قیمت دزدگیر اماکن


دزدگیر اماکن (Home Security Devices)، سیستمی می‌باشد. که به منظور شناسایی ورود افراد غیرمجاز به یک ساختمان یا مکان، استفاده می‌گردد. دزدگیر اماکن که بعنوان دزدگیر ضد سرقت، دزدگیر منزل، دزدگیر آپارتمانی، سیستم ضد دزد و ... استفاده می گردد به هنگام گذر از یک حریم خصوصی یا شکستن یک قفل، با اعلام صدا، کاربر را از این اتفاق باخبر می‌سازد. دزگیر اماکن یا دزدگیر منزل، دزدگیر فروشگاهی، دزدگیر آپارتمان و دزدگیر مغازه قابل نصب در ساختمان‌های مسکونی، تجاری، صنعتی و نظامی می‌باشد. کاربرد این سیستم حفاظتی امنیتی، محافظت از جان و مال ساکنان در مقابل سارقان و خرابکاران می‌باشد. دزدگیر اماکن یا سیستم اعلام سرقت مانند دوربین مداربسته ابزاری دیگر برای حفاظت و امنینت اشیای با ارزش شماست. این دستگاه حفاظتی به گونه ای است که در صورت ورود سارقان یا شکستن قفل ، چشمی دزدگیر آن را تشخیص می دهد و سریعا آژیر میکشد و متجاوز گر را با صدای بلند خود دور می کند .

دزدگیر اماکن

انواع دزدگیر اماکن و منزل

۱- دزدگیر اماکن ساده:

این نوع دزدگیر به هنگام ورود غیر مجاز، تنها با به صدا درآمدن آژیر اعلام سرقت می‌کند.

۲- دزدگیر اماکن تلفن کننده با خط ثابت:

این دزدگیر به هنگام ورود غیر مجاز، علاوه بر آژیر کشیدن، توسط خط تلفن ثابت. با شماره تلفن‌های ذخیره شده در حافظه دستگاه تماس گرفته و اعلام سرقت می‌کند.

۳- دزدگیر اماکن سیم‌ کارتی:

 دزدگیر اماکنی سیم‌کارتی به هنگام ورود غیر مجاز، علاوه بر آژیر و تماس. با شماره‌های ذخیره شده، قابلیت ارسال SMS نیز دارد. با استفاده از این ویژگی می‌توان از دیگر قابلیت‌های این نوع دزدگیر اماکن نظیر خاموش و روشن کردن. دستگاه، شارژ کردن سیم‌کارت و غیره نیز استفاده نمود. این دزدگیر در حال حاضر از کاربردی‌ترین و جدیدترین. سیستم‌های دزدگیر اماکن موجود در بازار است.

دزدگیر درب آپارتمان

دزدگیر اماکن در سه حالت ساده ,خط شهری و سیمکارتی استفاده میشوند. اگر از دزدگیر های ساده و بدون تلفن کننده استفاده کنید فقط صدای آژیر را خواهید داشت که این از لحاظ امنیتی چندان مطلوب نیست و توصیه نمیشود. دزدگیر با تلفن کننده شهری دارای تلفن کننده خط ثابت است که به خط ثابت خانه متصل میشود و از طریق آن با مالک تماس میگیرد و پیغامی را پخش میکند.در این حالت مالک از سرقت مطلع شده و میتواند اقدام کند،اما در این مدل دزدگیر اگر سارق قبل از سرقت سیم های تلفن ساختمان را که معمولا از جلو درب میگذرند را قطع کند دیگر تلفن کننده عمل نخواهد کرد و فقط صدای آژیر میماند.

اما دزدگیر اماکن سیمکارتی به راحتی قابل از کار انداختن نیستند و از امنیت بالایی برخوردارند.همچنین به دلیل استفاده از سیمکارت قابلیت های بسیار بالاتری نسبت به دیگر انواع دزدگیر اماکن دارند. امکاناتی نظیر دریافت گذارشات از طریق پیامک,فعال و غیر فعال کردن دستگاه از راه دور و تنظیمات آن توسط نرم افزار بر روی گوشی تلفن همراه که با اضافه شدن ماژول سیمکارتی به سیستم دزدگیر های امروزی امکان پذیر شده است.

دزدگیر منزل

اجزا و قطعات دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن از قطعات مختلفی تشکیل شده است که شما بسته به نیاز خود می توانید بعضی از اجزا را اضافه یا کم کنید . شما می توانید هر یک از این اجزا را در سایت دیجی ویرا انتخاب و خریداری فرمایید .

چشمی دزد گیر ، پنل کنترل دزدگیر ، تلفن کننده دزدگیر ، مگنت دزدگیر، بلندگوی دزدگیر ،ریموت دزدگیر ، ریپیتر دزدگیر

برخی از دزدگیرهای اماکن و منازل تنها یک کاربرد دارند که همان حفاظت از ساختمان در برابر سرقت می‌باشد. برخی دیگر از این سیستم‌ها دارای سیستم هشدار دهنده آتش نیز می‌باشند. دزدگیرهای اماکن همچنین می‌توانند به سیستم دوربین مدار بسته نیز متصل شوند. در این صورت امکان ثبت فعالیت‌های خلافکاران فراهم خواهد شد. نوعی از دزدگیرهای اماکن هستند که به درب‌های شوک‌دار متصل می‌شوند، به طوری که همزمان با شناسایی عامل مشکوک، درب‌های ورودی و خروجی را به جریان برق (جهت شوک الکتریکی) متصل می‌کنند تا جلوی فعالیت سارقان را بگیرد.

دزدگیر مغازه

مهم‌ترین وظیفه‌ی یک دزدگیر اماکن و دزدگیر آپارتمانی اطلاع‌رسانی درباره‌ی ورود غیرمجاز به یک مجموعه، منزل یا هر حریم شخصی دیگری با ایجاد صدا یا نور یا تماس تلفنی است. طبیعی است که در پی انتخاب بهترین دزدگیر منزل باشید. اما جالب است بدانید که دزدگیرها اگرچه ازنظر نوع و شکل بسیار مختلف‌اند ولی همه‌ی آن‌ها یک ساختار مشترک دارند. به عبارت دیگر همه‌ی دزدگیرهای اماکن از خط تحریک باز و بسته برخوردار هستند. کلید معمولی یا سوئیچ آلفا و یا قفل رمزی و یا کلید کنترل آن موجب می‌گردد که امکان کنترل و خاموش و روشن کردن دزدگیر از راه دور هم برقرار باشد. همچنین در مدارات دزدگیر برای مواقع قطعی برق از یک مدار شارژ باتری استفاده ‌شده است. بعضی از مدل‌های به‌روزتر نیز از یک تماس‌گیرنده‌ی اتوماتیک برخوردار هستند.

دزدگیر فروشگاه

به طور کلی قسمت‌های مختلف یک سیستم دزدگیر منزل شامل موارد زیر است: دستگاه مرکزی دزدگیر (پنل مرکزی آلارم). چشم الکترونیکی ( رادار، سنسور حرکتی، سنسور مادون قرمز PIR ). انواع آژیر و بلندگو. چراغ هشدار دهنده. انواع سنسور در و پنجره. پدال یا شاسی اضطراری. تلفن کننده اتوماتیک. چنانچه به‌ دنبال بهترین دزدگیر منزل هستید پیشنهاد می‌شود یکی از مدل‌های شرکت گپ یا فایروال را انتخاب کنید. چرا که شرکت  فایروال یکی از بهترین تولیدکننده‌های دزدگیر اماکن در ایران است. این شرکت چند دهه است که در زمینه‌ی تولید انواع دزدگیر اماکن و دوربین مداربسته فعال است. این مجموعه با تیمی متخصص و به کار گیری جدیدترین و پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا، محصولاتی باکیفیت را به مرحله‌ی تولید و توزیع رسانده است.

دزدگیر سیمکارتی

دزدگیرهای اماکن موجود در بازار هر چند از لحاظ ظاهر در انواع و اشکال مختلفی ارائه شده‌اند، ولی بطور کلی همگی آنها دارای یک ساختار مشترکی می‌باشند، یعنی اکثر دزدگیرها دارای خط تحریک باز و خط تحریک بسته هستند که محل وصل حسگر باز و حسگر بسته می‌باشند و دارای کلید معمولی یا سوئیچ آلفا و یا قفل رمزی و یا کلید کنترل از راه دور جهت روشن و خاموش کردن دستگاه می‌باشند. همچنین مدارات دزدگیر شامل مدار شارژ باتری جهت قطع شدن برق دستگاه بوده و دارای مدار آژیر می‌باشند و در نهایت دزدگیرها گاه شمار ورود و گاهشمار خروج و گاهشمار آژیر دارند و ممکن است مجهز به تلفن کننده خودکار در هنگام تحریک نیز باشند.

دزدگیر آژیر

دزدگیر اماکن چیست؟

جهت ایمنی دستگاه دزدگیر، بهتر است که مدار اصلی دزدگیر در یک جعبه آهنی به طول ۳۰ سانتیمتر و عرض ۲۵ سانتیمتر و پهنای ۱۰ سانتیمتر که به شکل یک کمد کوچک ساخته شده و با یک در که بر روی لولا قرار داشته و باز و بسته می‌شود، قرار گیرد (مانند جعبه نامه‌های پستی) و در جعبه سوراخی جهت خروج سیمها در نظر گرفته شود و بهتر است که سیمها از داخل یک لوله پلاستیکی (مانند شلنگ) عبور داده شوند و چنانچه سیم کشی دزدگیر توکار باشد، ایمنی بیشتری را ایجاد می‌نماید.

دزدگیر تلفن کننده

دزدگیر یا سیستم اعلام سرقت وسیله‌ای است که به هنگام گذر از یک حریم خصوصی با اعلام صدا، این عمل غیرقانونی را اعلان می‌کند. دزدگیر اماکن یا اعلام سرقت که در اصطلاح عامه به دزدگیر آپارتمانی منزل یا دزدگیر ساختمان و دزدگیر مغازه شهرت دارد امروزه به یکی از نیازهای اصلی ساختمان تبدیل گردیده و با توجه به رشد چشمگیر در زمینه تولید دزدگیر اماکن و با توجه به قیمت دزدگیر ساختمان میتوان به این نتیجه رسید که امروزه خرید دزدگیر خانه یک نیاز میباشد.

دزدگیر اس ام اس

باطری پشتیبان دزدگیر اماکن

باطری یا باتری دزدگیر که قسمت مهم دزدگیر میباشد باید قابلیت نگه داری سیستم تا حداقل 2 روز را در صورت قطع برق شهر داشته باشد. در دزدگیر های اماکن ایرانی میتوان یک باتری 12 ولت 4.5 یا 7.5 آمپر بزرگ قرار داد که قابلیت نگهداری برق برای دزدگیر تا حدود 2 روز را دارد اما در دزدگیر های چینی یک باتری شارژی کوچک که اندازه 2 عدد باتری قلمی است وجود داری که حداکثر 2 تا 3 ساعت بتواند سیستم را روشن نگه دارد که این نقطه ضعف این دستگاهها است.دزدگیر اماکن چیست و چگونه کار می کند؟ به طور کلی وظیفه اصلی دزدگیر اماکن سازه سنتر یا سیستم هشدار تشخیص و نشان دادن حضور افراد غیر مجاز می باشد. این ورود غیرقانونی و غیرمجاز با شکستن در یا قفل در اثر صداها، چراغ ها یا تماس های تلفنی مشکوک توسط سیستم شناسایی می شود.

اتحادیه دزدگیر اماکن و منزل آهن حفاظت سازه ، نمایندگی دزدگیر اماکن و منزل آهن حفاظت سازه ، بورس دزدگیر اماکن و منزل آهن حفاظت سازه ، مرکز خرید دزدگیر اماکن و منزل آهن حفاظت سازه ، فروش دزدگیر اماکن و منزل آهن حفاظت سازه ، شرکت نصب دزدگیر اماکن و منزل آهن حفاظت سازه ، کارگاه محصولات دزدگیر اماکن و منزل آهن حفاظت سازه ، کارخانه دزدگیر اماکن و منزل آهن حفاظت سازه ، تولیدی دزدگیر اماکن و منزل آهن حفاظت سازه ، صنف دزدگیر اماکن و منزل آهن حفاظت سازه ، حمل و نقل دزدگیر اماکن و منزل آهن حفاظت سازه ، راهنما و مشخصات محصول دزدگیر اماکن و منزل آهن حفاظت سازه ، سامانه فروش دزدگیر اماکن و منزل آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل پیش ساخته آهن حفاظت سازه.

امروزه انواع سیستم های امنیتی و نظارتی از جمله دزدگیر اماکن سازه تک به کمک ما آمده اند و سطح خاصی از امنیت را برای خانه و محل کار ما فراهم کرده اند.

سیستم های امنیتی یا هشدار دزدگیر اماکن رعدجوش انواع مختلف، از جمله؛ سیستم های دارای تلفن ثابت، سیستم های دارای هشدار سرقت، سیستم های دارای سیم کارت، سیستم هایی با قابلیت اتصال تلفن های فردی، سیستم های دارای صفحه کلید روی دستگاه و سیستم های دارای صفحه کلید مجزا.

دزدگیر اماکن و منزل از کجا بخرم آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل چه مدلی بخرم آهن حفاظت سازه ، کدام طرح دزدگیر اماکن و منزل را بخریم آهن حفاظت سازه ، بهترین مرکز تولید دزدگیر اماکن و منزل کجاست آهن حفاظت سازه ، قیمت دزدگیر اماکن و منزل چقدر است آهن حفاظت سازه ، بهترین مکان دزدگیر اماکن و منزل برای خرید آهن حفاظت سازه ، کدوم دزدگیر اماکن و منزل خوبه آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل چی بهتره آهن حفاظت سازه ، قیمت روز دزدگیر اماکن و منزل آهن حفاظت سازه ، فروش عمده دزدگیر اماکن و منزل آهن حفاظت سازه ، فروشنده دزدگیر اماکن و منزل آهن حفاظت سازه ، بالاترین امنیت و کیفیت دزدگیر اماکن و منزل آهن حفاظت سازه ، وزن دزدگیر اماکن و منزل چقدره آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل مقرون بصرفه آهن حفاظت سازه ، کدام نمونه دزدگیر اماکن و منزل مناسب است آهن حفاظت سازه ، دستمزد ساخت دزدگیر اماکن و منزل آهن حفاظت سازه.

انواع دزدگیر سیم کارتی:

از آنجایی که خطوط تلفن ثابت بسیار آسان هک می شوند و برخی مکان ها به این خطوط تلفن دسترسی ندارند، انواع دزدگیر اماکن حفاظ سازان سیم کارت خور در بازار عرضه می شود. دزدگیر منزل سیم کارتی علاوه بر هشدار به تلفن ثابت، می تواند پیامک هشدار ارسال کند یا از طریق تلفن همراه با مقامات محل سرقت تماس بگیرد. تنها مشکل چنین سیستم هایی وجود دستگاه هایی است که می توانند خطوط تلفن همراه محلی را مسدود کنند. انواع دزدگیر قدیمی (تلفن سیم کارتی قدیمی) و دزدگیر سیم کارتی فایروال و دزدگیر سیم کارتی پنج ستاره از این دسته هستند.

انتخاب دزدگیر اماکن و منزل با کیفیت ترین آهن حفاظت سازه ، ارزانترین دزدگیر اماکن و منزل آهن حفاظت سازه ، امنترین دزدگیر اماکن و منزل آهن حفاظت سازه ، بهترین دزدگیر اماکن و منزل آهن حفاظت سازه ، استحکام مقاومترین دزدگیر اماکن و منزل آهن حفاظت سازه ، محکمترین دزدگیر اماکن و منزل آهن حفاظت سازه ، ایمنترین دزدگیر اماکن و منزل آهن حفاظت سازه ، زیباترین دزدگیر اماکن و منزل آهن حفاظت سازه ، جدیدترین دزدگیر اماکن و منزل آهن حفاظت سازه ، کم هزینه ترین دزدگیر اماکن و منزل آهن حفاظت سازه ، پرقدرت ترین دزدگیر اماکن و منزل آهن حفاظت سازه ، پیشرفته‌ترین دزدگیر اماکن و منزل آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل آهن حفاظت سازه با دوام ، دزدگیر اماکن و منزل بینظیر آهن حفاظت سازه.

سیستم های هشدار دزدگیر اماکن حفاظ سرویس شبکه:

انواع شبکه ای دزدگیر دارای قابلیت اتصال به شبکه و استفاده از آدرس های IP به دو صورت هستند:

• استفاده از بستر شبکه برای ارتباط داخلی بین دزدگیر اماکن شبکه هوشمند

• ارتباط شبکه از راه دور برای ارسال پیام از راه دور از طریق شبکه و بستر وب

سفارش خرید اینترنتی دزدگیر اماکن و منزل آهن حفاظت سازه در فروشگاه آنلاین ، خرید فوری دزدگیر اماکن و منزل آهن حفاظت سازه ، راهنمای خرید دزدگیر اماکن و منزل آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل آهن حفاظت سازه بدون واسطه ، دزدگیر اماکن و منزل آهن حفاظت سازه ضد سرقت ، اقتصادی ترین دزدگیر اماکن و منزل آهن حفاظت سازه ، بهترین دزدگیر اماکن و منزل آهن حفاظت سازه در حال حاضر کدام است ، دزدگیر اماکن و منزل متری چند است آهن حفاظت سازه.

برای ارتباط شبکه ای بین دستگاه ها، دزدگیر اماکن حفاظ صنعت باید از نوع شبکه بوده و قابلیت اتصال به شبکه را داشته باشد. برای ارتباط شبکه از راه دور، معمولا یک ماژول شبکه قابل گسترش برای سوئیچ مرکزی وجود دارد. این نوع از محفظه های خارج از شبکه برای اتصال به سیستم های خانه هوشمند استفاده می شود و امکان کنترل از راه دور و نظارت بر سیستم های پیچیده را در اختیار کاربران قرار می دهد. مدل هشدار امنیتی پارادوکس چنین قابلیت های پیشرفته ای دارد. GMK Alarm و برخی دیگر از برندهای مطرح در زمینه سیستم های امنیتی از تولیدکنندگان معروف تجهیزات امنیت شبکه هستند. دزدگیر کلاسیک، اعلام حریق و دزدگیر GMk چنین تجهیزاتی ندارند.

عکس و تصاویر دزدگیر اماکن و منزل آهن حفاظت سازه ، گالری نصب دزدگیر اماکن و منزل آهن حفاظت سازه ، مدل و طرح جدید دزدگیر اماکن و منزل آهن حفاظت سازه ، کاتالوگ دزدگیر اماکن و منزل آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل با کیفیت بالا آهن حفاظت سازه ، گارانتی دزدگیر اماکن و منزل آهن حفاظت سازه ، خدمات پس از فروش دزدگیر اماکن و منزل آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل داخلی آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل خارجی آهن حفاظت سازه.

دزدگیرهای حرفه ای مانند دزدگیر اماکن حفاظ مارکت ایران از چه قطعاتی ساخته شده اند؟

در این قسمت به معرفی ویژگی های دزدگیر حرفه ای می پردازیم:

- دستگاه مرکزی یا مغز سیستم دزدگیر

مهمترین بخش سیستم سیگنالی دزدگیر اماکن حفاظ مارکت واحد مرکزی یا مغز سیستم است. وظیفه اصلی این قسمت دریافت سیگنال از سنسورها و ارسال فرامین به آلارم ها می باشد.

دزدگیر اماکن و منزل رنگ سفید آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل رنگ کرم آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل رنگ طلایی و زرد آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل رنگ سیاه و مشکی آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل رنگ قرمز آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل رنگ آبی آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل رنگ سبز آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل رنگ بنفش آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل رنگ نارنجی آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل رنگ قهوه ای سوخته و طرح چوب آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل رنگ روشن آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل رنگ تیره آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل رنگ طرح استیل و خاص آهن حفاظت سازه.

اکثرا دزدگیر اماکن حفاظ کمک دارای یک باتری و یک مدار شارژ باتری هستند که حتی در زمان قطع برق نیز کار می کنند. اکثر این دستگاه ها با استفاده از سوئیچ آلفا، کنترل از راه دور یا صفحه کلید از راه دور کنترل می شوند.

دزدگیر اماکن و منزل لوکس آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل مدرن آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل کلاسیک آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل لاکچری آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل سلطنتی آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل شیک آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل زیبا آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل ایده‌آل آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل درجه یک آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل حرفه ای آهن حفاظت سازه.

چشم الکترونیکی دزدگیر منزل

تمام سیستم های ضد سرقت دزدگیر اماکن حفاظ چی دارای چشم های الکترونیکی مادون قرمز هستند. چشم الکترونیکی سارق با انتشار امواج مادون قرمز در محیط فعال می شود.

همین امروز دزدگیر اماکن و منزل آهن حفاظت سازه با تخفیف ویژه استثنایی سفارش دهید : دزدگیر اماکن و منزل ارزانتر از دزدگیر اماکن و منزل دیجیکالا سایت آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل دیوار آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل شیپور آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل نرم افزار ترب آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل بازار آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل ایمالز آهن حفاظت سازه.

این نوع سنسور حساسیت بالایی دارد و با فعال شدن سیستم اعلام سرقت، این سنسور شروع به کار می کند. و امواج مادون قرمز را به عنوان پرده ای در محیط ساطع می کند.

به طور کلی، امواج ساطع شده مثبت هستند. دارای بار منفی است و مانند کلیدهای الکترونیکی رفتار می کند.

هنگامی که فرد وارد محیط می شود، این سنسور های دزدگیر اماکن حفاظ 20 آپارتمان به صورت مثبت و منفی با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند، چشم مادون قرمز تحریک می شود و یک پیام هشدار به پنل مرکزی می فرستد.

دزدگیر اماکن و منزل در تهران آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل در کرج آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل در دماوند آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل در ساوه آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل در پرند آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل در پردیس آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل در شهریار آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل در اندیشه آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل در لواسان آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل در آبسرد آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل در چالوس و متل قو آهن حفاظت سازه.

- سنسورهای دیوار آلارم

در اکثر دزدگیر اماکن حفاظ 118 ساختمان از سنسورهای دیواری استفاده می شود. این دستگاه بر روی دیوار افقی یا عمودی نصب می شود.

دزدگیر اماکن و منزل خوزستان آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن تبریز و دزدگیر منزل سیرجان آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل ایران شهر آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل زاهدان آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل آبادان آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل بندر دیلم آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل بندر گناوه آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل بندر ترکمن آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل آستارا آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل بندر لنگه آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل بوشهر آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل بندر ماهشهر آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل بندر عباس آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل بندر امام خمینی آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل رفسنجان آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل کرمان آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل نوشهر آهن حفاظت سازه ، دزدگیر اماکن و منزل رامسر آهن حفاظت سازه.

چشمی دزدگیر زنگ هشدار سیمی و بی سیم

چشمی دزدگیر اماکن ایمن اصفهان نصب شده روی دزدگیر نیز با 4 سیم (دو سیم برای برق و دو سیم برای کنترل چشمی) قابل استفاده است.

چشمی های بی سیم نیز فقط برای ظاهر استفاده می شود. در مقایسه با چشم های سیمی، این نوع چشم ها کمی گران تر هستند.

- چراغ چشمک زن برای دزدگیر

هشدار نوری یا چراغ چشمک زن دزدگیر اماکن ایمن کمک یکی دیگر از اجزای سیستم امنیتی یا دزدگیر سرقت است. این دستگاه با فعال شدن بلندگو و آژیر شروع به کار می کند.

انواع دزدگیر آژیری لوکس ویلا آهن حفاظت سازه نصب هر نوع دزدگیر جدید آهن حفاظت سازه سیستم ضد سرقت فروشگاه آهن حفاظت سازه سیستم ضد دزد اماکن و منزل GMK ورودی ساختمان ویلایی آهن حفاظت سازه مشکلات دزدگیر اماکن و منزل ورودی ساختمان آهن حفاظت سازه سیستم حفاظتی خانه دزدگیر ورودی راه پله آهن حفاظت سازه مدل دزدگیر فروشگاه آهن حفاظت سازه دزدگیر اماکن و منزل سیمکارتی آهن حفاظت سازه کاتالوگ خرید طرح دزدگیر اماکن ورودی درب آپارتمان آهن حفاظت سازه دزدگیر حیاط و دزدگیر مغازه آهن حفاظت سازه سیستم ضد سرقت دزدگیر اماکن چیست؟.

- سنسور دزدگیر در و پنجره

سنسورهای در و پنجره دزدگیر اماکن ایمن صنعت جزو اولین قطعاتی هستند که در دزدگیر سرقت استفاده می شوند. این سنسورها با پیشرفت تکنولوژی به روز می شوند که در دو نوع سیمی و بی سیم ساخته می شوند.

سنسورهای مغناطیسی مخصوص برای محافظت از درها و سنسورهای لرزش مخصوص برای محافظت از پنجره ها استفاده می شود.

- آژیر یا بلندگو

یکی دیگر از اجزای سیستم های امنیتی یا دزدگیر اماکن ایمن مرکز، آژیر یا بلندگو است. معمولا برای فضاهای بسته از بلندگوهای اختصاصی و برای فضاهای باز از ترومپت و ترومپت استفاده می کنند.

- بلندگوی خودکار

دزدگیر اماکن ایمن مارکت یک محصول مدرن و نوآورانه است که در نزدیکی مرکز قرار گرفته است. برنامه تماس خودکار بعد از اینکه دستگاه اعلان دریافت کرد به طور خودکار با شماره ذخیره شده در حافظه از طریق یک پست صوتی کاربر که قبلاً ضبط شده است تماس می گیرد.

شرکت های سازنده دزدگیر اماکن ایمن سازی به صورت تلفن ثابت و سیم کارتی در بازار موجود هستند.

هزینه خرید سیستم هشدار ورود دزد و سرویس نصب دزدگیر اماکن و منزل سیستم ضد سرقت آهن حفاظت سازه مرکز خرید سیستم امنیتی منزل مدرن آهن حفاظت سازه نصب و تعمیر روشن نشدن دزدگیر اماکن و منزل شبانه روزی دزدگیر حیاط ویلا کلاسیک آهن حفاظت سازه دزدگیر خانه و پنجره و بالکن ریموت کنترلی آهن حفاظت سازه دزدگیر باغ و ویلایی آهن حفاظت سازه دزدگیر باغی برقی ریموتی کیفیت بالا آهن حفاظت سازه و در هنگام قطعی برق چگونه دزدگیر اماکن و منزل آهن حفاظت سازه دزدگیر اماکن ورودی باغ مدرن آهن حفاظت سازه دزدگیر ورودی ویلایی باغ آهن حفاظت سازه دزدگیر ویلایی جی ام کا آهن حفاظت سازه دزدگیر اماکن و منزل ویلا لاکچری.

- پدال یا شاسی اضطراری

پدال ها در زیر پوشش دزدگیر قرار گرفته اند و به کاربر اجازه می دهند آنها را به صورت دستی فعال کند.

دزدگیر اماکن ایمن سازه در موزه ها مبادلات؛ بانک ها از آنها در جواهر فروشی ها و غیره استفاده می شود. سوئیچ دارای دو مدار است که در تمامی دستگاه های امنیتی قابل نصب می باشد.

سیستم های هشدار سرقت یا دزدگیر اماکن ایمن فیکس علاوه بر دوربین های مدار بسته یکی از مهم ترین قسمت های سیستم های امنیتی هستند که در بسیاری از مکان ها و مکان ها کاربرد فراوانی دارند و می توانند امنیت محیط را کامل کرده و حتی امنیت محل مورد نظر را تامین کنند. . . پس از تشخیص توسط متخصص، توصیه ما نصب سیستم دزدگیر با دوربین مدار بسته است.

قسمت های اصلی سیگنال

محل اصلی دستگاه

قلب دزدگیر اماکن فلز سازه، برد اصلی دستگاه می باشد که از آنجایی که تمامی قسمت های دیگر به آن متصل بوده و توسط برد اصلی دزدگیر کنترل می شود، باید در امن ترین محیط ممکن قرار گیرد.

پنل سیستم دزدگیر هنگام نصب دوربین مداربسته مانند دستگاه DVR عمل می کند و باید با توجه به نیاز و ورودی انتخاب شود که به این زون گفته می شود.

سنسورها و اپتیک

یکی دیگر از قسمت های دزدگیر اماکن دیجی صنعت شامل شیشه ها و سنسورهای مختلفی است که وظیفه آنها تشخیص پدیده های مختلف طبیعی مانند حرکت و ضربه است که با ارسال سیگنال سیمی یا بی سیم پنل دستگاه را فعال می کند.

* لازم به ذکر است که سیستم دزدگیر اماکن آهن سازه یا اجزای سیستم دزدگیر را می توان بین دو روش سیمی و بی سیم متصل کرد (البته نوع بی سیم مستلزم وجود تکنولوژی خاصی است).

باتری دستگاه

هدف باطری دزدگیر روشن نگه داشتن پنل اصلی دستگاه در زمان قطع برق است که بسیار مهم است.

بلندگو یا آژیر

عملکرد آژیر این است که پس از فعال شدن سیستم دزدگیر، صدایی بلند ایجاد می کند که نه تنها اطرافیان را مطلع می کند، بلکه باعث ایجاد سردرگمی برای مقصر می شود و یکی از مهمترین قسمت های جلوگیری از سرقت است.

از راه دور

عملکرد ریموت کنترل یا ریموت کنترل به این صورت است که وقتی می خواهید از محلی که می خواهید خارج شوید آلارم صدا می دهند را خاموش و وصل می کند و زمانی که می خواهید وارد محیط شوید آلارم را خاموش می کند. .

چگونه از فعال شدن دزدگیر مطلع شویم؟

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که وقتی از محل سیستم دزدگیر اماکن آهن حفاظ خود دور هستید، چگونه بفهمید که برای شما اتفاقی افتاده است یا خیر.

این اتفاق طبق مدل پنل اصلی دزدگیر شما می افتد!

1) پانل های زنگ یا تلفن:

این پنل ها که دارای ورودی خط تلفن هستند با فعال شدن با تعدادی از شماره هایی که در حین نصب وارد حافظه دستگاه کرده اید تماس گرفته و پیام ضبط شده توسط شما یا سارق نصب کننده سیستم دزدگیر پخش می شود.

2) سیم کارت یا پانل های سیم کارت:

این پنل ها علاوه بر ورودی خط تلفن، قابلیت اتصال سیم کارت را نیز دارند، بنابراین علاوه بر قابلیت مکالمه، قابلیت ارسال پیامک را نیز دارند و در مکان هایی که وجود ندارد بسیار کاربردی هستند.

قیمت دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن ایرانی یا خارجی؟

شاید با خودتان فکر کنید که اگر از برندهای خارجی دزدگیر اماکن استفاده کنید بهتر باشد ,اما متاسفانه و یا خوشبختانه دزدگیر های خارجی زیادی در ایران موجود نیست و تنها برند خوب خارجی  موجود در ایران پارادکس کانادا است که ان هم بدلیل قیمت بسیار بالای مدلهای سیمکارتی آن مقرون بصرفه نیست و کمتر کسی از آن استفاده میکند. دزدگیر های چینی هم که در بازار با نامهای مختلفی موجود میباشند و قالبا در یک پک بسته بندی شده با نامهای گوناگون ارائه میشوند بسیار ضعیف هستند و نقص های امنیتی زیادی دارند.
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

09126788378 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا