حفاظ آكاردئونی ایتالیایی | طرح ایتالیایی درب منزل

درب آكاردئونی با طرح ایتالیایی از لحاظ ایمنی معادل با یك درب چهار گل بوده اما از نظر كیفیت و زیبایی یكی از بهترین تولیدات كارگاه ساخت و ساز آكاردئون صنایع فلزی آهن سازه است.

به طور معمول درب های کشویی از 3 ردیف لوزی با طول تسمه پنجاه سانتی متری تولید می شوند که کیفیت قابل قبولی دارند اما درب های ایتالیایی بصورت دو گل، با طول تسمه یک متری ساخته شده. دوگل بودن درب های ایتالیایی باعث شده تا بسیار روان تر نسبت به درب های 3 گل جمع و باز شوند و این بدان خاطر است که تعداد پرچها در این مدل کمتر نسبت به طرحای سه گل می باشد و اما از نظر ایمنی این طرح با یک درب چهار گل یا چهار ردیف لوزی آکاردئونی برابری کرده و این خود باعث برتری نسبی طرح ایتالیایی نسبت به طرح های دیگر در زمینه درب های کشویی یا آکاردئونی شده است.
 
حفاظ آکاردئونی ایتالیایی

قیمت حفاظ آکاردئونی ایتالیایی

این نوع حفاظ با نازل ترین قیمت و بهترین استحکام به شما مشتریان عزیز عرضه می شود. همین الان با صنایع فلزی آهن سازه تماس بگیرید تا از خدمات ما و قیمتها اطلاع پیدا کنید.
 
درب آکاردئونی ایتالیایی
 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا