و كاشانه ی خود میكنند كه در واقع از بروز خطرات احتمالی جلوگیری كنند ما در ادامه ی مطلب به توضیح راهكار هایی متنوع برای بالا بردن ضریب امنیت میپردازیم.
1398/08/02

نرده روی دیوار حیاط - حفاظ برای خانه

در دنیای امروزه و در نسل جدید راهكار های متنوعی در راستای بالا بردن سطح امنیت بیان شده و به مردم معرفی گردیده اما با پیشرفت تكنولوژی بهترین و كار آمدترین راهكار برای این كار استفاده از حفاظ روی دیوار میباشد.
1398/08/02

درب های كشویی داخل منزل - حفاظ درب ضد سرقت

مدل های آماده شده حفاظ‌ های آكاردئونی از ساز آكاردئون بر گرفته شده و نام این درب هم برگرفته از نام همین ساز است. این نوع درها را درب كشوئی (كشویی)، درب كركره ای، تاشو و … هم گفته می شود.
1398/08/04

درب محافظ كشویی ریلی - حفاظ درب منزل

معمولاً در كارگاه‌های بزرگ كه رفت‌وآمد وسایل نقلیه زیاد است، لزوم یك درب مقاوم كه باز و بسته شدن آن نیز ساده باشد، احساس می‌شود. در این حالت استفاده از یك در ورودی آكاردئونی می‌تواند گزینه مناسبی باشد.
1398/08/04

درب آكاردئونی بندر عباس - حفاظ درب منزل

درب آكاردئونی به نوعی حفاظ امنیتی از جنس آهن است كه ضرایب امنیتی بالایی دارد. حفاظ درب آپارتمان آكاردئونی بر روی درب ورودی نصب شده و به عنوان درب ضد سرقت استفاده می شود.
1398/08/04

نرده روی دیوار خانه - حفاظ برای دیوار حیاط

امروزه با توجه به بیشتر شدن سرقت از منازل و مراكز تجاری بیشتر مردم به فكر ایجاد راه حلی مطمئن برای بالا بردن ضریب امنیت خانه و كاشانه ی خود میكنند ما در ادامه ی مطلب به تشریع نرده روی دیوار خانه میپردازیم.
1398/08/05

نرده فنس دزدگیر دیواری - حفاظ ساختمان

امروزه در عصر جدید با توجه به اهمیت دار بودن سیستم ایمنی در خانه ها و منازل شخصی و غیره ...امنیت حرف اول را میزند ما در ادامه مطلب به تشریح نرده دزد گیر دیوار میپردازیم.
1398/08/05

نرده دور دیوار - حفاظ رو دیواری حیاط

در دوره امروز با توجه به مستندات پیشین گفته شده سرقت از مراكز های تجاری منازل و ویلا ها و ... افزایش چشمگیری داشته كه مردم به فكر ایجاد راه حلی برای بالا بردن سطح امنیت میكنند ما در ادامه مطلب به تشریح نرده دور دیوار میپردازیم.
1398/08/05

نرده در دیوار - حفاظ خانه ویلایی

امروزه امنیت در دنیا حر اول را میزند ما در شركت آهن سعی بر این داشتیم با استاندار های ساخت نرده در دیوار به تولید انواع حفاظ های روی دیوار كنیم كه امنیت خانه و كاشانه ی شما را تا حد بسیار زیادی افزایش میدهد.
1398/08/05

حفاظ درب ضد سرقت - نرده آهنی در منزل

درب های آكاردئونی از تسمه‌های فلزی كه به وسیله پین‎های فلزی به هم وصل شده‌اند تشكیل می‌شود كه در قابی فلزی قرار گرفته و می‎تواند به صورت ریلی در محور عرض خود باز و بسته شود.
1398/08/05

درب ضد سرقت یا حفاظ - بهترین نرده حفاظ آهنی درب

بر روی درهای آكاردئونی می توان قفل های توكار و روكار را دارند كه بدین ترتیب مقدار قابل توجهی امنیت دستگاه به بالا خواهد رفت. در كل درهای آكاردئونی میتوان یك محافظ خوب برای بخش های ورودی دانست كه دارای زیبایی و كارآمدی بالایی بوده و فضای بسیار كمی را اشغال می كند.
1398/08/05

ایمن سازی پشت قاب درب آپارتمان - تقویت درب منزل

درب آكاردئونی آهن سازه با مواد اولیه درجه یك و پروفیل مرغوب طبق اصول استاندارد تولید می شود. تراكم بین لوزی ها به گونه ای است كه امكان ورود سارقین از بین نرده ها به هیچ وجه وجود ندارد.
1398/08/05

درب آكاردئونی رشت و انزلی - حفاظ گیلان

فروش درب آكاردئونی با دستگیره فلزی شده تنها در صنایع فلزی آهن سازه انجام شده و این ویژگی انحصاری برای انواع درب های آكاردئونی آهنی انجام می شود. زیبایی و دوام بالای دستگیره فلزی شده بر كیفیت نهایی محصول بالا می رود.
1398/08/05

نرده روی دیوار سنگی - حفاظ دیواری ویلا

امروزه به دلیل افزایش سرقت از منازل ویلا ها و باغات افزایش امنیت در این مكان ها حرف اول را میزند ما در شكت آهن سازه سعی بر تولید بهترین وبا كفیت ترین حفاظ كرده ایم.
1398/08/06

قیمت نرده سر دیوار - نرده حفاظ ورودی حیاط

از گذشته تاكنون وجود امنیت و برقراری آن حرف اول را مبزند ما در ادامه ی مطلب به توضیح برخی از راه كار های آن میپردازیم.
1398/08/06

عكس حفاظ سر دیوار - بهترین نرده حیاط

در دوره امروز و در عصر جدید با پیشرفت فناوری بیشترین حرف را امنیت میزند كه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار میباشد كخه ما در ادامه مطلببه بازنگری روش های آن میپردازیم.
1398/08/06

بهترین نرده سر دیوار - حفاظ خانه ویلایی

شاید این سوال تا كنون ذهن شكا را هم در گیر كرده باشد كه بهترین روش و موثر ترین روش برای برقراری امنیت چیست استفاده ارز دوربین مدار بسته ایجاد دیوار های مرتفع استفاده از در آكاردئونی و ... اما ما با اطمینان خاطر به شما میگویم كه بهترین روش برای برقراری امنیت استفاده از انواع حفاظ های روی دیوار میباشد.
1398/08/06

درب آكاردئونی یزد - حفاظ پشت درب ضد سرقت

مدل های حفاظ‌ های آكاردئونی از ساز آكاردئون الهام گرفته شده و نام این درب هم برگرفته از نام همین ساز است. این نوع درها را درب كشوئی (كشویی)، درب كركره ای، تاشو و … هم می‌نامند.
1398/08/06

درب آكاردئونی انزلی - حفاظ پشت دری

مهم‌ترین مزیت این درها این است كه متحرك. ریلی بودن آن ها بوده و روی خود در اصلی جمع می‌شوند. با توجه به زیربنای كم آپارتمان‌های مسكونی این موضوع اهمیت زیادی دارد.
1398/08/06

درب آكاردئونی شیراز - حفاظ درب منزل

گر چه خانه‌های مسكونی و آپارتمان ها یكی از بازارهای عمده درب آكاردئونی هستند، اما استفاده از درب و حفاظ آكاردئونی فقط به در خانه‌ها محدود نمی‎شود. و در تمام بخش های كه فكر می كنید نیاز به حفاظ باشد مورد استفاده قراذر می گیرد.
1398/08/06

قیمت درب آكاردئونی در اصفهان 09133249277| حفاظ آكاردئونی اصفهان

نصب انواع حفاظ آكاردئونی اصفهان برای جلوی درب آپارتمان و همچنین حفاظ آكاردئونی پنجره و بالكن و مغازه و پاركینگ شركت ایمن اصفهان با افتخار انجام می دهد و آماده خدمات رسانی به تمام نقاط كشور نیز می باشد. برای سفارش درب آكاردئونی در شهر اصفهان با شماره 09133249277 تماس برقرار نمایید.
1398/08/06

امنیت منزل مسكونی با حفاظ - نرده درب ورودی

گروه صنعتی آهن سازه آمادگی خود را جهت ساخت انواع در آكاردئونی و نیز فروش و نصب انواع درب آكاردئونی (در كشویی) جهت نصب بر روی درب منازل، شركت ها، مغازه ها و ..... با رنگهای مختلف و استاتیك و كوره ای و بكارگیری بهترین تكنولوژی روز دنیا و محصولات اعلام می كند.
1398/08/08

تولید حفاظ آكاردیونی - درب محافظ ساختمان

درب آكاردئونی مسیری به سمت امنیت پیش می برد. از زمانی كه حفاظ آهنی آكاردئونی بین مردم رایج شد سرقت نیز كم كرده ، در نتیجه می توان به این نتیجه رسید كه حفاظ آكاردئونی یكی از عوامل مهم در افزایش ضرایب امنیت خانه شده است.
1398/08/08

حفاظ آكاردئونی شیپور - درب محافظ آهنی

یكی از مزیت‌های حفاظ آكاردئونی نسبت به درب‌های ضد سرقت ضریب اطمینان بالای آنها است حفاظ آكاردئونی به نوعی حفاظ درب كشویی گفته میشود كه اغلب جهت حفاظت منازل مسكونی مورد استفاد قرار می گیرد.
1398/08/08

ساخت نرده سر دیواری - حفاظ فلزی

امروزه استفاده از انواع حفاظ روی دیوار برای محافظت از منازل و باغات و ... طرفداران زیادی را به سمت خود كشانده ما در ادامه مطلب به شرح حفاظ روی دیوار میپردازیم تابیشتر از كار كرد خای و میزان با اهمیت بودن آن با خبر شوید.
1398/08/11

نرده دیوار سرنیزه ای - حفاظ دیواری

امروزه اسفاده از حفاظ روی دیوار اهمیت فراوانی دارد ما در ادامه مطلب به شرح انواع حفاظ روی دیوار میپردازیم تا شما از میزان اهمیت داشتن و استفاده از آن آگاه گردید.
1398/08/11

نرده محافظ روی دیوار شاخ گوزنی - حفاظ ساختمانی

امروزه بهترین راه حل برای بالا یردن سطح امنین و سیستم امنیت از حفاظ های روی دیوار استفاده میكنند كه طبیعتا بهترین و مفید ترین راه كار میباشد كه عبور از آن ها تقریبا غیر ممكن است.
1398/08/12

قیمت نرده روی دیوار حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ ساختمانی

یكی از اصول و شرط های به وجود آوردن امنیت استفاده و به كار گیری از بروز ترین تكنولوژی برای این امر میباشد ما با استفاده ازبروز ترین تكنولوژی روز دنیا این امكان را برای شما به ارمغان میاوریم كه بتواند از خانه و كاشانه ی خود محافظت كنید پس در طی مقاله با ما همراه باشید.
1398/08/12

طرح نرده دیوار محوطه - حفاظ خانه

حفاظ بوته ای مانند حفاظ شاخ گوزنی به عنوان یك سپر امنیتی و ضد صعود بر روی دیوار قرار می گیرد، و مانع بزرگی برای هر نوع ورود بی اجازه محسوب می شود. حفاظ بوته ای در عین زیبایی ، یك راه حل ساده و موثر برای افزایش امنیت دیوارمنزل ، شركت ، كارخانه ، باغ و غیره است كه از جنس ضد زنگ ، ضد ضربه و فولاد گالوانیزه ساخته میشود و دارای ساختار قوی و محكمی است كه اتصالات آن براحتی ازهم و یا از دیوار جدا نمیشوند. نصب آنها هم به علت این كه از قبل ساخته شده اند بسیار آسان است.
1398/08/14

طرح نرده دیوار - حفاظ دور ساختمانی

حفاظ های سرنیزه با چهار پهلو كنگره ای یكی از زیباترین و مقاوم ترین حفاظ های روی دیوار می باشند كه نظر بیننده را به خود جلب می كند. این حفاظ یكی از قدیمی ترین حفاظ های ساختمان می باشد كه مناسب طراحی های كلاسیك است.
1398/08/14

قیمت نرده دیوار فلزی - حفاظ باغ ویلایی

نرده حفاظ های لیلیوم نسبت به حفاظ های دیگر روی دیوار از استقامت و امنیت و زیبایی بالایی بخوردار است و همچنین قیمت این نوع حفاظ نسبت به بقیه حفاظ های روی دیوار بیشتر بوده كه این بخاطر وزن بیشتر آن نسبت به بقیه حفاظ های روی دیوار است.
1398/08/15

قیمت نرده دیوار - حفاظ دیواری ساختمان

حفاظ شاخ گوزنی دارای شاخه های در هم تنیده ای همانند خار یا شاخ گوزن می باشد. این حفاظ ها از جدید ترین مدل های حفاظ و صد البته از بهترین نوع آن به عناون حفاظ دیوار ساختمان است. در بعضی موارد با توجه به محل قرار گیری حفاظ می توان از آن برای حفاظ پنجره هم استفاده كرد.حفاظ شاخ گوزنی هم به عنوان نرده كاربرد دارد و هم امنیت ساختمان را حفظ می كند.
1398/08/15

حفاظ آكاردئونی بابلسر - درب محافظ آهنی

مدل های حفاظ‌ های آكاردئونی از ساز آكاردئون الهام گرفته شده و نام این درب هم برگرفته از نام همین ساز است. این نوع درها را درب كشوئی (كشویی)، درب كركره ای، تاشو و … یا حتی در عموم مردم به عنوان گارد آهنی آپارتمان نیز شناخته شده اند.
1398/08/17

قیمت حفاظ آكاردئونی كرج - درب ضد سرقت آكاردئونی در كرج

نصب انواع حفاظ آكاردئونی و درب آكاردئونی در كرج برای جلوی درب آپارتمان و همچنین حفاظ آكاردئونی پنجره و بالكن و مغازه و پاركینگ كه شركت آهن سازه آماده خدمات رسانی به كل استان البرز و كرج می باشد.
1398/08/17

درب ضد سرقت بهتر است یا آكاردئونی - حفاظ درب آپارتمان

شركت آهن سازه در زمینه و تولید و ساخت و حفاظ برای منازل مسكونی فعلیت دارد و در طرح ها و مدل های گوناگون بنا به سلیقه مشتری از این قبیل محافظ ها را وارد بازار مصرفی می كند با بهترین متریال مصرفی زیرا كیفیت را شعار آهن سازه می‌داند.
1398/08/25

حفاظ كركره ای درب منزل - نرده پشت درب منزل

شركت آهن سازه در زمینه و تولید و ساخت و حفاظ برای منازل مسكونی فعلیت دارد و در طرح ها و مدل های گوناگون بنا به سلیقه مشتری از این قبیل محافظ ها را وارد بازار مصرفی می كند با بهترین متریال مصرفی زیرا كیفیت را شعار آهن سازه می‌داند.
1398/08/25

بهترین حفاظ درب آپارتمان - خرید درب محافظ آكاردئونی

شركت آهن سازه در زمینه و تولید و ساخت و حفاظ برای منازل مسكونی فعلیت دارد و در طرح ها و مدل های گوناگون بنا به سلیقه مشتری از این قبیل محافظ ها را وارد بازار مصرفی می كند با بهترین متریال مصرفی زیرا كیفیت را شعار آهن سازه می‌داند.
1398/08/25

حفاظ آهنی در آپارتمان - نرده كشویی آكاردئونی

شركت آهن سازه در زمینه و تولید و ساخت و حفاظ برای منازل مسكونی فعالیت دارد و در طرح ها و مدل های گوناگون بنا به سلیقه مشتری از این قبیل محافظ ها را وارد بازار مصرفی می كند با بهترین متریال مصرفی زیرا كیفیت را شعار آهن سازه می‌داند.
1398/08/25

درب ریلی كشویی تاشو - درب متحرك

شركت آهن سازه در زمینه و تولید و ساخت و حفاظ برای منازل مسكونی فعلیت دارد و در طرح ها و مدل های گوناگون بنا به سلیقه مشتری از این قبیل محافظ ها را وارد بازار مصرفی می كند با بهترین متریال مصرفی زیرا كیفیت را شعار آهن سازه می‌داند.
1398/08/25

درب آهنی كشویی فلزی - حفاظ آكاردئونی

شركت آهن سازه تولید در زمینه حفاظ نرده و تولید و ساخت و حفاظ برای منازل مسكونی فعالیت دارد و در طرح ها و مدل های گوناگون بنا به سلیقه مشتری از این قبیل محافظ ها را وارد بازار مصرفی می كند با بهترین متریال مصرفی زیرا كیفیت را شعار آهن سازه می‌داند.
1398/08/25

درب آكاردئونی چابكسر رامسر - حفاظ در منزل

شركت آهن سازه در زمینه و تولید حفاظ برای منازل ویلایی مسكونی فعالیت دارد و در طرح ها و مدل های گوناگون بنا به سلیقه مشتری از این قبیل محافظ ها را وارد بازار مصرفی می كند با بهترین متریال مصرفی زیرا كیفیت را شعار آهن سازه می داند.
1398/08/25

حفاظ آكاردئونی در تهران - درب كشویی آهنی


1398/08/25

سازنده حفاظ آكاردئونی دوجداره - درب محافظ منزل


1398/08/25

حفاظ آكاردئونی ارزان - حفاظ در آپارتمان


1398/08/25

نرده دیوار محوطه ویلا - حفاظ روی دیوار باغ

انواع حفاظ دیوار ،در این مقاله سعی داریم به انواع نرده حفاظ های موجود نسل سوم كه در بازار هستند بپردازیم.آ آنچه در این مقاله خواهید خواند تاثیر (انواع حفاظ دیوار) حفاظ ها بر امنیت ، بر اساس نام تجاری انها كه عبارتند از:حفاظ شاخ گوزنی ،حفاظ بوته ای ، حفاظ شاخ گوزنی شركتی ، حفاظ كلاسیك نیزار ،حفاظ شاخ گوزنی نیزار، حفاظ لیلیوم و قیمت حفاظ شاخ گوزنی و دیگر حفاظ ها چگونه محاسبه میشود.
1398/08/25

تصاویر نرده دیوار محوطه ویلا - حفاظ ورودی ساختمان

انواع حفاظ دیوار ،در این مقاله سعی داریم به انواع نرده حفاظ های موجود نسل سوم كه در بازار هستند بپردازیم. آنچه در این مقاله خواهید خواند تاثیر (انواع حفاظ دیوار) حفاظ ها بر امنیت ، بر اساس نام تجاری انها كه عبارتند از:حفاظ شاخ گوزنی ،حفاظ بوته ای ، حفاظ شاخ گوزنی شركتی ، حفاظ كلاسیك نیزار ،حفاظ شاخ گوزنی نیزار، حفاظ لیلیوم و قیمت حفاظ شاخ گوزنی و دیگر حفاظ ها چگونه محاسبه میشود.
1398/08/25

نرده محافظ نیزاری - حفاظ خانه ویلایی


1398/08/25

نرده دیوار محوطه ساختمان - حفاظ كشی حیاط


1398/08/25

تصاویر نرده دیواری محوطه ساختمان - حفاظ برای خانه


1398/08/25

نرده داخل ساختمان - حفاظ آهنی منازل


1398/08/25

نرده دزدگیر ساختمان - حفاظ آهنی خانه


1398/08/25

قیمت نرده دزدگیر ساختمان - حفاظ فلزی حیاط


1398/08/25

حفاظ اكاردئونی محافظت از ورودی خانه - تقویت درب ضد سرقت

درب آكاردئونی، به نوعی محافظ درب ضد سرقت گفته می شود كه جهت محفاظت از خانه ها در جلوی درب ورودی آپارتمانها نصب می شود. البته از درب آكاردئونی در جلوی درب مغازه ها، كلینیك ها و بعضی از پاساژها استفاده می شود و در هر مكانی كه باعث امنیت بیشتر می شود/
1398/09/06

حفاظ اكاردئونی در شریعتی تهران - درب آكاردئونی ضد سرقت

حفاظ اكاردئونی محصولی خاص به دلیل اینكه بعداز بسته شدن اكاردئون حجم بسیار كمی را از محیط اشغال میكند و مورد توجه مشتریان قرار می گیرد. برای ساخت درب اكاردئونی بسته به سلیقه مشتری مدل های مختلفی توسط شركت آهن سازه تولید و ساخته می شود.
1398/09/07

درب اكاردئونی آپارتمان - حفاظ آهنی منازل

درب اكاردئونی جهت محافظت از درب های خانه، مغازه، انبار، هر آنجا كه احتمال وارد شدن افراد وجود دارد مورد استفاده قرار می گیرد شركت آهن سازه با نیم قرن تجربه كاری در خدمت شما عزیزان می باشد.
1398/09/07

حفاظ اكاردئونی ریلی آهن سازه - درب محافظ ضد سرقت آهنی

به دلیل ریلی بودن درب اكاردئونی كه توسط بلبرینك شبكه های تشكیل دهنده حفاظ اكاردئونی را به شاسی متصل میكند به آسانی توسط دست می توان باز و بسته نمود و نسبت وزن درب اكاردئونی با سایر درب ها مانند كركره و درب های آهنی بسیار كمتر می باشد.
1398/09/07

درب كركره كشویی تاشو - حفاظ متحرك

درب اكاردئون كركره كشویی همان طور كه از نامش پیدا است برگرفته از ساز آكاردئون می باشد و طراحی و ساخت آن الهام گرفته از این ساز آكاردئوون می باشد. البته نام های دیگری چون درب كشوئی، درب كركره ای و... نیز به این نوع از درب به شكل عامیانه گفته می شود. هدف اصلی از ساخت و طراحی درب های آكاردئونی استفاده نمودن بهینه از فضا، حفظ امنیت می باشد.
1398/09/07

درب ریلی كشویی طرح دار - حفاظ منازل

حفاظ آكاردئونی شبكه هایی لوزی شكل و تا شونده دارد كه ظاهر زیبایی نیز دارد. شبكه های لوزی به هم پیوسته استحكام و مقاومت پذیری درب را بیشتر می كنند. شكل ظاهری درب آكاردئونی به گونه ای طراحی شده كه هماهنگ با فضای خارجی و دكوراسیون راه پله ها است.
1398/09/07

نرده درب آپارتمان - حفاظ اكاردئونی

آكارئونی آهنی مهمولا به حفاظی با مشبك هایی عمدتا بصورت لوزی و ازجنس آهن می گویند كه به عنوان یك حایل امنیتی و جداكننده برای فضاهای مختلف استفاده می شود كه عمدتا به عنوان یك درب ضدسرقت استفاده می شود.
1398/09/08

بهترین نرده كشویی آپارتمان - حفاظ پشت در خانه

درب آكاردئونی، نوعی حفاظ است كه جهت حفاظت از خانه ها در جلوی درب ورودی آپارتمانها نصب می شود. البته از درب آكاردئونی در جلوی درب مغازه ها، كلینیك ها و بعضی از پاساژها استفاده می شود. رنگ كوره ای - قفل مخفی.
1398/09/08

نرده كركره كشویی آپارتمان - حفاظ درب خانه

درب آكاردئونی، نوعی حفاظ است كه جهت حفاظت از خانه ها در جلوی درب ورودی آپارتمانها نصب می شود. البته از درب آكاردئونی در جلوی درب مغازه ها، كلینیك ها و بعضی از پاساژها استفاده می شود.
1398/09/08

حفاظ ضد باز شدن آكاردئونی - درب كشویی آهنی محكم

گروه صنایع فلزی آهن سازه ، یكی از سازندگان باسابقه و حرفه ای در زمینه ساخت انواع درب آكاردئونی است. كیفیت دربها و حفاظ های تولید شده توسط صنایع فلزی آهن سازه ، بسیار بالا است. قیمت محصولات این كارخانه بسیار مناسب و منطقی است. رنگ كوره ای - قفل مخفی
1398/09/08

درب كشویی جلویی خانه - حفاظ منازل

گروه صنعتی آهن سازه ، علاوه بر خرید حضوری، امكان خرید اینترنتی درب آكاردئونی را برای شما عزیزان فراهم كرده است؛ در نتیجه، در هر جای ایران كه باشید، می توانید درب آكاردئونی دلخواه خود را از گروه صنعتی آهن سازه خریداری كنید.
1398/09/08

امنیت درب ضد سرقت بهتر است یا اكاردئونی

حفاظ اكارددئونی یكی از محصولاتی بوده كه برای محافظت از منزل مسكونی مورد استفاده قرار میگیرد ساخت و تولید این حفاظ در شركت آ]ن سازه و در تهران انجام می شود و یكی از پرفروش ترین محصولات محافظتی درب آپارتمان به شمار می آید.
1398/09/11

حفاظ نرده كركره ای درب منزل -درب محافظ فلزی


1398/09/11

حفاظ اكاردئونی در نارمك - درب آكاردئونی فلزی

درب آكاردئونی به جهت امنیت برای روی درب آپارتمان بصورت كشویی بهترین و امن ترین حفاظ منزل است كه بصورت تاشو و ریلی جمع و باز می‌شود و فضا را اشغال نمیكند. این درب از متریال های مصرفی متفاوتی در دو نوع داخلی و خارجی ساخته می‌شود. شما باید برحسب نیازتان با توجه به لیست زیر انتخاب و با ما تماس بگیرید و سفارش دهید. درب اكاردئونی در اصل یك حفاظ آهنی است و به شكل شبكه‌ هایی لوزی كه در هنگام باز و بسته شدن به‌ صورت تاشو عمل می‌ كند. گاهی از درب آكاردئونی به‌ عنوان درب اصلی هم استفاده می‌ شود. البته در فضاهایی كه بیش تر جداكنندگی فضا مانند داخل بازارچه‌ ها مدنظر است.
1398/09/11

ساخت حفاظ اكاردئونی پونك - حفاظ درب ضد سرقت

درب آكاردئونی پونك طرح‌های و مدل های گوناگونی دارند از ساز آكاردئون گرفته شده‌اند و جهت جلوگیری از هدر‌رفت فضا بسیار مناسب می‌باشند. درب‌های آكاردئونی یا اصطلاحا تاشو حفاظ‌ های امنیتی سبك و كم وزنی هستند كه بدون ریموت هم به راحتی قابل استفاده اند و از استحكام بالایی برخوردارهستند. رنگهای مورد استفاده به صورت كوره ای معمولا در طیف رنگی درب و محل مورد نظر كارفرما می باشد. همچنین تمامی درب‌ها با بهترین رنگ ها از نظر كیفیت و ماندگاری صورت می‌گیرد.
1398/09/11

حفاظ اكاردئونی قم - درب آكاردئون فلزی

درب آكاردئونی قم طرح‌های و مدل های گوناگونی دارند از ساز آكاردئون گرفته شده‌اند و جهت جلوگیری از هدر‌رفت فضا بسیار مناسب می‌باشند . درب‌های آكاردئونی یا اصطلاحا تاشو حفاظ‌ های امنیتی سبك و كم وزنی هستند كه بدون ریموت هم به راحتی قابل استفاده اند و از استحكام بالایی برخوردارهستند. رنگهای مورد استفاده به صورت كوره ای معمولا در طیف رنگی درب و محل مورد نظر كارفرما می باشد. همچنین تمامی درب‌ها با بهترین رنگ ها از نظر كیفیت و ماندگاری صورت می‌گیرد.
1398/09/11

فروش حفاظ درب ضد سرقت - حفاظ آكاردئونی


1398/09/11

حفاظ اكاردئون قیمت درب محافظ آهنی خانه ویلایی


1398/09/11

حفاظ كشویی ساده - درب اكاردئونی فلزی

درب آكاردئونی فلزی تنها برای ورودی های اصلی ساخته نمی شود. درب آكاردئون را می توان در دیگر قسمت های ساختمان نظیر پنجره ها و بالكن های طبقات اول نیز نصب كرد. حفاظ درب آكاردئونی آپارتمان كركره ای ضد سرقت و ایمن است و موجب بالا بردن ضریب امنیت در ساختمان های مسكونی می شود. رنگ درب اكاردئونی به صورت پودری می باشد به صورتی كه پو.در پاشیده شده و داخل كوره می رود تا كاملا پود پاشیده شده به خورد حفاظ برود تا در هر شرایط آب و هواییی و مقاوم و مستحكم بوده و در داخل درب آكاردئونی از قفل مخفی استفاده می شود تا از ورود سارقین به داخل منزل جلوگیری كند.
1398/09/11

درب كشویی ریلی زیبا - حفاظ آهنی منزل


1398/09/11

نرده حفاظ اكاردئونی - حفاظ ضد سرقت آهنی

رنگ درب اكاردئونی به صورت پودری می باشد كه پودر پاشیده شده و داخل كوره می رود تا كاملا پودر به خورد حفاظ برود و استحكام درب رو بالا می برد در هر شرایط آب و هوایی و استفاده از قفل مخفی داخل خود درب می باشد كه امنیت درب را بالا می برد كه سارقان با دیلم و سنگ فرز نمی توانند آن را باز كنند و این كه خصوصیت به شمار می آید استفاده از پروفیل 30*60 و تسمه 5*25 شركت آهن سازه با كادری و متحد و منسجم آماده خدمات رسانی به شما عزیزان تهرانی و تمام شهرستان های ایران می باشد.
1398/09/11

درب آكاردئونی متحرك رامسر - حفاظ ضد سرقت


1398/09/11

بهترین نرده دیوار محوطه ویلا - نرده حفاظ آهنی

در تولید و ساخت حفاظ لیلیوم از میلگرد نوردی سایز ۱۰ استفاده میگردد كه سایز مناسبی برای این نوع حفاظ میباشد. شاید در ابتدا بنظر برسد كه این سایز ضعیف میباشد و شاید بتوان آنرا خم نمود یا برید كه این زیاد درست نیست زیرا شاخه های درهم پیچیده با تعداد زیاد به یكدیگر جوش شده اند. با توجه به عرض حدودا ۵۰ سانتی حفاظ عملا امكان ایستادن روی دیوار و بریدن یا خم كردن حفاظ لیلیوم امكان ندارد. خم كردن یا بریدن شاخه های درهم پیچیده احتیاج به یك محیط خلوت بدون عبور و مرور و زمان زیاد احتیاج دارد كه همراه با تولید صدا نیز میباشد و عملا كار بسیار سخت و زمان گیری میباشد. به همین علت سارقان حتما ازعبور از روی دیوار هایی كه نرده لیلیوم بر روی آن نصب شده خودداری كرده و صرف نظر میكنند و معمولا سراغ دیوارهای بدون محافظ میروند.
1398/09/11

تصاویر نرده دیوار ویلا - خرید حفاظ دیواری

در این مقاله سعی داریم به انواع نرده حفاظ های موجود نسل سوم كه در بازار هستند بپردازیم.آ آنچه در این مقاله خواهید خواند تاثیر(انواع حفاظ دیوار) حفاظ ها بر امنیت ، بر اساس نام تجاری انها كه عبارتند از:حفاظ شاخ گوزنی ،حفاظ بوته ای ، حفاظ شاخ گوزنی شركتی ، حفاظ كلاسیك نیزار ،حفاظ شاخ گوزنی نیزار، حفاظ لیلیوم و قیمت حفاظ شاخ گوزنی و دیگر حفاظ ها چگونه محاسبه میشود.
1398/09/11

نرده حفاظ نیزار ویلایی - حفاظ شركتی دیوار حیاط


1398/09/11

نرده دیواری محوطه ساختمان - حفاظ آهنی فلزی دیوار

در این مقاله سعی داریم به انواع نرده حفاظ های موجود نسل سوم كه در بازار هستند بپردازیم. آنچه در این مقاله خواهید خواند تاثیر(انواع حفاظ دیوار) حفاظ ها بر امنیت ، بر اساس نام تجاری انها كه عبارتند از:حفاظ شاخ گوزنی ،حفاظ بوته ای ، حفاظ شاخ گوزنی شركتی ، حفاظ كلاسیك نیزار ،حفاظ شاخ گوزنی نیزار، حفاظ لیلیوم و قیمت حفاظ شاخ گوزنی و دیگر حفاظ ها چگونه محاسبه میشود.
1398/09/11

تصاویر نرده كشی دیوار محوطه ساختمان - حفاظ حیاط


1398/09/11

نرده دیواری داخل ساختمان - بهترین حفاظ منازل

باید در نظر داشت كه اولین چیزی كه در مورد حفاظ به ذهن یك فرد می‌رسد تأمین امنیت و محكم بودن در برابر تهدیدات خارجی است، درنتیجه استحكام بالای یك حفاظ در محافظت و تأمین امنیت یك مكان جزء خصوصیات مهم و اولیه آن است كه باید به آن توجه شود.
1398/09/11

نرده دیوار حیاط دزدگیر ساختمان - حفاظ ورودی خانه

جوش یكطرفه یك اتصال بسیار ضعیف محسوب میشود و در صورت وارد شدن فشار از جهت مخالف به سهولت شكسته مشود. جوشها حتما باید دو طرفه باشند تا از استحكام كافی برخوردار باشند.در صورت استفاده از روش جوشكاری با الكترود روكشدار باید گل جوش در این نقاط حتما تمیز شود. بعلت وجود نقاط جوش بسیار زیاد و شاخهای در هم پیچیده، عملا تمیز نمودن گل جوشها بطور كامل بسیار سخت و بعضا امكانپذیر نیست. وجود گل جوش باعث میشود رنگ بصورت كامل به سطح كار نچسبد. بعدها از همین نقاط كه ضعف عمده ای در رنگ بشمار میرود شروع به زنگ زدگی و در نتیجه پوسیدگی میشود.
1398/09/11

رنگ نرده محافظ دزدگیر ساختمان - سفارش حفاظ فلزی رنگی

كیفیت رنگ و روش های رنگ كاری در قیمت تمام شده نرده شاخگوزنی بسیار تاثیر دارد. نرده هایی كه با قیمت های بسیار پایین عرضه میشوند با رنگ مایع با كیفیت بسیار ضعیف رنگ میشوند. اگر نرده ها با رنگ مایع رنگ شود در سه مرحله زدزنگ، آستر و رنگ اصلی انجام شود و در هر مرحله زمانی برای خشك شدن رنگ لازم است.در زمستان و هوای سرد زمان خشك شدن رنگ در هر مرحله طولانی تر خواهد بود.در بیشتر مواقع جهت كاهش قیمت تمام شده و تسریع در زمان رنگ كاری مرحله آستری و زد زنگ را عملا حذف میشود.اینگونه رنگ كاری زیر تابش مستقیم نور خورشید دوام زیادی ندارد و زود از بین میرود. رنگ نمودن مجدد نرده ها بعلت وجود شاخه های زیاد كار راحتی نخواهد بود.بدلایل فوق در آهن سازه حفاظ از رنگ كوره ای استفاده میشود.مناسب ترین روش رنگ برای نرده شاخگونی كوره ای الكترو استاتیك میباشد.در این روش رنگ بصورت پودر جامد بر سطح كار پاشیده میشود.
1398/09/11

حفاظ نرده دیواری - بهترین مدل های حفاظ دور ساختمان


1398/09/11

نرده دیوار شاخ گوزن چیست ؟

نرده شاخگوزنی از شاخك های اصلی و فرعی زیادی ساخته میشود. همه شاخه ها ی اصلی به شاسی و شاخك های فرعی به شاخ های اصلی جوش میشوند. به همین علت نقاط جوش زیادی بوجود میاید. جوش یكطرفه یك اتصال بسیار ضعیف محسوب میشود و در صورت وارد شدن فشار از جهت مخالف به سهولت شكسته مشود. جوشها حتما باید دو طرفه باشند تا از استحكام كافی برخوردار باشند.در صورت استفاده از روش جوشكاری با الكترود روكشدار باید گل جوش در این نقاط حتما تمیز شود. بعلت وجود نقاط جوش بسیار زیاد و شاخهای در هم پیچیده، عملا تمیز نمودن گل جوشها بطور كامل بسیار سخت و بعضا امكانپذیر نیست. وجود گل جوش باعث میشود رنگ بصورت كامل به سطح كار نچسبد. بعدها از همین نقاط كه ضعف عمده ای در رنگ بشمار میرود شروع به زنگ زدگی و در نتیجه پوسیدگی میشود.
1398/09/11

نرده دیوار شاخ گوزنی چه كاربردی دارد؟

راهكارهای متععدی برای افزایش سطح امنیت وجود دارد و حتی راهی برای ارتقا آن ها ما در شركت آهن سازه با كادری مجرب و حرفه ایی به ارائه این راهكارها برای شما خریداران محترم میپردازیم تا بتوانید به بهترین شكل ممكن امنیت خانه و كاشانه خود را ارتقا دهید.
1398/09/11

بهترین نرده دیوار فلزی - حفاظ های دور ساختمان

نرده محافظ روی دیوار بوته ای دارای یكسری مشخصات فنی مثل تراكم (تعداد ردیف در هر شاخه) ارتفاع، نوع رنگ‌آمیزی و روش جوشكاری نیز است كه هركدام در تعیین كننده قیمت نرده نقش دارند. در این میان تراكم‌ ۱۱ تا ۱۵ ردیف در شاخه، اكثرا موجود میباشند و ارتفاع نرده بستگی به نیاز مشتری دارد. كه این نیز بستگی به عوامل متعددی مثل ارتفاع، عرض دیوار ساختمان، دسترسی ها به روی دیوار مانند علمك گاز یا تیر برق و همچنین موقعیت قرارگیری دیوار های همسایه ها و … دارد كه با اعزام كارشناس خبره و مشاوره رایگان در محل با توجه به موارد فوق الذكر و همچنین بودجه شما نرده حفاظ مناسب پیشنهاد میگردد.
1398/09/11

خرید هر متر نرده دیوار - خرید حفاظ خانه

نرده محافظ روی دیوار بوته ای دارای یكسری مشخصات فنی مثل تراكم (تعداد ردیف در هر شاخه) ارتفاع، نوع رنگ‌آمیزی و روش جوشكاری نیز است كه هركدام در تعیین كننده قیمت نرده نقش دارند. در این میان تراكم‌ ۱۱ تا ۱۵ ردیف در شاخه، اكثرا موجود میباشند و ارتفاع نرده بستگی به نیاز مشتری دارد. كه این نیز بستگی به عوامل متعددی مثل ارتفاع، عرض دیوار ساختمان، دسترسی ها به روی دیوار مانند علمك گاز یا تیر برق و همچنین موقعیت قرارگیری دیوار های همسایه ها و … دارد كه با اعزام كارشناس خبره و مشاوره رایگان در محل با توجه به موارد فوق الذكر و همچنین بودجه شما نرده حفاظ مناسب پیشنهاد میگردد.
1398/09/11

نرده دیوار ویلایی - حفاظ حیاط باغ


1398/09/11

نرده های دیوار - مدل های نرده حفاظ منازل ویلایی


1398/09/11

زیباترین نرده های دیوار - خرید امن ترین نرده حفاظ


1398/09/11

نرده جدید روی دیوار - انواع نرده حفاظ

دو عامل كیفیت و كمیت مهم ترین فاكتور های در خرید یك نرده حفاظ روی دیواربه حساب می آید.در میان انواع حفاظ شاخ گوزنی ،نخل مرداب یكی ا از برترین های و محبوب ترین حفاظ های روی دیوار است. پس از آن مقرون به صرفه بودن قیمت حفاظ است كه اهمیت ویژه ای دارد. درشركت آهن سازه از قیمت مقرون به صرفه ایی برخوردار است همچنین از با كیفیت ترین حفاظ مدل نخل مرداب بهره‌مند می شوید.
1398/09/11

نرده دیوار شیك - امنیت نرده حفاظ

در دنیای امروزه امنیت سطح مراكز عمومی تجاری مسكونی و غیره حرف اول را میزند و تقریبا همه ی افراد برای بالا بردن سطح امنیت باید از این راهكار ها استفاده نموده تا امنیت را برای خانه و ساكنان به وجود آورند و حتی با آن آشنا گردند ما در ادامه ی مطلب شما را به بهترین و بروز ترین راهكار افزایش سطح امنیت آشنا خواهیم نمود.
1398/09/11

گارد روی دیوار - نرده برای خانه

در دنیای امروزه امنیت سطح مراكز عمومی تجاری مسكونی و غیره حرف اول را میزند و تقریبا همه ی افراد برای بالا بردن سطح امنیت باید از این راهكار ها استفاده نموده تا امنیت را برای خانه و ساكنان به وجود آورند و حتی با آن آشنا گردند ما در ادامه ی مطلب شما را به بهترین و بروز ترین راهكار افزایش سطح امنیت آشنا خواهیم نمود.
1398/09/11

نرده دیوار قزوین - انواع حفاظ های دیواری


1398/09/11

حفاظ كركره ای درب خانه - درب آكاردئونی آپارتمان

درب آكاردئونی طرح‌های و مدل های گوناگونی دارند از ساز آكاردئون گرفته شده‌اند و جهت جلوگیری از هدر‌رفت فضا بسیار مناسب می‌باشند. درب‌های آكاردئونی یا اصطلاحا تاشو حفاظ‌ های امنیتی سبك و كم وزنی هستند كه بدون ریموت هم به راحتی قابل استفاده اند و از استحكام بالایی برخوردارهستند. رنگهای مورد استفاده به صورت كوره ای معمولا در طیف رنگی درب و محل مورد نظر كارفرما می باشد. همچنین تمامی درب‌ها با بهترین رنگ ها از نظر كیفیت و ماندگاری صورت می‌گیرد.
1398/09/11

قیمت هر متر حفاظ اكاردئونی - حفاظ پشت درب خانه

حفاظ اكاردئون یكی از محولات پرفروش شركت آهن سازه می باشد كه همانند گارد محافظتی برای درب آپارتمان استفاده می شود و ساخت و تولید این نوع از حفاظ در تهران و در بازار آهن می باشد حفاظ اكاردئونی در انواع گوناگونی به بازار عرضه می شود و طرفداران خاص خود را دارد.
1398/09/11

درب آكاردئونی تهرانسر - انواع حفاظ درب آپارتمان


1398/09/11

درب اكاردئون تبریز - انواع حفاظ آهنی درب منزل


1398/09/11

نمایندگی درب اكاردئون آهنی - حفاظ پشت درب منزل

حفاظ آكاردئونی درب آپارتمان كه به صورت خلاصه آن را درب آكاردئونی هم می نامند ، نوعی حفاظ آهنی امنیتی هستند گهگاه جلوی درب های ورودی نصب می‌شوند تا به امنیت آن‌ها كمك كنند. خیلی ها این درب ها را با نام درب ضد سرقت می شناسند. دلیل این نامگذاری هم احتمالاً همانطور كه گفته شد ، الهام گرفته از ساز آكاردئون است و به ویژگی كشویی و كركره‌ای بودن آن ها اشاره دارد. همین ویژگی تاشو بودن در واقع یكی از نقاط قوت این درب ها، یعنی اشغال فضایی بسیار كم هم است. این امر به خصوص در زمان بسته بودن این درب ها مشهود است كه كاملا فشرده می شوند و فضایی چند برابر كمتر از اندازه‌ی واقعی خود در زمان باز خودن را اشغال می‌كنند. بنابراین، اگر مشكل محدودیت فضا دارید، و یا اینكه راه پله ی كوچكی دارید،‌ حفاظ آكاردئونی درب آپارتمان آهن سازه بهترین گزینه برای خواهد بود.
1398/09/11

درب اكاردئونی دماوند - انواع حفاظ درب آپارتمان دماوند

درب آكاردئونی یكی از محصولات محفاظتی ضروری شمار میرود كه با استفاده از آن و نصب بر روی تمام مدل درب ها می تواند موجب تضمین امینت ساختمان و واحد های آپارتمانی گردد. این مدل از درب به واسطه طراحی كه از آن برخوردار می باشد، دارای ضریب امنیت بسیار بالایی است و از همین جهت مورد توجه قرار گرفته است. با نصب و اجرای درب اكاردئونی می توان مانع ورود افراد ناخواسته به داخل ساختمان های مختلف گردید و همین امر سبب شده تا این محصول بسیار مورد استفاده قرار گیرد. بهره‌گیری از مدل های مختلفی از درب های آكاردئونی برای تمام ساختمان ها با كاربری های متفاوت از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود.
1398/09/11

درب آكاردئونی لاهیجان - انواع حفاظ درب لاهیجان

یكی از محصولات پر فروش و عمده شركت آهن سازه ، تولید انواع درب آكاردیون بوده كه در طرحهای مختلفی به خریداران عرضه می شود. شركت آهن سازه یكی از پیشگامان تولید كننده انواع حفاظ و نرده جهت دیوار و پنجره و بالكن و همچنین درب ورودی ساختمان می باشد. و یكی از مهمترین طرحهای درب آكاردئونی تولید شده توسط شركت آهن سازه میتوان به درب اكاردیونی پنج گل دو جداره اشاره نمود كه در بین خریداران از اولویت ویژه ایی برخوردار است.
1398/09/11

نقشه درب اكاردئونی - تولید حفاظ پشت درب خانه

حفاظ اكاردئون یكی از محولات پرفروش شركت آهن سازه می باشد كه همانند گارد محافظتی برای رب آپارتمان استفاده می شود و ساخت و تولید این نوع از حفاظ در تهران و در بازار آهن می باشد حفاظ اكاردئونی در انواع گوناگونی به بازار عرضه می شود و طرفداران خاص خود را دارد.
1398/09/11

حفاظ پنجره ریلی - نرده متحرك پنجره


1398/09/11

قیمت هر متر مربع حفاظ آكاردئونی - سفارش خرید حفاظ فلزی درب


1398/09/13

درب آكاردئونی كشویی غرب تهران - حفاظ متحرك آپارتمان

رنگ درب اكاردئونی به صورت پودری می باشد كه پودر پاشیده شده و داخل كوره می رود تا كاملا پودر به خورد حفاظ برود و استحكام درب رو بالا می برد در هر شرایط آب و هوایی و استفاده از قفل مخفی داخل خود درب می باشد كه امنیت درب را بالا می برد كه سارقان با دیلم و سنگ فرز نمی توانند آن را باز كنند و این كه خصوصیت به شمار می آید استفاده از پروفیل 30*60 و تسمه 5*25 شركت آهن سازه با كادری و متحد و منسجم آماده خدمات رسانی به شما عزیزان تهرانی و تمام شهرستان های ایران می باشد.
1398/09/13

حفاظ آكاردئونی غرب تهران - حفاظ درب آپارتمان صادقیه

درب آكاردئونی تمام گل لوزی با پرچ مخفی و 3 لایه تسمه عمودی ایمن ترین درب آكاردئونی (كشویی) تولیدی شركت آهن سازه را معرفی كنیم این درب به صورت پنج گل (پنج ردیف لوزی) می باشد یعنی هیچ فضای خالی درون درب وجود ندارد و اما تسمه های عمودی این نوع درب سه لایه یا سه ردیف كه یك لایه بصورت مخفی پرچ شده است. این درب كابوس دزدان است! درب آكاردئونی طرح تمام لوزی دو جداره دوبل 3 لایه تسمه عمودی قیمت حفاظ درب آپارتمان 5 گل مدل دوجداره پرچ مخفی مقاوت بالا امنیت در آكاردئونی پنج لوزی دو جداره پرچ مخفی
1398/09/13

آهنگری نرده حفاظ تهران - سفارش انواع حفاظ ساختمانی

حفاظ اكاردئونی از سازه اكاردئون بر گرفته شده و به عنوان محافظ آپارتمان شناخته شده و یكی از محصولات پر فروش شركت آهن سازه می باشد رنگ حفاظ به صورت كوره ای از تسمه 5 میل استفاده شده از بلبرینگ ژاپنی برای آسان باز و بستن درب و از پروفیل 30؛50 استفاده می شود.
1398/09/13

بهترین حفاظ آكاردئونی درب آپارتمان - حفاظ پشت درب ضد سرقت


1398/09/13

بهترین درب آكاردئونی دوجداره - حفاظ درب منزل


1398/09/13

درب آكاردئونی همدان - حفاظ پشت درب خانه


1398/09/13

درب اكاردئونی زنجان - انواع حفاظ درب زنجان


1398/09/13

درب اكاردئونی شهریار - حفاظ درب ضد سرقت شهریار


1398/09/13

در های اكاردئونی فلزی - حفاظ درب منازل

یكی از محصولات پر فروش و عمده شركت آهن سازه ، تولید انواع درب آكاردیون بوده كه در طرحهای مختلفی به خریداران عرضه می شود. شركت آهن سازه یكی از پیشگامان تولید كننده انواع حفاظ و نرده جهت دیوار و پنجره و بالكن و همچنین درب ورودی ساختمان می باشد. و یكی از مهمترین طرحهای درب آكاردئونی تولید شده توسط شركت آهن سازه میتوان به درب اكاردیونی پنج گل دو جداره اشاره نمود كه در بین خریداران از اولویت ویژه ایی برخوردار است.
1398/09/13

نرده حفاظ فلزی دیوار كرج - حفاظ روی دیوار خانه


1398/09/17

حفاظ نرده روی دیوار - نرده حفاظ آهنی بوته ای حفاظ خاری

هزینه نرده كشی دیوار نرده محافظ روی دیوار بوته ای حفاظ روی دیوار در ایران نرده لبه دیوار حفاظ گل نرده دیوار انواع حفاظ روی دیوار انواع حفاظ روی دیوار و حفاظ ساختمان گل نرده حفاظ روی دیوار. نرده حفاظ دیوار به عوامل مختلفی كه در همین مطلب ذكر شد بستگی دارد. ارتفاع، جنس حفاظ، نوع حفاظ، عرض و … از جمله این متغیرها هستند. اگر برای خرید و نصب حفاظ خود نیاز به راهنمایی بیشتری دارید می‌توانید با طهران جوش؛ جوشكار سیار طهران تماس بگیرید تا ضمن مشاوره(09128047694)، از آخرین قیمت‌های نرده و حفاظ دیوار مطلع شوید.
1398/09/17

بهترین نرده حفاظ روی دیوار حفاظ لیلیوم - انواع حفاظ ساختمانی


1398/09/17

انواع حفاظ دیوار ساختمان - حفاظ سر دیوار

نرده شاخگوزنی از شاخك های اصلی و فرعی زیادی ساخته میشود. همه شاخه ها ی اصلی به شاسی و شاخك های فرعی به شاخ های اصلی جوش میشوند. به همین علت نقاط جوش زیادی بوجود میاید. جوش یكطرفه یك اتصال بسیار ضعیف محسوب میشود و در صورت وارد شدن فشار از جهت مخالف به سهولت شكسته مشود. جوشها حتما باید دو طرفه باشند تا از استحكام كافی برخوردار باشند. در صورت استفاده از روش جوشكاری با الكترود روكشدار باید گل جوش در این نقاط حتما تمیز شود. بعلت وجود نقاط جوش بسیار زیاد و شاخهای در هم پیچیده، عملا تمیز نمودن گل جوشها بطور كامل بسیار سخت و بعضا امكانپذیر نیست. وجود گل جوش باعث میشود رنگ بصورت كامل به سطح كار نچسبد. بعدها از همین نقاط كه ضعف عمده ای در رنگ بشمار میرود شروع به زنگ زدگی و در نتیجه پوسیدگی میشود.
1398/09/18

بهترین نرده محافظ روی دیوار - حفاظ های آهنی دیوار ویلا

طبیعی است كه برای همه‌ی انسان‌ها موضوع تأمین امنیت ساختمانی كه در آن كار یا زندگی می‌كنند یكی از اصلی‌ترین دغدغه‌ها است. موضوع دیگری كه این دغدغه را بزرگ‌تر می‌كند روش‌هایی جدیدی است كه سارقان از آن‌ها برای دستبرد زدن به یك ساختمان استفاده می‌كنند. ضمن آن‌كه اگر درگذشته ورود غیرمجاز به خانه‌ها یا محل‌های كار فقط در شب‌ها یا ساعات غیر كاری انجام می‌شد، امروزه در هر ساعتی از شبانه‌روز شاهد اعلام گزارش‌های ورود سارقان و دستبرد به ساختمان‌ها هستیم.
1398/09/18

آهنگری غرب و شرق تهران - حفاظ ساختمانی


1398/09/20

تولید و سازنده درب های اكاردئونی - حفاظ برای در منزل


1398/09/20

نرده روی دیوار ویلا - حفاظ برای دیوار ساختمان

حفاظ شاخ گوزنی یكی از شاخص ترین انواع حفاظ دیوار است ، این گونه از نرده حفاظ با استفاده از كمترین طراحی و به شكل ساده ساخته شده و هنوز هم به دلیل پایین بودن قیمت حفاظ شاخ گوزنی طرفداران بسیاری دارد. حفاظ شاخ گوزنی در 3ردیف اصلی و 3ردیف فرعی ساخته و تولید میشود. از آنجا كه تولید حفاظ شاخ گوزنی با توجه به دستگیر نبودن و آسان جوش دادن برای یك جوشكار راحت است و به زبان خودمانی تعداد زیادتری تولید میكند قیمت حفاظ شاخ گوزنی نصبت به دیگر حفاظ ها پایین‌تر است.
1398/09/20

نرده دزدگیر روی دیوار حفاظ نیزاری متری چند

امروزه حفاظ آهنی به گونه ای طراحی و ساخته می شوند كه به هیچ عنوان راهی برای نفوذ سارق یا فرد مزاحم به درون آن ها وجود نداشته باشد. به عنوان مثال حفاظ آهنی پنجره را به گونه ای طراحی می كنند كه علاوه بر ایجاد یك قاب بسیار شكیل و زیبا كه موجب شگفتی و زیبایی ظاهری منحصر به فردی به پنجره منزل شما می گردد، با مدل های مختلف و جذاب از جنس با كیفیت و نزدیك به هم می سازند تا نتوان از میان شكاف به وجود آمده به راحتی وارد منزل افراد شد.
1398/09/20

نرده دیوار قزوین - حفاظ برای دیوار حیاط

در بیشتر مواقع جهت كاهش قیمت تمام شده و تسریع در زمان رنگ كاری مرحله آستری و زد زنگ را عملا حذف میشود.اینگونه رنگ كاری زیر تابش مستقیم نور خورشید دوام زیادی ندارد و زود از بین میرود. رنگ نمودن مجدد نرده ها بعلت وجود شاخه های زیاد كار راحتی نخواهد بود.بدلایل فوق در لوكس حفاظ از رنگ كوره ای استفاده میشود.مناسب ترین روش رنگ برای نرده شاخگونی كوره ای الكترو استاتیك میباشد.در این روش رنگ بصورت پودر جامد بر سطح كار پاشیده میشود.سپس در دمای مناسب پخت میگردد.
1398/09/23

فروش نرده دیواری منزل - حفاظ بر روی دیوار

باید در نظر داشت كه اولین چیزی كه در مورد حفاظ به ذهن یك فرد می‌رسد تأمین امنیت و محكم بودن در برابر تهدیدات خارجی است، درنتیجه استحكام بالای یك حفاظ در محافظت و تأمین امنیت یك مكان جزء خصوصیات مهم و اولیه آن است كه باید به آن توجه شود.
1398/09/23

نرده كشی دور دیوار - حفاظ كشی حیاط


1398/09/23

هزینه نرده حفاظ كشی دور دیوار - حفاظ های آهنی

نرده محافظ روی دیوار بوته ای دارای یكسری مشخصات فنی مثل تراكم (تعداد ردیف در هر شاخه) ارتفاع، نوع رنگ‌آمیزی و روش جوشكاری نیز است كه هركدام در تعیین كننده قیمت نرده نقش دارند. در این میان تراكم‌ ۱۱ تا ۱۵ ردیف در شاخه، اكثرا موجود میباشند و ارتفاع نرده بستگی به نیاز مشتری دارد. كه این نیز بستگی به عوامل متعددی مثل ارتفاع، عرض دیوار ساختمان، دسترسی ها به روی دیوار مانند علمك گاز یا تیر برق و همچنین موقعیت قرارگیری دیوار های همسایه ها و … دارد كه با اعزام كارشناس خبره و مشاوره رایگان در محل با توجه به موارد فوق الذكر و همچنین بودجه شما نرده حفاظ مناسب پیشنهاد میگردد.
1398/09/23

قیمت نرده كشی دور دیوار محوطه ساختمان - حفاظ دیواری


1398/09/23

انواع حفاظ فنس روی دیوار - نرده حفاظ آهنی ساختمان

حفاظ‌هایی مانند حفاظ شاخ گوزنی علاوه بر استحكام بالا دارای نوك‌های تیز و برنده هستند كه مانع از نزدیك شدن حیوانات و یا افراد متجاوز می‌شوند زیرا در اثر برخورد و یا درگیر شدن با آن صدمه خواهند دید. پس باید به خاطر داشت كه دو خصوصیت مهم و اساسی نرده دیوار حیاط استحكام بالا و عامل بازدارنده قوی و خطرناك است، درواقع داشتن هم‌زمان این دو خصوصیت می‌تواند حفاظ روی دیوار حیاط را مطمئن‌تر سازد.
1398/09/24

گل نرده دیواری - نرده حفاظ فلزی ساختمان


1398/09/25

گل نرده آهنی حفاظ روی دیوار - حفاظ برای ساختمان


1398/09/25

نمونه محافظ دیوار - حفاظ آهنی دیوار حیاط


1398/09/28

نمونه نرده دیوار محوطه - بهترین حفاظ های آهنی دیوار


1398/09/28

قیمت نرده نمای دیوار - نرده فنس حیاط

امروزه تولید كنندگان زیادی وجود ندارند كه در زمینه ی حفاظ نخل مرداب فعالیت كنند. اغلب به تولید حفاظ های شاخ گوزنی، بوته ای و نیزار می پردازند. اما حفاظ برتر با رعایت تمامی اصول، جدید ترین محصولات را برای مشتریان خود فراهم آورده و با محصولات متنوع وانحصاری خود كه ثبت قانونی شده است ، طیف گسترده ای از سلایق را پوشش می دهد. ما در حفاظ برتر همواره خواست مشتری را در اولویت قرار می دهیم و در تمامی مراحل، از مشاوره ی پیش از خرید تا نصب محصول، مشتریان را همراهی می كنیم و در انتها در صورت رضایت كامل مشتری محل را ترك خواهیم گفت.
1398/09/28

حفاظ درب و پنجره آهنی - بهترین نرده حفاظ های ساختمانی


1398/10/01

نصب نرده دیوار - حفاظ های فلزی ساختمان

حفاظ‌هایی مانند حفاظ شاخ گوزنی علاوه بر استحكام بالا دارای نوك‌های تیز و برنده هستند كه مانع از نزدیك شدن حیوانات و یا افراد متجاوز می‌شوند زیرا در اثر برخورد و یا درگیر شدن با آن صدمه خواهند دید. پس باید به خاطر داشت كه دو خصوصیت مهم و اساسی نرده دیوار حیاط استحكام بالا و عامل بازدارنده قوی و خطرناك است، درواقع داشتن هم‌زمان این دو خصوصیت می‌تواند حفاظ روی دیوار حیاط را مطمئن‌تر سازد.
1398/10/02

نمونه نرده دیوار - بهترین نرده حفاظ های فلزی ساختمان

نرده حفاظ نمونه آهنی دیوار به عوامل مختلفی كه در همین مطلب ذكر شد بستگی دارد. ارتفاع، جنس حفاظ، نوع حفاظ، عرض و … از جمله این متغیرها هستند. اگر برای خرید و نصب حفاظ خود نیاز به راهنمایی بیشتری دارید می‌توانید با طهران جوش؛ جوشكار سیار طهران تماس بگیرید تا ضمن مشاوره(09128047694)، از آخرین قیمت‌های نرده و حفاظ دیوار مطلع شوید.
1398/10/02

حفاظ نرده و دیوار - نصب انواع حفاظ دیواری حیاط


1398/10/02

حفظ نرده فنسی دیواری - نصاب انواع حفاظ ساختمان

حفاظ شاخ گوزنی با ساختاری متفاوت نسبت به حفاظ های قدیمی با شكل و جنس بسیار عالی كه از قطعات فلزی كه در اشكال مختلف خمكاری شده است.سر این حفاظ های شاخ گوزنی بسار تیز می باشند كه توسط افرادی كار آزموده در كنار هم به صورت زنجیری جوش داده خواهند شد. كه به صورت متراكم در طول و عرض و همچنین در رنگ های گوناگون توسط درخواست كنندگان محترم ساخته می شود.حفاظ شاخ گوزنی با وجود ظاهری زیبا كه به سر در ساختمان ها می دهد جنبه ی امنیت را دارد به دلیل تراكم و تیز بودن لبه های حفاظ و همین ساختار باعث شده تا عبور از روی این حفاظ غیر ممكن باشد.
1398/10/02

قیمت هر متر مربع حفاظ شاخ گوزنی - خرید حفاظ دیواری


1398/10/06

حفاظ دور دیوار - نرده های آهنی رو دیواری


1398/10/06

حفاظ روی در آپارتمان - درب آكاردئونی ساختمان


1398/10/07

محافظ روی در آپارتمان - بهترین نرده درب ورودی


1398/10/07

حفاظ رو دری آپارتمان - حفاظ پشت درب خانه

نقص دیگر درب های آكاردئونی ضد سرقت قسمت جای قفل روی در آنها میباشد ، شاید شما یكی از بهترین و سنگین ترین درب های آكاردئونی را خریداری كرده باشید اما قفلی با ضرایب اطمینان پایین بروی آن قرار داده باشید ، باید به این نكته توجه كنید كه قفل یكی از نكات مهم برای درب ورودی میباشد. قفل مخفی یكی از آپشن های درب آكاردئونی محسوب شده بطوریكه قفل های مخفی در داخل چهار چوب درب آكاردئونی كار شده و این یك مزیت بوده كه باعث میشود تمام راه های دسترسی به قفل محدود شده و حتی با سنگ فرز هم نتوان قفل را برش داد! قفل های كار شده بروی درب با كلید ناودانی بوده یعنی نوعی از كلید كه حتی اكثر كلید سازی های سطح شهر و بازار نمیتوانند از روی آن كپی كنند.
1398/10/07

حفاظ پشت در خانه و اپارتمان - درب حفاظ آهنی منزل


1398/10/07

حفاظ گارد در آهنی رولی - درب محافظ منزل


1398/10/07

انواع حفاظ دیوار ساختمان - نرده های آهنی خانه

در تولید و ساخت حفاظ لیلیوم از میلگرد نوردی سایز ۱۰ استفاده میگردد كه سایز مناسبی برای این نوع حفاظ میباشد. شاید در ابتدا بنظر برسد كه این سایز ضعیف میباشد و شاید بتوان آنرا خم نمود یا برید كه این زیاد درست نیست زیرا شاخه های درهم پیچیده با تعداد زیاد به یكدیگر جوش شده اند. با توجه به عرض حدودا ۵۰ سانتی حفاظ عملا امكان ایستادن روی دیوار و بریدن یا خم كردن حفاظ لیلیوم امكان ندارد. خم كردن یا بریدن شاخه های درهم پیچیده احتیاج به یك محیط خلوت بدون عبور و مرور و زمان زیاد احتیاج دارد كه همراه با تولید صدا نیز میباشد و عملا كار بسیار سخت و زمان گیری میباشد. به همین علت سارقان حتما ازعبور از روی دیوار هایی كه نرده لیلیوم بر روی آن نصب شده خودداری كرده و صرف نظر میكنند و معمولا سراغ دیوارهای بدون محافظ میروند.
1398/10/08

سیم خاردار حفاظ شاخ گوزنی - نصب حفاظ های دیواری

تعداد شاخه اصلی در یك طول دو متری را تراكم میگویند و هرچه این تعداد بیشتر باشد یعنی فاصله میله ها كمتر بوده و كیفیت بهتری دارد.شاخك های اصلی بلندتر از بقیه شاخه ها هستند و ارتفاع حفاظ با آنها سنجیده میشود. مثلا در یك نرده با تراكم سیزده تعداد شاخه های اصلی در دو متر سیزده عدد است. فاصله تقریبی میلگردها هم از تقسیم نمودن طول نرده كه دو متر است بر تراكم كه سیزده است بدت میاید.
1398/10/08

قیمت نرده محافظ روی دیوار ویلا - نصب فنس حیاط

امروزه تولید كنندگان زیادی وجود ندارند كه در زمینه ی حفاظ نخل مرداب فعالیت كنند. اغلب به تولید حفاظ های شاخ گوزنی، بوته ای و نیزار می پردازند. اما حفاظ برتر با رعایت تمامی اصول، جدید ترین محصولات را برای مشتریان خود فراهم آورده و با محصولات متنوع وانحصاری خود كه ثبت قانونی شده است ، طیف گسترده ای از سلایق را پوشش می دهد. ما در حفاظ برتر همواره خواست مشتری را در اولویت قرار می دهیم و در تمامی مراحل، از مشاوره ی پیش از خرید تا نصب محصول، مشتریان را همراهی می كنیم و در انتها در صورت رضایت كامل مشتری محل را ترك خواهیم گفت.
1398/10/08

حفاظ بوته ای سر دیوار - نرده رو دیواری حیاط


1398/10/08

حفاظ درب آهنی - امن ترین حفاظ ضد سرقت آپارتمانی


1398/10/22

بهترین نرده حفاظ فلزی - امنیت ورودی حیاط


1398/10/22

نرده پشت در آپارتمان - حفاظ آهنی ضد سرقت خانه


1398/10/23

محافظ جلو در منزل - حفاظ برای تقویت ورودی آپارتمان


1398/10/23

حفاظ آكاردئونی نیاوران تهران - نصب حفاظ آپارتمانی


1398/10/23

حفاظ آكاردئونی پنج گل قیمت حفاظ پشت درب آپارتمان - نصب حفاظ درب


1398/10/23

محافظ پشت درب آپارتمان - بهترین حفاظ درب آپارتمانی


1398/10/23

حفاظ ضد سرقت جلو در آپارتمان - امن ترین نرده حفاظ تقویت درب منزل

حفاظ آكاردئونی درب آپارتمان كه به صورت خلاصه آن را درب آكاردئونی هم می نامند ، نوعی حفاظ آهنی امنیتی هستند گهگاه جلوی درب های ورودی نصب می‌شوند تا به امنیت آن‌ها كمك كنند. خیلی ها این درب ها را با نام درب ضد سرقت می شناسند. دلیل این نامگذاری هم احتمالاً همانطور كه گفته شد ، الهام گرفته از ساز آكاردئون است و به ویژگی كشویی و كركره‌ای بودن آن ها اشاره دارد. همین ویژگی تاشو بودن در واقع یكی از نقاط قوت این درب ها، یعنی اشغال فضایی بسیار كم هم است. این امر به خصوص در زمان بسته بودن این درب ها مشهود است كه كاملا فشرده می شوند و فضایی چند برابر كمتر از اندازه‌ی واقعی خود در زمان باز خودن را اشغال می‌كنند. بنابراین، اگر مشكل محدودیت فضا دارید، و یا اینكه راه پله ی كوچكی دارید،‌ حفاظ آكاردئونی درب آپارتمان آهن سازه بهترین گزینه برای خواهد بود.
1398/10/23

امنیت حفاظ روی دیوار - تقویت امنیت ورودی ساختمان


1398/10/23

درب اكاردئونی محافظ تقویت درب منازل آپارتمانی


1398/10/24

نصاب حفاظ شاخ گوزنی - سفارش نرده حفاظ خانه

حفاظ شاخ گوزنی نصب شده با ساختاری متنوع نسبت به حفاظ های قدیمی با شكل و جنس بسیار عالی كه از قطعات فلزی كه در اشكال مختلف خمكاری شده است.سر این حفاظ های شاخ گوزنی بسار تیز می باشند كه توسط افرادی كار آزموده در كنار هم به صورت زنجیری جوش داده خواهند شد. كه به صورت متراكم در طول و عرض و همچنین در رنگ های گوناگون توسط درخواست كنندگان محترم ساخته می شود.حفاظ شاخ گوزنی با وجود ظاهری زیبا كه به سر در ساختمان ها می دهد جنبه ی امنیت را دارد به دلیل تراكم و تیز بودن لبه های حفاظ و همین ساختار باعث شده تا عبور از روی این حفاظ غیر ممكن باشد.
1398/10/28

محافظ پشت دری آپارتمان - حفاظ روی درب ضد سرقت

درب آكاردئونی به جهت امنیت برای روی درب آپارتمان بصورت كشویی بهترین و امن ترین حفاظ منزل است كه بصورت تاشو و ریلی جمع و باز می‌شود و فضا را اشغال نمیكند. این درب از متریال های مصرفی متفاوتی در دو نوع داخلی و خارجی ساخته می‌شود. شما باید برحسب نیازتان با توجه به لیست زیر انتخاب و با ما تماس بگیرید و سفارش دهید. درب اكاردئونی در اصل یك حفاظ آهنی است و به شكل شبكه‌ هایی لوزی كه در هنگام باز و بسته شدن به‌ صورت تاشو عمل می‌ كند. گاهی از درب آكاردئونی به‌ عنوان درب اصلی هم استفاده می‌ شود. البته در فضاهایی كه بیش تر جداكنندگی فضا مانند داخل بازارچه‌ ها مدنظر است.
1398/11/02

بهترین حفاظ درب آپارتمان - محافظ های روی در منزل

بهترین درب آكاردئونی فلزی به راحتی با دست جابجا شده و علت آن نیز شبكه ای بودن آن است. این اجناس در ابعاد برابر با درب فلزی وزن كمتری را دارا هستند و می توان آن ها را جایگزین درب های ریموت دار پاركینگ كرد كه علاوه بر وزن زیاد و سنگینی فضای زیادی را اشغال می كند. حتی می توان ریموت را روی این درب ها متصل نمود و مسئله باز و بسته شدن دستی را بدین طریق از بین برد.
1398/11/05

گارد درب ورودی منزل - حفاظ آهنی پشت در

انواع درهای آكاردئون كاربرد گسترده ای دارند و به منظور حفظ امنیت ساختمان نصب می شوند. جنبه حفاظتی- امنیتی درب آكاردئونی مهم ترین ویژگی كاربردی ان است. به این ترتیب همه ساختمان های مسكونی، اداری، تجاری می توانند از حفاظ درب آپارتمان آكاردئونی برای امنیت بیشتر استفاده كنند. كاربرد در آكاردئون تنها مختص درب های ورودی داخل ساختمان نیست. انواع حفاظ آكاردئونی پاركینگی برای فضای خارج از ساختمان و محوطه پاركینگ و حیاط نیز قابلیت نصب را دارند.
1398/11/06

ایمنی درب آپارتمان | حفاظ فلزی درب ورودی | نرده آهنی پشت در

حفاظ آكاردئونی امروزه با توجه به آمار بالای سرقت در منازل مسكونی، وجود حفاظ درب یكی از بهترین گزینه های پیش روی هر صاحب خانه ای است. تا به این منظور با خرید یك درب آكاردئون بتواند سلامت و امنیت جانی و مالی خود و خانواده خود را از شر هر گونه مزاحم حفظ نماید. معمولا در ساختمان های چندین طبقه مورد استفاده واقع می شود. كه واحدهای ساختمانی بسیار زیادی در این ساختمان ها زندگی می كنند. از آنجایی كه ورود هر فرد غریبه و ناآشنا به درون ساختمان ها به راحتی صورت می پذیرد. و هر فردی می تواند با استفاده از روش های مختلف به راحتی به درون ساختمان ها وارد شود، در صورتی كه تنها یك درب چوبی ساده مانع وی به حضور در هر واحد مسكونی باشد، می تواند به راحتی این مانع را با ترفندهای گوناگون از بین بردارد. حفاظ آكاردئونی پیچ آكاردئون به همین علت امروزه وجود درب آكاردئونی در تمامی ساختمان ها الزام آور می باشد.
1398/11/15

حفاظ جلوی پنجره | نرده پنجره از داخل | حفاظ زیبا برای پنجره

حفاظ جلوی پنجره نوعی تجهیزات فلزی برای محافظت از ورودی های ساختمان است. انواع حفاظ جدید پنجره در جلوگیری از سرقت و همچنین سقوط كودكان نقش دارند. نصب حفاظ آهنی زیبا برای پنجره و نرده حفاظ پنجره یك اقدام پیشگیرانه است كه جلوی مشكلات بعدی را می گیرد اما بحث هزینه ها را هم نمی توان نادیده گرفت. هزینه ساحت و نصب حفاظ متفاوت است و موارد متعددی روی قیمت حفاظ ضد سرقت پنجره تاثیر دارد. برای اینكه براورد نسبی از هزینه ها داشته باشید لازم است تا از قبل با نحوه قیمت گذاری و هزینه های جانبی نصب حفاظ آهنی آشنا شوید. گاهی هزینه های پیش بینی نشده همه حساب و كتاب ها را به هم می ریزد.
1398/11/15

حفاظ سر دیوار - نرده دیوار خار دار - حفاظ زیبا برای ساختمان

امروزه به جهت ایجاد امنیت از حفاظ های آهنی مختلف با مدل های گوناگون زیادی استفاده می شود كه هر كدام از آن ها آرامش را به خانه ها به ارمغان می آورند تا علاوه بر ورود و خروج سارق و هر گونه افراد شرور و مزاحم دیگری به درون منازل مسكونی مانع از شكستن شیشه با پرتاب یا برخورد اشیاء مختلف به سمت آنان شوند. چرا كه ممكن است با هنگام فوتبال داخل كوچه و خیابان با برخورد ساده یك توپ فوتبال به راحتی شیشه پنجره شكسته شود. و علاوه بر ایجاد خسارت ممكن است آسیب های جزئی را به ساكنین خانواده ها وارد سازد و آرامش آن ها را برای مدتی از بین ببرد. بنابراین حفاظ آهنی می تواند مانع این كار شود و با جنس آهنی خود خیال ساكنین خانواده ها را از برهم زدن آسایش آنان آسوده‌خاطر سازند.
1398/11/15

تولیدی حفاظ شاخ گوزنی در تهران - نرده حفاظ های فلزی

حفاظ شاخ گوزنی با ساختاری متنوع نسبت به حفاظ های قدیمی با شكل و جنس بسیار عالی كه از قطعات فلزی كه در اشكال مختلف خمكاری شده است.سر این حفاظ های شاخ گوزنی بسار تیز می باشند كه توسط افرادی كار آزموده در كنار هم به صورت زنجیری جوش داده خواهند شد. كه به صورت متراكم در طول و عرض و همچنین در رنگ های گوناگون توسط درخواست كنندگان محترم ساخته می شود .حفاظ شاخ گوزنی با وجود ظاهری زیبا كه به سر در ساختمان ها می دهد جنبه ی امنیت را دارد به دلیل تراكم و تیز بودن لبه های حفاظ و همین ساختار باعث شده تا عبور از روی این حفاظ غیر ممكن باشد.
1398/11/16

نرده كشی دیوار حیاط - حفاظ روی دیوار حیاط


1398/11/16

حفاظ فلزی درب آپارتمان - گارد فلزی ساختمان


1398/11/17

نرده خاری دیوار ویلا - حفاظ رو دیواری


1398/11/18

نرده پشت در - حفاظ درب خانه

حفاظ آكاردئونی درب آپارتمان كه به صورت خلاصه آن را درب آكاردئونی هم می نامند ، نوعی حفاظ آهنی امنیتی هستند گهگاه جلوی درب های ورودی نصب می‌شوند تا به امنیت آن‌ها كمك كنند. خیلی ها این درب ها را با نام درب ضد سرقت می شناسند. دلیل این نامگذاری هم احتمالاً همانطور كه گفته شد ، الهام گرفته از ساز آكاردئون است و به ویژگی كشویی و كركره‌ای بودن آن ها اشاره دارد. همین ویژگی تاشو بودن در واقع یكی از نقاط قوت این درب ها، یعنی اشغال فضایی بسیار كم هم است. این امر به خصوص در زمان بسته بودن این درب ها مشهود است كه كاملا فشرده می شوند و فضایی چند برابر كمتر از اندازه‌ی واقعی خود در زمان باز خودن را اشغال می‌كنند. بنابراین، اگر مشكل محدودیت فضا دارید، و یا اینكه راه پله ی كوچكی دارید،‌ حفاظ آكاردئونی درب آپارتمان آهن سازه بهترین گزینه برای خواهد بود.
1398/11/19

نرده آهنی پشت در - حفاظ روی درب خانه


1398/11/19

بورس درب آكاردئونی - مركز خرید حفاظ درب آپارتمان


1398/11/20

نرده روی دیوار حیاط - بهترین نرده حفاظ خانه

حفاظ‌هایی مانند حفاظ شاخ گوزنی علاوه بر استحكام بالا دارای نوك‌های تیز و برنده هستند كه مانع از نزدیك شدن حیوانات و یا افراد متجاوز می‌شوند زیرا در اثر برخورد و یا درگیر شدن با آن صدمه خواهند دید. پس باید به خاطر داشت كه دو خصوصیت مهم و اساسی نرده دیوار حیاط استحكام بالا و عامل بازدارنده قوی و خطرناك است، درواقع داشتن هم‌زمان این دو خصوصیت می‌تواند حفاظ روی دیوار حیاط را مطمئن‌تر سازد.
1398/11/21

حفاظ آهنی رو در - نرده درب منزل


1398/11/22

قیمت حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار - نصاب نرده حفاظ

حفاظ‌هایی مانند حفاظ شاخ گوزنی علاوه بر استحكام بالا دارای نوك‌های تیز و برنده هستند كه مانع از نزدیك شدن حیوانات و یا افراد متجاوز می‌شوند زیرا در اثر برخورد و یا درگیر شدن با آن صدمه خواهند دید. پس باید به خاطر داشت كه دو خصوصیت مهم و اساسی نرده دیوار حیاط استحكام بالا و عامل بازدارنده قوی و خطرناك است، درواقع داشتن هم‌زمان این دو خصوصیت می‌تواند حفاظ روی دیوار حیاط را مطمئن‌تر سازد.
1398/11/22

نرده خار دار دیوار - حفاظ میلگردی نوك تیز دیواری

تعداد شاخه اصلی در یك طول دو متری را تراكم میگویند و هرچه این تعداد بیشتر باشد یعنی فاصله میله ها كمتر بوده و كیفیت بهتری دارد.شاخك های اصلی بلندتر از بقیه شاخه ها هستند و ارتفاع حفاظ با آنها سنجیده میشود. مثلا در یك نرده با تراكم سیزده تعداد شاخه های اصلی در دو متر سیزده عدد است. فاصله تقریبی میلگردها هم از تقسیم نمودن طول نرده كه دو متر است بر تراكم كه سیزده است بدت میاید.
1398/11/23

حفاظ دزدگیر آهنی درب خانه و آپارتمان - حفاظ آهنی رو در


1398/11/24

قیمت حفاظ درب آكاردون - حفاظ نرده ای جمشو - حفاظ آهنی پشت در تاشو

شركت آهن سازه در تهیه و ساخت حفاظ آكاردئون درب ریلی آهنی حفاظ ضد سرقت در پرفروشترین نرده حفاظ گارد پشت درب آپارتمان فعالیت دارد.
1398/11/24

قیمت نرده آهنی حفاظ جلو واحد درب ضد سرقت - انواع نرده كركره فلزی


1398/11/26

هزینه ساخت حفاظ آكاردئونی - بورس درب آكاردعونی


1398/11/26

عكس درب آكاردئونی - قیمت هر متر مربع حفاظ آكاردیون

همیشه پیشگیری و حفظ جوانب احتیاط لازم است. چرا كه در صورت بروز حادثه، احتمالاً یا غیرقابل جبران خواهد بود، و یا اینكه جبران آن بسیار سخت است. امروزه از سویی با افزایش شهرنشینی، گسترش آپارتمان ها و زندگی در آن‌ها را شاهد هستیم. اهالی یك منطقه و محله دیگر مانند سابق یكدیگر را نمی شناسند و همین امر نرخ سرقت ها را هم افزایش داده است. از سوی دیگر و وجود تكنولوژی ها به روز و جدید و مدرن و ابزار امنیتی مختلف، همچنان روش‌های سنتی تر و قدیمی تر مرسوم هستند و كارایی خود را هم كماكان حفظ كرده اند. یكی از دلایل این امر را می توان تفاوت نرخ قیمت ابزار حفاظتی سنتی‌تر و تكنولوژی‌های روز و مدرن دانست. درب آكاردئونی یكی از متداول ترین ابزار حفاظت است كه می تواند یك لایه اضافه امنیتی به درب ورودی منزل، پاركینگ، مغازه، كارگاه یا ... شما اضافه كند.
1398/11/26

قیمت حفاظ آهنی رو در خانه - حفاظ درب ضد سرقت در آپارتمان


1398/11/28

محافظ درب آپارتمان - حفاظ رو دری - حفاظ آكاردون


1398/11/28

لیست محافظ درب آكاردئون - حفاظ ریلی آهنی - حفاظ رو دری آهنی


1398/11/28

نرده روی دیوار - نرده بالای دیواری - نرده رو دیوار - نرده روی دیواری


1398/11/28

انواع حفاظ رو دری خانه - حفاظ پشت در منزل


1398/11/29

نرده روی دیوار حیاط - نرده حفاظ روی دیوار


1398/11/30

حفاظ شیك درب آپارتمان - نرده حفاظ آهنی درب


1398/12/02

نرده رو دیواری - قیمت حفاظ آهنی بالای دیوار


1398/12/03

عكس درب محافظ اكاردئونی - درب كشویی تاشو


1398/12/04

حفاظ پشت دری - گارد پشت درب آهنی


1398/12/05

فروش نرده دیوار - سیم خاردار بالای دیوار - نرده كشی دیوار


1398/12/06

حفاظ رو دیوار - حفاظ نرده دیواری نیزه ای


1398/12/09

نرده رو دیوار - حفاظ دیوار ساختمان - نرده دیواری

در تولید و ساخت نرده لیلیوم از میلگرد نوردی سایز ۱۰ میلیمتر استفاده میگردد كه سایز مناسبی برای این نوع حفاظ میباشد. شاید در ابتدا بنظر برسد كه این سایز ضعیف میباشد و شاید بتوان آنرا خم كرد یا برید كه این زیاد درست نیست زیرا شاخه های درهم پیچیده با تعدادزیاد به یكدیگر جوش شده اند. با توجه به عرض حدودا ۵۰ سانتی حفاظ عملا امكان ایستادن روی دیوار و بریدن یا خم كردن حفاظ ها عملا امكان نداشته.
1398/12/09

حفاظ آكاردئونی فلزی - حفاظ آهنی رو در - حفاظ كركره كشویی آهنی

درب آكاردئونی به جهت امنیت برای روی درب آپارتمان بصورت كشویی بهترین و امن ترین حفاظ منزل است كه بصورت تاشو و ریلی جمع و باز می‌شود و فضا را اشغال نمیكند. این درب از متریال های مصرفی متفاوتی در دو نوع داخلی و خارجی ساخته می‌شود. شما باید برحسب نیازتان با توجه به لیست زیر انتخاب و با ما تماس بگیرید و سفارش دهید. درب اكاردئونی در اصل یك حفاظ آهنی است و به شكل شبكه‌ هایی لوزی كه در هنگام باز و بسته شدن به‌ صورت تاشو عمل می‌ كند. گاهی از درب آكاردئونی به‌ عنوان درب اصلی هم استفاده می‌ شود. البته در فضاهایی كه بیش تر جداكنندگی فضا مانند داخل بازارچه‌ ها مدنظر است.
1398/12/11

قفل درب آكاردئونی - حفاظ آهنی رو در - محافظ پشت در


1398/12/11

گارد آهنی درب خانه - محافظ روی درب


1398/12/12

قیمت حفاظ درب ساختمان - قیمت حفاظ درب آپارتمان


1398/12/13

قیمت به روز آكاردئونی - درب لولایی ساده آهنی - درب آكاردئونی


1398/12/14

نرده كشی دیوار - هزینه نرده حفاظ كشی دیوار


1398/12/16

گارد آهنی درب منزل - درب محافظ كشویی


1398/12/16

نرده حفاظ آكاردئونی - نرده محافظ درب آپارتمان - عكس درب آكاردئونی


1398/12/17

ایمن سازی درب آپارتمان - ایمن سازی منزل ( درب محافظ )


1398/12/18

گارد آهنی درب آپارتمان - حفاظ شیك پشت در خانه - بهترین محافظ درب


1398/12/18

نرده حفاظ خانه عكس - ساخت نرده دیوار مدرن

رشد استفاده از حفاظ شاخگوزنی در ایران به این دلیل بود كه سیستم‌های سنتی كه برای افزایش ایمنی ساختمان به كار می‌رفت، با نمای امروزی همخوانی كافی نداشته و این میزان ظرافت و زیبایی و همچنین ضریب امنیت بالا نداشتند. همچنین بهاء تمام شده قیمت حفاظ شاخ گوزنی نیز از سایر نرده ها مناسب تر میباشد. به همین دلیلذ معماران به این نتیجه رسیدند كه باید نسل جدیدی از حفاظ‌ها وجود داشته باشد كه هم به امنیت و هم زیبایی نمای ساختمان كمك كند. بنابراین حفاظ‌های شاخ گوزنی ساخته و به بازار عرضه شدند كه در صنعت ساختمان مورد استقبال قرار گرفتند.
1398/12/27

قیمت نرده مدرن دیوار حیاط - رنگ نرده لبه دیوار


1398/12/27

حفاظ درب آكاردئونی - حفاظ درب آهنی روی در - عكس درب آكاردئونی


1399/01/06

نرده حفاظ درب آكاردئونی - محافظ پشت در آپارتمان - حفاظ ضد سرقت در


1399/01/06

نرده محافظ رو دیواری - نرده محافظ - مناسب ترین حفاظ روی دیوار


1399/01/06

نرده نمای دیوار ساختمان در قزوین - اهمیت استفاده از حفاظ دیواری


1399/01/06

حفاظ آكاردئونی از داخل - عكس درب آكاردئونی - گارد پشت در آپارتمان

درب آكاردئونی در انواع مدل های مختلفی تولید شده است كه با خرید و نصب آن بر روی تمام مدل درب آپارتمان می توان موجب تضمین امنیت گردد.در برآورد قیمت درب آكاردئونی چند عامل تاثیر مستقیم و مضاعف دارند. هزینه ساخت و نصب و هزینه آهن آلات و ابزار یراق مورد استفاده برای آن این عوامل می باشند. اما آیا روشی برای بهینه‌سازی قیمت تمام شده حفاظ درب آهنی نگهبان آكاردئونی وجود دارد؟ پاسخ این سوال بله است. یك سازنده با تجربه و كاربلد كه با چند و چون كار آشنا باشد می تواند در این بهینه‌سازی دید خوبی داشته باشد.
1399/01/08

نرده حیاط - امنیت خانه با نرده دزدگیر - نرده دیوار بالای دیوار


1399/01/08

نصب شاخ گوزنی آبشاری روی دیوار - عكس حفاظ شاخ گوزنی آبشار


1399/01/09

ایمن سازی درب آپارتمان - حفاظ آهنی رو در - قفل درب آكاردئونی


1399/01/10

رنگ درب آكاردئونی - حفاظ آهنی رو در - گارد پشت در آپارتمان


1399/01/10

قیمت نرده كشی دور دیوار - نرده شاخ گوزنی دیوار - گل نرده دیواری

تعداد شاخه اصلی در یك طول دو متری را تراكم میگویند و هرچه این تعداد بیشتر باشد یعنی فاصله میله ها كمتر بوده و كیفیت بهتری دارد.شاخك های اصلی بلندتر از بقیه شاخه ها هستند و ارتفاع حفاظ با آنها سنجیده میشود. مثلا در یك نرده با تراكم سیزده تعداد شاخه های اصلی در دو متر سیزده عدد است. فاصله تقریبی میلگردها هم از تقسیم نمودن طول نرده كه دو متر است بر تراكم كه سیزده است بدت میاید. در مثال فوق فاصله بین شاخه های اصلی حدود ۱۵ سانتیمتر است.شاخ های اصلی بطور مستقیم به شاسی كار جوشكاری میشوند. ارتفاع شاخه های اصلی برابر ارتفاع نرده است و شاخكهای فرعی به آنها جوشكاری میشوند. بعضی از تولیدكنندكان شاخه های فرعی را هم جزو تراكم اعلام میكنند. معمولا تراكم هایی كه بیشترا از ۱۳ ردیف اعلام میشند ب احتساب شاخه های فرعی میباشد.
1399/01/11

گل نرده حفاظ روی دیوار خانه - نرده لبه دیوار


1399/01/11

حفاظ آهنی جلو در آپارتمان - قیمت حفاظ ضد سرقت آپارتمان


1399/01/14

نمونه محافظ دیواری - نمونه نرده دیوار محوطه

با ارتقای سطح دانش معماری در كشور، شاهد رشد چشمگیری در زیبایی نمای ساختمان‌ها و استفاده از مصالح متنوع برای این كار هستیم. یكی از مصالح ساختمانی كه برای زیبایی نمای ساختمان استفاده می‌شود و از قیمت بسیار مناسبی نیز برخوردار بوده حفاظ شاخ گوزنی است. در واقع با جوش دادن میلگردهای نوك تیز به شكلی مانند شاخ گوزن، و نصب بر روی دیوار و رنگ‌آمیزی زیبای متناسب با رنگ نمای ساختمان، یكی از مصنوعات زیبا و چشم‌نواز دنیای معماری حاصل می‌شود كه جدای از امنیت، چشم هر رهگذری را به خود جلب می‌كند. در واقع حفاظ شاخ گوزنی را می‌توان جزء بهترین تكنیك‌های نسل جدید برای زیباسازی ساختمان‌ها دانست كه یكی از انواع حفاظ ساختمان به شمار رفته، طول عمر زیادی نیز دارد و نیازمند تعمیر و نگهداری نیز نمی‌باشد و اینكه قیمت حفاظ شاخ گوزنی نسبت به سایر محصولات مشابه بسیار مناسب‌تر است.
1399/01/15

نرده نمای خانه - نصب نرده دیوار ساختمان - حفاظ برای حیاط

رشد استفاده از حفاظ شاخگوزنی در ایران به این دلیل بود كه سیستم‌های سنتی كه برای افزایش ایمنی ساختمان به كار می‌رفت، با نمای امروزی همخوانی كافی نداشته و این میزان ظرافت و زیبایی و همچنین ضریب امنیت بالا نداشتند. همچنین بهاء تمام شده قیمت حفاظ شاخ گوزنی نیز از سایر نرده ها مناسب تر میباشد. به همین دلیلذ معماران به این نتیجه رسیدند كه باید نسل جدیدی از حفاظ‌ها وجود داشته باشد كه هم به امنیت و هم زیبایی نمای ساختمان كمك كند. بنابراین حفاظ‌های شاخ گوزنی ساخته و به بازار عرضه شدند كه در صنعت ساختمان مورد استقبال قرار گرفتند.
1399/01/18

حفاظ پشت در آپارتمان - محافظ درب آپارتمان - عكس حفاظ آكاردئونی


1399/01/19

مدل درب محافظ آهنی ورودی آپارتمان - درب فلزی اكاردئونی


1399/01/19

قیمت محافظ روی درب ویلایی آهنی - گارد درب كشویی ساده


1399/01/20

درب كشویی اكاردئون آهنی - درب محافظ آپارتمان


1399/01/22

نرده و حفاظ دور دیوار - نرده فلزی دیواری - حفاظ و نرده


1399/01/26

حفاظ و نرده خانه - نرده های دیوار - زیباترین نرده های دیواری


1399/01/27

نرده دیوار شاخ گوزنی فلزی - نرده دیواری قیمت


1399/01/28

نرده دیوار فلزی باغ ویلایی - نرده روی دیواری

این نوع حصار نیز ظاهر زیبایی دارد كه همین دلیل می تواند دلیل برتری آن نسبت به حفاظ شاخ گوزنی می باشد. این نوع نرده روی دیوار به دلیل ظاهرش، قابلیت رنگ آمیزی به شیوه های مختلف را دارد كه باعث ایجاد ظاهری به مراتب زیباتر و جذاب تر خواهد بود.همچنین این حفاظ به دلیل ساختار مركز گرایی كه دارد (شاخه ها از مركز گسترش می یابند) قابلیت ساخت بهتر و در نتیجه ی آن امنیت بیشتری نیز دارا می باشد. بدون توجه به این كه ساختمان مورد نظر مسكونی، تجاری و یا اداری باشد، می توان از حفاظ لیلیوم استفاده كرد و از قابلیت ها و مزیت های آن بهره برد.
1399/01/29

حفاظ امنیتی بالای دیوار - حفاظ نرده ای روی دیوار


1399/01/30

نرده جدید بالای دیوار - نرده حفاظ خاردار بالای دیوار

تاثیر(انواع حفاظ دیوار) حفاظ ها بر امنیت ، بر اساس نام تجاری انها كه عبارتند از:حفاظ شاخ گوزنی ،حفاظ بوته ای ، حفاظ شاخ گوزنی شركتی ، حفاظ كلاسیك نیزار ،حفاظ شاخ گوزنی نیزار، حفاظ لیلیوم و قیمت حفاظ شاخ گوزنی و دیگر حفاظ ها چگونه محاسبه میشود.
1399/02/01

امنیت خانه های هوشمند با نرده محافظ - نرده رو دیوار ساختمان


1399/02/02

نرده دزدگیر لبه دیوار - نرده خاردار بالای دیوار

حفاظ شاخ گوزنی و موضوع نصب نوع منازل و ساختمان ها و مراكز تجاری نصب حفاظ بوته ای و حفاظ شاخ گوزنی را تایین می كند، به طور كلی می توان روش های نصب را با توجه زمین و سطح دیوار كاردر نظر داشت كه در این مبحث می توانیم آن را شرح دهیم. ساخت و نصب حفاظ بوته ای وحفاظ شاخ گوزنی با در نظر گرفتن سطح كار با توجه به امار پروژه ای اجرا شده در سطح كشور توسط شركت آهن سازه ۹۰سطح كار یا دیوار ، سنگی بوده و ۱۰ درصد دیوارها فلزی می باشد.
1399/02/05

نرده نمای ساختمان - نرده دزدگیر فلزی حیاط

متداول ترین و معروفترین مدل درب آكاردئونی، مدل سه گل یا سه لوزی است. در این مدل، حفاظ ها به شكل مجموعه ای از شبكه های لوزی هستند. این مدل درب های آكاردئونی می توانند تا 90 درصد امنیت ساختمان را تامین كنند. اگر بخواهید ضریب امنیت درب های آكاردئونی را بیشتر كنید، می توانید تعداد حلقه های قفل را بیشتر كنید. هم چنین می توانید از قفل های مخفی شده در بدنه درب، برای قفل كردن درب آكاردئونی خود استفاده كنید.
1399/02/06

امنیت خانه های پیش ساخته شده با حفاظ آهنی - امنیت خانه با نرده حفاظ


1399/02/07

امنیت خانه های حیاط دار با امن ترین نرده حفاط - نرده روی دیوار


1399/02/08

برای امنیت خانه چه حفاظی مناسب است - حفاظ نرده دیوار


1399/02/10

عكس خانه با امنیت بالا با نرده حفاظ - نرده دزد گیر


1399/02/11

قیمت سیستم امنیتی خانه با دزدگیر دیوار - حفاظ روی دیوار


1399/02/12

تصاویر حفاظ نرده برای امنیت خانه - عكس نرده حفاظ بالای دیوار


1399/02/14

تولید حفاظ برای جلوگیری از سرقت - حفاظ حریم خصوصی


1399/02/22

جدیدترین نرده حفاظ های روی دیوار - بهترین نوع نرده حفاظ كدام است


1399/02/22

نرده كشی روی دیوار - ویژگی یك نرده حفاظ استاندارد


1399/02/23

نرده آهنی بالای دیوار - قیمت نرده آهنی بالای دیوار


1399/02/25

قیمت نرده فنس - نرده حفاظ رو دیواری - حفاظ منحنی


1399/02/26

امنیت خانه با نرده حفاظ - ویژگی یك نرده حفاظ استاندارد


1399/02/27

امنیت خانه های ویلایی با گارد حفاظ آهنی - امنیت خانه با نرده حفاظ


1399/02/28

تزاكم حفاظ شاخ گوزنی - قیمت حفاظ شاخ گوزنی


1399/03/01

امنیت خانه های ویلایی با بهترین نوع حفاظ - نگهداری از خانه در مقابل سرقت


1399/03/04

نرده حفاظ روی دیوار خانه - قیمت نرده و تراكم آن

استفاده از حفاظ شاخگوزنی در ایران به این دلیل بود كه سیستم‌های سنتی كه برای افزایش ایمنی ساختمان به كار می‌رفت، با نمای امروزی همخوانی كافی نداشته و این میزان ظرافت و زیبایی و همچنین ضریب امنیت بالا نداشتند.
1399/03/05

تراكم حفاظ نرده بالای دیوار ساختمان - حفاظ نرده بالای دیوار ویلا

حفاظ شاخگوزنی را كاملاً مطابق سلیقه‌ی خریداری كه سفارش ساخت حفاظ ساختمان را داده، بسازد تا با نمای ساختمان وی همخوانی كاملی داشته باشد. به دلیل تغییرات قیمت حفاظ شاخ گوزنی لازم است با ما تماس حاصل نمایید تا ضمن ارائه مشاوره مناسبترین قیمت حفاظ شاخ گوزنی را دریافت نمایید.
1399/03/06

مزایای حفاظ نرده - حفاظ شاخه ای نرده ای

ساخت حفاظ شاخ گوزنی، با توجه به سفارش و نیاز خریداران و نوع دیوار ساختمانی كه نرده و حفاظ باید نصب گردد در ابعاد مورد نیاز وی قابل ساخت و تولید است.
1399/03/09

قیمت نرده نمای بالای دیوار - نرده نمای دیوار ساختمان

از زندگی انسان‌های اولیه تا زندگی مدرن و الكتریكال امروزی، همیشه انسان نیازمند ترفندهایی برای افزایش امنیت محل زندگی خود بوده كه راه حل آن نیز از ابتدا تاكنون نصب حفاظ ساختمان بوده است. وقتی انسان‌های اولیه در غارها زندگی می‌كردند، برای حفاظت خود از حمله‌ی حیوانات وحشی، تله‌ها و حصار هایی از چوب درختان و شاخ های بزرگ حیوانات مثل شاخ گوزن در نزدیك محل زندگیشان كار می‌گذاشته‌اند تا حیوانات و یا دشمن به دام افتاده و نتوانند وارد غار و محل زندگی آن‌ها شوند.
1399/03/11

خرید حفاظ آهنی در آكاردئونی - حفاظ پشت درب ضد سرقت آپارتمان

بصورت معمول درب های آكاردئونی را بر حسب متر مربع قیمت گزاری می نماییم، بصورتی كه هر چه طرح سنگین تر و لوكس تر باشد از قیمت بالاتری برخوردار می باشد. برای تعیین قیمت این نوع محافظ كافیست تا ابعاد آن را بدانیم و بتوانیم مساحت داخلی آن را بدست آوریم سپس با انتخاب طرح مورد نظرمان با ضرب مساحت در قیمت براحتی میتوان عمل قیمت گزاری راانجام داد.
1399/03/13

قیمت نرده آهنی بالای دیوار ویلا - نرده محوطه حیاط


1399/03/14

تراكم حفاظ نرده بالای دیوار - بهترین نرده حفاظ دیوار ویلا

حفاظ شاخ گوزنی با ساختاری متنوع نسبت به حفاظ های قدیمی با شكل و جنس بسیار عالی كه از قطعات فلزی كه در اشكال مختلف خمكاری شده است.سر این حفاظ های شاخ گوزنی بسار تیز می باشند كه توسط افرادی كار آزموده در كنار هم به صورت زنجیری جوش داده خواهند شد. كه به صورت متراكم در طول و عرض و همچنین در رنگ های گوناگون توسط درخواست كنندگان محترم ساخته می شود.حفاظ شاخ گوزنی با وجود ظاهری زیبا كه به سر در ساختمان ها می دهد جنبه ی امنیت را دارد به دلیل تراكم و تیز بودن لبه های حفاظ و همین ساختار باعث شده تا عبور از روی این حفاظ غیر ممكن باشد.
1399/03/15

حفاظ رو دیوار خانه ویلا - بهترین نرده حفاظ بالای دیوار

در دنیای امروزه امنیت سطح مراكز عمومی تجاری مسكونی و غیره حرف اول را میزند و تقریبا همه ی افراد برای بالا بردن سطح امیت باید از این راهكار ها استفاده نموده تا امنیت را برای خانه و ساكنان به وجود آورند و حتی با آن آشنا گردند از جمله مهمترین راه كارهای افزایش امنین استفاده از انواع حفاظ روی دیوار است ما در ادامه ی مطلب شما را به بهترین و بروز ترین راهكار افزایش سطح امنیت آشنا خواهیم نمود.
1399/03/16

تولید كارخانه حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بالای دیوار

حفاظ با خریداری میلگردها از سازنده میلگرد و انتقال آن‌ها به محل تولید حفاظ و ساخت حفاظ شاخ گوزنی اقدام می‌كند. سپس میلگردهای خریداری شده در سایزهای متفاوت و مطابق نیاز برای ساخت حفاظ شاخ گوزنی برشكاری می‌شوند (باید از گیوتین استفاده شود تا شاخه‌های اصلی و فرعی و شاخك‌های كوتاه بصورت زاویه‌دار بریده شده و به اندازه كافی تیز و برنده باشند). جهت شكل‌دهی و خم‌كاری قطعات حفاظ، از دستگاه پرس استفاده می‌كنند.
1399/03/17

حفاظ برای جلوگیری از سرقت و ورود دزدان - حفاظ پلكانی

حفاظ شاخ گوزنی با ساختاری خارق العاده نسبت به حفاظ های سنتی قدیمی با شكل و جنس بسیار عالی كه از قطعات فلزی كه در اشكال مختلف خمكاری شده است.
1399/03/18

حفاظ امنیتی سر دیوار - حفاظ نرده ای بالای دیوار

در این مقاله سعی داریم به انواع نرده حفاظ های موجود نسل سوم كه در بازار هستند بپردازیم.آ آنچه در این مقاله خواهید خواند تاثیر(انواع حفاظ دیوار) حفاظ ها بر امنیت ، بر اساس نام تجاری انها كه عبارتند از:حفاظ شاخ گوزنی ،حفاظ بوته ای ، حفاظ شاخ گوزنی شركتی ، حفاظ كلاسیك نیزار ،حفاظ شاخ گوزنی نیزار، حفاظ لیلیوم و قیمت حفاظ شاخ گوزنی و دیگر حفاظ ها چگونه محاسبه میشود.
1399/03/22

حفاظ پشت درب مقاوم - درب آكاردئونی فلزی

حفاظ اكارددئونی یكی از محصولاتی بوده كه برای محافظت از منزل مسكونی مورد استفاده قرار میگیرد ساخت و تولید این حفاظ در شركت آهن سازه و در تهران انجام می شود و یكی از پرفروش ترین محصولات محافظتی درب آپارتمان به شمار می آید.
1399/03/22

حفاظ كشویی پشت درب - نرده حفاظ پشت درب

درب آكاردئونی فلزی طرح‌های و مدل های گوناگونی دارند از ساز آكاردئون گرفته شده‌اند و جهت جلوگیری از هدر‌رفت فضا بسیار مناسب می‌باشند. درب‌های آكاردئونی یا اصطلاحا تاشو حفاظ‌ های امنیتی سبك و كم وزنی هستند كه بدون ریموت هم به راحتی قابل استفاده اند و از استحكام بالایی برخوردارهستند.
1399/03/23

درب ضد سرقت آكاردئونی - حفاظ برای آپارتمان

گروه صنعتی آهن سازه چندین سال سابقه تولید و عرضه انواع دربهای آكاردئونی را دارد؛ در نتیجه اگر به دنبال درب آكاردیونی مناسب و ممتاز هستید، به گروه صنعتی آهن سازه اعتماد كنید. كارخانه تولید درب آكاردئونی آهن سازه آمادگی عقد قرارداد با صاحبان انواع ساختمانهای اداری، مسكونی، تجاری و… را دارد و می تواند بهترین درب آكاردئونی را برای شما تولید و نصب كند.
1399/03/24

كارخانه درب آكاردئونی - قیمت حفاظ آهنی

تولید درب كارخانه حفاظ آكاردئونی طرح‌های و مدل های گوناگونی دارند از ساز آكاردئون گرفته شده‌اند و جهت جلوگیری از هدر‌رفت فضا بسیار مناسب می‌باشند. درب‌های آكاردئونی یا اصطلاحا تاشو حفاظ‌ های امنیتی سبك و كم وزنی هستند كه بدون ریموت هم به راحتی قابل استفاده اند و از استحكام بالایی برخوردارهستند.
1399/03/25

درب كشویی در آپارتمان - در كشویی تاشو درب آپارتمان

درب آكاردئونی یكی از محصولات محفاظتی ضروری شمار میرود كه با استفاده از آن و نصب بر روی تمام مدل درب ها می تواند موجب تضمین امینت ساختمان و واحد های آپارتمانی گردد . این مدل از درب به واسطه طراحی كه از آن برخوردار می باشد، دارای ضریب امنیت بسیار بالایی است و از همین جهت مورد توجه قرار گرفته است.
1399/03/26

سفارش ساخت درب آكاردئونی - درب آكاردئونی طرح ساده

رنگ درب اكاردئونی به صورت پودری می باشد به صورتی كه پو.در پاشیده شده و داخل كوره می رود تا كاملا پود پاشیده شده به خورد حفاظ برود تا در هر شرایط آب و هواییی و مقاوم و مستحكم بوده و در داخل درب آكاردئونی از قفل مخفی استفاده می شود تا از ورود سارقین به داخل منزل جلوگیری كند كه امكان دیلم انداختن و اینكه با سنگ فرز باز شود وجود ندارد. چارچوب درب از پروفیل 30*60 استفاده شدپه و تسمه این كار 5*25 می باشد. انواع مدل های درب آكاردئونی كه شركت آهن سازه آنها را تولید می كند.
1399/03/27

درب آكاردئونی ساده داخلی - تولید و فروش حفاظ آكاردئونی

حفاظ اكاردئونی یكی از محصولاتی بوده كه برای محافظت از منزل مسكونی مورد استفاده قرار میگیرد ساخت و و تولید این حفاظ در شركت آهن سازه و در تهران انجام می شود و یكی از پرفروش ترین محصولات محافظتی درب آپارتمان به شمار می آید.
1399/03/28

فروش حفاظ درب آهنی - درب آكاردئونی حفاظ درب خانه

درب آكاردئونی یكی از محصولات محفاظتی ضروری شمار میرود كه با استفاده از آن و نصب بر روی تمام مدل درب ها می تواند موجب تضمین امینت ساختمان و واحد های آپارتمانی گردد. این مدل از درب به واسطه طراحی كه از آن برخوردار می باشد، دارای ضریب امنیت بسیار بالایی است و از همین جهت مورد توجه قرار گرفته است.
1399/03/29

عكس حفاظ آكاردئونی - حفاظ كركره ای جلوی درب

درب آكاردئونی طرح دار از لحاظ ایمنی معادل با یك درب چهار گل بوده اما از نظر كیفیت و زیبایی یكی از بهترین تولیدات كارگاه ساخت و ساز آكاردئون صنایع آهن سازه میباشد. به طور معمول درب های كشویی از 3 ردیف لوزی با طول تسمه پنجاه سانتی متری تولید میشوند كه كیفیت قابل قبولی دارند اما درب های ایتالیایی بصورت دو گل با طول تسمه یك متری ساخته شده است.
1399/03/30

درب ضد سرقت آكاردئونی - حفاظ آكاردئونی آهنی ضدسرقت

این نوع حفاظ با ساختمانی از جنس فولاد مقاوم بوده و با رنگ استاتیك تولید میشود كه باعث مقاومت بالای رنگ در برابر خراشیدگی و گذر زمان میشود كه در نتیجه عمر این نوع حفاظ را بسیار طولانی تر میكند. درب آكاردئونی مقاومت زیادی در برابر نفوذ دارد، كه محل قفل آن مخفی بوده و امكان بریدن قفل را به حداقل میرساند.
1399/03/31

برای جلوگیری از سرقت چه راه كاری بهتر است - حفاظ ضد سرقت درب منزل

درب های آكاردئونی ضد سرقت قسمت جای قفل روی در آنها میباشد ، شاید شما یكی از بهترین و سنگین ترین درب های آكاردئونی را خریداری كرده باشید اما قفلی با ضرایب اطمینان پایین بروی آن قرار داده باشید ، باید به این نكته توجه كنید كه قفل یكی از نكات مهم برای درب ورودی میباشد. قفل مخفی یكی از آپشن های درب آكاردئونی محسوب شده بطوریكه قفل های مخفی در داخل چهار چوب درب آكاردئونی كار شده و این یك مزیت بوده كه باعث میشود تمام راه های دسترسی به قفل محدود شده و حتی با سنگ فرز هم نتوان قفل را برش داد! قفل های كار شده بروی درب با كلید ناودانی بوده یعنی نوعی از كلید كه حتی اكثر كلید سازی های سطح شهر و بازار نمیتوانند از روی آن كپی كنند.
1399/04/02

كدام درب حفاظ آكاردئونی مقاوم تر است - درب حفاظ آكاردئونی

درب آكاردئونی با توجه به سبك منحصر به فرد خانه یا دكوراسیون خود از طیف انعطاف‌پذیر رنگ های كوره ای ما در ساخت پس از سفارش انتخاب نمایید. رنگ های قابل اجرا به صورت كوره ای و معمولی : سفید ، مسی ، قهوه ای ، كرم ، بژ ، طوسی ، آبی ، سرمه ای ، طلایی و مشكی و همه رنگ ها به صورت متالیك هم انجام میشود و به صورت تركیبی از رنگ ساده و روی گل ها طلایی. این به سلیقه شما و هماهنگی با درب ورودی و رنگ دیوارها بستگی دارد. قیمت‌ درب آكاردئونی كشویی برحسب متر مربع محاسبه می‌ شوند ولی به دلیل ابزار و سازه‌ های كارشده در پروژه ممكن است قیمت‌ ها تغییر كنند. رنگ‌ های مشكی ، مشكی مسی ، قهوه‌ ای سوخته، سفید و سفید نقره‌ ای ازجمله رنگ‌ های پرطرفدار در این زمینه است. رنگ درب‌ ها كوره‌ ای است و از كیفیت بالایی برخوردار است.
1399/04/03

آهن كشی روی دیوار - نرده حفاظ كشی ساختمان


1399/04/11

درب ضد سرقت فلزی آكاردئونی - حفاظ پشت در خانه

درب های آكاردئونی فلزی ضد سرقت قسمت جای قفل روی در آنها میباشد ، شاید شما یكی از بهترین و سنگین ترین درب آكاردئونی را خریداری كرده باشید اما قفلی با ضرایب اطمینان پایین بروی آن قرار داده باشید ، باید به این نكته توجه كنید كه قفل یكی از نكات مهم برای درب ورودی میباشد. قفل مخفی یكی از آپشن های درب آكاردئونی محسوب شده بطوریكه قفل های مخفی در داخل چهار چوب درب آكاردئونی كار شده و این یك مزیت بوده كه باعث میشود تمام راه های دسترسی به قفل محدود شده و حتی با سنگ فرز هم نتوان قفل را برش داد! قفل های كار شده بروی درب با كلید ناودانی بوده یعنی نوعی از كلید كه حتی اكثر كلید سازی های سطح شهر و بازار نمیتوانند از روی آن كپی كنند.
1399/04/12

حفاظ درب دستی آكاردئونی - درب بازشو آكاردئونی

رنگ درب اكاردئونی به صورت پودری می باشد كه پودر پاشیده شده و داخل كوره می رود تا كاملا پودر به خورد حفاظ برود و استحكام درب رو بالا می برد در هر شرایط آب و هوایی و استفاده از قفل مخفی داخل خود درب می باشد كه امنیت درب را بالا می برد كه سارقان با دیلم و سنگ فرز نمی توانند آن را باز كنند و این كه خصوصیت به شمار می آید استفاده از پروفیل 30*60 و تسمه 5*25 شركت آهن سازه با كادری و متحد و منسجم آماده خدمات رسانی به تمام مناطق 22 گانه شهر تهران و شهرستان های اطراف می باشد و شا می توانید با شماره موبایل 09128047694 تماس حاصل فرمایید و اطلاعات لازم را از كارشناسان فروش ما بگیرید.
1399/04/14

درب جمشو آكاردئونی - حفاظ متحرك آپارتمان


1399/04/15

درب ریلی ضد سرقت كشویی - حفاظ آكاردئونی عكس


1399/04/16

امنیت ساختمان با نرده حفاظ آكاردئونی - حفاظ روی در منزل

درب آكاردئونی تنها برای ورودی های اصلی ساخته نمی شود. درب آكاردئون را می توان در دیگر قسمت های ساختمان نظیر پنجره ها و بالكن های طبقات اول نیز نصب كرد. حفاظ درب آكاردئونی آپارتمان كركره ای ضد سرقت و ایمن است و موجب بالا بردن ضریب امنیت در ساختمان های مسكونی می شود.
1399/04/17

انواع حفاظ فنس بالای دیوار - نصب نرده حفاظ


1399/05/08

معنی حفاظ شاخ گوزنی - نرده حفاظ رو دیواری


1399/04/19

قیمت انواع میلگرد - خرید میلگرد دست دوم

آرماتور یا میلگرد های متنوع در ساخت ساختمان و بتن ریزی مورد استفاده در ساختمان سازی میباشد یك مهندس یا یك معمار باید در ساخت ساختمان بداند از چه میلگرد و چه آجی استفاده كند.
1399/04/21

خرید انواع میلگرد - ملیگرد ساختمانی حفاظ سازی


1399/04/22

امنیت ساختمان - نصب نرده حفاظ آهنی

امروزه به صرفه ترین و مقرون به صرفه ترین راهكار افزایش امنیت استفاده از بهترین حفاظ های روی دیوار میباشد كه تا كنون بهترین راهكار ارائه شده برای افزایش امنیت و كاهش سرقت میباشد با ما همراه باشید تا در ادامه مطلب بهترین راهكار ها را به شما معرفی نماییم.
1399/04/23

فرفورژه حفاظ ساختمان - حفاظ پنجره آهنی


1399/04/24

لیست قیمت بهترین حفاظ دیوار | حفاظ روی دیوار | نرده دیوار

ایمن ترین نرده حفاظ روی دیوار مدل نرده دیوار حیاط ✔️ بهترین حفاظ روی دیوار ✔️ نرده كشی روی دیوار
1399/04/25

بهترین حفاظ درب آپارتمان - درب ضد سرقت - درب آكاردئون


1399/04/26

درب آكاردئونی قیمت - حفاظ آكاردئون - درب ضد سرقت


1399/04/28

درب ضد سرقت آكاردئونی - حفاظ روی درب آپارتمان

حفاظ اكارددئونی یكی از محصولاتی بوده كه برای محافظت از منزل مسكونی مورد استفاده قرار میگیرد ساخت و تولید این حفاظ در شركت آهن سازه و در تهران انجام می شود و یكی از پرفروش ترین محصولات محافظتی درب آپارتمان به شمار می آید.
1399/04/29

بهترین نوع حفاظ روی دیوار - حفاظ روی دیوار تهران

برای اینكه امنیت را در یك ساختمان برقرار كرد، راه های زیادی وجود دارد. راه هایی مانند: نصب حفاظ، نصب قفل ضدسرقت، دربهای هوشمند ریموتی، دزدگیرهای پیشرفته، نصب دربهای محكم و نرده كشی از جمله روشهایی هستند كه با كمك آنها می توان امنیت را در یك ساختمان یا فروشگاه برقرار كرد. نصب درب آكاردئونی ، یكی از بهترین روشها برای حفظ امنیت در ساختمان است. وقتی درب آكاردئونی نصب كنید، افراد ناآشنا و غریبه نمی توانند درب خانه شما را باز كنند و به داخل خانه بیایند. این مدل دربها، در جلوی ورودی خانه ها نصب می شوند و جلوی ورود سارقان و افراد ناآشنا را می گیرند.
1399/04/30

بزرگترین تولید كننده انواع حفاظ روی دیوار - حفاظ روی دیوار قیمت

امروزه به صرفه ترین و مقرون به صرفه ترین راهكار افزایش امنیت استفاده از بهترین حفاظ های روی دیوار میباشد كه تا كنون بهترین راهكار ارائه شده برای افزایش امنیت و كاهش سرقت میباشد با ما همراه باشید تا در ادامه مطلب بهترین راهكار ها را به شما معرفی نماییم.
1399/04/31

فروش حفاظ آهنی بالای دیوار - فروش نرده حفاظ - انواع نرده آهنی

بهترین روش امنیتی به كار رفته برای افزایش امنیت خانه و منازل استفاده از انواع حفاظ روی دیوار میباشد كه تا كنون بهترین روش امنیتی بالا بردن ضریب امنیتی میباشد ما در ادامه مطلب و در طی مطالب آینده به تشریح انواع حفاظ روی دیوار میپردازیم.
1399/05/01

نرده حفاظ سر دیوار - حفاظ دور حیاط تولید كارخانه

از جمله مهمترین راه كارهای افزایش امنین استفاده از انواع حفاظ روی دیوار است ما در ادامه ی مطلب شما را به بهترین و بروز ترین راهكار افزایش سطح امنیت آشنا خواهیم نمود.
1399/05/02

معرفی حفاظ مدل شاخ گوزنی دیوار حیاط - حفاظ بالا دیواری

رنگ‌آمیزی حفاظ شاخ گوزنی، جدای از زیباسازی نمای ساختمان، از زنگ زدن و خوردگی حفاظ شاخ گوزنی جلوگیری نموده و باعث افزایش دوام و طول عمر آن میگردد.این محصول در رنگ‌های متنوع و با توجه به نمای ساختمان، نصب و استفاده می‌شوند. با این وجود طبیعی است كه رنگ سفید طرفدار بیشتری دارد.مانند رنگ‌آمیزی سایر فلزات، در رنگ‌آمیزی حفاظ شاخگوزنی نیز نكاتی وجود دارد كه تعیین كننده‌ی كیفیت رنگ‌آمیزی است.
1399/05/03

تولید درب آكاردئونی ضد سرقت - حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان

حفاظ اكارددئونی یكی از محصولاتی بوده كه برای محافظت از منزل مسكونی مورد استفاده قرار میگیرد ساخت و تولید این حفاظ در شركت آهن سازه و در تهران انجام می شود و یكی از پرفروش ترین محصولات محافظتی درب آپارتمان به شمار می آید.
1399/05/04

حفاظ خار پشتی سر دیوار حیاط - حفاظ بالای دیوار

رشد استفاده از حفاظ شاخگوزنی در ایران به این دلیل بود كه سیستم‌های سنتی كه برای افزایش ایمنی ساختمان به كار می‌رفت، با نمای امروزی همخوانی كافی نداشته و این میزان ظرافت و زیبایی و همچنین ضریب امنیت بالا نداشتند. همچنین بهاء تمام شده قیمت حفاظ شاخ گوزنی نیز از سایر نرده ها مناسب تر میباشد. به همین دلیلذ معماران به این نتیجه رسیدند كه باید نسل جدیدی از حفاظ‌ها وجود داشته باشد كه هم به امنیت و هم زیبایی نمای ساختمان كمك كند. بنابراین حفاظ‌های شاخ گوزنی ساخته و به بازار عرضه شدند كه در صنعت ساختمان مورد استقبال قرار گرفتند.
1399/05/06

بهترین حفاظ آكاردئونی كدام حفاظ است - نرده درب آهنی

درب آكاردئونی به صورت ریلی باز و بسته می شود. در نتیجه، هنگام باز و بسته كردن درب آكاردئونی، می توانید این كار را به راحتی با نیروی دست خود كه از بلرینگ ژاپنی استفاده می شود تا راحت و باز و بسته شود انجام دهید.
1399/05/07

انواع حفاظ فنس بالای دیوار - نصب نرده حفاظ

ساخت حفاظ شاخ گوزنی، با توجه به سفارش و نیاز خریداران و نوع دیوار ساختمانی كه نرده و حفاظ باید نصب گردد در ابعاد مورد نیاز وی قابل ساخت و تولید است. ساخت حفاظ شاخ گوزنی همانند ساختن سایر انواع حفاظ ساختمان دارای مراحلی به شرح زیر است: ابتدا سازنده حفاظ به خریداری میلگردها از سازنده میلگرد و انتقال آن‌ها به محل تولید حفاظ و ساخت حفاظ شاخ گوزنی اقدام می‌كند. سپس میلگردهای خریداری شده در سایزهای متفاوت و مطابق نیاز برای ساخت حفاظ شاخ گوزنی برشكاری می‌شوند (باید از گیوتین استفاده شود تا شاخه‌های اصلی و فرعی و شاخك‌های كوتاه بصورت زاویه‌دار بریده شده و به اندازه كافی تیز و برنده باشند). جهت شكل‌دهی و خم‌كاری قطعات حفاظ، از دستگاه پرس استفاده می‌كنند.
1399/05/08

مفهوم و اهمیت استفاده از نرده حفاظ بالای دیوار


1399/05/09

حفاظ روی درب آپارتمان چه مزیتی دارد

درب آكاردئونی به صورت ریلی باز و بسته می شود. در نتیجه، هنگام باز و بسته كردن درب آكاردئونی، می توانید این كار را به راحتی با نیروی دست خود كه از بلرینگ ژاپنی استفاده می شود تا راحت و باز و بسته شود انجام دهید.
1399/05/11

اهمیت استفاده از نرده آهنی حیاط - حفاظ سر دیوار خانه

اگر جهت تامین امنیت ساختمان محل زندگی یا كار با ویلای خود برنامه ریزی دارید و مایل هستید در مورد انوع حفاظ روی دیوار و خصوصا حفاظ نیزار كه از جمله بهترین نوع از انواع حفاظ روی دیوار و از ابزارهای بسیار خوب برای تامین امنیت و بالا بردن ضریب حفاظتی ساختمان میباشد بیشتر بدانید،میتوانید مكی وقت گذاشته و این مقاله را با دقت بخوانید تا طی مبحث ذیل شما را با حفاظ شاخ نیزار و ویژگی های فنی این نوع حفاظ آشنا كنیم.
1399/06/05

امنیت درب ورودی منزل - حفاظ برای ورودی خانه


1399/05/14

اجرت نصب انواع حفاظ و نرده كشی بالای دیوار - خرید نرده حفاظ

در شهرهای بزرگ و البته در بسیاری از شهرهای كوچك، به جز مشكل ورود سارقان منازل، گربه‌های سرگردان بسیاری در كوچه و خیابان وجود دارند كه در سطل‌های زباله به دنبال غذا هستند. ورود این گربه‌ها به محل زندگی انسان، باعث ورود میكروب‌های بسیار و به دنبال آن بیماری‌های گوناگون خواهد شد. حفاظ شاخگوزنی به‌گونه‌ای ساخته می‌شود كه حیوان یا انسان نمی‌تواند روی دیوار و در كنار حفاظ یا روی آن بایستند و قرار بگیرند ، بنابراین نمی‌توانند از آن عبور كنند. بدین ترتیب حفاظ شاخ گوزنی به طرز چشمگیری باعث بهبود امنیت ساختمان می‌شود.
1399/05/15

اهمیت استفاده از حفاظ دیوار خانه - نرده حفاظ باغ ویلایی

در ایران به‌جز شهرهای بزرگ كه بیشتر ساختمان ها در آن به صورت آپارتمانی است، خانه‌های اغلب شهرها ویلایی و یك طبقه میباشند.سال‌هاست در مناطق مختلف ایران پهناور، از جنوب تا شمال و شرق تا غرب، در خانه‌های ویلایی و باغ‌ها و كلاً املاكی كه دارای فضای باز هستند نرده‌های فلزی به شكل شاخ گوزن، روی دیوارها و درب‌ها نصب می‌شوند. امروزه در ایران، این حفاظ‌ها تقریباً همانند آجر و سیمان، جزء مصالح ساختمانی برای معماری و ساختمان‌سازی به شمار می‌روند. نام‌گذاری این نرده‌ها براساس شكل آن‌ها صورت گرفته است. البته حفاظ شاخگوزنی را با نام‌های دیگری مانند حفاظ خارپشتی و حفاظ بوته خاری نیز می‌شناسند.
1399/06/10

اهمیت استفاده از حفاظ دیوار آپارتمان - نصب هر متر نرده آهنی

حفاظ روی دیوار سنتی كه با عنوان حفاظ سرنیزه ای شناخته می شوند- معایب زیادی دارند. مهم ترین عیوب آنها این می باشد كه زیبا نیستند. به علاوه دقیقا همانند نرده های زندان بلند، زشت و ملالت آور نمی باشند. حفاظ های نرده ای رایج، ایمن نمی باشند. چرا كه به راحتی اشخاص می توانند از آن عبور كنند.
1399/06/11

قیمت حفاظ درب آپارتمان چقدر است

درب آكاردیونی یكی از محصولات حفاظتی به شمار می آید كه با استفاده از آن و نصب بر روی تمام مدل دیوارها می توان موجب تضمین امینت ساختمان های مختلف گردید. این مدل از درب به واسطه طراحی كه از آن برخوردار می باشد، دارای ضراب امنیت بسیار بالایی است و از همین جهت مورد توجه قرار گرفته است. با نصب و اجرای درب اكاردیونی می توان مانع ورود افراد ناخواسته به داخل ساختمان های مختلف گردید و همین امر سبب شده تا این محصول بسیار مورد استفاده قرار گیرد.
1399/06/12

فروش درب آكاردئونی ورودی منزل - نرده ورودی


1399/05/20

حفاظ شاخ گوزنی یعنی چه - حفاظ آهنی بالای دیوار

از زندگی انسان‌های اولیه تا زندگی مدرن و الكتریكال امروزی، همیشه انسان نیازمند ترفندهایی برای افزایش امنیت محل زندگی خود بوده كه راه حل آن نیز از ابتدا تاكنون نصب حفاظ ساختمان بوده است. وقتی انسان‌های اولیه در غارها زندگی می‌كردند، برای حفاظت خود از حمله‌ی حیوانات وحشی، تله‌ها و حصار هایی از چوب درختان و شاخ های بزرگ حیوانات مثل شاخ گوزن در نزدیك محل زندگیشان كار می‌گذاشته‌اند تا حیوانات و یا دشمن به دام افتاده و نتوانند وارد غار و محل زندگی آن‌ها شوند. همان تله‌ها نقش حفاظ ساختمان‌های امروزی را ایفا می‌كرده‌اند. نسل جدید حفاظ روی دیوار بدلیل اینكه از شاخ گوزن الگو برداری شده و شباهت زیادی نیز به شاخهای گوزن دارد به حفاظ شاخ گوزنی معروف شده است.
1399/05/21

درب محافظ ضد سرقت آكاردئونی - حفاظ پشت دری


1399/05/22

فروش نرده حفاظ بالای دیوار - حفاظ فنس دیواری

حفاظ ها كارایی زیادی در تامین امنیت منازل و ساختمان ها دارند و حفاظ لیلیوم نیز یكی از حصارهای پر كاربرد برای این منظور می باشد. نرده ها و حفاظ روی دیوار در زمینه ی تامین امنیت بسیار مهم و مفید هستند به همین منظور محصولات مهمی برای مصرف كنندگان هستند. معماران و طراحان نیز مشتریان اصلی این محصول و ابزار هستند. همچنین علاوه بر دیوارها، می توان این نوع حصار لیلیوم در جلوی پنجره و همچنین جلوی تراس نیز مورد استفاده قرار داد. حفاظ لیلیوم نیز همانطور كه از نام آن مشخص است، برگرفته از ظاهر گل لیلیوم می باشد و به همین منظور به این اسم نام گذاری شده است.
1399/05/23

روش های ایمن سازی درب آپارتمان - تقویت ورودی ساختمان


1399/05/25

تقویت درب ضد سرقت آپارتمان - حفاظ پشت چهارچوب درب


1399/05/26

امنیت درب ضد سرقت - حفاظ برای ورودی درب خانه

مهم ترین اجزا درب های آكاردئونی، تسمه های فلزی هستند كه به وسیله پیم های فلزی به یكدیگر متصل شده اند. این تسمه های فلزی به صورت ریل در كنار هم قرار گرفته اند و در محور عرض درب حركت می كنند. درب آكاردئونی، هیچ گونه مزاحمتی ایجاد نمی كند و كمترین فضا را در راهرو و راه پله اشغال می كند.
1399/05/29

حفاظ های فولادی میلگردی دیوار - نرده دیواری حیاط

رشد استفاده از حفاظ شاخگوزنی در ایران به این دلیل بود كه سیستم‌های سنتی كه برای افزایش ایمنی ساختمان به كار می‌رفت، با نمای امروزی همخوانی كافی نداشته و این میزان ظرافت و زیبایی و همچنین ضریب امنیت بالا نداشتند. همچنین بهاء تمام شده قیمت حفاظ شاخ گوزنی نیز از سایر نرده ها مناسب تر میباشد. به همین دلیلذ معماران به این نتیجه رسیدند كه باید نسل جدیدی از حفاظ‌ها وجود داشته باشد كه هم به امنیت و هم زیبایی نمای ساختمان كمك كند. بنابراین حفاظ‌های شاخ گوزنی ساخته و به بازار عرضه شدند كه در صنعت ساختمان مورد استقبال قرار گرفتند.
1399/05/30

نرده ارزان قیمت بالای دیوار - حفاظ سر دیواری خانه

در شهرهای بزرگ و البته در بسیاری از شهرهای كوچك، به جز مشكل ورود سارقان منازل، گربه‌های سرگردان بسیاری در كوچه و خیابان وجود دارند كه در سطل‌های زباله به دنبال غذا هستند. ورود این گربه‌ها به محل زندگی انسان، باعث ورود میكروب‌های بسیار و به دنبال آن بیماری‌های گوناگون خواهد شد. حفاظ شاخگوزنی به‌گونه‌ای ساخته می‌شود كه حیوان یا انسان نمی‌تواند روی دیوار و در كنار حفاظ یا روی آن بایستند و قرار بگیرند ، بنابراین نمی‌توانند از آن عبور كنند. بدین ترتیب حفاظ شاخ گوزنی به طرز چشمگیری باعث بهبود امنیت ساختمان می‌شود.
1399/06/01

راهكار های افزایش امنیت درب آپارتمان - نصب حفاظ ورودی خانه

برقراری امنیت در ساختمان، موضوع بسیار مهمی است كه بیشتر افراد به آن اهمیت می دهند. همه دوست دارند خانه و محل كار امنی داشته باشند و با خیال راحت به كار و زندگی بپردازند. به همین دلیل است كه مردم از راه های برقراری امنیت در ساختمانها استفاده می كنند. برای اینكه امنیت را در یك ساختمان برقرار كرد، راه های زیادی وجود دارد. راه هایی مانند: نصب حفاظ، نصب قفل ضدسرقت، دربهای هوشمند ریموتی، دزدگیرهای پیشرفته، نصب دربهای محكم و نرده كشی از جمله روشهایی هستند كه با كمك آنها می توان امنیت را در یك ساختمان یا فروشگاه برقرار كرد. نصب درب آكاردئونی ، یكی از بهترین روشها برای حفظ امنیت در ساختمان است.
1399/06/02

اهمیت استفاده از نرده فولادی دیوار - نرده حفاظ ساختمانی


1399/06/03

انواع مدل های نرده دیوار - حفاظ دور باغ ویلا


1399/06/04

اهمیت استفاده از نرده آهنی مدل گوزن حیاط - نرده های دیواری

حفاظ های شاخ گوزنی بسار تیز می باشند كه توسط افرادی كار آزموده در كنار هم به صورت زنجیری جوش داده خواهند شد. كه به صورت متراكم در طول و عرض و همچنین در رنگ های گوناگون توسط درخواست كنندگان محترم ساخته می شود.حفاظ شاخ گوزنی با وجود ظاهری زیبا كه به سر در ساختمان ها می دهد جنبه ی امنیت را دارد به دلیل تراكم و تیز بودن لبه های حفاظ و همین ساختار باعث شده تا عبور از روی این حفاظ غیر ممكن باشد.
1399/06/05

حفاظ فلزی مدل گل دیوار حیاط - نرده حفاظ ساختمانی

حفاظ لیلیوم جزو زیباترین حفاظ های تولید شده تاكنون می باشد. از نظر امنیت حفاظ لیلیوم دارای امنیت بیشتری نسبت به حفاظ شاخ گوزنی است. این حفاظ با الهام از گل زیبای لیلیوم ساخته شده و به صورت دو رنگ ، رنگ آمیزی می شود. یكی از محاسن فوق‌العاده این حفاظ گسترش از مركز بوده كه امكان تولید در ارتفاع های دلخواه را فراهم می سازد.
1399/06/06

اهمیت استفاده از حفاظ دیوار ساختمان - نصاب نرده آهنی


1399/06/09

اهمیت استفاده از نرده حفاظ دیوار خانه - نصب حفاظ حیاط

در ایران به‌جز شهرهای بزرگ كه بیشتر ساختمان ها در آن به صورت آپارتمانی است، خانه‌های اغلب شهرها ویلایی و یك طبقه میباشند.سال‌هاست در مناطق مختلف ایران پهناور، از جنوب تا شمال و شرق تا غرب، در خانه‌های ویلایی و باغ‌ها و كلاً املاكی كه دارای فضای باز هستند نرده‌های فلزی به شكل شاخ گوزن، روی دیوارها و درب‌ها نصب می‌شوند. امروزه در ایران، این حفاظ‌ها تقریباً همانند آجر و سیمان، جزء مصالح ساختمانی برای معماری و ساختمان‌سازی به شمار می‌روند. نام‌گذاری این نرده‌ها براساس شكل آن‌ها صورت گرفته است. البته حفاظ شاخگوزنی را با نام‌های دیگری مانند حفاظ خارپشتی و حفاظ بوته خاری نیز می‌شناسند.
1399/06/10

اهمیت استفاده از حفاظ دور دیوار آپارتمان - نرده آهنی

در حال حاضر حفاظ هایی با عنوان حفاظ روی دیوار در بازار موجود می باشند كه بیشتر به عنوان نرده كاربرد فراوان دارند و برای استفاده به عنوان حفاظ روی دیوار حیاط یا ساختمان مناسب نمی باشند. این نوع حفاظ روی دیوار سنتی كه با عنوان حفاظ سرنیزه ای شناخته می شوند- معایب زیادی دارند. مهم ترین عیوب آنها این می باشد كه زیبا نیستند. به علاوه دقیقا همانند نرده های زندان بلند، زشت و ملالت آور نمی باشند. حفاظ های نرده ای رایج، ایمن نمی باشند. چرا كه به راحتی اشخاص می توانند از آن عبور كنند.
1399/06/11

قیمت حفاظ درب آپارتمان چقدر است - نرده درب ورودی خانه


1399/06/12

حفاظ پنجره فرفورژه طرح دار - نرده طرح دار پنجره


1399/06/13

شركت نصب هر متر نرده دیوار حیاط - حفاظ دیواری حیاط

حفاظ ها بر امنیت ، بر اساس نام تجاری انها كه عبارتند از:حفاظ شاخ گوزنی ،حفاظ بوته ای ، حفاظ شاخ گوزنی شركتی ، حفاظ كلاسیك نیزار ،حفاظ شاخ گوزنی نیزار، حفاظ لیلیوم و قیمت حفاظ شاخ گوزنی و دیگر حفاظ ها چگونه محاسبه میشود.
1399/06/15

طرح حفاظ آكاردئونی پشت درب - نصاب نرده درب منزل


1399/06/16

حفاظ مختلف جهت محافظت منزل - نرده آهنی میلگردی


1399/06/17

درب آكاردئونی در تهران - حفاظ منازل آهنی


1399/06/18

رنگ انواع حفاظ حیاطی بالای دیوار - نرده فلزی سر دیواری

درست مانند تمامی قسمت‌های دیگر نمای ساختمان، رنگ‌آمیزی حفاظ شاخ گوزنی نیز بسیار حائز اهمیت است. رنگ‌آمیزی حفاظ شاخ گوزنی، جدای از زیباسازی نمای ساختمان، از زنگ زدن و خوردگی حفاظ شاخ گوزنی جلوگیری نموده و باعث افزایش دوام و طول عمر آن میگردد.این محصول در رنگ‌های متنوع و با توجه به نمای ساختمان، نصب و استفاده می‌شوند. با این وجود طبیعی است كه رنگ سفید طرفدار بیشتری دارد.مانند رنگ‌آمیزی سایر فلزات، در رنگ‌آمیزی حفاظ شاخگوزنی نیز نكاتی وجود دارد كه تعیین كننده‌ی كیفیت رنگ‌آمیزی است.
1399/06/19

طرح نرده بالای دیوار بلند شاخه گوزنی - انواع حفاظ برای خانه ویلا

ساخت حفاظ شاخ گوزنی، با توجه به سفارش و نیاز خریداران و نوع دیوار ساختمانی كه نرده و حفاظ باید نصب گردد در ابعاد مورد نیاز وی قابل ساخت و تولید است.
1399/06/20

طرح نزده فلزی دیوار حیاط - بهترین حفاظ های ساختمانی


1399/06/21

شركت های سازنده محصولات امنیتی

معرفی شركت های سازنده محصولات امنیتی
1399/06/21

امنیت ساختمان با انواع مدل نرده دیوار - نرده حفاظ حیاط


1399/06/23

نرده ارزان بالای دیوار منزل - بهترین انواع حفاظ روی دیوار


1399/06/24

ایمن ترین حفاظ روی دیوار ویلا - نرده روی دیوار ورودی خانه

از مهم‌ترین شاخصه ها در بالا برادن ضریب حفاظت و امنیت ساختمان و آپارتمان داشتن یك حفاظ امن می‌باشد، حفاظ‌ ها دارای انواع مختلفی با جنس‌ها و اشكال متنوع و كاربردهای مختلف می‌باشند. آپارتمان از گزینه‌ های بسیار محبوب برای خریدن و یا اجاره نمودن برای زندگی می‌باشد.
1399/06/25

حفاظ آكاردئونی مقاوم برای درب منزل - نرده درب منازل


1399/06/26

حفاظ برای درب منزل - نرده فلزی دور چهارچوب درب خانه


1399/06/27

حفاظ آهنی منزل - درب محافظ ضد سرقت فلزی

درب آكاردئونی را با الفاظ دیگری چون درب آكاردیونی یا درب آكاردونی نیز می شناسند. درب های آكاردئونی در شكل ها و مدلهای مختلف در بازار موجود هستند و شما می توانید درب آكاردئونی دلخواه خود را از میان انواع مدلهای آن انتخاب كنید. در این نوشته با طریقه محاسبه قیمت حفاظ درب آكاردئونی نیز آشنا خواهید شد.
1399/07/04

حفاظ در منزل و امنیت آنها - نرده درب ورودی خانه ویلایی


1399/07/05

انواع حفاظ منزل و كاربردهای آن - نرده آهنی خانه


1399/07/06

نرده حفاظ منزل و كاربرد های آن - خرید انواع حفاظ ضد سرقت


1399/07/07

حفاظ منزل دیوار و مشخصات آنها - نصاب حفاظ ساختمانی


1399/07/08

نرده حفاظ منزل و كاربردهای آن - بهترین حفاظ های ساختمانی

نرده شاخگوزنی از شاخك های اصلی و فرعی زیادی ساخته میشود. همه شاخه ها ی اصلی به شاسی و شاخك های فرعی به شاخ های اصلی جوش میشوند. به همین علت نقاط جوش زیادی بوجود میاید. جوش یكطرفه یك اتصال بسیار ضعیف محسوب میشود و در صورت وارد شدن فشار از جهت مخالف به سهولت شكسته مشود. جوشها حتما باید دو طرفه باشند تا از استحكام كافی برخوردار باشند.
1399/07/09

حفاظ های ساختمان و انواع آن - نرده های دیواری


1399/07/10

حفاظ آهنی درب منزل - نصب نرده ضد سرقت آپارتمانی


1399/07/12

حفاظ نرده آهنی حیاط - نصب حفاظ خانه ویلایی

رشد استفاده از حفاظ شاخگوزنی در ایران به این دلیل بود كه سیستم‌های سنتی كه برای افزایش ایمنی ساختمان به كار می‌رفت، با نمای امروزی همخوانی كافی نداشته و این میزان ظرافت و زیبایی و همچنین ضریب امنیت بالا نداشتند. همچنین بهاء تمام شده قیمت حفاظ شاخ گوزنی نیز از سایر نرده ها مناسب تر میباشد. به همین دلیلذ معماران به این نتیجه رسیدند كه باید نسل جدیدی از حفاظ‌ها وجود داشته باشد كه هم به امنیت و هم زیبایی نمای ساختمان كمك كند. بنابراین حفاظ‌های شاخ گوزنی ساخته و به بازار عرضه شدند كه در صنعت ساختمان مورد استقبال قرار گرفتند.
1399/07/13

حفاظ نرده ای روی دیوار - نصب حفاظ امنیت ساختمان


1399/07/14

حفاظ لب دیوار و انواع آن - شركت نصب نرده حفاظ حیاط


1399/07/14

حفاظ رو دری چه مزیتی دارد - نرده ورودی درب خانه

درب آكاردئونی به صورت ریلی باز و بسته می شود. در نتیجه، هنگام باز و بسته كردن درب آكاردئونی، می توانید این كار را به راحتی با نیروی دست خود كه از بلرینگ ژاپنی استفاده می شود تا راحت و باز و بسته شود انجام دهید.
1399/07/16

حفاظ فلزی پشت درب آپارتمان - نرده درب آهنی


1399/07/16

حفاظ مدرن روی دیوار منزل - نرده حفاظ فلزی


1399/07/19

حفاظ منزل در انواع مختلف - نصب نرده حفاظ حیاط

حفاظ منزل

از زندگی انسان‌های اولیه تا زندگی مدرن و الكتریكال امروزی، همیشه انسان نیازمند ترفندهایی برای افزایش امنیت محل زندگی خود بوده كه راه حل آن نیز از ابتدا تاكنون نصب حفاظ ساختمان بوده است. وقتی انسان‌های اولیه در غارها زندگی می‌كردند، برای حفاظت خود از حمله‌ی حیوانات وحشی، تله‌ها و حصار هایی از چوب درختان و شاخ های بزرگ حیوانات مثل شاخ گوزن در نزدیك محل زندگیشان كار می‌گذاشته‌اند تا حیوانات و یا دشمن به دام افتاده و نتوانند وارد غار و محل زندگی آن‌ها شوند. همان تله‌ها نقش حفاظ ساختمان‌های امروزی را ایفا می‌كرده‌اند. نسل جدید حفاظ روی دیوار بدلیل اینكه از شاخ گوزن الگو برداری شده و شباهت زیادی نیز به شاخهای گوزن دارد به حفاظ شاخ گوزنی معروف شده است


1399/07/20

حفاظ ضد دیلم درب آپارتمان - نرده درب ضد سرقت


1399/07/21

حفاظ نخل مرداب روی دیوار - انواع نرده آهنی دیواری


1399/07/22

انواع حفاظ دیوار خانه - حفاظ حیاط ویلایی


1399/07/25

تست مقاومت حفاظ بالای دیوار در مقابل ضربه و شكسته شدن حفاظ

یكی از ابزارهایی كه برای جلوگیری از ورود سارقین به خانه مورداستفاده قرار می‌گیرد، دوربین مداربسته است. اگرچه نصب این سیستم هزینه‌بر است اما نسبت به سایر ابزارهای امنیتی امكانات بیشتری را در اختیار صاحبخانه قرار می‌دهد به‌طوری‌كه در صورت حضور نداشتن در خانه و ساختمان نیز می‌تواند هرگونه ورود و خروج به ساختمان خود را كنترل كند. برای برقراری امنیت و حفاظت ساختمان به كمك دوربین مداربسته امكانات زیادی در اختیار خواهید داشت. به كمك این دوربین‌ها می‌توان تمام وقایع را در اطراف ساختمان ثبت كرد تا در صورت لزوم به فیلم ضبط‌شده توسط دوربین دسترسی داشت.
1399/07/25

گارد آكاردئونی روی درب آپارتمان - حفاظ درب آپارتمان


1399/08/11

نرده دیوار ساختمان - حفاظ سر دیواری حیاط

برای زیبایی بخشیدن به حفاظ شاخگوزنی می‌توانید آن را با رنگ دلخواه خود رنگ كنید تا با رنگ ساختمان یا درب و پنجره و محوطه نیز سازگار شود. ازآنجایی‌كه در تولید حفاظ شاخ گوزنی از میله‌گردهای شماره ۱۰ استفاده می‌شود این حفاظ از استحكام بالایی برخوردار است. با رنگ كردن این حفاظ می‌توان آن را در برابر زنگ‌زدگی مقاوم كرد و در هر شرایط آب‌وهوایی آن را مورداستفاده قرار داد.
1399/08/12

انواع نرده آپارتمان - حفاظ درب فلزی خانه

حفاظ آكاردئونی، با اشغال فضای كم، امنیت خانه شما را تامین می كند. درب آكاردئونی به صورت ریلی باز و بسته می شود. در نتیجه، هنگام باز و بسته كردن درب آكاردئونی، می توانید این كار را به راحتی با نیروی دست خود انجام دهید. حفاظ های آكاردئونی بسیار سبك هستند و موقع باز و بسته شدن شما را اذیت نمی كنند. درب آكاردئونی در داخل ساختمان نصب می شود، در نتیجه از بارش باران و تابش آفتاب در امان می ماند و دچار زنگ زدگی یا رنگ پریدگی نخواهد شد.
1399/08/13

درب آكاردئونی تاشو ریلی و مزایا آن - حفاظ درب كشویی

درب های آكاردئونی به صورت تاشو هستند و به راحتی با نیروی دست جا به جا می شوند. علت این امر، در شبكه ای بودن آن است. دربهای آكاردئونی، جایگزین خوبی برای دربهای ریموت دار پاركینگ هستند؛ زیرا سنگینی دربهای ریموتی را ندارند و فضای زیادی را نیز اشغال نمی كنند.
1399/08/14

گارد حفاظ ساختمانی آكاردئونی - حفاظ روی درب


1399/08/17

نرده گارد درب منزل - حفاظ پشت درب

حفاظ آكاردئونی شبكه هایی لوزی شكل و تا شونده دارد كه ظاهر زیبایی نیز دارد. شبكه های لوزی به هم پیوسته مقاومت درب را بیشتر می كنند. شكل ظاهری درب آكاردئونی به گونه ای و تولیده طراحی شده كه هماهنگ با فضای خارجی و دكوراسیون راه پله ها است.
1399/08/18

حفاظ پنجره و انواع آن - نصب نرده آهنی پنجره

انواع حفاظ پنجره چه ساده پروفیلی و یا فرفورژه با ساختاری متنوع نسبت به حفاظ های قدیمی با شكل و جنس بسیار عالی كه از قطعات فلزی كه در اشكال مختلف خمكاری شده است.سر این حفاظ پنجره توسط افرادی كار آزموده در كنار هم به صورت زنجیری جوش داده خواهند شد. كه به صورت متراكم در طول و عرض و همچنین در رنگ های گوناگون توسط درخواست كنندگان محترم ساخته می شود.حفغاظ پنجره با وجود ظاهری زیبا كه به سر در ساختمان ها می دهد جنبه ی امنیت را دارد به دلیل تراكم و تیز بودن لبه های حفاظ و همین ساختار باعث شده تا عبور از روی این حفاظ غیر ممكن باشد.
1399/08/19

خرید آكاردئونی ریلی - حفاظ متحرك خانه

فروش درب آكاردئونی با دستگیره فلزی كونیك شده تنها در صنایع فلزی آهن سازه لحاظ شده و این ویژگی انحصاری برای انواع درب های آكاردئونی آهنی انجام می شود. زیبایی و دوام بالای دستگیره فلزی كونیك شده بر كیفیت نهایی محصول می افزاید. قبل از ثبت سفارش از عكس درب آكاردئونی در سایت دیدن كنید. تصاویر كامل درب آكاردئونی یك لنگه و دو لنگه گویای كیفیت محصول در پروژه های گوناگون است.
1399/08/20

حفاظ ایستاده آبشاری - نرده نیزه ای فلزی روی دیوار حیاط

امروزه به صرفه ترین و مقرون به صرفه ترین راهكار افزایش امنیت استفاده از بهترین حفاظ های روی دیوار میباشد كه تا كنون بهترین راهكار ارائه شده برای افزایش امنیت و كاهش سرقت میباشد با ما همراه باشید تا در ادامه مطلب بهترین راهكار ها را به شما معرفی نماییم.
1399/08/21

حفاظ خاردار بالای دیوار - حفاظ دیواری ساختمان


1399/08/22

ایمن ترین نرده حفاظ بالای دیوار - نرده فلزی سر دیوار


1399/08/24

مقاوم ترین محافظ دیواری - حفاظ نرده ای آهنی


1399/08/25

زیباترین حفاظ روی دیوار - حفاظ نرده آهنی خانه


1399/08/26

بهترین حفاظ نمای دیوار حیاط - نرده آهنی خانه

حفاظ شامل شاخه هایی قوس دار است كه بر قسمت انتهایی آن ها گلی شبیه به گل های مرداب وصل شده. در این حفاظ شاخه ها از پایین به یكدیگر و به شاسی به صورت قرینه متصل هستند. گل ها متشكل از میلگرد هایی كوتاه اند كه در مركز به یكدیگر وصل شده اند. تفاوت گل های حفاظ مدل نخل مرداب با لیلیوم در مدل گل هاست.
1399/08/27

بهترین درب حفاظ آكاردئونی - حفاظ متحرك روی در منزل


1399/08/29

بروز ترین حفاظ آكاردئونی كدام است ؟

برقراری امنیت در ساختمان، موضوع بسیار مهمی است كه بیشتر افراد به آن اهمیت می دهند. همه دوست دارند خانه و محل كار امنی داشته باشند و با خیال راحت به كار و زندگی بپردازند. به همین دلیل است كه مردم از راه های برقراری امنیت در ساختمانها استفاده می كنند. برای اینكه امنیت را در یك ساختمان برقرار كرد، راه های زیادی وجود دارد. راه هایی مانند: نصب حفاظ، نصب قفل ضدسرقت، دربهای هوشمند ریموتی، دزدگیرهای پیشرفته، نصب دربهای محكم و نرده كشی از جمله روشهایی هستند كه با كمك آنها می توان امنیت را در یك ساختمان یا فروشگاه برقرار كرد.
1399/09/01

قیمت انواع حفاظ خانه - نرده حفاظ كشی حیاط

اگر جهت تامین امنیت ساختمان محل زندگی یا كار با ویلای خود برنامه ریزی دارید و مایل هستید در مورد انوع حفاظ روی دیوار و خصوصا حفاظ نیزار كه از جمله بهترین نوع از انواع حفاظ روی دیوار و از ابزارهای بسیار خوب برای تامین امنیت و بالا بردن ضریب حفاظتی ساختمان میباشد بیشتر بدانید،میتوانید مكی وقت گذاشته و این مقاله را با دقت بخوانید تا طی فصل های ذیل شما را با حفاظ شاخ نیزار و ویژگی های فنی این نوع حفاظ آشنا كنیم.
1399/09/02

بهترین نرده حفاظ روی درب - حفاظ فلزی در خانه


1399/09/03

مناسب ترین قیمت نرده محافظ دیوار - نصب حفاظ های ویلایی


1399/09/04

قیمت انواع حفاظ كشی دیوار - نصاب حفاظ روی دیوار


1399/09/05

اندازه حفاظ درب یا دزدگیر درب منزل - نرده فولادی درب خانه

اندازه گیری درب آكاردئونی یك موضوع بسیار جدی است به طور معمول كارشناسان شركت آهن سازه با هماهنگی قبلی به محل مورد نظر اعزام شده و محاسبه دقیق درب اكاردونی را انجام می دهند. محاسبه اندازه صحیح حفاظ آكاردئونی در هنگام ساخت تاثیرگذار است. چنانچه این اندازه گیری به صورت صحیح انجام نشده و با اهمال صورت پذیرد همه تلاش های ساخت درب آكاردئونی و تجربه كاركنان بدون نتیجه باقی می ماند.
1399/09/06

فروش انواع حفاظ دیوار - نصاب نرده كشی دیواری


1399/09/08

حفاظ ریلی آكاردئونی درب منزل - نرده آكاردئون منازل


1399/09/09

نرده حفاظ كشویی آكاردئونی - حفاظ متحرك درب آپارتمان

درب آكاردئونی، با بهره‌گیری از ساز آكاردئون ساخته شده است. تا شدن این حفاظ شباهت زیادی به جمع شدن ساز آكاردئون دارد. این درب با عبارات دیگری مثل درب كشوئی و درب كركره ای نیز شناخته شده است. هدف از طراحی درب آكاردئونی این بود كه در عین استفاده بهینه از فضا، امنیت ساختمان حفظ شود.
1399/09/10

حفاظ آكاردئونی متحرك روی درب منزل - نرده درب ورودی خانه


1399/10/18

حفاظ كشی روی دیوار - نرده آهنی ساختمانی


1399/10/20

قیمت روز انواع نرده حفاظ - تولید نرده فلزی خانه


1399/10/21

انواع حفاظ بازشو پنجره و درب - نرده متحرك پنجره

انواع حفاظ پنجره چه ساده پروفیلی و یا فرفورژه با ساختاری متنوع نسبت به حفاظ های قدیمی با شكل و جنس بسیار عالی كه از قطعات فلزی كه در اشكال مختلف خمكاری شده است.سر این حفاظ پنجره توسط افرادی كار آزموده در كنار هم به صورت زنجیری جوش داده خواهند شد. كه به صورت متراكم در طول و عرض و همچنین در رنگ های گوناگون توسط درخواست كنندگان محترم ساخته می شود
1399/10/22

انواع نرده حفاظ برای ساختمان - نرده های فلزی


1399/10/23

نصب انواع حفاظ پنجره آهنی - نرده فلزی پنجره ای

این حفاظ پنجره توسط افرادی كار آزموده در كنار هم به صورت زنجیری جوش داده خواهند شد. كه به صورت متراكم در طول و عرض و همچنین در رنگ های گوناگون توسط درخواست كنندگان محترم ساخته می شود.حفاظ پنجره با وجود ظاهری زیبا كه به سر در ساختمان ها می دهد جنبه ی امنیت را دارد به دلیل تراكم و تیز بودن لبه های حفاظ و همین ساختار باعث شده تا عبور از روی این حفاظ غیر ممكن باشد.
1399/10/25

نرده حفاظ فنس دیوار حیاط - حفاظ نرده كشی ویلا باغ

نرده حفاظ شاخ گوزنی نوعی فنس دیوار است، قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی به عوامل مهم بسیاری بستگی داشته كه هر كدام از آنها نقش اساسی در تعیین قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی دارند. در این مطلب بسیار مهم و كاربردی سعی نموده ایم برای شما بعنوان خریدار حفاظ شاخ گوزنی در هنگام خرید حفاظ شاخ گوزنی هر آنچه را كه باید بدانید را بیاوریم.
1399/10/25

حفاظ آكاردئونی فلزی روی درب آپارتمان - نرده درب منزل

درب آكاردئونی فلزی برای هر جای كه نیاز به محافظ داشته باشد نیز مناسب می باشد نوعی حفاظ برای ساختمان است كه روی درب ورودی واحد منازل شخصی و یا درب پاركینگ، درب شركتهای خصوصی و دولتی پنجره های ویلا درب بالكن ورودی كارخانه ها درب ورودی دفاتر اداری و ورودی پاساژها نصب می شود.
1399/10/27

نرده حفاظ میله ای دیوار ساختمان - حفاظ رو دیوار خانه

امروزه وسایل و تجهیزات امنیتی پیشرفته‌ای مانند دوربین‌ مداربسته و دزدگیر الكترونیكی در بازار موجود میباشد كه می‌توانیم با كمك این تجهیزات علاوه بر تأمین امنیت از وضعیت ساختمان و خانه در هر مكان و زمان با اطلاع شویم، اما با این وجود استفاده از حفاظ‌های امنیتی مورد توجه و استفاده زیادی قرار می‌گیرد. دلیل استفاده نمودن همیشگی از این نوع حفاظ‌ها، جلوگیری ازسرقت و ورود افراد متجاوز به داخل ساختمان محل زندگی است.
1399/10/28

حفاظ آكاردئونی پشت درب آپارتمان - نرده كشویی درب ضد سرقت

اهمیت نصب درب آكاردئونی فروشگاهی به اندازه نصب سیستم اطفا حریق ضروری است.اغلب مراكز تجاری و فروشگاهی در ساعات پایانی شب تعطیل شده و تا روز بعد بازگشایی نمی شوند. این زمان طولانی فرصت مناسبی را برای افراد سودجو فراهم می كند. استفاده از سیستم های حفاظتی- امنیتی و درب آكاردئونی ضد سرقت، راهكاری هوشمندانه برای حفظ دارایی های موجود است كه آرامش را به صاحبان مشاغل هدیه می كند.
1399/10/29

منظور از حفاظ كشی , تفاوت حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته


1399/10/30

منظور از حفاظ كشی دور محوطه و مزایای آن


1399/10/30

بهترین نوع حفاظ آكاردئونی كدام است

این درب های متحرك فلزی با استفاده از تسمه آهن ساخته می شوند و به همین دلیل است كه استحكام و مقاومت بسیار خوبی دارند. بعد از ساخته شدن درب آكاردئونی آهنی، آن را با رنگ كوره ای رنگ آمیزی می كنند تا در هر شرایط و آب و هوایی امكان و پوسیدگی و زنگ زدگی نداشته باشد و استفاده از بلبرینگ ژاپنی كه درب راحت و آسان باز و بسته شود و استفاده از قفل مخفی كه داخل خود درب اصلی تعبیه شده تا امكان باز كردن توسط دزدان و كه با دیلم و سنگ فرز باز می كنند و جود نداشته باشد.
1399/11/01

حفاظ آهنی پشت درب آپارتمان - انواع نرده حفاظ فلزی درب خانه

حفاظ آكاردئونی، با اشغال فضای كم، امنیت خانه شما را تامین می كند. درب آكاردئونی به صورت ریلی باز و بسته می شود. در نتیجه، هنگام باز و بسته كردن درب آكاردئونی، می توانید این كار را به راحتی با نیروی دست خود انجام دهید. حفاظ های آكاردئونی بسیار سبك هستند كه باعث روان باز و بسته شدن آن می شود چون ار بلبرینگ ژاپنی نیز استفاده می شود و موقع باز و بسته شدن شما را اذیت نمی كنند.
1399/11/02

نرده محافظ بالای دیوار حیاط - حفاظ سر دیوار ویلا

در حفاظ بوته ای از دو ریل موازی از جنس میلگرد استفاده میشود و استفاده از پروفیل زیر حفاظ اصلا توصیه نمیشود . فقط در صورتی كه قبل از نصب به صورت كامل روی دیوار با پروفیل پوشش داده شود و بهتر آن است كه ابعاد پروفیل در عرض بیشتر از ۸سانت باشد .
1399/11/04

حفاظ نرده میلگردی مدل شاخ گوزنی - حفاظ بالای دیوار تهران

نداشتن حفاظ روشی است كه سارقان از آن برای دستبرد زدن به یك ساختمان استفاده می‌كنند. ضمن آن‌ كه اگر درگذشته ورود غیرمجاز به خانه‌ها یا محل‌های كار فقط در شب‌ها یا ساعات غیر كاری انجام می‌شد، امروزه در هر ساعتی از شبانه‌روز شاهد اعلام گزارش‌های ورود سارقان و دستبرد به ساختمان‌ها هستیم.
1399/11/05

بهترین نوع حفاظ بالای دیوار حیاط - امنیت نرده حفاظ آهنی

حفاظ شاخ گوزنی برای انواع نماهای كامپوزیت، سنگی یا فلزی قابل پیاده‌سازی است. سازنده می‌تواند با تغییر ارتفاع و تراكم، حفاظ شاخگوزنی را كاملاً مطابق سلیقه‌ی خریداری كه سفارش ساخت حفاظ ساختمان را داده، بسازد تا با نمای ساختمان وی همخوانی كاملی داشته باشد.
1399/11/06

حفاظ آكاردئونی روی درب منزل - نرده ضد سرقت درب منزل

گروه صنعتی اهن سازه در زمینه تولید و ساخت و فروش درب آكاردئونی در كرج نیز فعالیت می كند. افرادی كه می خواهند حفاظ آكاردئونی مناسبی بخرند، می توانند حفاظ اكاردئونی دلخواه خود را از گروه صنایع فلزی آهن سازه تهیه كنند. قیمت درب آكاردئونی در كرج بسیار مناسب است.
1399/11/07

نرده محافظ جلوی درب آپارتمان - حفاظ درب منزل

حفاظ آكاردئونی درب آپارتمان كه به صورت خلاصه آن را درب آكاردئونی هم می نامند ، نوعی حفاظ آهنی امنیتی هستند گهگاه جلوی درب های ورودی نصب می‌شوند تا به امنیت آن‌ها كمك كنند. خیلی ها این درب ها را با نام درب ضد سرقت می شناسند.
1399/11/08

حفاظ كشی بالای دیوار - حفاظ روی دیوار باغ ویلا

نوع حفاظ دیوار از لحاظ ارتفاع، تراكم، عرض، ضخامت میلگرد، نوع رنگ و روش رنگ كاری، نوع جوش و روش جوشكاری ….. تنوع زیادی دارد و این موضوع در اغلب موارد باعث سردرگمی خریداران در انتخاب یك حفاظ مناسب خواهد شد.
1399/11/09

محافظ روی دیوار چه مزیتی دارد - حفاظ بالای دیوار بلند

حفاظ شاخه گوزنی با ساختاری متنوع نسبت به حفاظ های فلزی قدیمی با شكل و جنس بسیار عالی كه از قطعات فلزی كه در اشكال مختلف خمكاری شده است.سر این حفاظ های شاخ گوزنی بسار تیز می باشند كه توسط افرادی كار آزموده در كنار هم به صورت زنجیری جوش داده خواهند شد. كه به صورت متراكم در طول و عرض و همچنین در رنگ های كوره ای گوناگون توسط درخواست كنندگان محترم ساخته می شود.
1399/11/11

روش های نصب انواع حفاظ بالای دیوار - حفاظ نرده ساختمانی

این حفاظ‌ ها تقریبا و متداولا در شاخه‌های به طول دو متر ساخته می‌شوند. ارتفاع استاندارد این حفاظ‌ها حدود هفتاد تا صد سانتی‌متر بوده و عرض حفاظ‌های شاخگوزنی به ارتفاع نیز بستگی دارد و تقریبا بین پنجاه تا هفتاد سانتی‌متر ساخته میگردد.
1399/11/12

نصب حفاظ بالای دیوار - حفاظ كشی دیواری خانه ویلا

حفاظ شاخ گوزنی دارای مشخصات فنی ساخت مانند ارتفاع، تراكم (تعداد ردیف در هر شاخه) و رنگ‌آمیزی نیز می‌باشد كه در تعیین قیمت حفاظ شاخ گوزنی برای ساختمان نقش دارند. در این بین تراكم‌های ۱۱ تا ۱۵ ردیف در هر شاخه، معمولاً ساخته شده و موجود هستند و ارتفاع آن بستگی به كار و نیاز مشتری دارد.
1399/11/13

قیمت خرید هر متر حفاظ گل دار دیوار - نصاب حفاظ ساختمان

حفاظ مدل نخل مرداب یكی از انواع حفاظ هایی است كه نقاط جوش بسیار دارد. بنابراین استحكام جوش ها از اهمیت ویژه ای برخوردارند. به طور كلی جوشكاری نرده های حفاظ به دو شیوه انجام می شود: روش الكترودی (معمولی) و روش CO2. روش الكترود همان روشی است كه از سال ها پیش مرسوم بوده و در آن مشكلات متعدد وجود دارد.
1399/11/14

حفاظ نرده ای روی دیوار سنگی - نرده آهنی دیواری

حفاظ نرده ای روی دیوار سنگی در ایران به این دلیل بود كه سیستم‌های سنتی كه برای افزایش ایمنی ساختمان به كار می‌رفت، با نمای امروزی همخوانی كافی نداشته و این میزان ظرافت و زیبایی و همچنین ضریب امنیت بالا نداشتند. همچنین بهاء تمام شده قیمت حفاظ شاخ گوزنی نیز از سایر نرده ها مناسب تر میباشد.
1399/11/15

نرده محافظ كشویی جلوی درب ورودی منزل - حفاظ خانه

حفاظ های آكاردئونی دارای چهارچوبی از جنس آهن می باشد كه به شكل پروفیل ساخته شده است، درون این چهارچوب، پروفیل ها به صورت افقی، عمودی و مورب هستند. در بالای درب آكاردئونی، یك ریل فلزی نصب شده است. درب آكاردئونی یك بخشی دارد كه وزن درب را تحمل می كند. در بخش پایینی درب آكاردئونی نیز ریلی وجود دارد.
1399/11/16

حفاظ درب آكاردئونی تاشو - نرده محافظ در منزل

درب اكاردونی به صورت تكمیل شده در محل كارخانه واقع در جنوب غربی تهران ساخته می شود. پس از ساخت درب آكاردئونی طی تماسی هماهنگی های لازم جهت ارسال و نصب انجام می شود. نصب حفاظ اكاردیونی موجب كثیفی محل نشده و با كنده كاری همراه نیست.
1399/11/18

تقویت سیستم ایمنی خانه با حفاظ بالای دیوار خانه

مزایای حفاظ بوته ای در مقایسه با دیگر نرده های روی دیوار زیاد میباشد از مهمترین این مزیت ها این است كه عرض این نرده نسبت به نمونه های مشابه بیشتر است و این عرض هم با طراحی انجام گرفته و نوع میله های زیاد شده طوری جا گذاری شده كه عبور از آن برای حیوانات همانند گربه و … سخت شده چه برسد به سارقان آن و سارقین ، عرض در مبحث حفاظ دیوار از مهمترین موارد است چرا كه یك سارق برای پرش از دیوار نیار به جای پا و تعادل است كه با توجه به این كه عرض این محصول حداقل 60 سانت است و اكثر دیوار ها ی ساخته شده بیشتر از 30سانت پهنا ندارند و با نصب حفاظ بوته ای روی دیوار از هر طرف حدود 15سانت نوك میله ها بیرون از دیوار قرار میگیرند جایی برای سارقان نمی ماند كه بتوانند از آن به عنوان محل عبور استفاده كنند.
1399/11/19

نصب حفاظ های بالای دیوار - خرید حفاظ باغ ویلایی

یك حفاظ خوب تعاریف بسیاری دارد، برای نمونه كسی كه بودجه زیادی ندارد، قیمت امنیت حفاظ برای ایشان بیشتر از زیبائی حفاظ اهمیت دارد، اما طبیعتا حفاظ های لوكس در عین امنیت بالا، زیبائی منحصر به فردی دارند كه نمای ساختمان ویلای شما را بیش از پیش می كنند.
1399/11/20

قیمت نرده محافظ بالای دیوار ویلا در كردان


1399/11/21

ایمن ترین حفاظ روی دیوار - خرید حفاظ آهنی


1399/11/22

نرده كشی بالای دیوار چه مزیتی دارد - نصب حفاظ


1399/11/23

ساخت حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار - نرده خانه ویلایی

امروزه وسایل و تجهیزات امنیتی پیشرفته‌ای مانند دوربین‌ مداربسته و دزدگیر الكترونیكی در بازار موجود میباشد كه می‌توانیم با كمك این تجهیزات علاوه بر تأمین امنیت از وضعیت ساختمان و خانه در هر مكان و زمان با اطلاع شویم، اما با این وجود استفاده از حفاظ‌های امنیتی مورد توجه و استفاده زیادی قرار می‌گیرد. دلیل استفاده نمودن همیشگی از این نوع حفاظ‌ها، جلوگیری ازسرقت و ورود افراد متجاوز به داخل ساختمان محل زندگی است.
1399/11/25

محافظ آكاردئونی غیر قابل عبور - حفاظ منزل

آپارتمان نشینی در شهرهای بزرگ و كوچك پدیده شناخته شده ای است كه مزایا و معایب بسیاری دارد. این روزها شهرها پر جمعیت تر و بزرگ‌تر از گذشته هستند. محلات مختلف، كوچه های مختلف و آپارتمان های كوتاه و بلند در همه شهرها دیده می شوند. در روزگار قدیم و شاید زمان اجدادمان، همه ساكنین یك محله به خوبی یكدیگر را می شناختند و با پیشینه خانوادگی یكدیگر آشنا بودند. رفت و آمد در محلات زیر دید مستقیم ساكنین قرار داشت و هر تردد مشكوكی به سادگی قابل شناسایی بود.
1399/11/27

حفاظ دور دیوار محوطه در تهران - نرده حفاظ خانه

در تولید حفاظ های سنتی و قدیمی هیچ زیبایی بصری در مكان هایی كه ازین حفاظ ها استفاده می كردند وجود نداشت و زیبایی محیط را از بین می بردند. علاوه بر ظاهر زننده آن ها، ضریب امنیتی حفاظ های قدیمی پایین و براحتی قابل نفوذ بود. حفاظ های جدید دارای استحكام بالا و رنگ های كوره ای ثابت بوده و استفاده از آن ها زیبایی محیط را دوچندان می نماید. حفاظ دیوار متشكل از میلگرد های خم كاری شده و نیزه های تیز سازمان یافته و یكدست می باشد كه با استفاده از الگوریتم خاصی مشابه با شاخ های گوزن به هم متصل شده اند.
1399/11/28

بالا بردن امنیت درب منزل با حفاظ آكاردئونی - حفاظ آهنی ورودی حیاط

درب آكاردئونی از درب های تاشو بوده و قابل نصب در ورودی پاركینگ می باشد. به طور معمول ورودی پاركینگ ها بزرگ‌تر از ورودی درب آپارتمان است ولی قابلیت نصب درب آكاردئونی را دارا می باشد.
1399/11/29

قیمت نرده دیوار و انواع آنها - سفارش نرده حیاط

حفاظ بوته ای شركت آهن سازه به شكلی طراحی شده كه دیگر از حفاظ های خار گونه شكل خبری نیست و طراحی حفاظ بوته ای با استفاده از میله های موج دار مانند درخت چه های رونده شكل در ارتفاع مختلف طراحی شده و استفاده از این الگو سبب شده كه نصبت امنیت بر روی ساختمانها و دیوارها بیشتر و همچنین استفاده می گردد.منظور از شكل بوته های رونده قوس های نیم داره مانند به جای پیچ و خم های نامناسب است كه شكل حفاظ را زیباتر و امنیت این نوع نرده را بیشتر میكند است.
1399/11/30

گارد آهنی آكاردئونی پشت درب - حفاظ رو دری

نصب كردن این نوع از حفاظ آكاردئونی برای جلوی درب آپارتمان و همچنین حفاظ آكاردئونی پنجره و بالكن و مغازه و پاركینگسازنده در آكاردئونی و حفاظ آكاردئونی می باشد. با سابقه طولانی به كیفیت و مرغوبیت كار آشنایی كامل دارد. و استانداردهای لازم را رعایت می نماید.
1399/12/02

سفارش خرید حفاظ نامظم بالای دیوار - حفاظ خانه

حفاظ شاخ گوزنی با توجه به شرایط محلی و مناسب بودن آن در شهرستان ها این حفاظ را محبوب كرده. و مهمترین مسئله در مورد نصب حفاظ شاخ گوزنی و سایر حفاظ های روی دیوار این است كه محل نصب حفاظ حتما میبایست آماده بوده و از تعجیل در نصب حفاظ در حین كار جدا خودداری نمایید چرا كه در صورت بروز هر گونه حادثه در حین نصب حفاظ شاخ گوزنی و نبود بیمه نصابان نرده حفاظ روی دیوار حتما مشكلات جدی برای خریدار و فروشنده پیش خواهد آمد.
1399/12/03

محافظ درب منزل در تهران - حفاظ درب خانه

حفاظ اكارددئونی یكی از محصولاتی بوده كه برای محافظت از منزل مسكونی مورد استفاده قرار میگیرد ساخت و تولید این حفاظ در شركت آهن سازه و در تهران انجام می شود و یكی از پرفروش ترین محصولات محافظتی درب آپارتمان به شمار می آید.
1399/12/04

مقاومترین حفاظ سر دیوار در تهران - نرده حفاظ خانه

امنیت جزو مهم‌ترین مواردی میباشد كه انسان ها در زندگی به آن نیاز دارند و سعی دارند هزینه‌هایی را برای این زمینه قبول نمایند تا ایمنی و امنیت زندگی آنها تأمین گردد. در شرایط بسیار هزینه برایایجاد امنیت متفاوت میباشد، انسان همواره سعی دارد در خرید وسیله نقلیه ماشین ایمن تری را به نسبت بودجه خود خریداری نماید یا برای خرید مسكن دنبال یك خانه یا مكانی میباشد كه امنیت زیادتری داشته همچنین علاوه بر این از مسائل حفاظتی و امنیتی مانند حفاظ بهره‌مند گردد.
1399/12/05

تولید و ساخت محافظ روی درب آپارتمان - نصاب حفاظ ساختمان

درب آكاردئونی همان طور كه از نامش معلوم است برگرفته از ساز آكاردئون می باشد و طراحی و ساخت آن الهام گرفته از این ساز می باشد. درب های آكاردئونی به راحتی با دست جابجا شده و علت آن نیز شبكه ای بودن آن است. این اجناس در ابعاد برابر با درب فلزی وزن كمتری را دارا هستند و می توان آن ها را جایگزین درب های ریموت دار پاركینگ كرد كه علاوه بر وزن زیاد و سنگینی فضای زیادی را اشغال می كند حتی می توان ریموت را روی این درب ها متصل نمود و مسئله باز و بسته شدن دستی را بدین طریق از بین برد.
1399/12/06

قیمت هر متر محافظ دیواری - نرده آهنی منازل

حفاظ شاخ گوزنی دارای مشخصات فنی ساخت مانند ارتفاع، تراكم (تعداد ردیف در هر شاخه) و رنگ‌آمیزی نیز می‌باشد كه در تعیین قیمت حفاظ شاخ گوزنی برای ساختمان نقش دارند. در این بین تراكم‌های ۱۱ تا ۱۵ ردیف در هر شاخه، معمولاً ساخته شده و موجود هستند و ارتفاع آن بستگی به كار و نیاز مشتری دارد.
1399/12/07

محافظ ریلی درب آپارتمان - حفاظ ضد سرقت آهنی

این درب ها با استفاده از آهن ساخته می شوند و به همین دلیل است كه استحكام و مقاومت بسیار خوبی دارند. بعد از ساخته شدن درب آكاردئونی آهنی، آن را با رنگ كوره ای رنگ آمیزی می كنند كه پودر پاشیده شده و داخل كوره می رود كه پودر كاملا به خورد حفاظ برود تا در هر شرایط جویی خصوصا مناطق شمالی از پوسیدگی و زنگ زدگی جلوگیری می كند نسبت به رنگ های روغنی كه اقبلا مورد استفاده قرار می گرفت تا در اثر رطوبت و عوامل محیطی خراب نشود و زنگ نزند. این مدل دربها بسیار مقاوم هستند.
1399/12/09

سفارش حفاظ فلزی بالای دیوار - نصب حفاظ ساختمانی

روی دیوار بستگی به انتخاب مشتری داشته و به سلیقه ی مشتری صورت میگیرد ما در شركت آهن سازه سعی بر این داشته ایم كه بهترین حفاظ و نرده را در اختیار مشتری قرار داده و در زمینه انتخاب بهتر او را یاری كنین رنگ حفاظ ها نیز بسته به سلیقه مشتریان داشته و پس از انتخاب خریداران و خریداری مشتریان رنگ آمیزی میگردد رنگ این حفاظ ها و سایر حفاظ ها رنگ كوره ای است كه تداوم بیشتری در مقابل برف و باران دارد.
1399/12/10

قیمت نرده دیوار - بهترین محافظ نرده

حفاظ شاخ گوزنی دارای مشخصات فنی ساخت همانند ارتفاع، تراكم (تعداد ردیف در هر شاخه) و رنگ‌آمیزی نیز می‌باشد كه در تعیین قیمت حفاظ شاخ گوزنی برای ساختمان نقش دارند.
1399/12/11

حفاظ نمای دیوار و نصب انواع حفاظ دیواری

معماران به این نتیجه رسیدند كه باید نسل جدیدی از حفاظ‌ها وجود داشته باشد كه هم به امنیت و هم زیبایی نمای ساختمان كمك كند. بنابراین حفاظ‌های شاخ گوزنی ساخته و به بازار عرضه شدند كه در صنعت ساختمان مورد استقبال قرار گرفتند.
1399/12/11

حفاظ آكاردئونی پشت درب - نرده درب ورودی

درب های تولید شده در صنایع فلزی آهن سازه از استاندارد بالایی برخوردار هستند و مجهز به دو نوع قفل مختلف می باشند. برای باز كردن درب آكاردیونی باید هر دو قفل به صورت كامل باز شوند. باز شدن یك قفل به تنهایی منجر به گشوده شدن درب آكاردئونی نخواهد شد. در ضمن بنابر خواسته مشتری و در صورت اعلام این شركت توانایی نصب قفل های حفاظتی بیشتری را بر روی سازه اصلی دارد. چنانچه می خواهید از چند قفل دیگر بر روی حفاظ آكاردئونی استفاده كنید.
1399/12/14

محافظ آكاردئونی درب - انواع حفاظ درب آكاردئونی

محافظ دور دیوار محوطه بیرونی خانه تمامی درب های آكاردئونی بارنگ الكترواستاتیك كوره ای رنگ آمیزی می شوند كه بهترین رنگ از نظر كیفیت و پوشانندگی و ماندگاری بالا كه رنگ كوره ای نیز می باشد چون به حفاظ پودر پاشیده شده و داخل كوره می رود تا كاملا به خورد حفاظ برود ودر هر شراط امكان زنگ زدگی حفاظ نباشد خصوصا شمال كشور می باشد.
1399/12/16

بهترین و مقاومترین حفاظ روی درب - ایمن ترین حفاظ آكاردئونی

بهترین و مقاومترین حفاظ روی درب درب آكاردئونی به نوعی محفاظ گفته میشود كه معمولا برای محفاظت از درب ورودی واحدهای آپارتمان مورد استفاده قرار میگیرد و در مواردی همچون مغازها و انباری ها و مكان های دیگر نیز بكار گرفته میشود. مبنای اصلی درب آكاردئونی تسمه های فلزی بوده كه توسط پیم های فلزی به همدیگر وصل شده و در قابی فلزی قرار میگیرد كه بصورت ریلی در محور عرض درب حركت میكند از این رو كمترین فضا را در راه پله ها اشغال كرده و ی ایجاد نمیكند.
1399/12/17

سفارش حفاظ شاخ گوزنی دیواری - قیمت حفاظ دیوار

حفاظ دیوار كه به نام حصار یا گارد فلزی دور دیوار نیز شناخته شده كه دور دیوار خانه یا باغ یا ویلا و همچنین خانه های مسكونی یا تجاری نصب می شود.انواع حفاظ دیوار كه امروزه در آهن سازه تولید میگردد، بسیار شكیل و زیبا می باشد چرا كه با تكنولوژی ها به روز تولید می شود. تنوع حفاظ روی دیوار در آهن سازه شما را شگفت زده می كند.
1400/03/19

لیست تولید حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار - حفاظ رو دیوار

این نوع حفاظ ها و نرده ها كاربرد بسیار زیادی در برقراری و حفظ امنیت باغ ها، ویلاها، منازل و... دارند. حفاظ شاخ گوزنی از نظر استحكام یكی از مقاوم ترین حفاظ های شركت آهن سازه به شمار می آید.
1400/03/20

انواع حفاظ بالای دیوار - حفاظ لیلیوم سر دیوار

امروزه با تولید انواع محصولات حفاظتی می توان باعث تضمین امنیت به بهترین حالت ممكن گردید و از ورود سارقان به داخل ساختمان ها جلوگیری كنید.
1400/03/22

حفاظ بالای دیوار تهران - محافظ بالای دیوار بلند

حفاظ نیزار ایده ساختش از نیزارها گرفته شده و تمام شاخه های آن رو به بالا است و امنیت مختص به خود را دارد. حفاظ نیزار از نظر زیبایی یك سر و گردن از حفاظ های فوق الذكر بالاتر است و از لحاظ امنیت نیز تضمین شده است.
1400/03/23

محافظ فلزی دیواری - انواع محافظ فولادی بالای دیوار

انتخاب بهترین نرده دیوار از جمله ابزاری است كه می‌تواند احساس امنیت و محافظت از افراد خانواده را تامین كند و علاوه بر آن به ایجاد حریم قانونی و حفظ مال ما كمك كند. هر چقدر برای امنیت هزینه كنیم، باز هم كم كرده ایم. ضرب المثل كار از محكم كاری عیب نمی كنه نشانگر باوری است كه پیشینیان نیز در این باره داشته اند. بارها پیش آمده است كه یك میله بیشتر و یا یك قفل بیشتر مانع از بروز صدماتی بسیار بزرگ و غیرقابل جبران شده است.
1400/03/25

خرید انواع حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار - حفاظ فنس دیوار

نرده های حفاظ در واقع باعث می شوند كه شما بتوانید امنیت خانه خود را حفظ كنید. شاید تصور كنید كه این كار راحت است اما در واقع نصب حفاظ دیوار یكی از كارهایی است كه باید با دقت تمام انجام شود.
1400/03/25

انواع نرده حفاظ بالای دیوار - محافظ دور دیوار محوطه

انتخاب حفاظ دیوار در واقع شامل نكات بسیاری می باشد. زمانی كه شما میخواهید یك حفاظ را انتخاب كنید باید بدانید كه در واقع باید پول بسیاری خرج كنید تا بتوانید امنیت را تا حد زیادی برآورده كنید. هرچقدر هم كه شما هزینه های بیشتری را برای حفاظ در نظر بگیرید انتخاب شما نیز متنوع تر خواهد شد.
1400/03/25

تراكم محافظ فلزی بالای دیوار حیاط - انواع نرده دیواری

حفاظ نرده دیواری جهت تامین امنیت بر روی دیوار نصب میگردند. دارای طرحی در هم تنیده میباشند كه كاملا عبور سارقان را غیر ممكن می‌كند. این نوع سیستم دزدگیر در محوطه باغ‌ها، خانه‌ها، ویلاها ، شركت‌ها و كارخانجات استفاده می‌شود. شاخه‌های بلند و تیز آن مانند شاخ‌های گوزن است و راهی برای عبور دزدان نمی‌گذارد.
1400/03/27

حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار سعادت آباد تهران - بهترین محافظ روی دیوار

برترین محل برای خرید حفاظ شاخ گوزنی تولید كننده گان هستند. با توجه به این كه تولید كننده گان حفاظ شاخ گوزنی سعادت آباد امكان بازدید و مشاوره رایگان را فراهم كرده اند، خرید بدون واسطه قطعا بهترین انتخاب برای خرید است.
1400/03/29

حفاظ درب آپارتمان سعادت آباد - بهترین محافظ آكاردئونی درب آپارتمان

درب‌ آكاردئونی سعادت آباد هنگام استفاده باز و بست می‌شوند و به عنوان یك محافظ قدرتمند كار خود را آغاز می‌كنند و پس از استفاده، تیغه‌ها به صورت كشویی روی هم جمع می‌شوند تا فضای بسیار محدودی بگیرند. از این رو گاهی به این محصول، درب تاشو هم گفته می‌شود. جمع‌شدن درب باعث می‌شود از یك سو فضای بسیار كمی را اشغال كند و از سوی دیگر مانع رفت‌و‌آمد آسان هم نشود.
1400/03/30

قیمت حفاظ آهنی روی دیوار نهاوند - خرید حفاظ شاخ گوزنی

هدف برای ارائه نرده حفاظ روی دیوار نهاوند فراهم كردن احساس آرامش و امنیت شما عزیزان و شهروندان در سراسر این كشور می باشد. نوع مقرون بصرفه حفاظ های دیوار، پنجره و فنس ها، حفاظ شاخ گوزنی می باشد. همانطور كه از نامش پیداست، این حفاظ الهام گرفته از شاخ های گوزن برای استفاده در ایمنی بیشتر می باشد. در ساخت حفاظ های سنتی و قدیمی هیچ زیبایی بصری در مكان هایی كه ازین حفاظ ها استفاده می كردند وجود نداشت و زیبایی محیط را از بین می بردند. علاوه بر ظاهر زننده آن ها، ضریب امنیتی حفاظ های قدیمی پایین و براحتی قابل نفوذ بود.
1400/04/01

حفاظ شاخ گوزنی دیوار باغ فردوس - فروش نرده شاخ گوزنی

نرده و حفاظ دیوار حیاط در باغ فردوس یكی از تجهیزات امنیتی و حفاظتی ساختمان‌ها محسوب میگردد. حفاظ و نرده دیوار به علت استفاده در انواع دیوارهای حیاط و افزایش امنیت و حفاظت ساختمان، مورد توجه اكثر مردم قرار گرفته است. حفاظ و نرده با سبك‌ها و مدل‌های مختلفی طراحی میگردد. تنوع جنس، طرح و مدل نرده‌ دیوار بسیار زیاد است. شما می‌توانید متناسب با شرایط آب و هوایی منطقه، حفاظ و نرده دیوار ساختمان را انتخاب كنید. نرده و حفاظ به دلیل ایجاد امنیت، برای ساختمان‌های متنوع با كاربری‌های مختلف استفاده می‌شود.
1400/04/01

حفاظ شاخ گوزنی در یوسف آباد - نرده شاخ گوزنی

انواع نرده و حفاظ آهنی یوسف آباد تهران فضای محوطه را تحت تاثیر قرار می دهند برای اینكه در منازل مسكونی احساس بدی نداشته باشید شكل ظاهری نرده دیوار اهمیت دارد اما همیشه استحكام نرده مهم ترین مهم در انتخاب میباشد. با سفارش ساخت حفاظ آهن سازه زیبایی و امنیت را یكجا به خانه بیاورید. حفظ مال و جان مهم ترین وظیفه ای است كه هر فرد بر عهده دارد. خانه محل آرامش و استراحت است با نصب نرده روی دیوار آسودگی و امنیت بیشتری را تجربه می كنید. دیگر نگران ترك كردن منزل نخواهید بود حتی در صورتی كه كسی در خانه حضور نداشته باشد هم ، حفاظ روی دیوار مانع ورود سارقین می شود.
1400/04/02

محافظ روی دیوار شاخ گوزنی - محافظ آهنی دیواری

حفاظ شاخ گوزنی بهترین محافظ روی دیوار برای ایجاد امنیت ساختمان است. این محصول آهنی از میلگرد تهیه شده است كه در ارتفاع‌ های متنوع ۷۰، ۹۰، ۱۱۰ و ۱۲۰ و غیره سانتی متری تولید می‌ شود. حفاظ شاخ گوزنی برای دور دیوار حیاط ویلا نرده ای است كه از نظر ظاهر، كیفیت، استحكام و تامین امنیت عملكرد بهتری نسبت به سایر حفاظ‌ های موجود در بازار دارد و مورد تایید نیروهای انتظامی كشور نیز قرار گرفته است. همان گونه كه درختان محافظ جنگل‌ ها هستند و از ورود افراد غریبه جلوگیری می‌ كنند، حفاظ‌ های شاخ گوزنی مدل درختی محافظی قدرتمند از ساختمان‌ های شما هستند.
1400/04/03

محافظ فلزی بالای دیوار - بهترین محافظ فلزی بالای دیوار

حفاظ های جدید دارای استحكام بالا و رنگ های كوره ای ثابت بوده و استفاده از آن ها زیبایی محیط را دوچندان می نماید. حفاظ دیوار متشكل از میلگرد های خم كاری شده و نیزه های تیز سازمان یافته و یكدست می باشد كه با استفاده از الگوریتم خاصی مشابه با شاخ های گوزن به هم متصل شده اند.
1400/04/05

حفاظ آكاردئونی روی درب آپارتمان - حفاظ آكاردئون

برخی تصور می‌كنند كه استفاده از این درب به زیبایی ساختمان آنها ضربه می‌زند؛ در حالی كه اصلاً اینطور نمیباشد و درهای آكاردئونی یك ویژگی مهم دارند و آن هم این است كه در زمان‌هایی كه از آنها استفاده نمی‌شود، نامرئی می‌شوند! البته نامرئی شدن شاید كمی فانتزی به نظر برسد؛ اما واقعیت این است كه درب‌های آكاردئونی كشویی در زمان عدم استفاده فضای بسیار كمی را می‌گیرند و زیبایی ساختمان را كاملاً حفظ می‌كنند.
1400/04/07

حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار تهران - بهترین نرده دیواری

اولین چیزی كه در مورد حفاظ به ذهن یك فرد می‌رسد تأمین امنیت و محكم بودن در برابر تهدیدات خارجی است، درنتیجه استحكام بالای یك حفاظ در محافظت و تأمین امنیت یك مكان جزء خصوصیات مهم و اولیه آن است كه باید به آن توجه شودنكته بعدی كه در مورد حفاظ روی دیوار حیاط باید به آن توجه شود، عدم عبور از آن و به عبارتی داشتن یك یا چند عامل بازدارنده قوی و خطرناك است. اگر حفاظ‌های روی دیوار به‌گونه‌ای باشند كه علاوه بر محكم بودن دارای عوامل بازدارنده باشند امنیت خانه دوچندان می‌شود.
1400/04/08

محافظ های لوكس بالای دیوار تهران - بهترین محافظ بالای دیوار

به طور معمول در هر متر چیزی حدود ۲۰۰ شاخه تیز و برنده وجود دارد كه امنیت آن ها را تا حد شایسته ای تأمین می سازند. از نظر استقامت حفاظ لیلیوم بسیار مستحكم ساخته شده است تا امكان برش و از میان برداشتن آن ها به همین سادگی امكان پذیر نباشد.
1400/04/08

نصب انواع حفاظ بالای دیوار - تولید حفاظ شاخ گوزن

در تولید حفاظ شاخ گوزنی از رنگ و جوش ابتدائی استفاده میشود و وزن آن نیز به خاطر رقابتی بودن پایین است كه بر كیفیت نرده تاثیر میگذارد ؛این گونه از حفاظ شاخ گوزنی بیشتر برای باغ ها ، دامداریها ، و محل های بزرگ كه قیمت حفاظ شاخ گوزنی برایشان مهم است استفاده میشود توصیه ما بر این است كه به هیچ وجه از این نرده در محل های عبور و مرور و در معرض دید استفاده نكنید. بهترین سایز حفاظ 90 سانت است كه قیمت آن با ارتفاع 70و 100سانت تفاوت زیادی ندارد.
1400/04/09

حافظ روی درب آپارتمان - امنیت خانه با نرده آهنی روی درب

طراحی و ساخت درب آكاردئون. دقت در هنگام طراحی و ساخت درب آكاردئونی بسیار مهم است. این درب اگرچه از لحاظ جزییات بسیار دقیق از قبیل اندازه ، محل قرارگیری قفل ها ، فاصله میله های عمودی و حتی افقی ، نوع میله و مانند آن باید از نظر سازنده و طراح بهتر مورد توجه قرار گیرد.
1400/04/10

حفاظ های میلگردی نوك تیز روی دیوار - حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی یكی از مهمترین انواع حفاظ دیوار است ، این گونه از نرده حفاظ با استفاده از كمترین طراحی و به شكل ساده تولید شده و هنوز هم به دلیل پایین بودن قیمت حفاظ شاخ گوزنی طرفداران بسیاری دارد. در تولید حفاظ شاخ گوزنی از رنگ و جوش ابتدائی استفاده میشود و وزن آن نیز به خاطر رقابتی بودن پایین است كه بر كیفیت نرده تاثیر میگذارد ؛این گونه از حفاظ شاخ گوزنی بیشتر برای باغ ها ، دامداریها ، و محل های بزرگ كه قیمت حفاظ شاخ گوزنی برایشان مهم است استفاده میشود توصیه ما بر این است كه به هیچ وجه از این نرده در محل های عبور و مرور و در معرض دید استفاده نكنید.
1400/04/12

محافظ آهنی روی دیوار - محافظ بالای دیوار خانه

نرده دیوار محوطه دارای مزایای متفاوتی است كه فرد را ملزم می‌كند تا نرده‌كشی روی دیوار را انجام دهد. اولین موضوعی كه جزء مزیت‌های نرده‌كشی روی دیوار به شمار می‌آید بحث امنیت است. امنیت می‌تواند شامل امنیت مادی و معنوی باشد.
1400/04/13

قیمت محافظ حیاط - محافظ فولادی - محافظ شاخ گوزنی فلزی

حفاظ شاخ گوزنی حفاظی است تركیبی با استفاده از نیزه های برنده و تیز كه در طراحی همه ی آنها فاكتور زیبایی رعایت شده است. یكی از بهترین ویژگی های این حفاظ اسن است كه به دلیل احتمال آسیب دیدگی حتمی، مهاجمین حتی فكر عبور از روی آن را هم نمیكنند و سازه یا منزل شما در امنیت كامل خواهد بود.
1400/04/14

حفاظ پنجره - بهترین محافظ پنجره نصب انواع حفاظ

زیبایی محض و امنیت فوق‌العاده دو واژه ای است كه نرده پنجره مدرن را معرفی می نمایند. یكی از بهترین و ایده آل ترین انتخاب ها در میان انواع نرده پنجره، حفاظ پنجره مدرن است. در میان نماهای ساختمانی بسیار زیبا و مدرنی كه امروزه روز شاهد آنها هستیم.
1400/04/15

قیمت گارد روی دیوار در تهران - حفاظ روی دیوار در تهران

در مدل نیزار به‌علت این كه شاخه‌های كوچك كمتری وجود دارد، طبیعتاً نقاط جوشكاری نیز كمتر است و این خود باعث استحكام بیشتر در مدل نی زار می‌شود.
1400/04/17

قیمت حفاظ دیوار در تهران - خرید حفاظ شاخ گوزنی خانه

حفاظ آهنی معمولا روی دیوار نصب می‌شود و امنیت خانه را تامین می‌كند اما گاهی در بالكن ها و حتی روی پنجره نیز نصب می‌شود.در سالیان دور حفاظ نرده شاخ گوزنی حفاظ‌‌‌‌های به كار رفته بصورت نیزه یا سیم خاردار بوده است كه دارای معایب بسیاری بودند، ولی هم اكنون شاهد نسل جدیدی از حفاظها هستیم.
1400/04/19

انواع محافظ بالای دیوار تهران - حفاظ كشی بالای دیوار تهران

حفاظ شاخ گوزنی در دو نوع قدیم و جدید موجود می باشد. اما به شكل كلی نرده شاخ گوزنی موجود بر روی دیوارها، حفاظ شاخ گوزنی می باشد و انواع دیگر شامل حفاظ لیلیوم، حفاظ بوته ای، حفاظ سر نیزه ای كلاسیك، حفاظ سر نیزه ای مدرن، حفاظ آبشاری و … است. شاخ های گوزنی دارای نام های گوناگونی است كه از جمله آن می توان به حفاظ بوته خاری، نرده بوته ای، حصار بوته ای، حفاظ شاخ بزی، حصار شاخ گوزنی، حفاظ شاخ گاوی، نرده لوكس دیوار، نرده ساختمان، نرده زیبا، حفاظ شاخه ای، نرده ساختمان و … اشاره كرد.
1400/04/20

حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار - انواع فنس حفاظ دیوار

انواع حفاظ دیوار با توجه به شكل و نوع طراحی برای مناطق مختلف مناسب میباشند ، نرده حفاظ شاخ گوزنی كه با توجه به طول و عرض و تیز بودن نوك پیكان ها و از همه مهمتر قیمت حفاظ شاخ گوزنی كه به نسبت قیمت حفاظ بوته ای و حفاظ نیزار و حفاظ لیلیوم مناسب تر بوده برای مناطقی مانند جاجرود ، بومهن ، شهریار ، چالوس ، كردان ، دماوند وآبسرد كه معمولا باغ هستند و اكثر خریداران به دنبال محافظ روی دیوار مطمئن و ارزان هستند كارایی بیشتری دارد.
1400/04/22

مهمترین نرده محافظ بالای دیوار - قیمت محافظ دیواری

در تولید حفاظ شاخ گوزنی از رنگ و جوش ابتدائی استفاده میشود و وزن آن نیز به خاطر رقابتی بودن پایین است كه بر كیفیت نرده تاثیر میگذارد ؛این گونه از حفاظ شاخ گوزنی بیشتر برای باغ ها ، دامداریها ، و محل های بزرگ كه قیمت حفاظ شاخ گوزنی برایشان مهم است استفاده میشود توصیه ما بر این است كه به هیچ وجه از این نرده در محل های عبور و مرور و در معرض دید استفاده نكنید. بهترین سایز حفاظ 90 سانت است كه قیمت آن با ارتفاع 70و 100سانت تفاوت زیادی ندارد.
1400/04/22

مدل حفاظ های روی دیواری - انواع طرح نرده دیواری

حفاظ شاخ گوزنی با ساختاری متفاوت نسبت به حفاظ نرده های قدیمی با شكل و جنس بسیار عالی كه از متریال فلزی كه در اشكال متنوع خم كاری و ساخته شده است. سر این حفاظ ها شاخ گوزنی بسیار تیز می باشند كه توسط افرادی كار آزموده در كنار هم به صورت زنجیری جوش داده می شوند.
1400/04/22

حفاظ آكاردئونی درب كنزل - حفاظ غیر قابل ورود درب پاركینگ

حفاظ آكاردئونی معمولا در ساختمان های چندین طبقه مورد استفاده واقع می شود. كه واحدهای ساختمانی بسیار زیادی در این ساختمان ها زندگی می كنند. از آنجایی كه ورود هر فرد غریبه و ناآشنا به درون ساختمان ها به راحتی صورت می پذیرد و هر فردی می تواند با استفاده از روش های متنوع به راحتی به درون ساختمان ها وارد شود، در صورتی كه تنها یك درب چوبی ساده مانع وی به حضور در هر واحد مسكونی باشد، می تواند به راحتی این مانع را با ترفندهای گوناگون از بین بردارد.
1400/04/23

نصب انواع حفاظ - نصاب بهترین محافظ بالای دیوار

در گذشته استفاده از سیم خاردار برای حفظ امنیت پایگاه های نظامی و ساختمان های خارج از شهر متداول بود. این روزها به علت بزرگ شدن شهرها نصب نرده ها و حفاظ های امنیتی در ساختمان های مسكونی نیز رایج شده است.
1400/04/28

حفاظ شاخه ای گوزنی بالای دیوار - قیمت محافظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی اغلب با متریال های مقاوم مانند آهن ساخته می شوند كه همین امر دلیل بر محبوبیت و ماندگاری این مدل از فنس ها در میان عموم مصرف كنندگان شده است. متریال های استفاده شده در تولید انواع فنس های شاخ گوزن، نیازی به مراقبت های متعدد پس از نصب نخواهند داشت و ماندگاری و دوام بالایی دارند.
1400/04/28

قیمت حفاظ های بالای دیوار تهران - بهترین انواع حفاظ بالای دیوار

استفاده از مواد و سازه های با كیفیت كه در محصول نرده روی دیوار همان میلگرد و پروفیل متریال اصلی محسوب گردد مدیریت صحیح هزینه های تولید هستند كه در قیمت تمام شده حفاظ دیوار بسیار تاثیر گذار است. توجه به تولید و عرضه و همچنین اطمینان پیدا كردن از رضایتمندی مشتری از كالای تولید شده میباشد.
1400/04/30

طرح نرده فلزی دیوار حیاط - ساخت انواع حفاظ بالای دیوار

حفاظ نیزار در عین زیبایی بسیار مسحور كننده ای كه دارد، عملا از نظر زیبایی قابل مقایسه با حفاظ شاخ گوزنی نیست و از این منظر برتری خاصی نسبت به حفاظ شاخ گوزنی دارد، و علاوه بر تامین امنیت یك نوع دكوراسیون نیز محسوب می شود.
1400/05/23

تولید حفاظ پر تراكم شاخ گوزنی - انواع نرده محافظ بالای دیوار بلند

حفاظ شاخ گوزنی امروزه از محبوبت و استقبال بالایی در بین سایر حفاظ ها برخوردار بوده به همین علت سعی داریم به طور كامل مراحل تولید حفاظ شاخ گوزنی را مورد بررسی قرار دهیم و اطلاعات مفیدی در مورد آن را در اختیار شما قرار دهیم. به طور كلی به مزیت استفاده از این نوع حفاظ اشاره شده است.
1400/05/02

انواع مختلف حفاظ بالای دیوار - بهترین نرده محافظ سر دیواری

حفاظ شاخ گوزنی در شهرهای بزرگ به ویژه در پایتخت تهران از حفاظ شاخ گوزنی به عنوان حفاظ دیوار به طور وسیع استفاده می گردد و درخواست در این شهرها سیار زیاد میباشد. در ادامه مطالب بعدی به طور كامل مراحلی كه به ساخت این نوع حفاظ ها منجر می شود.
1400/05/03

حفاظ شاخ گوزنی دور دیوار - نصب انواع حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار

حفاظ شاخ گوزنی برای ساخت تولید حفاظ شاخ گوزنی مراحل ویژه ای دنبال می شود ابتدا فلزات در اندازه های مشخص برش داده می گردد و معمولا سایز 10 میلیمتر برای این منظور مناسب است حال بعد از برش های انجام شده سطوح حفاظ شاخ گوزنی فرم دهی می شود و بخش های خاص آن تیز می گردد. حال با استفاده از جوشكاری قطعات به هم چسبیده می شود. در ساخت و تولید آن به خلاقیت نیاز است تا بتوان از با استفاده از اصولی ویژه قطعات را به هم اتصال داد تا ظاهری شبیه به شاخ گوزن را داشته باشد.
1400/05/04

حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار تهران - حفاظ كشی بالای دیوار

قیمت حفاظ شاخ گوزنی ، قیمت حفاظ شاخ گوزنی به تراكم، متراژ، قطر پروفیل، نوع رنگ و جوشكاری، عرض حفاظ و ارتفاع آن بستگی داشته و هر چقدر كه وزن میلگردها بیشتر باشد، قیمت آن نیز به مراتب بالاتر می رود. حفاظ شاخ گوزنی نسبت به دیگر حفاظ ها از قیمت مناسب تری برخوردار است. حفاظ شاخ گوزنی علاوه بر قیمت مناسب، امنیت بالا و زیبایی یكی از بهترین حفاظ ها می باشد.
1400/05/05

عوامل موثر بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی - خرید نرده حفاظ


1400/05/06

حفاظ دور دیوار ویلا - حفاظ دور دیوار ساختمان

حفاظ شاخ گوزنی در شهرهای بزرگ به ویژه در پایتخت تهران از حفاظ شاخ گوزنی به عنوان حفاظ دیوار به طور وسیع استفاده می گردد و درخواست در این شهرها سیار زیاد میباشد. در ادامه مطالب بعدی به طور كامل مراحلی كه به ساخت این نوع حفاظ ها منجر می شود را توضیح خواهیم داد. برای تولید حفاظ شاخ گوزنی ویژگی ها و ریز بینی های خاصی رعایت می شود و افراد با تجربه در این زمینه سعی دارند كه با فراهم ساختن شرایط خاص در ساخت این محصولات امكان استفاده از آنها را گسترده كنند.
1400/05/06

قیمت نرده آهنی شاخ گوزنی - بهترین محافظ بالای دیوار

حفاظ های شاخ گوزنی به علت داشتن شاخ های تیز عبور از این نوع حفاظ ها را دشوار میكند اما باید در حین انتخاب حفاظ دقت داشته باشید حفاظی را انتخاب كنید كه دارای عرض و ارتفاع و تراكم مناسبی باشد تا سارقین نتوانند به راحتی از آن عبور كنند. با توجه به كارایی و استحكام فوق‌العاده ای كه حفاظ شاخ گوزنی دارد قیمت آن نسبت به سایر حفاظ ها كمتر و نرده ای ارزان است.
1400/05/09

سفارش نصب حفاظ شاخ گوزنی - بهترین محافظ بالای دیوار

امنیتی و ایمنی بسیار بالایی كه با استفاده از این روش ایجاد خواهد شد در مقایسه با هزینه ای كه از شما درخواست می شود بسیار باارزش است. اگر شما نیز به دنبال راهكارهای بسیاری برای ایجاد حفاظ برای ساختمان خود هستید می توانید این روش را با اطمینان كامل انتخاب كنید. بعد از جوشكاری اینك نرده ی دیوار آماده شده است و باید رنگ آمیزی شود و در ادامه به نكاتی در مورد رنگ آمیزی آن مطرح شده است.
1400/05/10

نصب انواع حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار - حفاظ بر روی دیوار حیاط

حفاظ شاخ گوزنی با ساختاری متفاوت نسبت به حفاظ های قدیمی با شكل و جنس بسیار عالی كه از قطعات فلزی كه در اشكال متنوع خمكاری شده است و توسط دستگاه های تیزرو بریده شده است و سر این حفاظ ها شاخ گوزنی بسیار تیز بوده كه توسط افرادی كار آزموده در كنار هم به صورت زنجیری جوش داده شده كه به صورت متراكم در طول و عرض و همچنین در رنگ های گوناگون توسط درخواست كنندگان محترم تهیه و تولید می گردد.
1400/05/11

هزینه نصب حفاظ روی دیوار - حفاظ شاخ گوزنی دور دیوار

به علت گسترش شهرها، استفاده از حفاظ شاخ گوزنی برای حفاظت از منازل، محیط های اداری، باغ و ویلا بسیار رایج شده است. افرادی كه به تولیذ این نرده ها پرداخت اند، همواره سعی كرده اند كه گاردی مقاوم و زیبا تولید كنند. استفاده از حفاظ شاخ گوزنی ، به علت طراحی خاص كه دارد. حفاظ شاخ گوزنی به گونه طراحی و تولید شده است كه سارق با دیدن نرده ها از سرقت منصرف می شود. هر چقدر كه تراكم این نرده ها بیشتر باشد، امنیت خانه و محیط نیز افزایش پیدا می كند.
1400/05/12

حفاظ شاخ گوزنی سر دیواری - نرده كشی دیوار

نرده آهنی حفاظ روی دیوار یكی از محصولات حفاظتی بسیار كاربردی محسوب می گردد كه با نصب و اجرای آن بر روی تمام مدل دیوارها می توان سبب تضمین امنیت شد این محصول حفاظتی به گونه ای تولید شده كه دارای ضریب امنیت بسیار بالایی میباشد و به واسطه همین امر مورد توجه افراد بی شماری قرار گرفته شده.
1400/05/13

چگونگی تولید حفاظ شاخ گوزنی - ساخت و نصب حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی یكی از محصولات حفاظتی است كه با میلگرد تولید شده و برای حفاظ بالای دیوار و درب و به عنوان نرده های امنیتی استفاده می گردند كه در ارتفاع های متنوع و استاندارد 90سانت ، ۸۰ سانت ، پنل های دو متری ساخته و تولید می شود. این نوع حفاظ های معروف به شاخ گوزنی بنابر تراكمی كه تولید می شوند قیمت های متنوعی دارند كه از نظر ظاهری و وزنی پر و سنگین هستند سازندگان شاخ‌گوزنی آنها را در رنگهای بسیاری تولید می كنند كه با توجه به سلیقه خریداران تنوع بالایی دارند.
1400/05/14

نرده آهنی روی دیوار - نرده شاخ گوزنی روی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی از برترین حفاظ های موجود در بازار است كه از تعدادی میلگرد محكم و نوك تیز تولیده شده و این نوع حفاظ از قدیمی ترین و پرفروش ترین گارد هاست كه بالاترین سطح ایمنی را برای دیوار فراهم می آورد
1400/05/16

خرید درب آكاردئونی - محافظ درب های آپارتمانی

حفاظ آكاردئونی كه به نام های كشویی یا ریلی جمع شونده نیز شناخته می شود به نوعی حفاظ گفته می شود كه اغلب جهت حفاظت از درب ورودی واحدهای آپارتمان مورد استفاده قرار می گیرد و در مواردی همچون مغازها و انباری ها و مكان های دیگر نیز بكار گرفته می شود.
1400/05/17

حفاظ روی سر دیوار - بهترین گارد بالای دیوار

حفاظ شاخ گوزنی یكی از بهترین روش ها برای افزایش امنیت ساختمان و حفاظ كشی روی دیوار می باشد. علت اصلی نام گذاری حفاظ شاخ گوزنی، ظاهر این نوع حفاظ ها می باشد كه تشابه زیادی به شاخ گوزن دارد. این نرده حفاظ آهنی امنیت بسیار بالایی نسبت به انواع حفاظ دیوار دارد و به ساختمان ، منزل، محل كار، ویلا و یا هر مكان اعم از اداری ، مسكونی ، تفریحی دیگری كه قصد افزایش امنیت آنرا دارید به شما می دهد.
1400/05/18

خرید انواع نرده ارزان بالای دیوار منزل -محافظ آهنی بالای دیوار

حفاظ شاخ گوزنی حفاظی است كه علاوه بر این كه از لحاظ امنیت در درجه بالایی قرار دارد برای جلوگیری از خطرات میباشد از نظر استحكام هم بسیار كاربردی میباشد این حفاظ حتی در ساختمان های مسكونی هم مورد استفاده قرار می گیرند ساختاری ساده ولی كاربردی دارند.
1400/05/19

محافظ فلزی بالای دیوار بلند - حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار

نرده حفاظ هایی با نام حفاظ روی دیوار در بازار توسط شركت های تولیدی بزرگ موجود می باشند كه این نرده حفاظ ها با قیمت پایین درب كارگاه تهران تحویل داده میشوند كه شامل حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای خار، حفاظ لیلیوم، حفاظ نخل مرداب و حفاظ سر نیزه ای میگردد.
1400/05/21

نرده و طرح نزده فلزی دیوار حیاط - ساخت انواع حفاظ بلای دیوار

حفاظ نیزار در عین زیبایی بسیار مسحور كننده ای كه دارد، عملا از نظر زیبایی قابل مقایسه با حفاظ شاخ گوزنی نیست و از این منظر برتری خاصی نسبت به حفاظ شاخ گوزنی دارد، و علاوه بر تامین امنیت یك نوع دكوراسیون نیز محسوب می شود.
1400/05/23

نصب بهترین گارد غیر قابل عبور روی دیوار - قیمت حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ های شاخ گوزنی به علت داشتن شاخ های تیز عبور از این نوع حفاظ ها را دشوار میكند اما باید در حین انتخاب حفاظ دقت داشته باشید حفاظی را انتخاب كنید كه دارای عرض و ارتفاع و تراكم مناسبی باشد تا سارقین نتوانند به راحتی از آن عبور كنند. با توجه به كارایی و استحكام فوق العاده ای كه حفاظ شاخ گوزنی دارد قیمت آن نسبت به سایر حفاظ ها كمتر و نرده ای ارزان است.
1400/05/24

تراكم حفاظ شاخگوزنی - انواع محافظ بالای دیوار در تهران

نوع حفاظ شاخ گوزنی از لحاظ ارتفاع، تراكم، عرض، ضخامت میلگرد، نوع رنگ و روش رنگ كاری، نوع جوش و روش جوشكاری ….. تنوع زیادی دارد و این موضوع در اغلب موارد باعث سردرگمی خریداران در انتخاب یك حفاظ مناسب خواهد شد.
1400/05/25

انواع طرح نرده دیوار بالای دیوار - شركت حفاظ شاخ گوزنی روی دیواری

قیمت حفاظ شاخ گوزنی ، قیمت حفاظ شاخ گوزنی به تراكم، متراژ، قطر پروفیل، نوع رنگ و جوشكاری، عرض حفاظ و ارتفاع آن بستگی داشته و هر چقدر كه وزن میلگردها بیشتر باشد، قیمت آن نیز به مراتب بالاتر می رود.
1400/05/26

تولید حفاظ مدرن شاخ گوزنی - امن ترین حفاظ دیوار

حفاظ های شاخ گوزنی را می توان بر روی انواع دیوار ها از جمله دیوار های آجری یا بتنی نصب نمود و اطمینان حاصل كرد كه نصب از امنیت بالایی برخوردار است و استحكام قابل توجهی از نظر قابلیت نصب بالا به دیوار را دارا باشد. حفاظ شاخ گوزنی را می‌توان بر روی انواع دیوارهای آجری، بتنی و … نصب نمود.
1400/05/27

حفاظ آهنی بالای دیوار تهران - برترین حفاظ روی دیوار

امنیتی و ایمنی بسیار بالایی كه با استفاده از این روش ایجاد خواهد شد در مقایسه با هزینه ای كه از شما درخواست می شود بسیار باارزش است. اگر شما نیز به دنبال راهكارهای بسیاری برای ایجاد حفاظ برای ساختمان خود هستید می توانید این روش را با اطمینان كامل انتخاب كنید.
1400/05/28

حفاظ های فلزی شاخ گوزنی روی دیوار - بهترین حفاظ دیوار

امنیت یك ساختمان، یكی از موضوعات مهمی است كه اكثر مردم به آن اهمیت می دهند. در عصر جدید راه های متعددی برای حفظ و افزایش امنیت در ساختمانها وجود دارد. نصب قفل ضدسرقت، دربهای هوشمند ریموتی، دزدگیرهای پیشرفته، نصب حفاظ و نرده كشی از جمله روشهایی است كه به آنها كمك میكنتد تا امنیت را در ساختمان یا فروشگاه برقرار كنند.
1400/05/30

حفاظ دیواری ویلا - تراكم محافظ بالای دیوار

حفاظ دیواری به دلیل تراكم شاخه های آن، قابلیت ورود از لابه لای آن را به صفر رسانده است. به این صورت از ایمنی بسیار بالایی بر خوردار است. در رابطه به متریال این نرده می توان گفت كه جنس حفاظ های سر گوزن استفاده نشده و خام می باشد.
1400/05/31

نصب درب آكاردئونی - نصب انواع حفاظ آكاردئونی

درب آكاردئونی پاركینگ عموماً بدین صورت است كه دو درب مجزا و در اصطلاح دولنگه ساخته و در محل نصب میگردد البته در درب آكاردئونی پشت درب منزل یك‌لنگه هم وجود دارد. دو درب در هنگام بسته شدن توسط قفل‌های ایمن به یكدیگر وصل شده و در هنگام باز شدن درب پاركینگ، از قسمت میانی جمع شده و بر روی قاب عمودی در طرفین قرار می‌گیرند.
1400/06/01

حفاظ نرده ای بالای دیوار - نرده آهنی روی دیوار تهران

در حال حاضر برای حفاظت روی دیوار حیاط ساختمان و ویلا و باغ نرده حفاظ هایی مانند حفاظ شاخ گوزنی با عنوان حفاظ ضد سرقت روی دیوار یا محافظ لبه های دیوار در بازار موجود می باشند كه بیشتر به عنوان نرده حفاظ یا دزدگیر آهنی روی دیوار كاربرد دارند و برای استفاده به عنوان حفاظ خار دار روی دیوار حیاط یا حفاظ با میلگرد گیوتین خورده روی دیوار ساختمان مناسب می باشند.
1400/06/02

هزینه حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار - نرده و حفاظ دیوار حیاط

علت استفاده كردن از حفاظ نرده ای محافظت و جلوگیری از ورود سارقان و افراد متجاوز به داخل ساختمان و محل زندگی است. تجهیزات نظارتی و امنیتی چون دوربین بحث نظارت امنیت را شامل میگردد اما امكان جلوگیری از ورود افراد ناشناس و متجاوز را ندارد.
1400/06/03

حفاظ دیواری شاخ گوزن - بهترین محافظ بالای دیوار

حفاظ شاخ گوزنی از كاربردی ترین طرح از حفاظ های تولید شده ای محسوب می گردد كه با توجه به لیست قیمت این محصول می توان آن را تهیه نمود.
1400/06/04

حفاظ شاخ گوزنی غیر قابل عبور - برترین نرده حفاظ

استفاده از حفاظ های امنیتی آهن حفاظ تاثیر مستقیم بر نمای ساختمان داشته و حتی المقدور سعی كنید كه رنگ حفاظ انتخابی با رنگ دیوارهای ساختمان متناسب باشد. علاوه بر رنگ ،شكل حفاظ ها بسته به نوع محل نصب دارد ،تاثیر مثبت یا منفی بر نمای محل می گذارد.
1400/06/06

ساخت حفاظ فلزی شاخ گوزن - محافظ نرده ای روی دیوار تهران

امنیت یك ساختمان، یكی از موضوعات مهمی است كه اكثر مردم به آن اهمیت می دهند. در عصر جدید راه های متعددی برای حفظ و افزایش امنیت در ساختمانها وجود دارد. نصب قفل ضدسرقت، دربهای هوشمند ریموتی، دزدگیرهای پیشرفته، نصب حفاظ و نرده كشی از جمله روشهایی است كه به آنها كمك میكنتد تا امنیت را در ساختمان یا فروشگاه برقرار كنند.
1400/06/07

درب محافظ آكاردئونی كرج - حفاظ كشویی درب آكاردئونی

درب اكاردونی به صورت تكمیل شده در محل كارخانه واقع در جنوب غربی تهران ساخته می شود. پس از ساخت درب آكاردئونی طی تماسی هماهنگی های لازم جهت ارسال و نصب انجام می شود.
1400/06/09

حفاظ درب آپارتمان آكاردئونی - محافظ درب

جهت هماهنگی بیشتر با دكوراسیون داخلی و حفظ زیبایی بنا، چندین رنگ پر كاربرد و انحصاری برای رنگ امیزی درب آكاردئونی در نظر گرفته شده است. رنگ های مشتری پسند و حفاظ آكاردئونی مورد توجه بسیاری قرار گرفته و همواره با استقبال بی نظیری روبرو بوده است.
1400/06/10

محافظ آكاردئونی روی درب آپارتمان - حفاظ فلزی آكاردئونی

برای نصب بهترین حفاظ آكاردئونی پشت درب نیازی به تخریب و یا كنده كاری در اطراف درب اصلی ساختمان نیست. تراكم بالا و ارتفاع مناسب حفاظ آكاردئونی بهترین امنیت را در برابر ورود سارقین ایجاد می كند.
1400/06/11

نصب درب آكاردئونی در ورودی خانه - درب آكاردئونی محافظ

درب های آكاردئونی به راحتی با دست جابجا شده و علت آن نیز شبكه ای بودن آن است. این اجناس در ابعاد برابر با درب فلزی وزن كمتری را دارا هستند و می توان آن ها را جایگزین درب های ریموت دار پاركینگ كرد كه علاوه بر وزن زیاد و سنگینی فضای زیادی را اشغال می كند حتی می توان ریموت را روی این درب ها متصل نمود و مسئله باز و بسته شدن دستی را بدین طریق از بین برد.همیشه پیشگیری و حفظ جوانب احتیاط لازم است. چرا كه در صورت بروز حادثه، احتمالاً یا غیرقابل جبران خواهد بود، و یا اینكه جبران آن بسیار سخت است.
1400/06/14

نصب درب آكاردئونی در ورودی خانه - درب آكاردئونی محافظ

درب های آكاردئونی به راحتی با دست جابجا شده و علت آن نیز شبكه ای بودن آن است. این اجناس در ابعاد برابر با درب فلزی وزن كمتری را دارا هستند و می توان آن ها را جایگزین درب های ریموت دار پاركینگ كرد كه علاوه بر وزن زیاد و سنگینی فضای زیادی را اشغال می كند حتی می توان ریموت را روی این درب ها متصل نمود و مسئله باز و بسته شدن دستی را بدین طریق از بین برد.همیشه پیشگیری و حفظ جوانب احتیاط لازم است. چرا كه در صورت بروز حادثه، احتمالاً یا غیرقابل جبران خواهد بود، و یا اینكه جبران آن بسیار سخت است.
1400/06/14

انواع گارد درب آكاردئونی - خرید درب آكاردئونی

درب آكاردئونی پشت در آپارتمان دارای مدل های متنوع و از لحاظ امنیت درب آكاردئونی در طرح های 90 درصد امنیت (طرح 3 گل) و 99 درصد امنیت (طرح های پرچ مخفی چند لایه) ساخته میشوند.
1400/06/15

نرده حفاظ دیوار حیاط - حفاظ آهنی بالای دیوار

حفاظ دیوار شاخ گوزنی از نرده های حفاظتی محسوب می گردد كه بهره‌گیری از آن می توان موجب تضمین امنیت شود این حفاظ ساختمان دارای ضریب امنیت بسیار بالایی میباشد. داشتن این ویژگی به باعث شده كه نرده شاخ گوزنی با تراكم و ارتفاع بالایی تولید شود به واسطه برخورداری از این ویژگی می توان با بهره‌گیری از این حفاظ دیواری از ورود سارقان به داخل ساختمان های مختلف جلوگیری نمود.
1400/06/18

نصب انواع درب آكاردئونی - حفاظ ضد دیلم درب آپارتمان - حفاظ ضد سرقت

دربهای آكاردئونی فلزی در هوای مرطوب نیز مقاومت بالایی دارند و دچار فرسایش و هوازدگی نمی شوند. بسیاری از سفارش های ثبت شده در شركت از كارفرمایان در استان های شمالی كشور هستند.
1400/06/18

نصب حفاظ روی دیوار - حفاظ روی دیوار - خرید و فروش حفاظ دیوار

برای روی دیوار ساختمانها جای یك نرده زیبا و امن خالی بود و به همین دلایل تولید كنندگان حفاظ شروع به تولید نسل جدید حفاظ روی دیوار نمودند. كه از جمله آنها میتوان به حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ لیلیوم، حفاظ بوته ای و حفاظ نیزار اشاره نمود كه البته حفاظ نی زار یكی از بهترین ها در این مجموعه میباشد.
1400/06/20

نصب درب محافظ اكاردئونی - انواع درب آكاردئونی

امروزه انواع بسیاری از درب ها در مكان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. كه با قاب آهنی نصب می گردند. حفاظ آكاردئونی اما به نوعی برای حفاظت از درب های ساختمانی و همچنین ساختمانی مورد استفاده است.
1400/06/21

نصب حفاظ شاخ گوزنی - نصاب نرده شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی این حفاظ یعنی حفاظ شاخ گوزنی حفاظی است كه علاوه بر این كه از لحاظ امنیت در درجه بالایی قرار دارد برای جلوگیری از خطرات میباشد از نظر استحكام هم بسیار كاربردی میباشد این حفاظ حتی در ساختمان های مسكونی هم مورد استفاده قرار می گیرند ساختاری ساده ولی كاربردی دارند.
1400/06/22

بهترین حفاظ دیوار امن - قیمت حفاظ بالای دیوار

بدیهی است كه برای همه‌ی انسان‌ها موضوع تأمین امنیت ساختمانی كه در آن كار یا زندگی می‌كنند یكی از اصلی‌ترین دغدغه‌ها است. موضوع دیگری كه این دغدغه را بزرگ‌تر می‌كند روش‌هایی جدیدی است كه سارقان از آن‌ها برای دستبرد زدن به یك ساختمان استفاده می‌كنند.
1400/06/23

برترین حفاظ دیوار - برترین حفاظ بالای دیوار

حفاظ شاخ گوزنی یكی از محصولات حفاظتی است كه با میلگرد تولید می گردد برای حفاظ بالای دیوار و درب و به عنوان نرده های امنیتی استفاده می گردد كه در ارتفاع های متنوع و استاندارد ۷۰ سانت ، ۸۰ سانت ، یك متر و یك متر و بیست ساخته و تولید می گردد.
1400/06/24

حفاظ آهنی روی دیواری - انواع محافظ بالای دیوار

نرده حفاظ روی دیوار اما از مدل حفاظ هایی است كه شما میتوانید به آسانی و در مدت زمان كوتاهی آن ها را روی انواع مدل ها نصب و اجرا كنید. نصب این محصولات اما باید توسط متخصصین در این زمینه انجام گیرد. در همین راستا شركت های مختلف آموزش های متعددی را ایجاد كرده است كه نیاز به مهارت های خاصی دارند.
1400/06/27

قیمت و تراكم هر متر حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ روی دیوار آهنی

جذاب‌ترین حفاظ‌ برای حفظ امنیت تراس و دیوار ساختمان حفظ امنیت و حریم خصوصی از مهم‌ترین نكات در طراحی خانه می‌باشد كه به كمك حفاظ‌ها می‌توان بخشی از این امنیت را تأمین كرد. انواع مختلفی از حفاظ‌ ساختمان در بازار موجود می‌باشند كه برای تأمین امنیت و حفظ آرامش ساكنین ساختمان ساخته‌ شده‌اند.
1400/06/28

نرده سر گوزنی دور دیوار حیاط - نرده شاخ گوزنی برای محوطه

ساخت نرده دیوار و حفاظ ساختمان برای مناطق مختلف شرایط مختلفی را دارد. تولید نرده دیوار و محافظ دیوار در مناطق مختلف متفاوت است. در منطقه كرج شاخ گوزنی كاربرد بیشتری را دارد و آن هم نوع بافت ساختمانی و دیوار می باشد، نرده دیوار و حفاظ دیوار ساختمان مناسب با آن منطقه را تولید كرد.
1400/06/29

حفاظ كشی بالای دیوار با نرده حفاظ - حفاظ بالای دیوار

زیبایی حفاظ شاخ گوزنی قابل مقایسه با نرده های قدیمی نیست. حفاظ های قدیمی به صورت میله ای و در ساده‌ترین شكل ممكن طراحی شده اند؛ مانند آنچه كه در زندان ها میبینیم كه این به زیبایی ساختمان صدمه میزنند. شاید این نوع میله ها برای محیط هایی همانند كارخانه ها و انبارهای وسیع خارج شهر مناسب باشد ولی برای ساختمان های مسكونی و تجاری و باغ و ویلاها كه هزینه زیادی برای زیبایی نمای آنها صرف میشود باید از حفاظ هایی استفاده كرد كه در عین استحكام، از زیبایی قابل قبولی برخوردار باشند.
1400/06/31

حفاظ دور دیوار شاخ گوزنی - انواع نرده حفاظ بالای دیواری

حفاظ شاخ گوزنی یكی از انواع حفاظ های آهنی دیوار است كه شگرد بسیار خارق العاده ای برای به دام انداختن افراد مزاحم دارد. هیچ راه فراری از این نرده آهنی محافظ دیوار برای هیچ جنبده ای وجود ندارد.
1400/07/01

انواع نرده حفاظ روی دیوار - انواع گارد شاخ گوزنی

قیمت همیشه یكی از مهم ترین پارامتر های مهم در انتخاب انواع محصولات بوده و هیچ نقصی بزرگتر از یك قیمت غیر واقعی و بی جا نیست. از این رو قیمت گارد شاخ گوزنی نیز باید متعادل و منطقی باشد. البته در همین اول كلام توصیه اكید داریم كه به هیچ وجه به دنبال حفاظ شاخ گوزنی ارزان قیمت نباشید.
1400/07/04

حفاظ خار دا روی دیوار - تولید انواع حفاظ بالای دیوار

حفاظ شاخ گوزنی یكی از محصولات حفاظتی است كه با میلگرد تولید شده و برای حفاظ بالای دیوار و درب و به عنوان نرده های امنیتی استفاده می گردند كه در ارتفاع های متنوع و استاندارد 90سانت ، 80 سانت ، پنل های دو متری ساخته و تولید می شود.
1400/07/04

حفاظ ضد سرقت روی دیوار و محافظ لبه‌های دیوار - انواع حفاظ دیوار

حفاظ شاخ گوزنی از حفاظ‌های نسل جدید به شمار می‌رود كه با ساختاری متفاوت نسبت به حفاظ‌های قدیمی و با شكل و جنس بسیار عالی جهت افزایش امنیت خانه استفاده می‌گردد. این نوع از حفاظ صرفا بر روی دیوار نصب می‌شود.
1400/07/05

نصب حفاظ بالای دیواری - محافظ بالای دیوار بلند

نرده شاخگوزنی از شاخك های اصلی و فرعی زیادی تولید میگردد. همه شاخه ها ی اصلی به شاسی و شاخك های فرعی به شاخ های اصلی جوش میشوند. به همین دلیل نقاط جوش زیادی بوجود میاید. جوش یكطرفه یك اتصال بسیار ضعیف محسوب میشود و در صورت وارد شدن فشار از جهت متنوعی به سهولت شكسته مشود.
1400/07/06

نرده حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار - گارد بالای دیوار

حفاظ شاخ گوزنی حفاظ دیوار بسیار مقاوم میباشد كه وجود آنها سبب می گردد ایمنی كاملی برای ساختمان ها فراهم گردد. تولید و نصب اینگونه حفاظ ها آسان بوده و ناگفته نماند هزینه ی نصب و اجرای آن نیز كم می باشد به همین دلیل با داشتن ویژگی های منحصر به فرد دیگر همواره مورد انتخاب خریدار قرار می گیرد.
1400/07/09

مزیت حفاظ شاخ گوزنی با رنگ الكترواستاتیكی

حفاظ شاخ گوزنی نمونه ای از گارد حفاظ روی دیوار میباشد كه به علت ایمنی بالا و تیز بودن نرده و فولاد بكار رفته در این نرده حفاظ از محبوبیت بالایی برخوردار میباشد. حفاظ بوته ای ، حفاظ شاخ گوزنی لیلیوم از نمونه های دیگر این نوع نرده حفاظ روی دیوار میباشد.
1400/07/13

مزیت نصب حفاظ شاخ گوزنی با رنگ سفید كوره ای

یكی از مهم ترین مسئله هایی مع در مورد مزیت حفاظ شاخ گوزنی باید به داشتن حفاظ امنیتی بر روی دیوار ها و نرده پنجره ساختمان هاست. حفاظ شاخ گوزنی دارای ظاهری نامنظم و شلوغ و درهم تنیده است كه در بیننده احساس خطر را ایجاد میكند.
1400/07/13

ویژگی نصب حفاظ شاخ گوزنی با رنگ مشكی یا سیاه كوره ای

نرده محفاظ شاخ گوزنی با توجه به شكل زیبا و تنوع در طرح های آن در مدت زمان كوتاهی توانست در بین سازندگان و افرادی كه خواستار حفظ ابتدایی‌ترین امنیت ساختمان بوده اند جایگاه ویژه ای برای خود باز كند.
1400/07/13

كاربرد رنگ حفاظ شاخ گوزنی با رنگ كرم كوره ای - قدمت محافظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی نه تنها به لحاظ ظاهری بلكه از نظر استحكام نیز دست كمی از شاخ های قوی گوزن نداشته و نرده حفاظ شاخ گوزنی درتهران از نمونه های برتر حفاظ روی دیوار است كه این روزها در همه منازل نصب شده است.
1400/07/13

ویژگی های نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار با ارتفاع زیاد و كم

این نوع حفاظ ها برترین و ایمن ترین نوع حفاظ برای بالا بردن امنیت منازل مسكونی، مناطق تفریحی، ادارات، ویلا های درون شهری و برون شهری و غیره هستند
1400/07/13

عكس حفاظ شاخ گوزنی از نمای دور و نزدیك - عوامل تاثیر گذار در قیمت حفاظ

حفاظ شاخ گوزنی با بهره‌گیری و الگوبرداری از شكل شاخ های گوزن تولید شده است و در بازار بسیار پر طرفدار است به طوری كه امروزه بیش از 90 درصد از محفاظ های تولید و استفاده شده در بازار، از نوع شاخ گوزنی می باشد.
1400/07/13

مزیت نصب حفاظ شاخ گوزنی برای پاركینگ - حفاظ بوته ای یا بوته خاری یا خار پشتی چیست ؟

حفاظ و نرده ها از شاخ های زیبا و پیچیده در هم تنیده شده گوزن برگرفته شده است. این نوع محفاظ ها و نرده ها كاربرد بسیار زیادی در برقراری و حفظ امنیت باغ ها، ویلاها، منازل و... دارند.
1400/07/13

ویژگی حفاظ شاخ گوزنی تراكم بالا شلوغ - امنیت و ایمنی محافظ شاخ گوزن

محفاظ شاخ گوزنی از نظر استحكام یكی از مقاوم ترین گارد ها به شمار می آید. یكی از محبوب ترین ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی زیبایی آن است كه به شدت در نما و ظاهر ساختمان ها تاثیر بسزایی می گذارد.
1400/07/13

كاربرد و ویژگی حفاظ شاخ گوزنی كم تراكم - گارد شاخ گوزنی

بهترین حفاظ روی دیوار را می توان با توجه به شرایط قرارگیری ساختمان خریداری نمود و از مزیت های منحصر به فردی كه این محصول داراست، بهره‌مند گردید. به منظور تولید حفاظ دیوار از بهترین نوع از فلزات بهره گرفته شده است.
1400/07/13

كاربرد حفاظ شاخ گوزنی برای محوطه باغ ویلا - علت استفاده از محافظ شاخ گوزنی

نوع حفاظ شاخ گوزنی از لحاظ ارتفاع، تراكم، عرض، ضخامت میلگرد، نوع رنگ و روش رنگ كاری، نوع جوش و روش جوشكاری …. تنوع زیادی دارد و این موضوع در اغلب موارد باعث سردرگمی خریداران در انتخاب یك حفاظ مناسب خواهد شد.
1400/07/13

مزیت جوشكاری حفاظ شاخ گوزنی - تولید و نصب نرده شاخ گوزنی

برای حفاظت روی دیوار حیاط ساختمان و ویلا و باغ نرده حفاظ‌هایی مانند حفاظ شاخ گوزنی با عنوان حفاظ ضد سرقت روی دیوار یا محافظ لبه‌های دیوار در بازار موجود می‌باشند كه بیشتر به‌عنوان نرده حفاظ یا دزدگیر آهنی روی دیوار كاربرد دارند.
1400/07/14

كاربرد نصب حفاظ شاخ گوزنی در شهرهای شمالی با رنگ كوره ای ضد زنگ

حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد های تیزتشكیل شده كه كل سطح نمارا را با نمای زیبا همچون شاخ های گوزن پوشش میدهد و عبور از روی آن را غیر ممكن می نماید. قابل اجرا بر روی انواع دیوار هستند همینطور گارد شاخ گوزنی در اندازه و تراكم متفاوت و رنگ دلخواه شما میباشد.
1400/07/14

نصب حفاظ شاخ گوزنی در لواسان - انواع حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی برای تمام دیوارها با عرض های مختلف مناسب است به همین علت می توان از این گارد برای برقراری امنیت در بالكن و حیاط های كوچك آپارتمانی استفاده كرد و میتوان در اطراف باغهای شخصی و ویلاها حفاظ شاخ گوزنی نصب نمود.
1400/07/14

نصب حفاظ شاخ گوزنی در دماوند - امنیت حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی را می توان یكی از امن ترین و پرطرفدارترین زیباترین حفاظ روی دیوار ساختمان دانست. كه در صورت تولید و نصب صحیح و اصولی خیال مالكین و ساكنین از امنیت ساختمان كاملا راحت است.
1400/07/14

ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی برای محوطه حیاط - تراكم در حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی از كاربردی ترین طرح از حفاظ های تولید شده ای محسوب می گردد كه با توجه به لیست قیمت این محصول می توان آن را تهیه نمود. حفاظ دیوار شاخ گوزنی از جمله طرح حفاظ های محسوب می گردد كه آن را می توان به آسانی بر روی تمام مدل دیوار ها نصب و اجرا كرد.
1400/07/14

كاربرد حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع 90 و 120سانت روی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی محصولیست از میلگرد است كه با جوشكاری ،رنگ كاری و طی پروسه ای طولانی و پیچیده به شكل انواع حفاظ ها در می آید. عوامل قابل توجهی كه در تعیین قیمت و كیفیت حفاظ نقش مهمی دارند نوع و جنس میلگرد ،نحوه رنگكاری و جوشكاری هستند.
1400/07/14

نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار قوس دار

حفاظ شاخ گوزنی متفاوت از حفاظ نرده های قدیمی با شكل و جنس بسیار عالیكه در اشكال مختلف ساخته شده است. نوك این حفاظ شاخ گوزنی بسیار تیز بوده كه توسط افرادی كار آزموده در كنار هم به صورت زنجیری جوش داده می گردد.
1400/07/14

حفاظ شاخ گوزنی برای دیوارهای پله ای چه كاربردی دارد؟

نرده حفاظ هایی با نام حفاظ روی دیوار در بازارموجود می باشند كه این نرده حفاظ ها با قیمت پایین درب كارگاه تهران هستند كه شامل حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای خار، حفاظ لیلیوم، حفاظ نخل مرداب و حفاظ سر نیزه ای میگردد.
1400/07/14

نصب حرفه ای حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار بلند - مزایای نصب و استفاده از نرده شاخ گوزنی

حفاظ نرده شاخ گوزنی از دارای ویژگی های ساخت مانند ارتفاع، تراكم و رنگ آمیزی نیز داراست كه در تعیین قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی برای ساختمان نقش دارند.در این بین تراكم‌‌‌‌های ۱۱ تا ۱۵ ردیف در هر شاخه، معمولاً تولید شده و موجود هستند.
1400/07/14

جوشكاری حفاظ شاخ گوزنی با جوش دو طرفه co2 چه مزیتی دارد ؟ - انواع مدل های نرده شاخ گوزنی

حفاظ‌ های شاخ گوزنی در مدل‌های متنوع حفاظ از طرفدار بیشتری برخوردار هستند قابل خریداری و نصب هستند. این گاردها نرده‌هایی با شكل‌های مختلف و در اندازه‌های متفاوت دارند. ارتفاع نیزه‌ها در این مدل‌های متنوع با یكدیگر فرق داشته و علت اصلی تولید حفاظ شاخ گوزنی ایجاد امنیت بالا است.
1400/07/14

كابرد حفاظ های با میلگردی نوك تیز شاخه ای - كاربرد محافظ شاخ گوزنی

نرده حفاظ شاخ گوزنی یك حفاظ حفاظتی بوده كه اگر در محل زندگی و یا محل كار خود نبودید. دیگر نگران نفوذسارقان به منزل مسكونی خود نباشید چرا كه با وجود این گارد امكان سرقت به حداقل ترین حالت ممكن خواهد رسید.
1400/07/14

ویژگی و كاربرد نصب حفاظ شاخ گوزنی برای دیوار خانه - رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی

یكی ازمهم‌ترین شاخصه ها در بالا بردن ضریب امنیت ساختمان و آپارتمان داشتن حفاظ بر روی دیوار حیاط است حفاظ‌های موجود در بازار دارای انواع متنوع و گوناگونی با جنس‌های مختلف و كاربرد های بسیار هستند ساختمان ها یكی از گزینه‌های محبوب جهت خرید و یا اجاره یك محل و مكان مناسب برای سكونت می‌باشد.
1400/07/19

مزیت حفاظ شاخ گوزنی با رنگ كرم قهوه ای - حفاظ دور دیوار

نوع رنگ حفاظ شاخ گوزنی از نوع رنگ الكترواستاتیك (كوره ای) بوده و جنس رنگ این حفاظ، از نوع پوشش درجه یك هستند طول هر شاخه از این گارد ها به 2 متر می رد. عرض حفاظ به 30 تا 75 سانتی‌متر می رسد.
1400/07/24

حفاظ شاخگوزنی روی دیوار چیست؟

حفاظ شاخ گوزنی و سایر های حفاظتی چون حفاظ نرده بوته ای حفاظ سرنیزه ای حفاظ نیزار حفاظ نخل مرداب حفاظ لیلیومی برای برقراری امنیت مناسب هستند و باعث میشود امنیت مورد نظر تضمین گردد.
1400/08/28

ساخت محافظ شاخ گوزنی چه كاربردی دارد؟

حفاظ های شاخ گوزنی و سایر مصنوعات غلزی و فولادی جهت تامین امنیت تولید شده و به فروش میرسد آهن سازه در راستای تامین ایمنی و امنیت به تولید انواع محافظ بالای دیوار میپردازد و سعی بر استفاده و به كار گیری برترین متریال های روز دنیاست.
1400/08/28

رنگ آمیزی محافظ شاخ گوزنی به چه صورتی است؟

یكی ازمهم‌ترین ویژگی ها در بالا بردن ضریب امنیت ساختمان و آپارتمان داشتن حفاظ بر روی دیوار حیاط است رنگ آمیزی و جوشكاری مناسب حفاظ دیوار میتواند در ظاهر ساختمان تاثیر گذار باشد.
1400/09/03

كاربرد انواع محافظ دیواری - حفاظ سر دیوار

علت استفاده كردن از حفاظ نرده ای محافظت و جلوگیری از ورود سارقان و افراد متجاوز به داخل ساختمان و محل زندگی است. انواع محافظ بالای دیوار برای تامین خانه و منزل شما تهیه و تولید شده اند.
1400/09/03

پرفروش ترین محافظ بالای دیوار كدام است ؟

نصب حفاظ برای تأمین نمودن امنیت از پركاربردترین موارد امنیتی در جامعه ما است و می‌تواند كمك‌ مناسبی برای ایجاد آرامش در افراد باشد.
1400/09/12

حفاظ نرده دیوار چیست و چه كاربردی دارد؟

حفاظ شاخ گوزنی با فرم فلزی كه از میلگرد های تیز و فرم داده شده تولید شده است كه كل سطح دیوار را با نمای زیبا همچون شاخ های گوزن پوشش میدهد و عبور از روی آن را عملا غیر ممكن می كند.
1400/09/12

گارد حفاظ شاخ گوزنی چیست ؟ سفارش خرید حفاظ

حفاظ شاخ گوزنی گونه ای از نرده حفاظ با استفاده از كمترین طراحی و به شكل ساده ساخته شده و هنوز هم به علت پایین بودن قیمت حفاظ شاخ گوزنی طرفداران بسیاری دارد.
1400/09/18

قیمت نرده شاخ گوزنی - سفارش حفاظ سر گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی دارای مشخصات فنی ساخت مانند ارتفاع، تراكم و رنگ‌آمیزی نیز می‌باشد كه در تعیین قیمت حفاظ شاخ گوزنی برای ساختمان نقش دارند.
1400/09/18

تولید محافظ شاخ گوزنی - نصب نرده حفاظ

حفاظ شاخ گوزنی نمونه ای از گارد حفاظ روی دیوار میباشد كه به علت ایمنی بالا و تیز بودن نرده و فولاد بكار رفته در این نرده حفاظ از محبوبیت بالایی برخوردار میباشد.
1400/09/26

پرفروش ترین محافظ بالای دیوار - خرید نرده حفاظ

نرده محفاظ شاخ گوزنی با توجه به ظاهر زیبا و تنوع در طرح های آن توانسته در بین مدت زمان كوتاهی سازندگان و افرادی كه خواستار حفظ ابتدایی‌ترین و پیش پا افتاده ترین روش امنیتی ساختمان بوده اند جایگاه ویژه ای برای خود ایجاد كند.
1400/09/26

تراكم و امنیت درب محافظ آكاردئونی - نرده درب ورودی

درب آكاردئونی دارای انواع مدل های متنوع از طرح های و مختلف و گوناگون نیز می باشد و به همین جهت به نحو احسنت پاسخگوی نیاز تمام مصرف كنندگان بوده است.
1400/10/03

قیمت محافظ آكاردئونی درب آپارتمانی - حفاظ درب ضد سرقت

درب آكاردئونی یكی از محصولات حفاظتی به شمار می آید كه با استفاده از آن و نصب بر روی تمام مدل دیوارها می توان موجب تضمین امینت ساختمان های مختلف گردید.
1400/10/03

اندازه و ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ سر گوزنی

انواع حفاظ بالای دیوار در طرح و اندازههای منوعی قابل دسترس و سفارش میباشند از این رو سازنگان بنا به در خواست مصرف كنندگان این نوع حفاظ ها انواع حفاظ شاخ گوزنی و سایر حفاظ ها را در طرح و اندازه و ارتفاع های متنوع تولید و عرضه میكنند.
1400/10/10

مقاومت حفاظ شاخ گوزنی - استحكام نرده حفاظ

حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار از یمت پایین تری نسبت به سایر حفاظ ها میباشد و در واقع از مقاومت بالایی نسبت به قیمت خود برخوردار است و مورد استقبال عموم قرار گرفته و بیشترین تقاضا را در میان مصرف كنندگان داراست.
1400/10/10

قیمت حفاظ شاخ گوزنی چقدر است؟


1400/10/18

حفاظ شاخ گوزنی چه نوع نرده حفاظی است؟

امنیت و حفاظت از محل سكونت از اصلی‌ترین مواردی است كه مردم در طول زندگی به آن نیاز داشته و در تلاش‌اند تا با پرداخت هزینه‌های مربوطه ایمنی و آسایش را برای زندگی خود فراهم سازند.
1400/10/18

رنگ آمیزی محافظ با رنگ الكترواستاتیك (كوره ای )

گارد شاخ گوزنی از جمله مهم ترین نوع معماری و ساختمان سازی ایست این گارد ها از جمله محافظ های نسل مدرت میباشند كه برای تضمین ایمنی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند.
1400/10/24

كاربرد نصب حفاظ شاخ گوزنی - بهترین نرده حیاط

حفاظ شاخ گوزنی از جمله حفاظ هایی بوده كه تنوع بسیار بالایی در رنگ دارد و میتوان هماهنگ با نمای ساختمان آن را تهیه كرد و موجب زیباتر شدن نمای ساختمان ها گردد.
1400/10/24

گارد حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار - حفاظ نرده فلزی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار برای تامین امنیت محل مورد نصب حفاظ مناسب است و ایمنی را برقرار میكند و از ورود افراد متفرقه و حیوانات جلوگیری میكند و برای نصب روی دیوار مورد استقبال قرار گرفته است.
1400/11/02

حفاظ شاخ گوزنی دور ساختمان - نرده ضد سرقت

حفاظ شاخ گوزنی در هنگام ساخت به صورت نوك تیز گیوتین خورده تولید میشوند به طوری كه اكر فردی در هنگام سرقت بخواهد از این حفاظ عبور كند به فرد متجاوز آسیب میرساند.
1400/11/02

كاربرد حفاظ شاخ گوزنی دیوار محوطه - تولید نرده حفاظ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی در اندازه ها و تراكم های متنوع سفارش داد. حفاظ شاخ گوزنی از میلگردهای نوك تیزی تشكیل شده است كه به هم جوش خورده اند و دارای استحكام بالایی در مقابل سرقت بیگانگان میباشد.
1400/11/09

كاربرد حفاظ های شاخ گوزنی رو دیواری چیست ؟

حفاظ شاخ گوزنی از حفاظ ها دارای قیمت پایین تری است ولی به علت قطعات كوچك و نوك تیز فراوان موجود در آن از ایمنی بالایی نیز برخوردار بوده این نوع گارد در ویلاهای با متراژ بالا یا در ساختمان هایی كه می خواهند هزینه كمتری كنند گزینه مناسبی می باشد.
1400/11/09

كاربرد محافظ های شاخ گوزنی دیوار بلند - نرده میلگردی

نرده شاخ گوزنی روی دیوار در مجتمع های مسكونی، آپارتمان ها، خانه های ویلایی، محوطه های كارگاهی، انبارها و ... استفاده میشود و با نصب بهترین نرده حفاظتی جلوگیری از سرقت صورت میگیرد محافظ درب آپارتمان، حفاظ پنجره دو جداره و نرده روی دیوار از رایجترین وسیله ها برای حفاظت ورودی فضای داخل هستند.
1400/11/15

كاربرد حفاظ شاخ گوزنی محوطه - بهترین حفاظ دیواری

حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار برای تامین امنیت محل مورد نصب حفاظ مناسب است و ایمنی را برقرار میكند و از ورود افراد متفرقه و حیوانات جلوگیری میكند.
1400/11/15

ایمن ترین نوع حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار كدام است ؟

حفاظ شاخ گوزنی از گاردهایی است كه تنوع بسیار بالایی در رنگ دارد و همین امر موجب شده تا بتوان هماهنگ با نمای ساختمان آن را تهیه كرد و موجب زیباتر شدن نمای ساختمان ها شد.
1400/11/23

كاربرد حفاظ شاخ گوزنی لبه دیوار چیست؟

نرده شاخ گوزنی دارای طراحی بسیار منحصر به فردی میباشد كه حفاظ باعث ایجاد ایمنی و امنیت میگردد و همین علت موجب شده تا در مدت كوتاهی بسیار پر طرفدار گردد حفاظ شاخ گوزنی یكی از انواع حفاظ ‌های دیوار، می‌باشد.
1400/11/23

كاربرد حفاظ شاخ گوزنی محوطه چیست ؟

حفاظ شاخ گوزنی به صورت متراكم در طول و عرض و رنگ های متنوع به خواست مشتریان محترم تولید می گردد. طرح حفاظ دیوار آپارتمان با وجود ظاهری زیبا كه به سر دیوار ساختمان ها می دهد جنبه ی امنیت را دارد.
1400/12/05

كاربرد گارد دور محوطه شاخگوزنی - نصب نرده سر گوزنی

بسیاری از مردم در مورد ایمنی ساختمان وباا باغ و ... خود در شب نگران هستند درصورتی ‌كه اغلب سرقت‌ها در طول روز رخ می‌دهد. زمانی كه اهالی خانه در محل كار، مدرسه و یا مسافرت به سر می‌برند به همین علت استفاده از راهكار های امنیتی برای افزایش ایمنی لازم است.
1400/12/05

محاسبه و اندازه گیری درب آكاردئونی - خرید حفاظ درب

طرح های درب آكاردئونی بر روی درب آپارتمان نصب گردیده وبه عنوان گارد رو دری در ورودی آپارتمان‌ها و خانه‌ها از آن استفاده میگردد نام دیگر درب آكاردئونی، درب ریلی (كشویی)می‌باشد.
1400/12/20

كاربرد درب آكاردئونی ضد سرقت چیست ؟

گارد های كشویی آكاردئونی بر اساس ساز آكاردئون تولید و این نوع حصار ها علاوه بر ایمنی بالا و زیبایی ظاهری این گارد ها باعث می شود تا بتوان بصورت بهینه از فضای راهرو استفاده كرد.
1400/12/20

كاربرد رنگ آمیزی نرده شاخ گوزنی - خرید حفاظ سر گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی حفاظی میباشند كه بایستی طبق اصول خاصی رنگ آمیزی گردند در هر دو روش رنگ آمیزی مایع یا پودری الكترواستاتیك كه رنگ آمیزی حفاظ صورت میپذیرد مناسب است.
1400/12/20

برآورد قیمت حفاظ شاخ گوزنی 09127800603

حفاظ شاخ گوزنی گارد هایی از میلگرد میباشند كه با جوشكاری ،رنگ كاری و طی پروسه ای طولانی و پیچیده به شكل انواع گارد ها در می آمده و قیمت حفاظ شاخ گوزنی نسبت به سایر حفاظ ها قیمت پایینتری دارد .
1400/12/20

خدمات تولید و ساخت حفاظ شاخ گوزنی 09127800603

نرده حصار شاخ گوزنی ازكمترین نوع طراحی و به شكل ساده ساخته شده است. و هنوز هم به علت پایین بودن قیمت حفاظ شاخ گوزنی طرفداران بسیاری دارد . حفاظ شاخ گوزنی برای دیوار خانه چه مزایایی نسبت به سایر نرده های روی دیوار دارد؟
1400/12/20

كاربرد فنس شاخ گوزنی 09127800603

حفاظ گارد نرده دیواری برای تامین ایمنی بر روی دیوار نصب میشود و دارای شاخك های در هم فرو رفته كه كاملا عبور سارقان و هر نوع جنبنده ای را غیر ممكن می‌كند.
1400/12/20

مزیت خرید و نصب حفاظ شاخ گوزنی دور دیوار محوطه 09127800603

حفاظ هایی چون حفاظ شاخ گوزنی كه بر روی دیوار ها نصب میگردد و جدا از اینكه زیبایی را برای منزل به ارمغان می آورد به ایمنی منزل شما نیز كمك به زیادی می كند و یك گارد شاخ گوزنی غیر قابل عبور از روی دیوار حیاط و ویلا میباشد.
1400/12/28

بررسی قیمت حفاظ شاخ گوزنی 09127800603

قیمت محافظ شاخ گوزنی امنیتی و ایمنی بسیار بالایی دارند كه با استفاده از این روش امنینتی ایجاد خواهد گردید كه در مقایسه با هزینه ای كه از شما درخواست می شود بسیارارزشمند است و برای افزایش امنیت از این روش را با اطمینان كامل استفاده كنید .
1401/01/04

منظور از امنیت روی دیوار حیاط ساختمان و ویلا چیست ؟ 09127800603

حفاظ شاخ گوزنی دیواری برای ایجاد امنیت بر روی دیوار نصب گردیده و دارای سر حفاظ های در هم فرو رفته كه كاملا عبور سارقان و هر نوع جنبنده ای را غیر ممكن می‌كند.
1401/01/07

منظور از تراكم محافظ شاخ گوزنی چیست؟ 09127800603

نرده شاخ گوزنی در طرح های متنوعی تولید شده و آن را می‌توان با انواع تراكم، ارتفاع و رنگ‌های متنوعی تهیه كرد از دیگر طرح محافظ هایی كه به گارد شاخ گوزنی بسیار شبیه میباشند می‌توان به حفاظ بوته‌ای، حفاظ آبشاری، حفاظ لیلیوم، حفاظ سرنیزه‌ای و حفاظ سرنیزه‌ای مدرن اشاره نمود .
1401/01/12

قیمت خرید انواع حفاظ روی دیوار 09127800603

قیمت حفاظ شاخ گوزنی با توجه به تراكم و وزن متغیر میباشند هر چقدر كه تراكم شاخه‌ها و میلگرد به كار رفته بالاتر گردد قطعا نرده سنگین‌تر و متناسب با آن قیمت نیز افزایش خواهد یافت و ایمنی نیز به مراتب افزایش پیدا میكند .
1401/01/16

كاربرد حفاظ دیوار شاخ گوزنی چیست ؟ 09127800603

حفاظ شاخ گوزنی جزء حفاظ‌های روی دیوار است كه طرفداران بسیاری داشته و قدمت چندانی ندارند بیشتر برای منازل و ساختمان‌هایی كه دارای فضاهای باز مانند حیاط، بالكن یا حیاط خلوت می‌باشند به كار می‌رود.
1401/01/22

مزیت حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار چیست؟ 09127800603

یكی از محبوب ترین محافظ های مورد استفاده روی دیوارهای سطح شهر تهران نرده های شاخ گوزنی است و جزء نرده‌های بسیار زیبا دسته‌بندی می‌شوند .خرید این نوع محافظ ها هم نسبت به سایر نرده‌ها هزینه كمتری دارد .
1401/02/04

نصب و اجرای گارد محافظ شاخ گوزنی 09127800603

نرده شاخ گوزنی فلزی روی دیوار كه با نام های حفاظ سر گوزنی، حفاظ كله گوزنی، نرده سر گوزنی دور دیوار حیاط معروف هستند حفاظ شاخ گوزنی برترین نوع نرده حفاظ روی دیوار نیز میباشد .
1401/02/09

بر آورد قیمت حفاظ شاخ گوزنی 09127800603

حفاظ شاخ گوزنی شكل زیبا كه به سر در ساختمان ها می دهد جنبه ی ایمنی بالایی را داراست به دلیل تراكم و تیز بودن لبه های حفاظ و همین علت ساختار باعث شده تا عبور از روی این حفاظ غیر ممكن باشد .
1401/02/16

منظور از درب آكاردئونی درب آپارتمان 09127800603

حفاظ آكاردئونی نوعی حفاظ كشویی است كه بهترین و مقاوم ترین حفاظ برای درب آپارتمان است و بیشتر جهت حفاظت از در ورودی واحدهای آپارتمان و فروشگاه ها مورد استفاده قرار میگیرد .
1401/02/24

مقاومت درب آكاردئونی 09127800603

انواع درب آكاردئونی روی درب های ضد سرقت آپارتمان نصب و با چندین لایه مخفی و تیغه های عمودی مانع از دسترسی سارقین به درب اصلی می شود.محافظ های آكاردئونی انواع متنوعی داشته كه قابلیت نصب بر روی انواع درب ها در اندازه های متنوع را دارد .
1401/02/31

قیمت انواع محافظ شاخ گوزنی 09127800603

قیمت حفاظ شاخ گوزنی دیوار یكی از مهمترین آیتم های گزینش گارد روی دیوار بوده اما بصورت كلی هزینه و قیمت خرید نرده حفاظ شاخ گوزنی در تهران و كرج بسته به ارتفاع، تراكم حفاظ شاخ گوزنی ، كیفیت رنگ و … می باشد.
1401/03/07

كاربرد حفاظ شاخ گوزنی دور محوطه دیوار 09127800603

گارد حفاظ شاخ گوزنی برای حفاظت از منازل و محیط های اداری، باغ و ویلا بسیار رونق پیدا نموده و تولید كنندگان این حفاظ ها كه به ساخت این نرده ها برداخته اند در تلاشند كه گاردی مقاوم و زیبا تولید كنند كه در باربر سرقت بسیار مقاوم باشد و یك سد محكم تلقی گردد .
1401/03/15

مناسب ترین ارتفاع محافظ شاخ گوزنی كدام است ؟ 09127800603

نرده حفاظ روی دیواردارای ظاهری چشم نواز است این نوع حفاظ ها در محیط های متنوع مورد استفاده قرار می گیرند قیمت حفاظ های دیوار با توجه به نوع آنها متغییر است حفاظ های شاخ گوزنی برای نصب بر روی انواع بستر های دیوار را داراست.
1401/03/21

مزیت و كاربرد شاخ گوزنی دور محوطه 09127800603

گارد حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار از مهمترین ابزار های امنیتی میباشد بنا به دلایل بسیاری از ساختمانها نیاز به حفاظ دارند و در بازار می توان انواع متنوعی از حفاظ ها را مشاهده نمود كه هركدام از آنها مزیت و معایب خاصی دارد .
1401/03/29

برآورد قیمت محافظ شاخ گوزنی در تهران 09127800603

در خرید حفاظ باید در واقع باید هزینه بسیاری داشته باشید تا بتوانید امنیت را تا حد زیادی برآورده كنید. هرچه هزینه‌های بیشتری را برای حفاظ در نظر بگیرید دست شما نیز در انتخاب حفاظ باز تر است.
1401/04/04

قیمت حفاظ شاخ گوزنی در تهران 09127800603

نرده شاخ گوزنی با انواع تراكم، ارتفاع و رنگ‌های مختلف قابل تهیه هستند از دیگر طرح حفاظ‌هایی كه به نرده شاخ گوزنی بسیار شبیه هستند، می‌توان به حفاظ بوته‌ای، حفاظ آبشاری، حفاظ لیلیوم، حفاظ سرنیزه‌ای و حفاظ سرنیزه‌ای مدرن اشاره كرد .
1401/04/11

مزایای خرید محافظ دیوار شاخ گوزنی 09127800603

حفاظ شاخگوزنی یكی از بهترین ابزارهایی میباشد كه می‌توان با آن موضوع ایمنی را برای یك ساختمان با هر تعداد طبقه، تأمین نمود ابزاری كه علاوه بر سادگی در نصب، نیازی به نگهداری از آن وجود ندارد و می‌توان آن را با هر رنگ و میزان تراكمی كه مد نظر باشد تهیه و نصب كرد.
1401/04/18

تولید و ساخت محافظ شاخ گوزنی 09127800603

نرده كشی شاخ گوزنی كه بر روی نواع دیوار ها نصب و جدا از اینكه زیبایی را برای منزل به وجود می آورد به ایمنی منزل شما نیز كمك به سزایی می كند حفاظ ها انواع محتلفی داشته كه با توجه با نمای ساختمان و بودجه فردی نصب و خریداری میشوند .